שאלון לחג החנוכה

Kettercat

New member
שאלון לחג החנוכה

סליחה, מה השעה?
תזכיר לי איך קוראים לך...?
אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום?
איך עבר השבוע?
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?
ההופעה האחרונה שהייתם בה?
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?
מה אתם שומעים עכשיו?
מה הספר האחרון שקראתם?
והסרט האחרון שראיתם?
מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?
כבר הספקתם לאכול סופגניה?
אם כן, איך היא הייתה?
אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?!
חג שמייח לכולם!

Kettercat

New member
(מה לא עושים כדי להתחמק מלעבוד)

סליחה, מה השעה? 14:50
תזכיר לי איך קוראים לך...? מאיה
אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום? מרגישה קצת הפוכה אבל בסיידר
איך עבר השבוע? לא קל, נפשית בעיקר
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש? לנוח ולסדר קצת את המחשבות
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא? טיסה לאירלנד!!!
ההופעה האחרונה שהייתם בה? גבע בבארבי
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה? סר מקרטני
בעוד 9 ימים (אבל מי סופר)
מה אתם שומעים עכשיו? האלבום של דניאלה ספקטור אונליין. חייבת לקנות לי עותק
מה הספר האחרון שקראתם? "He's Just NOT That Into You", ובדיוק מתחילה את "חייו של ג'ון לנון"
והסרט האחרון שראיתם? This Is It של מייקל ג'קסון
מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם? נדמה לי שפיג'מה
כבר הספקתם לאכול סופגניה? ברור
אם כן, איך היא הייתה? סופגנייה עם סוכריות צבעוניות קופצות של רולדין. יאמי יאמי
אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?! לא מצליחה

a d i 8

New member
../images/Emo13.gif

סליחה, מה השעה?16:56 תזכיר לי איך קוראים לך...?שריי אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום?מצויין,תודה:) איך עבר השבוע?מ-ה-ר וסבבה לגמרי יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?חזרה של הלהקה שעכשיו חזרתי ממנה,והופעה של TREE יותר מאוחר
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?לסוף שלו? ההופעה האחרונה שהייתם בה?ההשקה של גבע ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?היום של TREE מה אתם שומעים עכשיו?כלום מה הספר האחרון שקראתם?קוראת עכשיו-השלישי בסדרה של דמדומים באנגלית,ספר מצויין לדעתי והסרט האחרון שראיתם?2012.מלחיץ. מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?כבלים למירקופון החדש שלי
כבר הספקתם לאכול סופגניה?אה הא אם כן, איך היא הייתה?נחמדה - אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?!

naama1993

New member
../images/Emo6.gif

סליחה, מה השעה? 19:03 תזכיר לי איך קוראים לך...? נעמה אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום? מעולה! התחיל החופש:) איך עבר השבוע? ארוך ומפרך.. יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש? לא במיוחד למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא? שום דבר מיוחד.. ההופעה האחרונה שהייתם בה? גבע אלון בבארבי ההופעה הבאה שאתם בונים עליה? גבע אלון בברלה:) מה הספר האחרון שקראתם? אישתו של הנוסע בזמן והסרט האחרון שראיתם? זמנים מודרניים מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם? שוקולד:) כבר הספקתם לאכול סופגניה? ברור אם כן, איך היא הייתה? וואו.. אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?!

מי באמת אהב אותך

סליחה, מה השעה? 13:00 תזכיר לי רק איך קוראים לך...? מיכל אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום? קריר איך עבר השבוע?ארוך אך לא מייגע משמעותי משהו יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש? אולי לעלות גבעה למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא? חופש נראה כבר.. ההופעה האחרונה שהייתם בה? גבעל'ה בבארבי ההופעה הבאה שאתם בונים עליה? הערב בבארבי אביב גדג' מה אתם שומעים עכשיו? טרף קל בלופים מה הספר האחרון שקראתם? אני קוראת את קפקא על החוף של היפני הזה .. והסרט האחרון שראיתם? ראיתי אתמול בטלווייזיה את הסוף של ליגלי בלונד 1 מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם? דיסקים כבר הספקתם לאכול סופגניה? לא בדיוק , שהייתי בקומונה בנווה יעקב אכלתי משהו שנראה כמו סופגניה בלי ריבה אם כן, איך היא הייתה? ממש מגעילה אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?!..... זה מגעיל!

Indian Friend

New member
חג שמח../images/Emo13.gif

סליחה, מה השעה? 15:24 תזכיר לי איך קוראים לך...? רוני רקון אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום? עייפה... איך עבר השבוע? סבבה יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש? לא למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא? שייגמר, והופעה של יהודית רביץ
ההופעה האחרונה שהייתם בה? השקה של הדיסק החדש של פאנקנשטיין בבארבי, שלשום. היה טירוף ההופעה הבאה שאתם בונים עליה? יהודית רביץ בברל'ה מה אתם שומעים עכשיו? את הגשם והרוח בחוץ מה הספר האחרון שקראתם? לא זוכרת, בטח משהו שלא סיימתי, כהרגלי והסרט האחרון שראיתם? בקולנוע? שומרת אחותי. לא משהו מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם? הדיסק החדש של פאנקנשטיין כבר הספקתם לאכול סופגניה? כן אם כן, איך היא הייתה? טעימה
אמא הכינה אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?! מצליחה לעמוד בפיתוי של כל הסופגניות חוץ מאלה שאמא שלי מכינה

OP162

New member
../images/Emo213.gif חג שמח לכולם

סליחה, מה השעה? 17:46 תזכיר לי איך קוראים לך...? אופיר אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום? קצת חולה אבל שמחה שכל המשפחה פה. איך עבר השבוע? לא פשוט אבל בסוף עבר יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש? לנקות את הראש למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא? חופש, אפשר לישון כמה שרוצים... ההופעה האחרונה שהייתם בה? שלום חנוך ומשה לוי- יציאה ההופעה הבאה שאתם בונים עליה? פאנקנשטיין בחמדיה מה אתם שומעים עכשיו? קילפתי תפוז, מצאתי בפנים, כמו בתוך קן ילד ישן ילד ישן.... מה הספר האחרון שקראתם? קוראת את רודף העפיפונים והסרט האחרון שראיתם? כנפיים שבורות מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם? דגמ"ח ממש חמוד כבר הספקתם לאכול סופגניה? כן אם כן, איך היא הייתה? נחמד, זה לא המאכל האהוב עליי,עדיף לביבות אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?! רק הביתיות איכשהו טעימות חג שמייח לכולם!

gal1983

New member
../images/Emo138.gif באנו חושך לגרש....

סליחה, מה השעה? 18:48
תזכיר לי איך קוראים לך...? גל
אה, נכון, זכרתי. אז מה שלומך היום? טפו טפו
איך עבר השבוע? מתיש נורא, מלא בלאגן.
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש? היה נחמד .. חילקנו הזמנות.
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא? לסופ"ש
ההופעה האחרונה שהייתם בה? יותם בן חורין עוד כמה שעות
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה? לא יודע, נקווה שיהיה משהו מעניין השבוע.
מה אתם שומעים עכשיו? את אישתי מדברת בטלפון
מה הספר האחרון שקראתם?איך עשיתי מיליון דולר בפוקר.
והסרט האחרון שראיתם? 10 דברים שאני שונאת אצלך (היה עכשיו ביס)
מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם? דלק לדידי.
כבר הספקתם לאכול סופגניה? בא-רור, טעימה מכמה סוגים של רולדין - סופגניה עם וודקה מלון הייתה סוף.
אם כן, איך היא הייתה? סוף.
אם לא, איך אתם מצליחים לעמוד בפיתוי?!?!?! בררר....

למעלה