שאלוןלוןלון.

InfeCtedShesek

New member
שאלוןלוןלון.

כללי: מהו שמך? תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? צבע עיניים? צבע שיער? משקל: גובה: אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על מה היית רוצה לנגן? אתה אוהב לרקוד? השחתה עצמית: יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? התנסת בעבר בסמים? איזה? ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? פרטים אינטימיים: העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? איזה מגמה היית בביה"ס? מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? נחייה את הרגע? מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מה הספקת כבר לעשות היום? מה עוד תספיק לעשות היום? ישנת טוב אתמול? תישן טוב הלילה? כמה שאלות כלליות מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? עונה אהובה של השנה: צבע אהוב: תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?

שאלון יורש

כללי: מהו שמך? יורש מלכת הקופים תאריך לידה:18.7.86 מקום מגורים:אריאל סיטי כמה אחים/אחיות?1 צבע עיניים?חרא צבע שיער?חרא בהיר משקל:45 גובה:113 אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?על הזנב של הכלבה שלי על מה היית רוצה לנגן?גיטרה אתה אוהב לרקוד?רוקנרולללללללל השחתה עצמית:לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?של זבוב על האף יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?נזם התנסת בעבר בסמים? איזה?לא ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?הפסקתייייייייייייי פרטים אינטימיים: העדפה מינית: ג-ב-ר-י-ם-! כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה!1 עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?אני בתולה האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?כן יד ימין... איזה מגמה היית בביה"ס?ערבית מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?להיות סקסולוגית יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?כן.. על אטמוספירה קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?כןןןן בולבולציה איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?פועלת ביניין נחייה את הרגע?הרגע מה מתנגן עכשיו?Cascada - Everytime We Touch עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אף אחד אני מרוכזת איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?מסן תיקיית שירחם אייסי מה הספקת כבר לעשות היום?לצחצח שינים לאכול לראות ערוץ 24 נקסון באה אליי עם דניאלה הכפרה ועכשיו מריאלה הכוסית אצלי .. מה עוד תספיק לעשות היום?ללמוד לג"ג, לראות טלוויזיה.. ישנת טוב אתמול?חחח רק אתמול! כל השבוע חרפתי בביה"ח תישן טוב הלילה?כן, אלא אם כן אני אחלום על הפרצוף תחת של המורה שלי לג"ג כמה שאלות כלליות מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגית עונה אהובה של השנה: אביב צבע אהוב:שחור, כחול תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:מרובעות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:להיות כוסיתתתתתתתתתת איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?בכוסישלידודה

DredLox

New member
זרע

כללי: מהו שמך? יב תאריך לידה: העשרים לשני אלף תשע מאות שמונים וחמש מקום מגורים: אריאל / קרית הטכניון כמה אחים/אחיות? לעוס אחד צבע עיניים? חום צבע שיער? שע'ור משקל: חחח...65 גובה: שואף מלמטה ל170 : ) אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? מנגן על גיטרה, ומנסה ללמוד פסנתר על מה היית רוצה לנגן? על פסנתר...אבל אני עצלן : \ אתה אוהב לרקוד?בטח...אבל רק מטאל וטראנסים : ) השחתה עצמית: יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא...שלמות הגוף ערך מוביל : ) יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? חחח...כן כן...יש לי חישוק שמחבר את שני הפלע'ים של הטע'חת וזהו : ) התנסת בעבר בסמים? איזה? חחחח...התנסיתי, כן...בכל מיני סמים...הכוללים טבק, קפאין, אלכוהול וכו'... ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא ניסיתי ברצינות...פעם כשהייתי קטן אמרתי שאני אפסיק לנשום...אבל לא עמדתי בזה : \ אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? עישנתץי, עד ליום א'...עכשיו אני בגמילה...הייתי מעשן בערך 2 קופסאות בשבוע...כלומר איזה 7 סיגריות ביום... פרטים אינטימיים: העדפה מינית: נשים עם כרס : ) כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?מערכת יציבה עם אינטימיות ותמיכה הדדית... עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?בני זוג? הייתם מתים : ) עם 2 בנות זוג האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא, איפה...מי תאהב מישהו כמוני? איזה מגמה היית בביה"ס? טכנולוגיה : ) מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לגור בקיבוץ!!! לקום עם הזריחה, לתת נשיקה לאשה ולילדים ולצאת לשדה שלי לעבוד אותו, לחרוש. ככה לעשות הפסקה להרביץ איזה הפסקת נובלס ככה, משם לרפת...בערב לחזור הביתה, לגלגל איזה ג'ויינט מחומר שצומח אצלי בגינה...החיים הטובים...שתהיה לי עז ככה שתגור באסם והילדים יחלבו אותה : ) יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?על מין אוראלי : ) אני לא בטוח שמלמדים את זה איפשהו חוץ מבאוטניברסיטת החיים : ) קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? חחח....כן יש...מוזיקה : \ איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? לא יודע...תלוי כמה משלמים...לא הייתי מוכן שיגמרו לי על הפנים תמורת כסף... נחייה את הרגע? בטח! Live fast, die young, leave a good looking corpse מה מתנגן עכשיו? חחחח...ויסוצקי...אולד סקול בייבי : ) עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? רק עם אלכס...הדר הלכה : \ איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?מסנג'ר, אייסיקיו, ווינאמפ...וזהו...בטח כל מיני חרא של הווינדוס : ) מה הספקת כבר לעשות היום? המממ...הייתי בהופעה של טל פרידמן והקריות...הייתי אצל אביחי ועשינו קצת דו"ח מעבדה, וגם הייתי בשעה אחת של שימושית...וגם הכנתי אוכל : ) מה עוד תספיק לעשות היום? כלום...אולי אצרוב כמה דיסקים ואלך לישון : ) ישנת טוב אתמול? ככה ככה...כאילו לא רע.. תישן טוב הלילה?כן למה לא? רגיל כזה : ) כמה שאלות כלליות מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? אני יודע...עדיף אחד וחצי... עונה אהובה של השנה: קיץ...הכי טוב שחם וכל הבנות מסתובבות ערומות : ) צבע אהוב: לא יודע...אדום כמו לנין : ) תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: לא יודע...הממממ...אנשים שלא מבינים אותי...בגלל זה אני שונא את כולם... התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שיום אחד אני אמצא את הprincess of the sand : ) אבל זה ברור שזה לא יקרה : ) איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בנגב : ) וזהו : ) חזרה לי המוזה : ))

THE ronch

New member
../images/Emo41.gif

כללי: מהו שמך? רונצ' תאריך לידה: 8.2 מקום מגורים: תל אבייייייייב
כמה אחים/אחיות? שניים (שירן, 22, ואבירם, 25) צבע עיניים? חום צבע שיער? חום משקל: 56 :| גובה: 172 אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא על מה היית רוצה לנגן? גיטרה, בס, פסנתר, תופים? מה שבא ברוךהבא אתה אוהב לרקוד? בעיקר לבד :) השחתה עצמית: יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? / יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? עגילים רגילים באזניים + הליקס התנסת בעבר בסמים? איזה? קלים ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? חח לא. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? כן, בערך קופסא ליום פרטים אינטימיים: העדפה מינית: בנים כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציב, תנו לי יציב! עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא. איזה מגמה היית בביה"ס? עיונית מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? אין לי כזה יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לא כל כך. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? המממף, חא יודעת!!!!!!!! איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שוטרת נחייה את הרגע? כמה שאפשר מה מתנגן עכשיו? סרט עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? אייסקיו, מסנג'ר, מייספייס מה הספקת כבר לעשות היום? לקופ, ללמוד להיסטוריה מה עוד תספיק לעשות היום? ללמוד. ישנת טוב אתמול? יססססססססס! תישן טוב הלילה? יססססססססססססססס! סוףסוף כמה שאלות כלליות מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית עונה אהובה של השנה: חורף
צבע אהוב: ורוד תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: חוסר כנות, מניפולטיביות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להיות מאושרת?... איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? יותר מרכזה בת"א תגיבו!

סנעיר

New member
זה בדיוק הזמן לענות על השאלון הזה!

כללי: מהו שמך? אלי...טחור, מטאל, זרע, טע'חת...השלימו כרצונכם. תאריך לידה: 23.6.1986 מקום מגורים: אריאל. וזה באמת לא מובן מאליו כשמדובר בפורום אריאל
כמה אחים/אחיות? 0/0 צבע עיניים? ע'ום צבע שיער? שע'ור משקל: יאללה, נו...שמן :| גובה: מאה שמונים ושלושה סנטימטרים של מטאל טהור אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על העצבים. הההה :| על מה היית רוצה לנגן? על מצות אתה אוהב לרקוד? לחלוטין לא השחתה עצמית: לא. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? התנסת בעבר בסמים? איזה? ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? פרטים אינטימיים: העדפה מינית: נקבות כנועות וצייתניות חסרות רפלקס הקאה?.. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? אני מעדיף לקנות אישה. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? כמה שיששששש
האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? אחת?
איזה מגמה היית בביה"ס? ערבית
מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? אני לא קרייריסט, אני סתם חפשן יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?
קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? סרסרות? הממ...נראה לי שגיאולוגיה :X איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? פיליפינית
נחייה את הרגע? תלוי. זה חלק מהשאלון? מה מתנגן עכשיו? Caleb של סונטה
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מדיה פלאייר
מה הספקת כבר לעשות היום? להתעורר ולהכין לעצמי שייק מישמשים ופרוסה עם ריבה מה עוד תספיק לעשות היום? להשתחרר?
אבל זה יקח חודש ככה ישנת טוב אתמול? מצויין. אפילו הושכמתי ע"י קרני השמש המלטפות תישן טוב הלילה? כנראה שאני אפסח על שינה הלילה כמה שאלות כלליות מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית דו-קומתית
עונה אהובה של השנה: סתיו צבע אהוב: אדום תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: טיפשות. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: יורו 2008 איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לפלנד, פלורידה, המישורים הדרומיים-מרכזיים של ארה"ב, עפרה\שילה, רמת הגולן...יודעים מה, בואו נעשה את זה ככה- לא באריאל [למרות שאני אחזור כמו טטה'לה :(]

../images/Emo191.gif

כללי: מהו שמך? ענבר. תאריך לידה: 19.9.89 מקום מגורים: אריאל. כמה אחים/אחיות? 2. צבע עיניים? חום. צבע שיער? שחור. משקל: 1000. גובה: 1.68-9. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?
על מה היית רוצה לנגן? גיטרה, תופים, קלידים. אתה אוהב לרקוד?
השחתה עצמית: יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? עוד לא. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? בצד ימין של השפה ובלשון. התנסת בעבר בסמים? איזה? קלים. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? 7. פרטים אינטימיים: העדפה מינית: זכרים
. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? לא העסיק את מחשבותיי. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? מליון. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?
איזה מגמה היית בביה"ס? תקשורת. איזה מוזר שה"הייתי" באמת משחק פה
מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? נחייה את הרגע? אין סיבה שלא. מה מתנגן עכשיו? שילה פרבר. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 2. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? אייסיקיו. מה הספקת כבר לעשות היום? מתכונת בספרות. מה עוד תספיק לעשות היום? לעבוד. ישנת טוב אתמול? מזה לא. תישן טוב הלילה? מזה כן. כמה שאלות כלליות מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? מעדיפה זוגית, כרגע יש וחצי. עונה אהובה של השנה: סתיו. צבע אהוב: אדום, תכלת, אפור. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אגואיסטיות. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לממש. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בתל אביב.

למעלה