שאלוווווווווון!

mecorteset

New member
שאלוווווווווון!

מי עדיף: אלג'יר או היהודים? (בטח תגידו שאלג'יר, הרי זה פורום אלג'יר, אבל בכל זאת) מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי שלא מכניס להם הרבה? מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה? מי עדיף: גבריאל או גדג'? איך עדיף: למתופף - עם קוקואים או בלי קוקואים? מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא? מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'? תשובות יתקבלו בברכה!

moshit1

New member
../images/Emo26.gif[חזרתי אגב.]

מי עדיף: אלג'יר או היהודים? אלג'יר מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי שלא מכניס להם הרבה? כעיקרון קהל קטן ואיכותי, אבל קהל גדול שיכניס להם הרבה ושיהיו הופעות מלאות. אז לאדעת. מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה? לא הפסקה, אבל גם שלא יחרשו... שיופיעו פעם ב :) מי עדיף: גבריאל או גדג'? אביב מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא? אמממ לא מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'? ^^ תשובות יתקבלו בברכה!

sunshiner

New member
כל מה שאלג'יר יבחרו אני איתם...

ואביב ברק הוא בלי שום ספק ילד תלתלים נצחי, מתי היה לו קוקואים? אגב היום אני רואה את אביב ברק בהופעה של נקמת הטרקטור, למסור לו משהו?

eldarcobain

New member
כה..

מי עדיף: אלג'יר או היהודים? (בטח תגידו שאלג'יר, הרי זה פורום אלג'יר, אבל בכל זאת) בעיקרון-אלג'יר..אבל נגיד בהופעות למשל-היהודים מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי שלא מכניס להם הרבה? שיהיה קהל איכותי שאוהב-לא חשוב המספר מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה? למה היהודים כל שניה מוזכרים פה?..והפסקה זה נחמד, ככה יש זמן להתגעגע. מי עדיף: גבריאל או גדג'? גדג'. איך עדיף: למתופף - עם קוקואים או בלי קוקואים? מה כפת לי מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא? שלא, כי ככה מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'? חחחחחחח

bזוהר

New member
אני../images/Emo9.gif

מי עדיף: אלג'יר או היהודים? (בטח תגידו שאלג'יר, הרי זה פורום אלג'יר, אבל בכל זאת) אלג'יר, לא בגלל שזה הפורום מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי שלא מכניס להם הרבה?קהל גדול והמון יאהבו אותם!!!!!!!!!!!! מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה?חחח מה יש עם היהודים?:) קודם כל זה ממש לא אותו דבר, היהודים יכולים להרשות לעצמם לחרוש על עצמם כי יש להם כמה וכמה תקליטים. אלג'יר לעומת זאת עם שני תקליטים כשאחד מהם הוא בעל 7 שירים, אז הגיוני שהם יקחו הפסקה. בקיצור-הפסקה מי עדיף: גבריאל או גדג'?מאיזו בחינה?זה פורום אלג'יר ועל הטקסטים והלחנים שלהם אחראי אביב, אז..אביב? אבל גייב יותר חמוד:p איך עדיף: למתופף - עם קוקואים או בלי קוקואים?ברור קוקואים.יותר סקסי:) מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא?הממ..שיופיעו למה לא.אנשים עושים מזה יותר מדי סיפור מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'?שאול:)

NAT 1

New member
תשובות

• שאלוווווווווון!ו mecorteset 07:39 | 22/07/05 מי עדיף: אלג'יר או היהודים? (בטח תגידו שאלג'יר, הרי זה פורום אלג'יר, אבל בכל זאת) אלג'יר עדיף כמובן. גם היהודים טובים אבל אלג'יר הם משהו מיוחד מבחינת הכל. מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי שלא מכניס להם הרבה? עדיף שיישאר קהל קטן כי זו מן אווירת משפחתיות. איך להסביר, ברגע שזה יהיה המוני זה יאבד מהקסם נראה לי, אבל מצד שני קהל גדול זה יתרון בהכנסה של אלג'יר אז לא יודעת. מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה? שיקחו הפסקה אבל לא של 8 שנים (כמו שהיה כתוב) מי עדיף: גבריאל או גדג'?גדג'. איך עדיף: למתופף - עם קוקואים או בלי קוקואים?מזה משנה חח מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא?שיופיעו, הם היו לי חסרים מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'? שאול המלך!

mecorteset

New member
בתור מי שכתבה את השאלון

נראה לי שגם אני אענה ;) מי עדיף: אלג'יר או היהודים? אממ... שאלה קשה... גם ליהודים יש עוצמה כזאת והם מחרפנים וכל זה, אבל אלג'יר... טוב, נו, אתם מבינים. מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי לא מכניס להם הרבה? קהל קטן - מבחינתי, זה יותר כיף, קהל גדול הופך אותם ללהקה המונית כזאת וזה כבר פחות כיף. מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה? אממ... הופעה פעם בחודש - חודשיים ככה יכול להיות נחמד. איך עדיף: למתופף - עם קוקואים או בלי קוקואים? עם!!! הוא כ"כ חמוד ככה : ) מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא? אממ... לא יודעת, הם באמת היו חסרים לי שם, ומצד שני הופעה בניצנים תהפוך אותם ללהקה המונית, כך ש... עוד לא החלטתי מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'? שאול מזרחי!!! הוא גם גר לידי : ) חוץ מזה, מי היה מכיר את אלג'יר בלעדיו?!

וגם אני אחרי הרבה זמן שלא,

מי עדיף: אלג'יר או היהודים? אלגיר [למרות שאני מאוד אוהבתצ גם את היהודים]. מה עדיף: שיהיה לאלג'יר קהל גדול והמון יאהבו אותם או קהל קטן ואינטימי שלא מכניס להם הרבה?אממ מגיעה לאלג'יר קהל גדול,אבל מבחינתי הכי טוב בקטן מה עדיף: שיעשו מליון הופעות ויחרשו על עצמם (כמו היהודים) או שבאמת יקחו הפסקה?שיקחו הפסקה אם הם לא היו נהנים הם היו הורסים גם לנו את החשק. הכי טוב ככה . מי עדיף: גבריאל או גדג'?למה לסבך? אני מאוד אוהבת ומעריכה את שניהם,ללא ספק שניהם! איך עדיף: למתופף - עם קוקואים או בלי קוקואים?עם,הוא בובתי,ומזה קוקואים לעזאזל? מאיפה המילה המופלצת הזאת?
מה עדיף: שאלג'יר יופיעו בניצנים או לא?לדעתי כן... מי עדיף: שאול מזרחי או רשת ג'?שאול מזרחי וגם רשת ג'.

למעלה