שאלון הבנות נחמה!

• פותח הנושא mekl
  • פורסם בתאריך

mekl

New member
שאלון הבנות נחמה!../images/Emo3.gif

יאללה, שאלון!
מה השיר האהוב עליך של הבנות? יעל דנה או קרולינה? מתי הכרת את הבנות? היית כבר בהופעה? תאר במילה אחת את הבנות- אנחנו לא ניסגר!

עונה + לא הבנתי את מטרת לא נסגר

מה השיר האהוב עליך של הבנות?הכל:) יעל דנה או קרולינה?שלושתן:) מתי הכרת את הבנות?אח שלי חרש על השיר so far (:) היית כבר בהופעה?כן , היה הכי כיף בעולם :) תאר במילה אחת את הבנות-מדהימות !! לא הבנתי מה מטרת זה שאמרת אנחנו לא ניסגר PP;

mekl

New member
אסביר-

כשפורום לא מאוד פעיל, תפוז סוגרים אותו

mekl

New member
אני לא כךכך מסתדרת עם דברים כאלה..

עם כל אהבתי (הבאמת עצומה) לדנה, אין לי מושג איך כתוב שם!!

gal214

New member
עונה ../images/Emo13.gif

מה השיר האהוב עליך של הבנות? כל השירים
יעל, דנה או קרולינה? את שלושתן אני אוהבת.. אבל יעל בעיקר
מתי הכרת את הבנות? שנה שעברה
היית כבר בהופעה? לא
אבל בהופעות של יעל לבד דווקא כן הייתי
תאר במילה אחת את הבנות- מושלמות!!

B a m b o o k

New member
אקונה מטטה

מה השיר האהוב עליך של הבנות? אממ כרגע, זה מה שיש
יעל דנה או קרולינה? דנה דנה דנה דנה מתי הכרת את הבנות? אממ לא זוכרת היית כבר בהופעה? ודאי שבטח תאר במילה אחת את הבנות- מדהימות

ענבלונט

New member
שלי

מה השיר האהוב עליך של הבנות? אין שיר אהוב, יש שיר שאני טוחנת אותו וזה "ever" אבל עכשיו פחות יעל דנה או קרולינה? כל אחת מבחינה אחרת הייתי בוחרת מתי הכרת את הבנות? לא יודעת היית כבר בהופעה? בשתיים תאר במילה אחת את הבנות- שילוב מנצח! זה שתי מילים...

hila3000

New member
../images/Emo79.gif

מה השיר האהוב עליך של הבנות? I Love You יעל דנה או קרולינה? דנה. דפנטלי.
מתי הכרת את הבנות? נראה לי שפעם הראשונה שראיתי אותן היה בפסטיבל השירים כשהן שרו את So Far. אבל משום מה היו לי שירים שלהן במחשב עוד מלפני. הזוי קצת. היית כבר בהופעה? לא :X תאר במילה אחת את הבנות- הרמוניות
אנחנו לא ניסגר! ברור שלא!

sbsp66

New member
אה אז כאן עונים על השאלון?../images/Emo12.gif אז הנה

מה השיר האהוב עליך של הבנות?כל האלבום מה זאת אומרת?! יעל דנה או קרולינה? דנה רק דנה !!! מתי הכרת את הבנות? בפסטיגל השירים 2006 לראשונה היית כבר בהופעה?מעולם לא הייתי בהופעת משום סוג שהוא תאר במילה אחת את הבנות- חד פעמיות

למעלה