שאלון חדש.

BellaMoerte

New member
עכשיו כשאני לא צריכה לענות לעצמי ישירות.../images/Emo126.gif

תזכירו לי למה אני עושה את זה? אה, כן, בגללי.
. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את הנפש שלך? (איך את מדמיינת אותה) המפ, לא יודעת. כלב מעורב כלשהו
2. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את עצמך? (אלו שני דברים שונים לגמרי...) כלב מעורב כלשהו.
3. איזה חיה/ חפץ היית רוצה להיות?לא יודעת.
4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה? "לא שובבבבבבבבבבבבב"
5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון? לא יודעת, אני משתדלת לחשוב על דברים שמשמחים אותי כדי להרדם יותר בקלות.
6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך? אישי.
סתם, האמת להזכר בכל מיני חוויות כיפיות עם אנשים שאני אוהבת, או לחשוב על דברים טובים שקרו לי לאחרונה.
7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך? סתם, זכרונות
8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב? על "אם.."ים למינהם
9.זה משמח או מעציב אותך?זה לא מוגדר ממש
10. את בן -אדם חולמני או ראלי? לפעמים זה, לפעמים זה. אני אוהבת לחלום אבל אני מסוג האנשים שיודעים כשיש לזה סיכוי להתגשם או לא
11. מה החלום שלך? לא בטוחה, הם משתנים
אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות? "מה זה קשור עכשיו?
ביי"
אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה? יש הרבה חח
מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים? מי ישמע כמה זמן אני חיה
איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי? הייתי אומרת שרובם חארות ושימצאו אנשים מגניבים
איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע? שלא יהיו מפגרים ולחוצים
מה היית רוצה לומר לשונאים שלך? כל אחד משהו אחר. או להעביר עליהם מין מסמך ביקורתי כזה ולדחוף להם אותו לתחת. (אחרי שיקראו אותו, כמובן)
איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה? לאדעת
אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע? קודם שאני אגסוס
מי היית רוצה להיות בגלגול הבא? אני בגרסא משוכללת וכאלה
זהו, אפרוש לעת עתה. כן בלה. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

l i o r a n g e

New member
../images/Emo233.gif

1. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את הנפש שלך? (איך את מדמיינת אותה) כד זכוכית. 2. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את עצמך? (אלו שני דברים שונים לגמרי...) ריק 3. איזה חיה/ חפץ היית רוצה להיות? חתול
או עמוד חשמל. 4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה? "אאני רוצה לישוןןןןןןןן#@#$##%^%$&@!%$" 5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון? "נמנמנמ גלעד... " 6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך? גלעד. 7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך? העולם 8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב? על השואה בדרפור 9.זה משמח או מעציב אותך? ממש מעציב 10. את בן -אדם חולמני או ראלי? קומבינציה מעוותת בין שניהם. 11. מה החלום שלך? לחיות טוב.

l i o r a n g e

New member
../images/Emo28.gif

אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות?"ביי" אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה? לעתידדדדדדדדדד מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים?כולם חארות איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי?שיהיו מתבודדים איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע?לא להתבייש, מי שטוב בשבילכם יאהב אתכם. מה היית רוצה לומר לשונאים שלך? וואי, איזו הזדמנות לנצל את הבמה: לשונאים היקרים שלי, יש לי רק דבר אחד חשוב ומעניין להגיד לכם. פחחחחחחחחחחחחחחחחחח ביי. איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה? לגור במקום טוב יותר אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע? "צצבה צבעונית, מיי ליטל פוני, תהרגו את הפוזרים והבנות שחושבות שזה מגניב להיות דראגקווין. ביי" מי היית רוצה להיות בגלגול הבא? זברה

../images/Emo41.gif../images/Emo219.gif

. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את הנפש שלך? (איך את מדמיינת אותה)
רייזור חחחחחחחחחחחחחחחחחחח בכיינית שכמותי. אימו2אימו2 2. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את עצמך? (אלו שני דברים שונים לגמרי...)
פרה. 3. איזה חיה/ חפץ היית רוצה להיות?
מקל. תרתי משמע?
4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה?
נו זה משתנה. 5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון?
סיים. 6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך?
תלוי. 7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך?
תלוי. 8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב?
תלוי. 9.זה משמח או מעציב אותך?
פפט. 10. את בן -אדם חולמני או ראלי?
יותר מידי ריאלית. 11. מה החלום שלך?
יש כל מיני ואני לא אתחיל לספר. גם האחד הזה חמוד, אם בא לכם. אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות?
מאיפה לי. בטח "איה". אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה?
גיל 5, כי הייתי מגניבה, אהובה, חמודה ורזה. מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים?
כל מיני. איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי?
שלא ילבשו שחור, יקשקשו לעצמם על האולסטאר ויצהירו ש"לא צריך חברים בכלל" חחח שידלגו על הקטע הזה. איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע?
אני צריכה חוויה רומנטית שתגרום לי להגיע למסקנה בשביל שאני אוכל להעביר אותה לילדים שלי, קודם כל. מה היית רוצה לומר לשונאים שלך?
שיאכלו זין? איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה?
100 בכל מבחן במתמטיקה, הקבצה א' בפיזיקה [נו אני רק רוצה להיות בטכ"מ סעומו], שיהיה לי טונות של כסף דה. אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע?
לא יודעת. מי היית רוצה להיות בגלגול הבא?
חיבוקי.
[נו "יש לי חיבוקי חיבוקי בלב יש לי חיבוקי חיבוקי אוהב" זה כזה חמוד
]

amusement

New member
זורמת~

1. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את הנפש שלך? זיקית. מתאימה את עצמי להכל. 2. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את עצמך? ספוג. אני סופגת הכל לתוכי. 3. איזה חיה/ חפץ היית רוצה להיות? חתול. 4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה? שיט, עוד שעה צבא. 5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון? שיט, עוד 6 שעות צבא. 6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך? מחשבות על דברים טובים שקורים/שנאמרים? 7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך? מחשבות על עתיד, פרבבלי. 8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב? אנשים שאכפת לי מהם. 9.זה משמח או מעציב אותך? תלוי אם אכפת להם בחזרה. 10. את בן -אדם חולמני או ראלי? שניהם. חולמני שמודע לריאליזם. 11. מה החלום שלך? להיות נאהבת באמת? (הכנס קיטש חלופי כאן). @ 1.אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות? שמישהו ידאג לפארמוויל שלי, בבקה. 2.אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה? 1999. הייתי אומרת לאבא שלי כמה דברים שהיו גורמים לו לחשוב מחדש. 3.מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים? חרא זה דשן. גם כשרע לך, זה עלול להועיל איכשהו. 4.איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי? בטחון עצמי זה חשוב;שימו זין על כולם. 5.איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע? אל תעשו מה שאני עשיתי. במשפחות נורמאליות יש רק אבא אחד. 6.מה היית רוצה לומר לשונאים שלך? זדיינו? 7.איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה? להוולד מחדש. 8.אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע? קפה. כי מתים בסטייל, או לא מתים בכלל. 9.מי היית רוצה להיות בגלגול הבא? כל אחד אחר.

loligoth

New member
../images/Emo214.gifתקראו, יש לי אחלה תשובות ../images/Emo6.gif

אני לא מאמינהההההההההההההההההההההההההה עניתי על חצי ומחקתי הכל בשנייההההההההההההההההההההההההההההההה 1. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את הנפש שלך? (איך את מדמיינת אותה) חתול רחוב. למה? כי חתול זאת חיה אצילית ויפה, מצד שני חתול רחוב זאת חיה דיי מסכנה וחולה, חסרת בית, אוכלת מהזבל, ומצד שלישי - בגלל שהיא חיה ברחוב ואוכלת זבל - היא מחוסנת מבחינה נפשית ופיזית. היא לוחמת, וכל מה שכתבתי אנלוגי אליי. 2. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את עצמך? (אלו שני דברים שונים לגמרי...) יהלום בלתי מלוטש [חחח אנשים באמת אמרו לי את זה
] 3. איזה חיה/ חפץ היית רוצה להיות? יצירת אמנות! כי היא יפה, כי היא שווה המון מבחינה כספית, כי יש לה משמעות עמוקה, כי יש לה גם יופי וגם אופי, כי אנשים מעריכים אותה, כי אנשים בוהים בה, כי אנשים מנסים להבין אותה ולא מתעניינים רק באיך שהיא נראת, כי הקהל שמתעניין בה הוא החלק האינטליגנטי והחכם והפתוח ולא סתם אספסוף
ואולי אפילו כי היא מפורסמת... כזו אני רוצה להיות! 4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה? על כמה שלא בא לי לקום ואני רוצה להישאר עוד במיטה [ומחשבת את הזמן שייקח לי לחזור אליה]. 5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון? על מה שעברתי באותו יום, על הדברים הנחמדים או הרעים שאמרו לי באותו יום, ומן הסתם נשארו אצלי חזק בראש [אתמול למשל אמרו לי שאני מחשמלת וסקסית בטירוף ופירטו לי בדיוק למה, וציינו דברים דיי הזויים כמו את "הפרצוף החושב" שלי
], ועל דברים שאני מחכה שיגיעו [קעקוע]. 6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך? שיש לי בחור פשוט מקסים ואני כלכך ברת-מזל שיש לי אותו
7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך? שאני שמנה בטירוף ושכנראה בחיים לא אגיע להפסקת אש עם עצמי בנוגע לאוכל. 8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב? על הקעקוע העתידי שלי. 9.זה משמח או מעציב אותך? גם וגם. משמח כי הוא מדהים והוא בקרוב יהיה שלי. מעציב כי בקרוב זה לא מספיק. 10. את בן -אדם חולמני או ראלי? גם וגם. אני ריאלית בנוגע לדברים של הכאן ועכשיו, כמו למשל עבודה. חולמנית בנושאים יותר רחוקים... כמו קריירה. [למשל: עכשיו אני צריכה לעבוד כמחלקת מועדות בשביל להרוויח כסף, אבל בעתיד אני ארצה להיות אוצרת או אמנית] 11. מה החלום שלך? להיות אמא, להיות בת זוג של גבר חלומותיי, להצליח בתחום האמנות. 1.אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות? "אני אוהבת אותך" - לכל אחד שאכפת לי ממנו. 2. אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה? לא יודעת... אולי לסביבות החטיבה... זה נראה לי הזמן הכי פחות מתוסבך שלי... אבל אני לא באמת בטוחה... 3. מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים? לא יודעת, החיים זה חרא. 4. איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי? חשובה האיכות, לא הכמות. 5. איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע? הם ילדים, הם לא באמת מבינים משהו מהחיים שלהם בשביל לרצות רומנטיקה אמיתית... 6. מה היית רוצה לומר לשונאים שלך? שיהרגו אותי. בבקשה שיהרגו אותי. 7. איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה? להיות נורמלית. להיות חסרת בעיות. להיות שמחה ומאושרת. 8. אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע? שכולם יתנו לי להרגיש שהם אוהבים אותי באמת... כי.. לא יודעת. להרגיש טוב לפני שאתה מת. 9. מי היית רוצה להיות בגלגול הבא? אני תמיד חושבת על זה... איך זה שעכשיו לא עולה לי כלום לראש?

Namiya

New member
../images/Emo205.gif בא לי

. לאיזה חיה היית משווה את הנפש שלך? (איך את מדמיינת אותה) שועל? 2. לאיזה חיה היית משווה את עצמך? (אלו שני דברים שונים לגמרי...) אוי לאדעת, אולי אוגר 3. איזה חיה היית רוצה להיות? חתולי מיעו 4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה? וואו...בד"כ מלא מחשבות על דברים שצריך לבצע 5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון? מה יהיה מחר 6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך? חתוליי 7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך? צבא, שגרה, כל החרא הזה T.T 8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב? אמג אני בנדם כזה לחוץ 9.זה משמח או מעציב אותך? קקי טוב?! 10. את בן -אדם חולמני או ראלי? נוטה לחולמניות 11. מה החלום שלך? לעבור לאיזה שממה, לגדל ארנבים ולצייר ציורים אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות? הלוואי תמותו גם אתם אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה? לאיזה תקופה פרי היסטורית, לראות איך דברים נעשו מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים? כולם מתים איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי? איזה ילדים ?!?!?!?! איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע? פפפפ! מה היית רוצה לומר לשונאים שלך? שהם יכולים ללקק לי את התחת איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה? ניו זילנד, עכשיו ! אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע? אוישששש מי היית רוצה להיות בגלגול הבא? מיאוצ'יק

sonaku

New member
אני צריכה להשתין.

לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את הנפש שלך? (איך את מדמיינת אותה) פלמינגו דרוס? D: 2. לאיזה חיה/ חפץ היית משווה את עצמך? (אלו שני דברים שונים לגמרי...) פלמינגו דרוס? D: 3. איזה חיה/ חפץ היית רוצה להיות? פלמינגו דרוס? D: 4. מה הדבר הראשון עליו את חושבת כשאת קמה? פלמינגו דרוס? D: סתם לא. לול. על כמה שאני שונאת את השמש ושהחיים שלי בזבל. ואז אני מנסה להיזכר במה שחלמתי.. 5. מה הדבר האחרון עליו את חושבת לפני שאת הולכת לישון? בד''כ,סקס,גברים,שיחות נפש עם עצמי וחשבון נפש,ואיך עבר היום ומה היה קורה אם הייתי עושה משהו אחרת. 6. מה המחשבה שהכי משמחת אותך? שיום יבוא והיה בסדר. 7. מה המחשבה שהכי מעציבה אותך? העכשו הזה לא עובר.... 8. על מה את לא יכולה להפסיק לחשוב? גברים וסקס P: 9.זה משמח או מעציב אותך? מעציב. 10. את בן -אדם חולמני או ראלי? גם וגם. תלוי. לעצמי אני חולמני,לאחרים אני ראלית עד בכי. 11. מה החלום שלך? להיות מאושרת. זורמת~ אם היית גוססת ברגעים אלו מה היו מילותייך האחרונות? ''אני אוהבת אותך'' לעצמי. :) אם הייתה לך מכונת זמן,לאיזה זמן היית רוצה לחזור,ולמה? הייתי חוזרת אל עצמי בכיתה ו',מוציאה את עצמי משיעור שנרדמתי בו ואומרת לעצמי שיהיה בסדר,ואל תדאגי. מה הלקח הכי גדול שלמדת מהחיים? אנשים הם זבל. איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום החברתי? ילדים הם קקות והם יגדלו ויהיו יותר קקות. אל תהיו כמוהם,תהיו טובים יותר. איזו עצה היית נותנת לילדייך בתחום הרומנטי ומדוע? אם זה ילד אז כמו שאמרתי לחברי הקטינים:לעולם אל תשבור לבחורה את הלב! אני ארצח אותך!!!!!!!!1111 ואם זו ילדה אז: זה שהוא אומר שהוא אוהב אותך ושהוא מרגיש שזה הזמן הנכון לשכב,זה לא אומר שאת צריכה לתת לו רק כי הוא מרגיש ככה. מה היית רוצה לומר לשונאים שלך? חחחחח לכווו קיבינימטטטט~ איזה חלום היית רוצה להגשים ברגע זה? שיהיה לי קצת כסף ולעוף מהרררר מהבית של ההורים. אם היית גוססת מה הייתה הבקשה האחרונה שלך ומדוע? לא למות בתולה. מי היית רוצה להיות בגלגול הבא? פלמינגו דרוס? D: LOL

עונה../images/Emo197.gif

שם: קקי כינויים: קקוש האם השם שלך הוא על שם של מישהו אחר? כן, סבתא האם תקראי לילדים שלך על השם שלך? לא מה אני קחבה אם תיהיי מפורסמת האם תנטשי ת`שם משפחה שלך? נראה מה יעבור לי בראש באותה תקופה ומאיזו סיבות אני אתפרסם חח מין: בת רווקה: יש חבר חתיך תאריך לידה: 3 למרץ מזל: דגים גיל שהייתי רוצה להיות בו: 3 ארץ לידה: ישראלוש גובה : 1.66 צבע עיניים: חום קקי צבע שיער: חום קקי גם....משעמםםםם יש פירסינג? דה קעקועים: 2 אם הייתי עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה? נו נראה נזרום אנערף...בינתיים יש לי שניים ואני מרוצה סרט מועדף: פורסט גאמפ סתם כי אין לי כוח לחשוב על עוד סרטים שראיתי חיות מחמד: פונצ'ה שלי המלכה הבלתי מעורערת מוזיקה: מוזיקה של ילדים מכוערים, וקטנטנות אוכל אהוב: בשבוע האחרון אני נהנת לאכול לחמניה טריה עם חמאה ודבש אורגני אוכל שנוא: האוכל בגן >.< למה הם חייבים לתקוע גמבה בסלט תמיד.. ולמה אין מלח בשומדבר? :\ שתייה מועדפת: מים קרים\ תה פרי: אם זה בשייק אז בננה, ואם לא אז קקי חטיף: כיפלי בצל סגנון לבוש: של ילדה עצבנית, הכל מציק לי אז אני לובשת מלא שרוולים וחולצות לא צמודות..מצחיק, זה דווקא יוצר רושם מאוד שלו והיפי מסעדה או אוכל של אמא? אמא התמכרויות: אל תזכירו לי יש לך אהבה? דה בושם: דיזל, דולצ'ה [גם האדום וגם התכלת], ועוד אחד קולי. שמפו: חבל שהרבל אסנס עושים ניסויים על חיות..יש להם דווקא ריח טוב. מצאתי אחד טוב של דר פישר איזה שפות אני מדברת? עברית, רוסית, אנגלית, מעט ספרדית חג אהוב: פורים, יש יומולדת ציטוט: "היו לי הרבה דייטים, אבל בסוף החלטתי להישאר בבית ולצבוע את הגבות שלי." אנדי וורהול
המקום הכי אהוב עלי: במרפסת בחורף אבל כשאין גשם, ואם יש אז שיהיה גם קשת, ושהמצלמה תעבוד האם את חיה את הרגע? משתדלת... יש לך סודות? יש לי רבע סוד. יש לך הרגלים רעים? כן איזה מחמאה את מקבלת מרוב האנשים? רזה [ממש] ומגניבה הרגש הכי טוב שלך: מה זה הרגש הכי טוב שלי, מה זה השטות הזאת, לא יודעת אם היו עושים עלייך סרט אז איך היו קוראים לו? הישרדות מה הפחד הגדול ביותר שלך? הגדול ביותר? לא יודעת..יש לי המון אבל כולם יחסית קטנים את יודעת לשיר? רבע קיץ או חורף? בקיץ חורף ובחורף קיץ ספר מועדף: אנדי שלי. סרט מצוייר מועדף: סימפסונס? מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך? שלא ישגעו אותי, אני אעשה הכל בשביל זה. אם היית מישהו אחר האם היית מתחברת עם עצמך? תלוי מי הייתי חחחחח, אם הייתי תותחית אז כן שמש או ירח? וואלה שניהם חום או קור? יואו, אני אוהבת שנעים לי, מה תעשו? אם היית יכולה לשנות משהו בעצמך מה היית משנה? את האף והטירוף האם את חזקה מבחינה רגשית? נראה לי כן, אבל עושה בעיות לפעמים מה את מתחרטת שעשית או לא עשית? הכל לטובה את חושבת שהחיים היו טובים עד עכשיו? מה שקרה היה צריך לקרות אבא'לה מתי בכית פעם אחרונה? אממ אתמול או שלשום מתי אמרו לך שאוהבים אותך? לפני יומיים אולי...או שלושה....... מה השיעור החשוב ביותר שלמדת בחיים? שזיתים גם משמינים וגם דופקים ת'זיכרון את חושבת שאת נראית טוב? לפעמים יש לך ביטחון עצמי? לפעמים האם את מעשן? גמילה האם את על סמים? גמילה האם את קוראת עיתון? רק את העיתון של הישוב לראות אם אני מופיעה בו בטעות חחחח האם את מתפללת? כן האם את הולכת לבית כנסת? לא האם את מדברת עם זרים? לא ממש האם את בן אדם מאושר? לא האם את יוצאת לטיול בגשם? לא האם את מדברת עם אנשים למרות שאת שונאת אותם? כן, איזה דפוקה אינ האם אי פעם פגעת בעצמך? דה האם אי פעם יצאת מהמדינה? דה האם אכלת אי פעם משהו שגרם לאחרים להקיא? חח לא האם היית מאוהבת? כן האם שחית בעירום? כן אי פעם עברת ניתוח? לא האם חטפת מכות? לא אי פעם ברחת מהבית? לא האם התחילו איתך? כן האם היית על במה? לא מה היית הכי רוצה עכשיו? שאמא ואבא יחזרו הביתה בלי האורחת הטיפשית ושאמא תשכיב אותי לישון ותעשה לי מסאג' ושאהובי יהיה שמח ומחר יהיה כיף. ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? כן נשארת ערה כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן ישנת עם מישהו מהמין השני בלי סקס? כן מי הבן אדם שהכי מעצבן אותך בעולם? יואו ילד אחד משוהם שהוא קחבה רציני מי הבן אדם שיכול בכל מצב לעשות אותך שמח? פונצ'ה מה את עושה כשאת עצובה? בוכה, לוקחת כדור הרגעה, צורחת, שוברת דבר או שניים, וחוזרת לעצמי מה הדבר הכי משמח שקרה לך בחיים? פונצ'ה הקטנה שלי מה הדבר הכי קיצוני שעשית כשהיית עצבני? קקי מהי פליטת הפה הכי מטופשת שלך? שאלתי את המנהלת של הביצפר אם כשבעלה ימות היא תקבור אותו או תזרוק אותו לפח. על מה עד היום אתה מצטער? שלא קמתי בבוקר כשהתוכי שלי ז"ל קרא לי..הוא בטח ניסה להגיד לי.... מה היית מגדירה כחלום חייך? להיות מאושרת מליונרית וכוסית על במה הכי היית רוצה לעסוק? אמנות אילו היית יכולה להגשים לעצמך משאלה כלשהי, מה היא הייתה? מה שכתבתי בחלום חיי, יאי מה היית רוצה לקבל ליומהולדת הבא שלך? אוטו ורוד ויפה איפה היית רוצה להתעורר מחר? במיטה חחח מה אני צריכה הפתעות עכשיו מהו האירוע הקרוב שאת הכי מצפה לו? עוד שבוע טסה לסין, מקווה שיהיה מגניב

scarlet moon

New member
עונה באיחור ../images/Emo13.gif

שם: טל כינויים: טלון, טלוני, טלולה... האם השם שלך הוא על שם של מישהו אחר? לא האם תקראי לילדים שלך על השם שלך? ממש לא אם תיהיי מפורסמת האם תנטשי ת`שם משפחה שלך? לא רווקה: לא נשואה אך במערכת יחסית כבר שמונה שנים, לא מרגישה רווקה
תאריך לידה: 21.8.85 מזל: אריה גיל שהייתי רוצה להיות בו: 16 ארץ לידה: ישראל גובה : 162 צבע עיניים: כחול צבע שיער: בלונדיני יש פירסינג? יאפ.. לא מעט קעקועים: לא אם הייתי עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה? בזרוע, של שעון חול. סרט מועדף: ממנטו, ראיון עם ערפד, פורסט גאמפ... חיות מחמד: 3 כלבים ואיזה 15 חתולים. ו3 תוכים. מוזיקה: מטאל אוכל אהוב: סושי אוכל שנוא: חציל שתייה מועדפת: יין לבן
פרי: אבטיח חטיף: פופקורן! סגנון לבוש: אמממ רגיל עם נגיעות גותיות מסעדה או אוכל של אמא? מסעדה. סורי אמא. התמכרויות: כרגע לא. יש לך אהבה? בהחלט! בושם: דייזי של מארק ג'ייקובס וnoa של קשארל. שמפו: קרליין 10 איזה שפות אני מדברת? עברית ואנגלית חג אהוב: פורים! ציטוט: It is only with the heart that one can see rightly" המקום הכי אהוב עלי: אמממ כל מיני :| האם את חייה את הרגע? לא כמו שהייתי רוצה יש לך סודות? כן יש לך הרגלים רעים? אמממ לא משהו מטורף איזה מחמאה את מקבלת מרוב האנשים? שאני מוכשרת. הרגש הכי טוב שלך: רגישות אם היו עושים עלייך סרט אז איך היו קוראים לו? tempus fugit מה הפחד הגדול ביותר שלך? לא רוצה להגיד אפילו. את יודעת לשיר? כן קיץ או חורף? לכל אחד יתרונות וחסרונות ספר מועדף: עלובי החיים סרט מצוייר מועדף: פוקהונטס משפט אהוב: לא עולה לי כרגע מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך? משפחה והחבר אם היית מישהו אחר האם היית מתחברת עם עצמך? תלוי מי הייתי
שמש או ירח? ירח חום או קור? שום דבר לא טוב בקיצוניות. אבל נראה לי קור. אם היית יכולה לשנות משהו בעצמך מה היית משנה? רשימה ארוכה מדי.. האם את חזקה מבחינה רגשית? לא מה את מתחרטת שעשית או לא עשית? ... את חושבת שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן מתי בכית פעם אחרונה? שבוע שעבר מתי אמרו לך שאוהבים אותך? היום מה השיעור החשוב ביותר שלמדת בחיים? לא לשפוט דברים מהר מדי את חושבת שאת נראית טוב? כן יש לך ביטחון עצמי? יש, השאלה אם הוא גבוה
האם את מעשן? איכס האם את על סמים? לאא האם את קוראת עיתון? כן האם את מתפללת? לא האם את הולכת לבית כנסת? לא האם את מדברת עם זרים? לפי הצורך האם את בן אדם מאושר? צריכה להיות. האם את יוצאת לטיול בגשם? לא ממש. האם את מדברת עם אנשים למרות שאת שונאת אותם? חח כן האם אי פעם פגעת בעצמך? לא האם אי פעם יצאת מהמדינה? כן האם אכלת אי פעם משהו שגרם לאחרים להקיא? לא האם היית מאוהבת? עדיין. האם שחית בעירום? לא אי פעם עברת ניתוח? לייזר בעיניים
האם חטפת מכות? לא אי פעם ברחת מהבית? לא האם התחילו איתך? כן האם היית על במה? כן מה היית הכי רוצה עכשיו? לנסוע לחו"ל להרבה מאד זמן ישנת מחוץ לבית? ברור חשבת על התאבדות? לא ברצינות נשארת ערה כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? לא דיברת בטלפון כל הלילה? לא ישנת עם מישהו מהמין השני בלי סקס? כן מי הבן אדם שהכי מעצבן אותך בעולם? אחמדינג'אד? מי הבן אדם שיכול בכל מצב לעשות אותך שמח? אין אחד כזה לצערי מה את עושה כשאת עצובה? מתנתקת מה הדבר הכי משמח שקרה לך בחיים? שהכרתי את חבר שלי מה הדבר הכי קיצוני שעשית כשהיית עצבני? אמרתי דברים שאני לא מתכוונת אליהם. מהי פליטת הפה הכי מטופשת שלך? חח יש יותר מדי.. על מה עד היום אתה מצטער? .. מה היית מגדירה כחלום חייך? להצליח במשהו שאני אוהבת. במה הכי היית רוצה לעסוק? איפור. אילו היית יכולה להגשים לעצמך משאלה כלשהי, מה היא הייתה? להצליח ושכל מי שיקר לי יהיה מאושר. מה היית רוצה לקבל ליומהולדת הבא שלך? ערכת איפור מטורפת של איפור אפקטים. איפה היית רוצה להתעורר מחר? רומא מהו האירוע הקרוב שאת הכי מצפה לו? תחילת שנה ב' בלימודי תקשורת חזותית :] יום שני! תמונה שאיפרתי/צילמתי.

למעלה