שאלון ארוך ארוך ארוך -- כולם מוזמנים לענות

שאלון ארוך ארוך ארוך -- כולם מוזמנים לענות../images/Emo70.gif

שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? היום:
באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? בנאדם ש:
שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? פורום אהוב:
באיזה פורומים את\ה כותב\ת: יש לך חברים בפורומים? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך?

עונה ../images/Emo13.gif

שם: אדווה
תאריך לידה: 23.9.93
מקום מגורים: ראשלצ
שיר אהוב: לא שם
סרט אהוב: ג'ונו
תוכנית טלוויזיה אהובה: האנטומיה של גריי
זמר אהוב: ברונו מארס
זמרת אהובה: רונצ'וק כמובן.
יום אהוב בשבוע: שישי
דיסק אהוב: של קולדפליי
תאריך אהוב: 1.1.11
ב24 שעות האחרונות בכית? כן
ב24 שעות האחרונות צחקת? כן
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן
ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? חלילה
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?
ב24 שעות האחרונות קנית משהו? איך אפשר שלא...
היום:
באיזו שעה התעוררת? 11
מה/מי העיר אותך? השעון המעורר
מה היה הדבר הראשון שאמרת? בוקר טוב
מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השעון
מה היה השיר הראשון ששמעת? california girls
מה אכלת? סנדוויץ'
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מה יהיה עם הפורום שלנו
בנאדם ש:
שונא/ת: ג. יפית!
אוהב/ת: חברה שלי
מתגעגע/ת אליו: חברה אחרת
חסר לך: כנ"ל
עושה לך טוב להיות איתו: כנ"ל
הכי מצחיק: הכל אותה תשובה
הכי כיף לדבר איתו: כנ"ל
יש לך פלאפון?
למי אתה מתקשר הכי הרבה?
איזה צלצול יש לך?
פורום אהוב:
באיזה פורומים את\ה כותב\ת: רוני ופורומי צילום ומכוניות למינהם.
יש לך חברים בפורומים? הרבה!
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא
מה את/ה שומע/ת? -
מה הסרט האחרון שראית? לא זוכרת
מה התוכנית האחרונה שראית? האח הגדול
מה הדיסק האחרון ששמעת?
מה החלום שלך? לעבור לניו יורק

xamyx

New member
עונה!

שם: איימי תאריך לידה: 3.3.91 מקום מגורים: ארה"ב שיר אהוב: כרגע...אוהבת עוזבת של רוני
סרט אהוב: אלף!
תוכנית טלוויזיה אהובה: NCIS זמר אהוב: לא יודעת זמרת אהובה: רוני! יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: דיסקים של קריסמס חח תאריך אהוב: קריסמס... ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? ברור ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא היום: באיזו שעה התעוררת? 9:30 מה/מי העיר אותך? אחותי מה היה הדבר הראשון שאמרת? עוד לא אמרתי כלום
מה היה הדבר הראשון ששמעת? אחותי מה היה השיר הראשון ששמעת? עוד לא שמעתי שום שיר.. מה אכלת? כלום איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאני רוצה להתעורר? בנאדם ש: שונא/ת: לא שונאת אפחד אוהב/ת: יש יותר מדי! מתגעגע/ת אליו: אמא שלי כי היא בלס וואגס חסר לך: לא יודעת עושה לך טוב להיות איתו: אחותי הכי מצחיק: סבתא שלי הכי כיף לדבר איתו: אחותי יש לך פלאפון? אממ ברור.. למי אתה מתקשר הכי הרבה? לאמא שלי איזה צלצול יש לך? אין לי פורום אהוב: באיזה פורומים את\ה כותב\ת: כרגע רק הפורום הזה יש לך חברים בפורומים? כן את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? שום דבר מה הסרט האחרון שראית? אלף מה התוכנית האחרונה שראית? NCIS מה הדיסק האחרון ששמעת? אני מרגישה שכבר עניתי את השאלות האלו חחח מה החלום שלך? לפגוש את רוני מחדש (הו ושלום עולמי...)

עונה

שם:רועי פלנט תאריך לידה:30.4.97 מקום מגוריםתל אביב: שיר אהוב:כל אבל כל השירים של רוני סרט אהוב:הארי פוטר האחרון תוכנית טלוויזיה אהובה:בצפר זמר אהוב:X זמרת אהובה:רוני!!!!!!!!!!!! יום אהוב בשבוע:שלישי היום דיסק אהוב:עולם שלם בחוץ תאריך אהוב:30.4 ו-10.3 ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?כן ב24 שעות האחרונות קנית משהו?לצערי לא היום: באיזו שעה התעוררת? 7:40 מה/מי העיר אותך?אמא שלי מה היה הדבר הראשון שאמרת?כן _אמא שלי שאלה אותי אם אני רוצה לישון עוד 5 דקות חחח) מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אמא שלי מה היה השיר הראשון ששמעת? עוד לא שמעתי מה אכלת? סנדוויץ ושניצל איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?מה יהיה עם הפורום ומי יעוף ביפה והחנון חחח בנאדם ש: שונא/ת: דנה אינטרנשיונל אוהב/ת:רוני מתגעגע/ת אליו:רוני חסר לך:- עושה לך טוב להיות איתו:רוני הכי מצחיק: אח שלי הכי כיף לדבר איתו: רוני יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לאמא שלי איזה צלצול יש לך? אוהבת עוזבת פורום אהוב: פורום רוני באיזה פורומים את\ה כותב\ת:פורום רוני יש לך חברים בפורומים? לא :( את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא שומע מה את/ה שומע/ת? פופ מה הסרט האחרון שראית? הארי פוטר מה התוכנית האחרונה שראית? גיא פינס מה הדיסק האחרון ששמעת? נראה לי של הפסטיגל (שיר אהבה צרפתי שמחר יכריזו שהוא מקום ראשון לדעתי) מה החלום שלך?לטוס לארצות הברית

Gilital8

New member
עונה

שם: גילי טל תאריך לידה: 1.10.88 מקום מגורים: שוהם שיר אהוב: יש המון אבל לזכר סבא שלי: קרב רפיח-אריק לביא השיר נכתב עליו. סרט אהוב:קראתי המון ספרים בחיי : צ'רלי בממלכת השוקולד (מי לא אוהב שוקולד) תוכנית טלוויזיה אהובה: מונית הקצב זמר אהוב: עוזי חיטמן ז"ל זמרת אהובה: רוני דואני כמובן יום אהוב בשבוע: יום שישי דיסק אהוב: קמת אחרת-רוני דלומי קניתי את הדיסק והתאהבתי תאריך אהוב: 10.01.10 ב24 שעות האחרונות בכית? לא כמעט ואני לא בוכה ב24 שעות האחרונות צחקת? כל יום אני צוחק ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אין יום שאני לא מחבק את הסובבים אותי ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן,זה חל מהאופי הילדותי שלי ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן,עם חייל שלא מעריך את עבודתי כראוי ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן,קניתי הבוקר שתיה היום: באיזו שעה התעוררת? 05:45 מה/מי העיר אותך? צלצול הטלפון של אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? בוקר טוב מה היה הדבר הראשון ששמעת? גם לך מה היה השיר הראשון ששמעת? סוד-אדם מה אכלת? צנים עם קוטג' ותותים בסוכר (מאוד מומלץ לאכול) איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? האם אני אספיק להצגה בערב? בנאדם ש: שונא/ת: חמדנות אוהב/ת: נדיבות מתגעגע/ת אליו: סבא שלי חסר לך: חברה שאוכל לאהוב אותה עושה לך טוב להיות איתו: אמא שלי הכי מצחיק: צחוק מדבק הכי כיף לדבר איתו: אמא שלי יש לך פלאפון? כן כמובן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לאמא שלי איזה צלצול יש לך? יום הולדת של ערוץ הילדים פורום אהוב: פורוני (איך לא) באיזה פורומים את\ה כותב\ת:רק בפורוני יש לך חברים בפורומים? כולם חברים שלי את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? אקונה מטטה מה הסרט האחרון שראית? קראטה קיד! מה התוכנית האחרונה שראית? רוקדים עם כוכבים מה הדיסק האחרון ששמעת? לילה מטורף בפסטיגל מה החלום שלך? להיות שחקן ומנחה בערוץ הילדים

Safiaa

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo105.gif

שם: ספיר. תאריך לידה: 17.12.91. מקום מגורים: ק. מוצקין. שיר אהוב: אין אחד. סרט אהוב: "מישהו לרוץ איתו", "בילי אליוט". תוכנית טלוויזיה אהובה: אלן דג'נרס... כשיש זמן. זמר אהוב: שי נובלמן, קית' אורבן. זמרת אהובה: רוני, ליידי גאגא. יום אהוב בשבוע: חמישי. תאריך אהוב: כרגע אני מחכה ל3.3.11. אחריו בטח יהיה אחר. ב24 שעות האחרונות בכית? לא. ב24 שעות האחרונות צחקת? אוהו. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אוהו! ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? מים בביסטופ. היום: באיזו שעה התעוררת? 5:12. מה/מי העיר אותך? שעון מעורר. מה היה הדבר הראשון שאמרת? מי מדבר בשעות האלה...
בטח אמרתי בוקר טוב מתישהו למישהו. מה היה הדבר הראשון ששמעת? רוח. מה היה השיר הראשון ששמעת? שעונים מעוררים של כל מיני בנות במגורים. מה אכלת? לא הרבה. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? אם יוצאים הביתה או סוגרים שבת. בנאדם ש: שונא/ת: אני לא שונאת אנשים. פשוט לא מחבבת אותם.
אוהב/ת: אמא אבא אח. מתגעגע/ת אליו: אלצ'קו
חסר לך: ^ עושה לך טוב להיות איתו: מספר מצומצם של בנות מהקורס... והחברות בבית כמובן.לב| הכי מצחיק: אמא. וסגל המחלקה שלי.
נסיכים. הכי כיף לדבר איתו: אמא. יש לך פלאפון? כן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? בית בזק. איזה צלצול יש לך? המנגינה של "סיכום עולמי" שיש בימי שבת בסוף חדשות ערוץ 2. והשעון מעורר שלי הוא הפתיח של "מבט". להיט. פורום אהוב: זה כמובן. באיזה פורומים את\ה כותב\ת: כותבת רק פה, קוראת במלא. יש לך חברים בפורומים? כן. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? את קולות ההקלדה. מה הסרט האחרון שראית? "התגנבות יחידים". מה התוכנית האחרונה שראית? "כאן גרים בכיף". מה הדיסק האחרון ששמעת? לא זוכרת. מה החלום שלך? להצליח.

למעלה