שאלון חדש!

ליאל44

New member
שאלון חדש! ../images/Emo210.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? " 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 5. באיזה צבע הפוני שלך? 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? 11. האם יצא לך לשבור קיר? 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? 14. יש לך כרטיס תלמיד?. 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? או 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? 36. האם אתה חבר בכת השטן? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? 38. האם אתה אלוהים? 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? 44. האם ננשכת ע"י עז? 45. מה מעיר אותך בבוקר? 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? 54. על מה אתה חושב כרגע? 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? 62. מה עושה לך את זה? 63. מה זה היפי? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? 65. מה היית בגלגול הקודם? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? 69. האם אתה בעד אונס דובים? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? 78. על מה תקבל פרס נובל? 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? 92. מה חי בעליית הגג? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? 96. למה מגלחים כבשים? 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה?

my evalin night

New member
טוב, עונה:)

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? לא יודעת? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? "אמ", זו לא מילת קישור, אבל אני בהחלט אומרת את אותה הרבה 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבן/עם אגוזים/עם צימוקים/מריר(אבל לא של עלית!) 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? משהו כמו 9/10 גג): 5. באיזה צבע הפוני שלך? צבעי הקשת ובכלל, רק פוני אחד? יש לי חווה שלמה!!! NOT 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזז? 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? רמיקס של הארדקור 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? אמ, בכיף? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שהיא תהיה חמודה 11. האם יצא לך לשבור קיר? ברור! טוב תכלס סוג של, רק לפורר קצת ממנו חח 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? i'm psychic 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק-לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד? כן, איפשהו.. 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? הא? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו:) 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיאו 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? נוראי! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אני לא יודעת, זה תלוי בהשראה 21. באיזה צבע הגלימה שלך? אין לי 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? התרסק 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? ככה 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? ככה 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 1 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כן 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? מוזיקה, ספר, איזה מישהו חמוד
28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? מראה, בא לי מראה. 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? באירופה, סתם ככה 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "מה עשית שזה הגיע לשם???", אבל זה לא יקרה. 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? קרוליין לנד 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? באופן כללי אני אוהבת את עצמי איך שאני:) 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? עונג 34. מה היה הספר האחרון שקראת? The divorce ונטשתי אותו אחרי פרק אחד 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? כת השטן, לא ברור? 36. האם אתה חבר בכת השטן? כן כן! 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? לא יודעת 38. האם אתה אלוהים? עלית עלי 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? בטח, אחרי הכל אני קרולינה ויולטה 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? אין לי מושג, מבחינתי זה סתם טעים 41. מה המסטיק האהוב עלייך? מנטה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? התחילו אתי אנשים מפחידים, נחשב? 44. האם ננשכת ע"י עז? בטח מה 45. מה מעיר אותך בבוקר? השעון 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? שחור 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? היה מעניין 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 1 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? יש מצב 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? בנאדם 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? זמרת או שחקנית..משו כזה 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אני חושבת שטיפות גשם 54. על מה אתה חושב כרגע? שהשאלון הזה מרגיש כאילו סטייס כתבה אותו
55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? כלום.. 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?אני חושבת שסטייס 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? ממשיכה ללכת, אולי אומרת "איזה חמוד!!!
" 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? משהו מגעיל? 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לא יודעת 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? לא משו בד"כ חח 62. מה עושה לך את זה? בנים 63. מה זה היפי? נראה לי שזה מישהו שמאוד מחובר לטבע, לחיות וגם נאיבי מדי 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? כן, לעצמי כי אני מדהימה
65. מה היית בגלגול הקודם? מאיפה לי 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? אפשר לוותר על הבא? 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? שום דבר מוזר מדי 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא, כי אני לא.. 69. האם אתה בעד אונס דובים? למה בשם ה'? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? לא יודעת.. 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? שבוע שעבר, סתם צינון 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? אולי כי הוא לא אמיתי 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא ולא 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? יש קשר בין דברים פה בכלל? 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? אזרחות S: 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? לא יודעת 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? לא יצמח לי, no worries 78. על מה תקבל פרס נובל? על זה שאני עונה על השאלון 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ברור 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? איכ, אני כ"כ שונאת אותם, מאז היותי פיצית 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? ממ...לא זוכרת 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? בעלה של אמא שלי. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? "קרלינצ'קה, קרלוסיק, קרלוסקה" ומגוון כינויים שממציאים לי 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? הוא כן מתחלק, פשוט לא יוצא מס' שלם 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? לא צריך לאכול שפנים בכלל! 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? הרבה דברים (אבוקדו, חומוס, נקניק...) 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? סתם, אני לא רצה
90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כלום. 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "הכל טוב?" 92. מה חי בעליית הגג? מפלצת, רוח..משו כזה לא? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? ממ..אין לי שמץ 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 1 או 2 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת? 96. למה מגלחים כבשים? בשביל הצמר 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא תודה 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: איזה מ3הים1111 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כי ככה התחשק לו 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה? אני אבקש ממנו סליחה, כואב למסכן. זה כ"כ משו שסטייס הייתה כותבתXD

.

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? מה אכפת לי. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? "אמאשלכם. מה אכפת לי מזה עכשיו. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבן DOH. 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? לא הרבה. 5. באיזה צבע הפוני שלך? ג'ינג'י. 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? העו. 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון?בננה-פון. 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? . 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים. [אני חכמה, כתבתי סרוכים. אבל אני עייפה אז זה בסדר] 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? אנאערף. יום נחמד יגרום לי להיות ורודה ושמחה? 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? להשמין בלי לאכול, מוהאהא. 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? הכל נקרע. 14. יש לך כרטיס תלמיד?. אה? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? צליל, נחשב? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? Oם...אדום. 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו?חנניה. 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? נימ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? . 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? בי, כמובן. 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . כחול עם ציורים של מיקי מאוס. הייתה לי כזאת. נימ. 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? לא יודעת אבל אני אשמח שזה יקרה למורה שלי. (Y) עכשיו שהבת זונה הזאת תצא מהשיעור, לא אני. 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? ככה. 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? ככה. 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 2. 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כה. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? אונו אפחד לא הולך לאי בודד ונתקע שם סתם ככה אז למה לשאול. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? כרטיס טיסה לנורווגיה ובית בנורווגיה אוף קורס. 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? שוב נורווגיה, וככה, אין לי כוח להסביר. 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? הגעתי לבי"ח עם בייגלה בנחיר. די דומה? ולא יודעת מה אמרו, הייתי בת 4, ככה שאין לי מושג מה אפשר לומר. "סתומה"? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? שעמוםלנד. או אימולנד. 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? . 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? העו. 34. מה היה הספר האחרון שקראת? החטא ועונשו/פיודור דוסטויבסקי. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? כת השטן כפרעליהם 666 מוות חתולים שחוטים דםםםם. 36. האם אתה חבר בכת השטן? כן. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? את הקפלה הסיסטינית. 38. האם אתה אלוהים? [שאלה שמתאימה לנעים] 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? . 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? הוא משקה אקזוטי? טוב 41. מה המסטיק האהוב עלייך? מנטה. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון?אה לא. 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? כהההה אתמול אומג. 44. האם ננשכת ע"י עז? לא. 45. מה מעיר אותך בבוקר? הפלאפון. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? שחורים. אני אימו. אימו2 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? אנאערף. 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא. 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2. 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כה. 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? איזו ילדה מכוערת עם שיניים בחוץ ומשקפיים. 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? ארכיאולוגית חחחחח איזו ילדה חמודה הייתי. ראיתי יותר מידי פארק היורה. 3> 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? כלום. מאיפה לי. לא זוכרת. 54. על מה אתה חושב כרגע? המבחן בפיזיקה. 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? כלום. 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? Oם...למה לאנשים יש אינטרס לצבוט אחרים בתחת. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? הייתי צורחת כי אני פוחדת מחיות. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? ג'יפה. 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? אה? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? אנאערף. 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? זוועות עולם. 62. מה עושה לך את זה? אה. 63. מה זה היפי? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עזבו. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא. 65. מה היית בגלגול הקודם? יבחוש. או ילדה נורווגית מהממת. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? יבחוש, ככה וכי כיף לומר יבחוש. 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? המ אנאערף, מכתב השעייה [השהייה?] מכיתה ז' נראה לי. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? כה וככה. 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא שיצא לי. 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? . 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? השבוע, שפעת. 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? ככה. 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולההה. 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? אפשר כמה? פיזיקה, מתמט, לשוןהבעה. 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? [גס] ארצח מישהו. כמובן. 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אעצב אותו. 78. על מה תקבל פרס נובל? אני אקבל פרס נובל לשלום, DOH. 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? כה. 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? .

l i o r a n g e

New member
פקפקפק

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? לא יודעת 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? ש... 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב?לבן 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?14 5. באיזה צבע הפוני שלך? תכלת, לבן, טורקיז, שניים סגולים 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מיאו
7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? משתנה 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'?שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה?הכל 11. האם יצא לך לשבור קיר?לא בדיוק 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? יכולות ניבוי 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? שקיות נייר
14. יש לך כרטיס תלמיד?.לא... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון?של מה? D: 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירוקי 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? שמואל 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?מיציייייייייייי 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? תמותו 20 . אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אישה בת 60 שבילתה חצי מהחיים שלה בשדות תעופה 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). ... 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? הוא מת [ועושה גם בור קטן כי הוא ממש שמן!] 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף?כי מפרקי כף היד שלהם לא מספיק גמישים 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי חתולים לא יכולים לחלות בכלבת [?] 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 0 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כן >< 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את גלעד 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? כרטיס אוטובוס של קו 60 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? בעיר כי זה עיר 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "לדעתי יש לך גולה בנחיר" 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? נחליגעלה [כן, חירבשתי משהו במקלדת. אבל תודו שזה נשמע קליט.] 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה?נו זה לא לפה 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו?קחחחגגרררעעעע 34. מה היה הספר האחרון שקראת?השעון
של ק. צטניק 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לא, ביי 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? חתול 38. האם אתה אלוהים? לא, אני לא עוורת צבעים ולא קוראים לי נעים 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?לא 40. למה תה הוא משקה אקזוטי?מי אמר? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? בזוקה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא... 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא.... 44. האם ננשכת ע"י עז? לא........ 45. מה מעיר אותך בבוקר? הפלאפון שלי 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? מה ההיה קשה לכם לכתוב שמיים מלכתחילה? כרגע שחור. 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? ביי 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש?חתול ג'ינג'י 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? רופאה 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?כלום 54. על מה אתה חושב כרגע?על השאלון 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לחבק אותה לנצח 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?.... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?הנה מיצי שחורר!!!!!!!!!!!!!1111 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?תבשיל דג מלוח באפרסק משומר על מצע של חסה. 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית?וואו, בבקשה תחליטו מה המגדר שלי 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? נודיסט קירח בשם חיליק 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר?כמו שהוא נראה כשאני יוצאת מהבית 62. מה עושה לך את זה?דוסים ג'ינג'יים 63. מה זה היפי?לא אני 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?לא, ביי 65. מה היית בגלגול הקודם?עמוד חשמל 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? עמוד חשמל 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר?כרגע? אני מניחה שציידנית. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?לא, ביי 69. האם אתה בעד אונס דובים?לא 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך?סושי
71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה?לפני שבוע הייתי חולה במחלה נפוצה שנקראת מבחן במתמטיקה ולא למדתי 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה?למקורי אין פיאה 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה?כן, עצוב 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה?ארצח 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן?אוריד אותו 78. על מה תקבל פרס נובל?ספרות 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי?אני לא צמח 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי?הירוק 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב?את החדר שלי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון?לא זוכרת, אבל זה היה לא מזמן והבטחתי לעצמי שאני אזכור את זה. 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?בי"ס 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? לא יודעת 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם?חתולים 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? 3 כן מתחלק ב2, 1.5 זו התוצאה 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?כי יש להם טעם של דלק וכביש והבשר שלהם מעוך 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'?את הכלב שלי 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט?כי זו הדרך המקובלת לעשות ספורט 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? להפסיד בnever 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "אתה נראה נהדר היום ריצ'ארד" 92. מה חי בעליית הגג? קספר? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? תוכנית בוקר של פאקצות 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 20 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת על כפתור 96. למה מגלחים כבשים?כי ניתן להפיק תועלת מהצמר שלהן 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך?ביי 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: אני כאילו, כאילו יעני יעני מה זה אוהבת כאילו ורוד יעני 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כדי לפגוש את פיטר 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה? אתענג על הצליל מי שקרא שישרשר

Down And Away

New member
../images/Emo220.gif וואנט יור באד רומנסססססססססס ../images/Emo220.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יתקשר הביתה
2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? " "כזה" חח
3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבןןןןןןןן
4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? השיא שלי זה 22 וחצי 3>
5. באיזה צבע הפוני שלך? חום שטניייי
6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? למה שאני אהיה זבובבבבב ?
7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? פרזיטיקקקקקק של סייקלון ניינןנןןןן
8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? ישלי כאלה 3>
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכיםםםם למרות שאוהבת סקוצ'ים חחהחהחהח ריצ'רצ'ים זה פאסה
10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? עיוורון
11. האם יצא לך לשבור קיר? האמת שכן חהחה
12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? ייצור נזלת בכמויות שלא יביישו אפחד (אני מצודדת)
13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיקקק
14. יש לך כרטיס תלמיד?. לא :S
15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לאמאבא יששש
16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? לא הבנתי איך לקרוא
17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? פוטיייייי כי זה כמו פות-י אבל כמו היפוטייייי כן.
18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? ~נוהמת~
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? מי שדורס שימות :mad:
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? ג'פרי סטארררררר ועלילותיו בארץ עוץ
21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . צהובה עם כתמים ירוקים וכחולים לסירוגין
22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מחשב את זווית הנפילה
23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי לא יכולים לעמוד על שתי רגליים אחוריות בשביל להכות בכדוררר
24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם כלבים ????. פחחחח פתאט
25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? כל הקלמר שלי מרקרים
26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כןןןן
27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? או מטוס חזרההה
28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? את פינלנדדד
29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? פינלנדדד וככה
30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? פחח מוציאה תגולה בעצמי למה שאני אלך לבית חולים
31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? דורה דה אקספלורר
32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? הכל ככההההה
33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? יו השאלה הזאת נולדה באותה שנה עם סבתא שלי 3/>
34. מה היה הספר האחרון שקראת? אול מיי סאנס למבחן באנגלית
35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? כת השטןןןןןןןןןןןןןןןןןןן 666 666 666
36. האם אתה חבר בכת השטן? חהחההחחהחהחה
37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? זין וכוססס
38. האם אתה אלוהים? דההה
39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לאאא כןןן לאאא כןןןןן
40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ככה הוא נולד
41. מה המסטיק האהוב עלייך? אשכולית ענבים
42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? אני הטרדתייי
43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? אני הפדופיל
44. האם ננשכת ע"י עז? כהההה הייתה חמה עליי אשששש
45. מה מעיר אותך בבוקר? השעון / החתול כשאורב לי וקופץ לי על הפרצוף 3/>
46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? מה ? חחחחחח
47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? ביוששששששששש
48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא תודההההה
49. כמה כריות יש לך על המיטה? בערך 6 או 7
50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? לא יודעת אם יהיה מקום

Down And Away

New member
../images/Emo220.gif ההמשך המהממממממממממםםםם ../images/Emo220.gif

51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? חתוליייייי בשיעור נהיגה
52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? אסטרונאוטית חחחח
53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אמא זרקה עליי מרקר
54. על מה אתה חושב כרגע? על זה שאני רעבה
55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? פין קוצני צורח הצילו ?
56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לא זכור לי
57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? אומרת "תולי חתוליייייי כזה חמודייייי בובובו"
58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? מעדן מלכים (L)
59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? את לא נסיך ? חהחהחהח טרנסג'נדרים כולכם
60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? אתתתת המורה לאזרחות
61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? חלק
62. מה עושה לך את זה? בלה במחוךךךך
63. מה זה היפי? מישהו שלא פריק
64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא
65. מה היית בגלגול הקודם? תולי חתולי
66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? תולי חתולי
67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? רדיאטור ? חחח
68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? ברור מוההאהאהא
69. האם אתה בעד אונס דובים? ברוררררררר אחרת מה אעשה בשעות הפנאי
70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? שניצלתירססס
71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? עכשיוווווו אני חולה כבר איזה 4 ימים
72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי מתבייש בקרחת הנוצצת 3>
73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? כן וכן
74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון אכפת ליייי
75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ספורטטטט
76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אעבור את הכביש
77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? ארוץ במעגלים
78. על מה תקבל פרס נובל? על מושלמות יתררר
79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ברוררר אחרי שמסיימת לאנוס דוב
80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? פותתתת
81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? פינה מתחת לשולחן במטבח
82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? נראלכם שאני זוכרת
83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? הרבה
84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? לאדעתתת
85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אנייי
86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? יוווו סתמו תתחתתת סיימתי ללמוד מתמטיקה כבררר
87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי צריך לאסוף את כל האיברים הפנימיים מהכביש וזה ביזבוז אנרגיה יקרה 3/>
88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? שפן דרוס
89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי משעמם למורה
90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? תמיד עושה את זה יש בעיות ?
91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? אתה גזעי היום חהחהחהחחהחחהח
92. מה חי בעליית הגג? אחותי
93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? תוכנית כזו של 10 חתיכים שמתמרחים בבוץ כל היום
94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? כולן בערך חחחח
95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת על כפתור
96. למה מגלחים כבשים? כי שעירות מדי ומגעיל :S צריך לישמור על היגיינה נשית
97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? אני כבר בצ'ה צ'ה צ'ה סוער סורי
98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: &X בX &******
99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כי איבד את סנאי המחמד שלווו
100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם:
מה תעשה אם תדרוך על עלה? אשמיע קולות סיפוק עזיםםם
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo97.gifאיזה שאלון שווה DDDD:

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? זה תלוי. הוא טרנסילבני במקור? אם כן אז סביר להניח שהוא יבנה טירה עצומה וילבש מחוך וביריות ויפתה בתולים תמימים. אם לא אז לאדעת. אני לא מתמצאת מאוד בסוגי חייזרים. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? לינק ~בריטית שנונה~ 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד מטריה *_______* 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? מספיק. 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני.ף אני חושבת שפונים צריכים לרוץ חופשיים בשדות וזה שבני האדם אילפו אותם ועשו מהם משהו משעשע זה מאוד לא קול, מאן. 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בטח הייתי שרה את "אימאג'ן" בלופים אומשהו 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? צפרדע כזאת
8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? אני מעדיפה לבבות עם תחתונים קטנים. 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? איכ ספורט. 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? מה לא?
11. האם יצא לך לשבור קיר? לא. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני יכולה לגרום לכל האנשים בעולם לא לאהוב אותי :] 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? נייר
14. יש לך כרטיס תלמיד?. חיחוש לא. אבל לטבטי יש. והוא מהזה מכוער. 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ~לקרוא במבטא בריטי~ יאוחחק 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? כלב 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? למה לא להפנות את האכזריות שלכם לבני אדם?
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? בחתול שלי. כי רק זיפ יביא שלום. אומשהו כזה. 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . באותו צבע של הכובע המחודד שלי. 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? הוא נע במהירות שוות תאוצה כשברגע t=4 התאוצה שווה ל 20Km/h^2 ובזווית של 90 מעלות צלסיוס. בסוף זה כואב לו ואני לועגת :]. 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הם לא אוהבים ללכת לים. 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? איכ הומואים. 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אין לי קלמר. את הדברים החשובים אני מאחסנת בבית שחי שלי. 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? פעם? ס-שורק 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? אקדח. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? הררי פליזר. 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? בטרנסילווניההה (הא הא!) 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "כל אחד והסטיות שלו ~קריצה~" ואז הוא היה נוגע לי בציצים
31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? קקיפיפי 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? למה לשנות? אני מושלמת איך שאני :) 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? "גררררררררררררר" 34. מה היה הספר האחרון שקראת? מדריך הטרמפיסט. וחומר תעמולה של אנונימוס. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? שום כת. את תכניותי הזדוניות אני מבצעת סולו. 36. האם אתה חבר בכת השטן? כנ"ל. אני לא מוצאת סיבה לשתף אותו בכלום. מי צריך תחרות? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? בולבול עצוםםם 38. האם אתה אלוהים? לא. אבל אני עשיתי את אלוהים. ויש לו זין פצפון. 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? אני נהנית מפיצול אישיות. 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ויסוצקי נשמע כ"כ ידישי-דרוממריקאי כזה. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? בזוקה. והמסטיקים העגולים האלה מהמכונות של השקל :] 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? ככנכנכנכןןןן ~רצה במעגלים ומנופפת בידיים בהתלהבות~ 44. האם ננשכת ע"י עז? 45. מה מעיר אותך בבוקר? חתוליזים. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? מרמלדההההה |לסד| 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? "בבקשה אל תראו אותי ככה בטלוויזיה
" 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? (מכאן אני אתחיל לדלג על שאלות חסרות טעם. עמכם הסליחה) 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? כל דבר שלובש שמלת שכבות נפוחה עם מלא טול ומחוך. נגיד... סינדרלה? 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? מסך של פלאפון |חיחוש| 54. על מה אתה חושב כרגע? לחשוב זה לפשוטי העם. לי יש תחושת מעיים מקודשת. זה הרבה יותר יעיל. 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לאדעת. הוא הלך לאיבוד. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? רצה עם תמרור 'עצור' של משמרות הזה"ב ומוודאת שהחתול יעבור בשלום
58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? תלוי את מי שואלים. אני אומרת... אמצעי מניעה ממש מוצלח? 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? ארוץ ערומה ב.. עולם ואצרח "אין לי בולבוללל!@$$" 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? עם המזל שלי את המורה למתמטיקה או משהו
61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? מושלם 62. מה עושה לך את זה? גאונות שגובלת בטירוף. וטרנסוויזם. 63. מה זה היפי? דרגה אחת מעל כושי. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? אני סוגדת לחתול שלי כי אני חושבת שהוא מושלם ואם הוא ישלוט על העולם אז העולם יהיה מקום הרבה יותר שלו. 65. מה היית בגלגול הקודם? אני לא נוהגת להתגלגל הרבה. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? מצלמת אינטרנט שנראת כמו חייזר סימפטי? 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? כי זה כיף?
69. האם אתה בעד אונס דובים? שש.. לא יפה.. הם לא דובים.. רק.. מלאים במקומות הנכונים. 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? רביולי וזיטי וטורטליני ופנה וניוקי וכלמיני כאלה. 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? מחלה נדירה הידועה גם כ"חוסר-חשק-למבחן-באנגליטוס" 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא מקריח DDDD: 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? אני יודעת הכל. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מת' 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? סמיםםםם 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אני אצחק מלא. ואז אני אבכה. 78. על מה תקבל פרס נובל? פרס נובל בביולוגיה על מחקרי בנושא כדורעף-פילים 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? זמן חופשי זה מותרות. 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? השואב אבק הכחול ההוא! 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? בנדוד שלי חשב שאני חברה שלו והציע לי הצעות מגונות במסנג'ר
83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? "זה בסדר! את מתבגרת
" 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? זיפ!@#$% 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5?למה ששלוש יתחלק ב2? כי אתם אמרתם לו? ו1.5 הוא לא תוצאה של כלום הוא אינדיווידואליסט. 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה לא כשאאעאעאערר! |דוס| 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? את אחותי הקטנה. היא לא מתקלחת הרבה ~גבה~ 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? מי אמר שצריך? XD 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כל מי שיבקש. 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "אני אוהב אותך" 92. מה חי בעליית הגג? עובדים תאילנדים. 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? XDDDDD המון 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? 96. למה מגלחים כבשים? 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? טנגו זה כל כאאאאאך אשתקד. בא לי לרקוד את הטיים וורפ
98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כי נמאס לו לשמוע את ג'ון ופול רבים אז הוא הלך להתבודד קצת עם רינגו במקום שקט ורומנטי איפשהו בהייד פארק
(ואז באה יוקו וגרמה לג'ורג' אימפוטנציה לכל החיים. וגם לחירשות. ולסרטן במיתרי הקול) 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם:

../images/Emo97.gif נמחקה השאלה האחרונה חיחוש

100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה? אחווה אורגזמה מדהימה. אבל רק אם הוא קריספי. אני בקטע של קריספים. כן. זהו. היה כיף. חיחוש.

ינקיפנק

New member
../images/Emo233.gifאני משועשעת עד אינסוף.

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? פיפי, זו נסיעה ארוכה. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? אזי. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? מתוק. 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? המקסימום היה 12. 5. באיזה צבע הפוני שלך? חום-כחול. 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? קולולולולו. 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? משהו של MSI 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? כפכפים. 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? נוכחותה של גופיה בצבע ורוד בארון? 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא לאחרונה. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני מדברת. 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? לבן. 14. יש לך כרטיס תלמיד?. XD מה זה? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? "מאוחדת" נחשב? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? תכלת. 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? חתול. מי שקרא האמן ומרגריטה יבין. 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? פו. 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? כפפות? סתם, לא, רע. 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? בלנין. 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . שחור. 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? תלוי בזוית. 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי אין להם מימון. 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם לא חתולים, דא. 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 1. 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כן. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? לפטופ ופלאפון וספירה וספר הוראות לשיט בספינה ומסוק. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? סיגריות. 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? בברזיל. 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? 19. 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? מרשמלו לנד, כמו העולם שבניתי בספור. 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? פררר. 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? כרךכרךכרךכרך. 34. מה היה הספר האחרון שקראת? "אומה" של טרי פראצ'ט. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? כת השטן, כמובן. פורום אופנה אלטרנטיבית, דה. 36. האם אתה חבר בכת השטן? כן. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? פנטרגם. 38. האם אתה אלוהים? לעיתים. 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לאכרגע. 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ממדינה בשם אקזוטיה. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? בזוקה. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? תמיד. 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא. 44. האם ננשכת ע"י עז? כןXDD 45. מה מעיר אותך בבוקר? השעון. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? כחול? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? כמוןןןןןןןןןןןןןןן! 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא. שקל תשעים זה לחלשים. 49. כמה כריות יש לך על המיטה? מלאאא. 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן~! 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? חתול. 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? וטרינרית. 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? ._." 54. על מה אתה חושב כרגע? על זה שטמפונים קטנים זה חמוד. 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? פוקצ'ה? לאכול אותה. 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לאדעת. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? ממשיך ללכת. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? ארוחת צהריים? 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? מישהו ערום, אני מניחה. 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? כמו שיער. 62. מה עושה לך את זה? זה. 63. מה זה היפי? כזה עם שיער. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לקפה וסיגריות. 65. מה היית בגלגול הקודם? חתול. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? טחול. 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? קרם. השתעממתי.

ליאל44

New member
עונה. ../images/Emo210.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ייבוא לבקר אותי! XD 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? " ''אממ..'' 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? מריר! אחד הטעימים.. |כן עם המצב של השיניים שלי זה בדיוק מה שאני צריך שוקולדים..| 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? אממ.. עד 11 ככה, אני לא כ''כ מת על לישון. 5. באיזה צבע הפוני שלך? אממ.. אינלי פוני. :) 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? אממ.. קולות של זבוב? 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? טראנס יפה באנגלית.. אפרופו פלאפון, מחר אני סופסוף מעביר שירים חדשים אליו 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? שהם חמודים? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? ריץ'-רץ' 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? אממ.. שום דבר? 11. האם יצא לך לשבור קיר? אממ.. לא 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אין כאלה 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? אממ.. פלסטיק לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד?. לא :S 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא.. 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אממ.. אדום? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? נרקו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיצי? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? שזה לא יפה.. מסכנים חח 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אממ.. לא יודע בטח דמות מתוסבכת כמוני 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . אדום ירוק 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת? ואינלי מורה לפיזיקה אם מדברים על זה.. 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הם לא יכולים? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי אין דבר כזה? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אממ.. 3 ככה 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? אממ.. כל הזמן, אני ילד מפגר מאוד.
27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? או את חברים שלי ואת אדוה הסקסית 3> ואת המשפוחה 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? וואו, אין סוף דברים חחח 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? ת''א, כי כיף שם? 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? אממ.. הייתי מוציא את הגולה, לפני שהייתי צריך להגיע אליו. 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם שיש בו אינטרנט, בגדים מגניבים טלוויזיה ספרים אוכל שתייה ואייפוד מגניב שיש בו את כל האומנים הכי מגניבים בעולם 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? אממ.. תפנים שלי, הגוף יפה הפנים קקה. 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? אממ.. גרר גרר? חחחח סתם מאיפה לי. 34. מה היה הספר האחרון שקראת? דימדומים, פעם האלף ולא נמאס אני צריך לקנות תספר השני בסדרה. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? כת השטן חעחעחע סתם סתם XD 36. האם אתה חבר בכת השטן? ברור XD 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? אממ.. את בריטני ואת כריסטינה מתנשקות, סתם בשביל הקטע זה יכול להיות מגניב. D: 38. האם אתה אלוהים? לא שאני יודע על זה XD 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? ת'אמת שכן חחח 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? אממ.. כי הוא נולד ככה? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? יש מלא, במיוחד העלמה בזוקה ואורביט. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? ברור! XD סתם לא אני הטרדתי אנשים. 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? חחח כן, סיפור דיי מפגר עזבו. 44. האם ננשכת ע"י עז? בטח XD היא נמשכה אליי מינית רצתה לאנוס אותי בחשכה.. 45. מה מעיר אותך בבוקר? הורים. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? מה? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? ''היה נחמד להכיר אותכם, כל מי שאני שונא אותו? שימות אחריי ביי''. 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא.. 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 1 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? נראלי שכן 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? אממ.. לא זוכר נראלי אנשים חח 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? שחקן, ואני עדיין רוצה. 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אממ.. לא זוכר חחח 54. על מה אתה חושב כרגע? על כלום.. אה כן על המבחן בלשון שיש מחר, שבמקום להתכוננן אליו אני יושב במחשב. אה כן.. חכם. 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? בורח! בעצם לא, הורג אותה בסמטה חשוכה סתם לא XD מתעלם כולה פאקצה. 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? אממ.. לא זוכר. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורק. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? אממ.. מאכל שרק אני יכול לאכול אותו. XD 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? אממ.. לא יודע חחחח XD שאלה שדורשת מחשבה 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? את אלירן! חחח סתם XD 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? זוועה? 62. מה עושה לך את זה? את אוסנת בבגדי פריקים, מוחעחעחע XD סתם כפרות עליה 3> 63. מה זה היפי? בנאדם מוזנח? נראלי חחח 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא סוגד, מעריץ את בריטני המושלמת כפרות על המושלמת שלי 65. מה היית בגלגול הקודם? אימו אפל! 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? חנון חחח סתם XD חתול בטח 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אממ.. לא יודע נראלי שאיזה חוט שמחובר למחשב שכרגע לא עובד כי אבאשלי ניתק לי אותו |*כועסכועס*| 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? אממ.. נראלי שכן. אני מאוד רשע לכולם לפעמיים כשבאלי XD 69. האם אתה בעד אונס דובים? בטח, התחביב האהוב עליי. XD 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? עוף וקובה. 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? אממ.. מזמן חחחח, עבר זמן מאז שהייתי חולה בפעם האחרונה. 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כדי שלא ייראו תקרחת הסקסית שלו שהוא נורא מתבייש בה XD 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא.. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון אכפת לי נראלי 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? על גיאוגרפיה
76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ארצח מישהו 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אצטרף לאגודת ''גברים הם סקסים בזקן'' 78. על מה תקבל פרס נובל? על פיגור 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ברור עם העציצים בבית שלי XD 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? אממ.. לא יודע נראלי שלא ראיתי את זה חח 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? חדרי הקט, והמטבח מקום שמתאים לשמן כמוני. 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? חחח קרו מלא דברים מפדחים כל יום אצלי הוא פאדיחה 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? הגישה שלי הפסימית יותר מידיי פסימיות בזמן האחרון. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? אממ.. ''הומו'', עזבו פיגור של אנשים. 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני! מוחעחעחע חחח סתם לא יודע XD 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? עזבו אותי מהחרא הזה.
87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי הם טעימים רצח XD 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? נזלת, יאק.
89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי המורה כלב מסריח. 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? אממ.. שום דבר?
91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? אתה מזה חתיך היום אפשר לקבוע איתך לדייט? XD 92. מה חי בעליית הגג? הרוח של קפטן הוק XD סתם לא יודע 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? אממ.. האח הגדול חחח 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? </

ליאל44

New member
המשך ../images/Emo94.gif

|100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה? אוי ואבוי, אבכה כל היום אתאבל עליו ואערוך לו הלוויה.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

ארוך../images/Emo178.gif

אבל משעמם אז שיהיה
1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יבוא לשחק עם שוני
2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? " פאק
3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? בדיוק חשבתי על זה שבא לי שוקולד ושמלא זמן לא אכלתי
, אמ, אני אוהבת לבן! אבל זה שוקולד, הכל הולך
4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? מעדיפה לא לבדוק חח
5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני ._.
6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? אהב
7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? אין לי כוח להעביר, אז אני תקועה עם בלילות של מוש.
8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? נעלי ספורט עם ריצ'רץ'? אווץ. האמ, שרוכים!
10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? מה לא?
11. האם יצא לך לשבור קיר? האמ, לא זכור לי
12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני סיילאר.
13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? סאם שיט
14. יש לך כרטיס תלמיד?. אני לא תלמיד :p
15. יש לך כרטיס חבר מועדון? של כל החנויות חיות הקימות באיזור. ושל המשביר
16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירוק!!
17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? האפי היפו
18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? רק ג'ינג'יים עם עיניים ירוקות. (סתם נו, כולם מתקבלים בברכה. אבל שיהיו נקיים)
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? לאאאאאאאאא
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? O:
21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). . ורוד עם נצנצים
22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? צריך לבדוק
23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי זה לא כלכך כיף
24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי אין דבר כזה
25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אין לי קלמר ._.
26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? *גילגולעיניים*
27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? או את שון. ואם זה לא נחשב אז אני שומרת את התשובה השניה לעצמי :p
28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? בגדדדדדדדים! כמובן.
29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? ניו-יורק
כי זה החלום האמריקאי
30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? שאני טיפש?
31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? נאוור-לנד. או להלהלנד.
32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? בולשיט.
33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? האב
34. מה היה הספר האחרון שקראת? הגביהו את קורת הגג של ג'יי.די סלינג'ר. אבל לא סיימתי עדיין.
35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? בכת הורודה של ים
36. האם אתה חבר בכת השטן? זה סותר
37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? כבשה
38. האם אתה אלוהים? לא, אבל נעים
המשך בעוד אחד. תפוזבל.

המשכוש../images/Emo9.gif

39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? אהא
40. למה תה הוא משקה אקזוטי? לא יודעת אבל זה טעים.
41. מה המסטיק האהוב עלייך? גיליתי לאחרונה שילוב גאוני! מסטיק תפוח+מסטיק תות. זה כמו קרנבל בפה
(בכ"מ שניהם טעימים גם בניפרד. וגם האורביט הירוק טעימי
)
42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא. אבל כשהייתי קטנה התקשרו אליי והתחילו לקלל אותי ועד עכשיו אין לי מושג מי זה XD
43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? 'היי רוצה לראות *דברים* במצלמה' בחדר סקס בצ'אט נחשב?
44. האם ננשכת ע"י עז? ברור, כל הזמן
45. מה מעיר אותך בבוקר? 'קומיייייייייי טיפשה' סתם לא. שעון מעורר.
46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? ורוד
47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? "אף פעם לא אמרתי לכם את זה, אבל........ *נופלת,מתה*"
48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? בדרך כלל
49. כמה כריות יש לך על המיטה? שתיים ואת שון
50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן, די משעמם לי.
51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? אמממממממ,
52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? דברים הזויים.
53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אמ,
54. על מה אתה חושב כרגע? מנסה להיזכר מה נפל לי על הראש
55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? 'יווו מאיפה קנית ת'מהמםםםם הזה??' סתם לא (האומנם?)
56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לא זוכרת
57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? צוחקת על שמפחדים
58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? אוכל לאוגרים?
59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? אבל אני כן
60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? בחורה עם ציצים ענקיים.
61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? מעוך
62. מה עושה לך את זה? תלוי
63. מה זה היפי? צבעוני ופיס?
64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? יש כמה.
65. מה היית בגלגול הקודם? מרלין מונרו (אהא)
66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מרלין מונרו גירסת 2100.
67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? סלסלת קש כזאת שאין לי מושג למה היא כאן. וזה מוזר כי היא כאן כבר איזה שבוע+.
68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לפעמים
69. האם אתה בעד אונס דובים? דובים
70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? שוקולד נחשב?
71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לא זוכרת. אבל אני זוכרת שברודוס בתחילת ספטמבר נשרפתי מהשמש וזה היה נוראי. חום וכאלה. (אני עדיין סבורה שקיבלתי מכת שמש או משהו)
72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא זקן
73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? היה אחד. עד שנפגשנו וזה היה כלכך הזוי שמאז הוא מתעלם מעצם קיומי.
74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה אינו סקסי.
76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אתייעץ עם מייקל סקולפילד על דרכים אפשריות.
77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? שעווה?
78. על מה תקבל פרס נובל? סקסיות יתרה? (חה, לא.)
79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? לפעמים
80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? טינקי וונקי כמובן!
81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? חדרי הקט
82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? אמ, לא זוכרת. אני בדרך כלל לא מתרגשת מפדיחות
83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? כנל. סתם ימים מעצבנים
84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? "תלמדי"
85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני? או, בארני סטינסון. או, האנק מודי.
86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? פאם
87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? הפרווה נהיית שחורה ומגעילה
88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? אמ,
89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? למה צריך שיעור ספורט?
90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? המון דברים
91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? היי! הייתי בסיטואציה כזאת בעבר. רק לא זכור לי בדיוק.
92. מה חי בעליית הגג? טלטביז בודד
93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? טופ מודל ^^
94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? בערך 5 :(
95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת. זה תנאי בסיסי לקיום אנושי.
96. למה מגלחים כבשים? כי העולם אכזר
97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? נה
98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: פרייפוקס מעוות לי את זה. וויתרתי. חבל אני טובה בזה
99. למה ג'ורג' הלך לפארק? יום חמישי היום. אולי לשתות?
100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם:
מה תעשה אם תדרוך על עלה? אדרוך על עוד אחד. הרעש הקראנצ'י הזה ממכר. אומג. חופפפפפפפפפפפפפפפפפפפר. מי שקרא שישרשר
^^

sonaku

New member
שי-וו-אלי.

. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יגיד ''סעמק לא שוב..'' 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? לא חושבת שיש לי. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? וניל עוגיות D: 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 40 עשיתי את זה לאחרונה הרבה 5. באיזה צבע הפוני שלך? סגול לילך. אין לי פוני XD 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזייייי~ אני זבוב הומו. 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? לאבגיים של ליידי גאגא. אני צריכה להחליף 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? יאאאאאא איזה יופי!!! 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? מגפיים עם שרוכים ואבזמים? 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? המצברוח שלי? מזה שאלון של אימואים? 11. האם יצא לך לשבור קיר? כן. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני אישת-זאב. זה לא כייף... 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? נייר חום. זה שקית הקאה נהדרת! 14. יש לך כרטיס תלמיד?. לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? למה? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירווווק? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? שרוניפופו XD 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיאומיאו? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? איום ונורא! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אנשים שאני שונאת והייתי מתעללת בהם. D: 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). שחורה והיא קטנה עליי.... 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? שובר ציפורן. מרפי... 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? מי אמר שלא?! 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי זה מחלה של חתולים בלבד. VIP XD 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אין לי 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כן. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את גבר חלומותי? 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? דילדו ;; 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? לונדון/ניו יורק. FREEDOM IS THERE 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? ''אני שונא את ימי רביעי...'' 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? ''קקי פיפי'' D: 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? הרבה. אין לי כח לרשום. 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? הא זה מהארי פוטר? יא הומואים! 34. מה היה הספר האחרון שקראת? לא זוכרת. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? המגיפה הוורודה XDDDDDDDDDD 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא, הם הומואים. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? סמיילי D: 38. האם אתה אלוהים? ישמצב 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא יודעת. 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? הוא לא Oם 41. מה המסטיק האהוב עלייך? בזוקה קלאסיייייי 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? חחחח כן XD 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? כן. 44. האם ננשכת ע"י עז? ישמצב!!!!!!11 לשכנים שלנו היה פעם עז אז יש מצב.. 45. מה מעיר אותך בבוקר? הכלב/רעש של בניה 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? יותר דומה לחום זהוב XD 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? האמת שחשבתי על זה הרבה,ואני עדיין לא יודעת... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? כן! 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? נחיה ונראה 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? חתול >: 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? ציירת D:< 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אמא 54. על מה אתה חושב כרגע? ...כלום! 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? זה ראשי תיבות למה..? 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? מאיה O:< 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? פספספספסססס~ 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? אחלה פצצת סירחון. 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית? אין לי בולבול. 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לוללללללללללל הרבה חברים שלי XD 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? או נהדר או זוועה 62. מה עושה לך את זה? טיפוסים מעניינים 63. מה זה היפי? אנשים מסריחים עם אחלה וויד XD 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא 65. מה היית בגלגול הקודם? בלטה בריצפה..? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? אי טי 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אביזרי מין שלא שלי XD 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? אני כלבה,כי ככה אני. 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא O_O אבל דובים...זה חיה מסוכנת XDDDDDD 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? אוכללללללללל D: 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? היום במחזור X: 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא זקן מקריח תל אביבי?XD 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? כן. כמה. חלקם עדיין קיימים. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון אכפת לי הוא היחידי שלא באמת קיים XDDD 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? תנ''ך. אגדות זה לא מקצוע! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ארצח מישהו 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אתגלח ;; 78. על מה תקבל פרס נובל? על טיפשות 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ישמצב S: 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? אין 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? המיטה של ההורים בצד של אמא XD 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? בלה טעויות דקדוק 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? החיים. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? ''מה הבעיה?'' XD יש בעיההההההההההההההה ישששששש!!!!1 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? דובוני אכפת לי!O: 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5? וואי אחים שלי לא בא לי בטוב... 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? למה כן כדאי? איזה שאלה דבילית. 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? רטבים חריפים במיוחד. 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? פחח מי עושה את זה? 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? מכה בפינקי-טאו 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? ''אחי......אחי..............אחי....אני על עץ אחי.........'' 92. מה חי בעליית הגג? אני D: 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? שעשועון כושל XD 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? פיייי 70% מהגרביים שלי. 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחץ עליו מלא פעמים סתם כדי לעצבן D: 96. למה מגלחים כבשים? כי חם בקיץ 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא יודעת לרקוד טנגו סורי.. 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית: שיאוולי. 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? אמג ג'ורג' אני לא מאמינה!!!!!11111 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה? אמשיך ללכת ולתהות לגבי החיים...

Blue Emptiness

New member
נו טוב

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ימות 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? לא יודתע אף פעם לא חשבתי על זה 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב?חלב 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?לא יודעת, הרבה, 16? אבל אני לא ישנה כמעט (בערך 3-5 בלילה ועוד שעה - שעתיים שנ"צ) 5. באיזה צבע הפוני שלך? אדום דהוי וחום ככה שפעם היה שחור, אבל הוא כבר לא כל כך פוני 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה?בזזזזז 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון?קיטי ליטר - פלסיבו 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?אנחנו מסתדרים בסדר 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'?שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה?אם יהיה לי מצב רוח ללבוש אחת 11. האם יצא לך לשבור קיר?האמת שכן, באיזה מבנה ישן עם קירות מגבס 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? טלפתיה! 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן?שקית נייר זה יותר טוב לסביבה 14. יש לך כרטיס תלמיד?.לא, מה זה? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון?לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק?תלוי במה 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו?קיפו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?מיאו 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים?אנחנו לא מסתדרים, זה נורא. 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית?מישהו/י שדומה לי/מישהו/י שהייתי רוצה להיות 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). ורוד מרקר 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף?לא יודתע נראה לי סתם לא אוהבים את המשחק הזה 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי יש להם חיסון! 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אמ, הרבה, 8 בערך חחחחחחח 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר?אמ, המון אנשםי המליצו לי ללכת לפיסכולוג, אבל לא הלכתי 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? ציוד השרדותי 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? לא יודעת 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? לאדעת 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "איך הצלחת?" 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? ארץ סוסני הפוני וחדי הקרן 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? כמעט הכל, כי אני לא אוהבת את זה 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? "גררר" 34. מה היה הספר האחרון שקראת?אישתו של הנוסע בזמן 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו?כת השטן 36. האם אתה חבר בכת השטן? ... 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? חד קרן עם כנפיים 38. האם אתה אלוהים?אני אישתו של אלוהים! (למרותשנעיםלאענהליבסוףלהצעתנישואיןשליאנימחשיבהאתזהככן!) 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?לא. כן. מה? לא. 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? עכוזתי, לא אקזוטי. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? מנטה נראה לי, אבל עדין 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? השפורפרת 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? כן, ע"י פד ופיל, יש לי טראומה 44. האם ננשכת ע"י עז? כן, היום השקם בבוקר 45. מה מעיר אותך בבוקר? העז מלמעלה 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? ורודים עם קשת בענן תמידית ועננים בצבע תכלת 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? "אל תשכחו להאכיל את האוגר שלי" "אבל אין לך אוגר!" "וזה אומר שלא צריך להאכיל אותו??????????" 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא איזה הקאתי מקודם 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 4 (אני לא ישנה על כולן, רק על שתיים) 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? בוודאי 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? ביני לבין העכביש עברו הרבה רגשות 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? תות 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?תוף מרים 54. על מה אתה חושב כרגע?שכואבת לי הבטןןןןן 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה?מה זה? O_O 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?אף אחד! מוחהחהחה 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?"קיטיייייייייייייייייייי" 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?ארוחה של דג מלוח על מצב חסה ואפרסק משומר לקינוח 59. איך תוכיח לעולם שאת לא נסיך אמית?כי אני נסיף אמיתי לא נסיך אמית! 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש?דודידווווווווווו 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר?מבולגן, אבל מידת הנזק תלויה באיך השיער אסוף/לא אסוף כשאני הולכת לישון 62. מה עושה לך את זה?וואפלים 63. מה זה היפי?בוב מארלי! 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?סוסי פוני, זאת לא שאלה בכלל למה! 65. מה היית בגלגול הקודם?חתול 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? טלפון 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אנייייייייייייייייייי 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?אני ביץ' 69. האם אתה בעד אונס דובים?ברור מה 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך?שניצל וסושי וסושי ושניצל 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה?אמ, חולה ממש אז שנה שעברה, היה לי דלקת בסימפונות T_T 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא גיי קרח ושמן! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה?כן וכן 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה, כי הוא אישיות VIP 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? תנ"ך וספורט 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? יאנוס דובי בפומבי 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אתגלח 78. על מה תקבל פרס נובל?תגליות בתחום הפסיכולוגיה 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי?ברור מי לא? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? הצהוב 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? המיטה שלי |גבות| 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? נפל לי דובון גומי T_T 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?אכלתי לדובון גומי תא הרגל והוא התנקם בי וברח, כוסאמאשלו. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל?לא יודעת :| 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם?סוסח הפוני וחדי הקרן המעופפים! 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ושל מה התוצאה 1.5?כי הוא בן זונה, של שתיים פחות חצי!!!!! 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?כי הפרווה שלהם מתלכלכת... 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'?סוס פוני!!!!! מסכן שלי 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט?כי כולם בני זונות 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? מחזור 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "מה קורה בובה?" 92. מה חי בעליית הגג? צביקה העכביס מחמד שלי 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? מהפך, מה, זה מגניב! 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון?הרבה 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה?מוצאת מישהו שילחץ עליו! 96. למה מגלחים כבשים?כי צריך צמרמר 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך?רק בתנאי שזה ישתלם לי 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית:ההההייייייייווווווווצצצצצצ'''' (זה באורך של משפט) 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?כי הוא רדף אחרי אריק ובנץ' 100. ועכשיו, לשאלה הגורלית ביותר שתכריע את מהלך חייך עד קצם: מה תעשה אם תדרוך על עלה? יקבור ואתו יגיד אלף ואלפיים סליחות!

למעלה