שאלון ווישליסט: איך, כמה למה?

שאלון ווישליסט: איך, כמה למה?

1. יש לכן ווישליסט?
2. בכל אתר בנפרד, או משהו מרוכז (נניח בפינטרסט)?
3. כמה פריטים בערך יש שם?
4. כל כמה זמן אתן בודקות את הרשימה?
5. וכל כמה זמן ממפות?
6. רוצות לצרף צילום מסך?

sheffys1

New member
אני זוכרת שראיתי את ההודעה הזאת והתכוונתי

לענות עליה

1. יש לכן ווישליסט?
בוודאי

2. בכל אתר בנפרד, או משהו מרוכז (נניח בפינטרסט)?
תיאורטית, בכל אתר בנפרד. אבל אני באמת מתחזקת רק את זו של אסוס

3. כמה פריטים בערך יש שם?
למה בערך אם אפשר בדיוק? 24 בספירה האחרונה

4. כל כמה זמן אתן בודקות את הרשימה?
תלוי. יש תקופות של כל יום. ב"מארבים" אז כמה פעמים ביום. יש שבועות שאני לא טורחת.

5. וכל כמה זמן מנפות?
לא משהו שיטתי. מדי פעם, כשנחה עלי הרוח.

6. רוצות לצרף צילום מסך?
יאללה, אני אהיה לארג'ית איתך

Nightingale5

New member
רק באסוס

לפעמים באיביי אבל כרגע אין (גם ככה מדובר בפריטים של מוכרים פרטיים שאין מהם "מלאיים")

ומה שרציתי לא ירד, אם זה השמל מקסי ב-60 והמידי ב-38 והחצאית ב-55 פאונד

לי יש רק באסוס

כנראה כי זה האתר הכי "קבוע" ועיקרי שלי. ולמען האמת גם שם לא היתה לי רשימת וויש ליסט עד לפני כמה שבועות.

יש לי בפינטרסט בורד של דברים שאני אוהבת, אבל זה בורד שלא קשור למציאות של מה שאני יכולה להרשות לעצמי מבחינת מחיר או מידה
אז הוא לא באמת משמש כוויש ליסט בפועל.

כרגע באסוס יש לי 8 פריטים, וזה אחרי שהורדתי 3 לפני יומיים כשהתחיל המבצע קיץ.

כאמור רק לאחרונה התחלתי לתחזק וויש ליסט והאמת שמאז אני בודקת ממש כל יום-יומיים, גם את הרשימה וגם את הnewly added כדי לראות אם יש דברים נוספים שאני רוצה שם... אני מניחה שעם הזמן זה ייעשה בתדירות נמוכה יותר.

I miss V

New member
יש לנו המון דברים משותפים ברשימה

טוב, זה לא באמת מפתיע אותי...

אני כל כך רוצה את החצאית הפרחונית אבל החולצה כבר לא במלאי ואני לא מצליחה להחליט אם אנצל מספיק את החצאית בלעדיה. אולי אם המחיר ירד "אכנע"...

לצערי האתר של אסוס עושה לי בעיות (גם דרך האייפון) ואני לא מצליחה להכנס אליו כבר תקופה. עובדה שבטוח מאוד משמחת מישהו אבל אותי מאוד מעציבה

I miss V

New member
לצערי הבעיות הן כבר מעל שבוע, אבל היום עוד

לא בדקתי (מכורה גרועה שכמוני) אז מקווה לטוב.

ניסיתי מדפדפן אחר, ניסיתי ממחשב אחר ואפילו דרך הפלאפון ודרך האפליקציה בפלאפון (מכורה כבר אמרתי?) וכל פעם שאני רושמת את השם משתמש שלי האתר נתקע... אני עדיין טוענת שמדובר בחבלה מכוונת אבל הטענה הרווחת היא שאני מגזימה

הצלחתי בתחילת הסייל לגנוב רבע שעה שהאתר עבד ולקנות חזית ספורט (מעולה!) שעולה בארץ 450 ש"ח ב22 פאונד וכמה חולצות אז המכורה שבי מרוצה

למעלה