שאלון הכרות!

משי22

New member
שאלון הכרות!../images/Emo172.gif

כי אני כבר לא עוקבת אחרי כל החדשים והמתקבמבקים... יאללה, בואו נכיר אתכם!
שם/כינוי: גיל: תאריך יומולדת: אזור מגורים: עונה אהובה של על טבעי: פרק אהוב: דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : ספר אהוב: סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: להקה/זמר אהובים: מאכל אהוב: שתיה אהובה: תחביבים: איך הגעתם לפורום: יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: חג שמח!!!

משי22

New member
אניאניאני ../images/Emo235.gif

שם/כינוי: משי
תאריך יומולדת: 25.8.88 (אבל אני מעדיפה י"ב אלול)
אזור מגורים: חיפה
עונה אהובה של על טבעי: עונה 3, ועונה 2 בתחרות צמודה מאוד.
פרק אהוב: אין סיכוי לבחור אחד. פרק 504 (THE END) היה מעולה, וגם 418, 201, 316 וארבעת פרקי הסיום של עונה 2.
דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : לא אני
דין דמות אהובה מאז העונה הראשונה ועד היום.
ספר אהוב: יש המון... כל הספרים של דיאנה ווין ג'ונס. אלכסנדר דיומא, אין איש פה פרט, גנבת הספרים. בזמן האחרון אני גם ממש אוהבת לקרוא ביוגרפיות.
סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: כבר לא כל כך רואה סדרות, אבל אפשר לומר גלי. כשתתחיל העונה החדשה אני בטח אעקוב.
להקה/זמר אהובים: אין לי.
מאכל אהוב: חומוס... קוסקוס שאמא של חברה שלי עושה.
שתיה אהובה:
תחביבים: קריאה תמיד
ולבזבז את הזמן באינטרנט...
איך הגעתם לפורום: אני נמצאת בתפוז כבר מזמן, וכשהתחלתי לראות את הסדרה חפשתי אם יש לה פה פורום ושמחתי לגלות שכן. מאז אני פה.
יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: אם יהיה לי, אני אפתח אותם
משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: שבועות זה החג הכי שווה שיש!

../images/Emo13.gif

שם/כינוי: נטלי,נאט.. גיל: אוטוטו 15 . תאריך יומולדת: 19.8.1996
אזור מגורים: דרום
עונה אהובה של על טבעי: עונה 5 ! כולכך הרבה אקשן ופרקים מצחיקים,ועל היחסים בין סאם ודין ו-ו-ו-פשוט עונה טובה! פרק אהוב: כול הפרקים של הטריקסטר
ו 6X15 שסאם הופל לג'ארד ודין הופך לג'נסן..ויש המון מעולים! דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : בובי
(הוא פשוט קיק-אס!) ספר אהוב: ביוגרפיה של אמינם.. סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: דם אמיתי. להקה/זמר אהובים: אמינם
מאכל אהוב: אורז . שתיה אהובה: שוקו..
תחביבים: לשמוע מוזיקה,לקרוא פאנפיקים,מחשב. איך הגעתם לפורום: הייתי צריכה אנשים לשתף את האהבה שלי לסדרה המדהימה הזאת
יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים:משחק, "זה או זה" אממ נגיד נותנים אפשרויות בין שני דברים נגיד..רובי הבלונדית או רובי הברונטית..ואומרים את מי מעדיפים ולמה
משהו נוסף שתרצו לשתף : חג שבועות שמח!

משי22

New member
את מוזמנת לפתוח

שרשור "זה או זה" ברגע שנראה לך שקצת שקט כאן

lilith93

New member
אני

שם/כינוי:אבישג \לילית גיל:17 וחצי בקרוב 18 תאריך יומולדת:14.8.93 אזור מגורים: הרצליה עונה אהובה של על טבעי:העונה הראשונה פרק אהוב:הפרק הראשון.. דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) :סאם! ספר אהוב:הארי פוטר סדרה אהובה חוץ מעל טבעי:וואו בעיקר CSI אבל יש כ"כ הרבה להקה/זמר אהובים:כריסטינה אגילרה מאכל אהוב:חמין שתיה אהובה:קולה תחביבים:ציור איך הגעתם לפורום:הקלדתי על טבעי בגוגל וזה היה הדבר הראשון שראיתי יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים:אממ.. לא ממש משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים:יש לי אוגרים חדשים בשם גולני ודובדבן

Ayelet 363

New member
עונה

שם/כינוי: איילת גיל: 18 תאריך יומולדת: 17.9.92 אזור מגורים: חיפה עונה אהובה של על טבעי: לא יודעת. פרק אהוב: יש הרבה. סוף עונה 2, עונה 4 פרק 18, changing channels, כל מיני בעונה 6... דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : דין. ספר אהוב: כל הספרים שקראתי של רובין הוב. סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: באפי ואנג'ל. וגם גלי, אבל קשה לי להחליט מה יותר (לגלי יש לי אובססיה כרגע, בעוד שבאפי נגמרה, והאובססיה דעכה. אחרי שהאובססיה לגלי תדעך אוכל לדעת בודאות). להקה/זמר אהובים: גלי ודארן כריס. מאכל אהוב: כרגע? עוגת גבינה
בדרך כלל קשה לי להחליט. שתיה אהובה: מיץ תפוזים. תחביבים: קריאה, כתיבה (אבל בקושי קורה), צפייה בסדרות ובסרטים, דברים רגילים... איך הגעתם לפורום: חיפשתי ספויילרים כי האמנתי שלא אוכל לראות את הסדרה עצמה. יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: - משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: -

משי22

New member
תמיד אני שוכחת

להוסיף את הספרים של רובין הוב לספרים האהובים עלי... אם כי עדיין לא מצאתי את הסדרה החדשה שלה! לא מביאים אותה לספריות
(לפחות לא לספריות הדפוקות שיש במקום שבו אני גרה).

Ayelet 363

New member
גם לי היה קשה למצוא את הסדרה החדשה שלה

את הראשון מצאתי במקרה (לא חיפשתי כי לא האמנתי שיהיה לי כזה מזל כל כך מהר). את השני מצאתי אחרי חיפושים רבים. וגם אז, לא בספריות... בחנות ספרים. דרך אגב, ידעת שמסדרה שהייתה אמורה להיות של שני ספרים היא הפכה את הסדרה הזו לסדרה של 4 (אבל השניים הנותרים לא יצאו אפילו בחו"ל)?

Ayelet 363

New member
אה, וד"א

אני לא יודעת אם הוא יגיע לספריות בארץ בכלל, אבל ידעת שרובין הוב הוציאה עוד ספר השנה? ספר של סיפורים קצרים שלה ושל מגן לינדהולם... וכל מה שיש שם שרובין הוב כתבה (3 סיפורים אם אני לא טועה) מתרחש בעולם של הרואים למרחק, סוחרי הספינות החיות וכו'...). מצאתי אותו במקרה בת"א, כשחיפשתי את Dragon Haven (הייתי באיזה 5 חנויות באותו יום כדיי לחפש אותו. וזה רק באותו היום...). אה, וד"א (שוב
)- אולי עצם העובדה שלקח לי המון זמן למצוא אותו בחנות מרמז על זה שייקח עוד זמן עד שהוא יגיע לספריות, אבל אולי הוא יגיע בכל זאת? טכנית אני לא בטוחה, כי עבר זמן מאז שהוא יצא עד שהוא הגיע לחנות שמצאתי אותו בה, ובאמת התחלתי להאמין שהוא לא יגיע, אבל אולי...

משי22

New member
זה ממש מוזר

כי את הליצן הזהוב תרגמו ממש מהר ולא הייתה בעייה למצוא אותו בעברית או באנגלית בכל חנויות הספרים, ובכלל רובין הוב די צברה קהל קוראים פה בארץ, אז למה את הספרים החדשים שלה כל כך קשה להשיג? (וכל הכבוד לך על ההשקעה. עם כל האהבה שלי אליה, לא הייתי הולכת במיוחד ל-5 חנויות רק כדי למצוא ספר שלה... והאמת שאני לא אוהבת לקנות ספרים שלא קראתי לפני כן, אז בכל מקרה אני אמשיך לקוות שזה יגיע לספריות יום אחד).

Ayelet 363

New member
תודה ../images/Emo13.gif

טכנית אם ממש רציתי הייתי מזמינה מחו"ל או מבקשת מחנות ספרים שתזמין, אבל דווקא לא רציתי להסתבך עם זה
(אפילו שביום אחד הלכתי ל-5 חנויות שונות כדיי לחפש אותו
). ושכחתי, הליצן הזהוב באמת תורגם מהר (אם כי מאז יצאה טרילוגיה שלה שלא קשורה בכלל לאותו העולם ולא תורגמה...

Annalicious

New member
אניאניאניאני

שם/כינוי: ענת, שם אמצעי אנה, כינוי הממממממ הרבה קוראים לי פשושה
גיל: עוד כמה שבועות 17! תאריך יומולדת: 25.6.1994 אזור מגורים: אשדוד עונה אהובה של על טבעי: הראשונה, הכי איכותית. פרק אהוב: SCARECROW והפרק שהילדים הם בעצם מפלצות, לא זוכרת כבר מה זה היה. דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : סאם בתור לוציפר! היה מלחיץ ומדהים באותו הרגע. ספר אהוב: צלה של הרוח של קראלוס רואיז סאפון. סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: כסף דארלינג
להקה/זמר אהובים: הממממממ כרגע אני שומעת המון זמרים ישראלים כמו עברי לידר, אביתר בנאי וכאלה, אבל זה משתנה לפי מצב רוח. מאכל אהוב: סושי. שתיה אהובה: קולה. תחביבים: אני מציירת, אוהבת מסיבות, אוהבת לערוך ערבי אוכל בבית שלי חח
איך הגעתם לפורום: כשהייתי מעריצה שרופה החלטתי לבדוק אם יש עוד אנשים כמוני יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: כל מיני שאלונים תמיד מעבירים את הזמן וככה מכירים יותר טוב ^^ משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: נע.

ANGELUSPIKE

New member
גם המנהל עונה

שם/כינוי: רואי, ANGELUSPIKE גיל: 27 תאריך יומולדת: 20.9 אבל אני חוגג בתאריך העברי י"ג תשרי. אזור מגורים: חולון עונה אהובה של על טבעי: השניה ללא ספק. פרק אהוב: לא זוכר את השם אבל הפרק מהעונה האחרונה שהם מגיעים לעולם המקביל ומשחקים את עצמם משחקים את עצמם..... דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : - אז אחרי דין הדמות האהובה היא קאס. ספר אהוב: טרילוגיית האלף האפל. סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: יש יותר מדי כאלה. להקה/זמר אהובים: כנ"ל מאכל אהוב: בשר
שתיה אהובה: אין כמו מים. תחביבים: אינטרנט, ספורט, מויזקה סרטים וכו'. איך הגעתם לפורום: חיפושים ברחבי הנט. יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: באמת יש לכם
. משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: עברתי דירה לפני שבועיים.

ותיקה מדיי שכמוני ../images/Emo3.gif

שם/כינוי:
דנה, דנדוש, דיינה, דנה'לה..לא קשה למצוא.. גיל:
23.5 תאריך יומולדת:
29.11.87 אזור מגורים:
רעננה עונה אהובה של על טבעי:
וואההה התקלת..טוב אולי 2 כי יש הרבה אלונה גם..אבל יש לי מלא פרקים אהובים בכל עונה! פרק אהוב:
אממ אני אלך על הזכור ביותר עכשיו, זה שהטריקסטר הכניס אותם לעולם הטלוויז'ן..קורע
דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) :
אז..דין
חחח אממ וג'ו..וג'ון הצעיר ומרי הצעירה גם חמודים ספר אהוב:
זאבים בשלג סדרה אהובה חוץ מעל טבעי:
אנטומיה של גריי, גלי, עקרות בית נואשות, צווארון לבן, בניחוש חוקר.. להקה/זמר אהובים:
דייגו טורס, מייקל בובלה מאכל אהוב:
גלידה
שתיה אהובה:
מים תחביבים:
לחפור בפורום על טבעי?
חחח..אין לי משהו מיוחד איך הגעתם לפורום:
הכל התחיל בשנת 1890..סתם האמת שהתחלתי לאהוב את ג'נס ממלאך שחור ואז גיליתי שהוא משחק בעל טבעי ולא רציתי לראות כי אני סולדת מאימה..אבל אהבתי לג'נס גברה על הכל ונהייתי חברת פורום מהמניין כי רוב התקופות באמת היו אחלה אנשים.. יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים:
פשוט אל תנטשו כמו לפני חודש ונמצא כבר דברים לעשות..סומכת עליכם משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים:
עשיתי היום קניות בדיזינגוף סנטר..סנדלים חדשות וטבעת ממש יפה ב10 שקל!
סוויט!

היוו (:)

שם/כינוי: שקד \ כפרעע על גנסן אקלס גיל: 14.9 חחח (:) תאריך יומולדת: 5.7.96, אעאעאע עוד מעט יומולדת XD אזור מגורים: חור ליד חיפה עונה אהובה של על טבעי: 3 פרק אהוב: דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : סורי, אבל... אני לא ממש מקורית - כמובן שדין ! (או קאס- עד החצי השני של עונה 6) ספר אהוב: הארי פוטר ומסדר עוף החול\הארי פוטר ואוצרות המוות\ דמדומים 4 סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: שקרניות קטנות ויפות, CSI NY , להקה/זמר אהובים: brian adams , coldplay, מאכל אהוב: סטייק ! [[= שתיה אהובה: פאנטה (הפאנטה הרגילה ברור? ) תחביבים: לרקוד , לדבר,לפטפט,לעצבן את החברים (חחח), לראות על טבעי\פספוסי על טבעי איך הגעתם לפורום: נראלי סתם חיפשתי בגוגל דברים שקשורים לעל טבעי , ואז חשבתי לעצמי "אולי יש פורום על טבעי" , ולפתע? מצאתי ת'פורום המושלם הזה :) יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: שיהיו משחקים , אבל אין לי ממש רעיונות למשחקים משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: ג'נסן אקלס מושלם- אה, בעצם יכול להיות שאתם כבר יודעים את זה, ממ... ספרי הארי פוטר מושלמים? טוב נו, אין לי במה לשתף אותכם שיהיה לכם חג שמח ולילה טוב מתוקים 3>

D:

שם/כינוי: אריאל :) גיל:16 עוד מעט תאריך יומולדת: 8.8 אזור מגורים: רמה"ש עונה אהובה של על טבעי: אע,עונה ראשונה..הכי טובה
פרק אהוב: מממממ בלאדי מרי נראלי. דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : התורם זרע הראשי של דין ->
גו'ן
גם ג'ון הצעיר והיהודיי *-* ספר אהוב: חברה של חיייל סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: בובספוג,חברים וקוגר טאון להקה/זמר אהובים: 30SECONDS TO MARSSSS!!!! מאכל אהוב:שוקולד D: שתיה אהובה:הכל(הכל!! כולל סודה...עם ויטמנצ'יק) + דוקטור פפר
תחביבים: אין לי :'( איך הגעתם לפורום: מתי שראיתי בלאדי ולנטיין,התאהבתי בג'נס ואז התחלתי לראות על טבעי ואז הצטרפתי = \ אבל פעם כתבתי הרבה יותר פה :( יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: אממ...אני אחשוב על זה,ואם יצוץ רעיון.....נדבר :) משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: בגרות אחרונה לשנה?...D:

למעלה