שאלון לשיפור תחושת רווחה אישית

mehkar1

New member
שאלון לשיפור תחושת רווחה אישית

שלום רב, אני סטודנטית העושה מחקר על תנאים היכולים להביא לשיפור תנאים ותחושת רווחה אישית בקרב חולי סרטן. אני רגישה לכך שגילוייה של מחלת הסרטן הינו אירוע חיים קשה ולעיתים קרובות טראומתי לאנשים רבים ובני משפחותיהם. כמו כן, אני מודעת לקושי של האדם לאורך תקופת המחלה - לפני אבחון סרטן, מייד אחרי האבחון, במהלך טיפולים, אחרי טיפולים, ובתקופה הארוכה אחרי שהסרטן הוסר, בין אם במצב של הבראה מוחלטת ובין אם בהתמודדות כרונית עם מחלת הסרטן. כל מצב כזה הוא ייחודי ומשפיע באופן שונה על מצבו הפסיכולוגי של החולה. לאור שכיחותה הגבוהה של מחלת הסרטן בתקופתנו נעשים מחקרים רבים על המחלה. לפיכך, מילוי השאלון יתרום רבות לצורך קידום המחקר, ואעריך מאוד את היענותכם, שתפעל לטובת חולים. המחקר שומר על זכויות הפרט של החולה, השאלון הוא אנונימי ואין צורך למלא שם. המון תודות, בריאות ואהבה. ניתן למלא את השאלון בכתובת הבאה: https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=iw&formkey=dFJBZVU4UFdnc05XQkNXYmxucUtSVFE6MQ

noeme

New member
סרטן השד בשנת 2001 אני במעקב

משנת 2001 אני בעמקב אונוקלויגי לאחר שעברתי ניתוח סרטן הש/ד והקרנות. ומאז אני במעקב אוקרלויגי כלל ממוגרפיה ואולטרסדאונד. משנת 2009 גידולים טרום סרטנים בעור בכל הגוף. ועברתי ביופסיות גםבפניםובכל מיני מקומות בגוף על העור.אני לבד בלי משפחה. מאוד במצוקה גדולה.אני יודעת שלסרטו השד יש קבוצ ות תמיכה. אבללסרטן העור אני לא שמעתי שיש איזהתמיכה?

למעלה