שאלון מהארכיון

שאלון מהארכיון../images/Emo131.gif

כי שומם פה לגמרי.. כללי: *שם: *זכר/נקבה: *גיל: *גובה: *משקל: *מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? * מהו מספר המזל שלכם? * כמה חברים טובים יש לכם? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? * מי הזמר המועדף עליך? * מי הזמרת המועדפת עליך? * מי הלהקה המועדפת עליך? * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? * מה השיר המועדף עליך בכלל? * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? זה או זה: * סופגניה או לביבה? * ספגטי או מקרוני? * גלידה או ארטיק? * מגנום או מגנום לבן? * תותים או דובדבנים? * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? * בשר או עוף? * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? * אורז או פתיתים? * מלווח או ג'חנון? * חמאה או גבינה? * סלט ירקות או סלט פירות? * מסטיק או סוכריה על מקל? * רוק או פופ? * רוק כבד או רוק רגיל? * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? * המומינים או דרדסים? * טלנבלות או מדע בדיוני? * בידור או דרמה? * אמטיוי או וי אייג' ואן? * הוט או יס? * האלופה או השיר שלנו? האם אי פעם: * שברת פעם שן? * עשית טיפול שיניים? * הקאת במקום ציבורי? * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? * טעמת קליק XL? אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? * רצית שיהיה לך זנב? * ראית סרט כחול? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? * בלעת כפתור? * תיקנת מורה על שגיאה? * נתקעת במגלשה? * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? * התאהב פעם במורה? * באבא\\אמא של חבר\\ה? * בדמות מספר\\סרט? * במישהו מאותו מין? * חווית אהבה חד צדדית? וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? * ואחת אהובה שפשטה רגל? * צבע שיש לכם סלידה ממנו: * יש לך חיית מחמד? *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) * הורים גרושים? * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? * חוטיני זה סקסי? כן\\לא * מה סקסי בעיניך? * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי? * שומע עכשו מוסיקה? * היום שצריך למחוק מהשבוע- * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? עכשיו: * צריך לשירותים? * מלטף חיה? * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? * על מי אתה חושב עכשו? * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?

בכל מטוס אדם, בכל אדם סיפור../images/Emo131.gif

כללי: *שם: נועה *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 14 וחצי *גובה: 1.65 בערך *משקל: אין לי מושג *מידת נעליים: 40-41 (כן, אני מוטציה
) כמה סוכר בקפה/תה? 2 סוכרזית בקפה. תה זה מגעיל * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 4, אבל כרגע אין לי פלאפון (נגנב באכזריות><) * מהו מספר המזל שלכם? לא יודעת.. * כמה חברים טובים יש לכם? נגיד.. 4? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? פופ-רוק כזה * מי הזמר המועדף עליך? וואו, מיליון.. נצמצם את זה ליוני בלוך ואביב גפן * מי הזמרת המועדפת עליך? שוב, הרבה, אבל קרן פלס * מי הלהקה המועדפת עליך? הביטלס, כוורת, קולדפליי * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? כרגע אני עם I Don't Care של פול אאוט בוי, אבל זה משתנה כל שבוע בערך * מה השיר המועדף עליך בכלל? לא יודעת, באמת שהמון.. * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית (וואו, כמה מקורי מצידי) * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?רגע.. *הולכת לספור* 28, אבל כולל דיסקים של קטנטנות ופינת אור שקניתי בגיל 9 * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? פחות. אין לי כוח לספור, אבל נגיד.. 10? זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה * ספגטי או מקרוני? מקרוני * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? תלוי איזה.. אבל לבן זה לא משהו * תותים או דובדבנים? דובדבנים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? בד"כ שוקולד, אבל לא תמיד * בשר או עוף? צמחונית
* עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? וואי, לא אכלתי אחד מהם שנים
לא זוכרת את הטעם של מלאווחXD * חמאה או גבינה? תלוי מתי ואיפה.. * סלט ירקות או סלט פירות? פירות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק, בד"כ * רוק כבד או רוק רגיל? שניהם * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? גם וגם * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? מדע בדיוני (ד"ר הו
) * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? בדרך כלל אמטיוי * הוט או יס? יש לי הוט, אבל יס יותר שווים * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? נראה לי שכן.. * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כמו אלכנוס וכאלה? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא.. * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) אני? מהומה? רוב האנשים (מורים+תלמידים) בביה"ס לא מודעים לזה שאני קיימת * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כן
* חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) חיכיתי (ועדיין מחכה) לסרט ה-6 של הארי פוטר.. היו גם דיסקים וספרים (הארי פוטר) שחיכיתי להם לפחות 8-9 חודשים * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? נראה לי שכן אם כן,מהו המועדף עלייך? לא זוכרת * פגשת אי פעם את מתי אטלס? גם אחרי גוגל, אין לי מושג מי זה * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? איפה אמורים להעלות אותי בדרגה?XD * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא
* קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) את כל כולי? לא חושבת. אבל אם היה צריך, הייתי עושה את זה בשביל אנשים/בע"ח מסויימים * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? הרבה * רצית שיהיה לך זנב? לא
* ראית סרט כחול? לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כן * נתקעת במגלשה? כן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כן * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? לא ממש התאהבות, אבל לופין
* במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? לא וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? אני מניחה שכן.. אבל לא זוכרת * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? רוב החנויות ספרים/דיסקים * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא יודעת.. * צבע שיש לכם סלידה ממנו: כתום זוהר וצהוב על כל גווניו * יש לך חיית מחמד? כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) מילים בודדות בספרדית, ודברו איתי עוד שלוש שנים, אני אדע ערבית * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? תגדיו אופן מיוחד.. * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) מעליות (לא קלסטרופוביה, רק מעליות), ואני באמת חושבת שאני מפחדת וחושבת על המוות יותר מאנשים נורמליים * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לא>< * חוטיני זה סקסי? כן\\לא תלוי על מי.. * מה סקסי בעיניך? דיוויד טננטXD * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? לא יודעת.. * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? עיניים (גדולות ורצוי בהירות) ושיער (כהה, לא ממש ארוך, אבל גם לא קצר) * זכית בהגרלה כלשהי? כן, הרבה.. MP4, שני MP3, ספר ממעריב לילדים..יכול להיות שהיה עוד * שומע עכשו מוסיקה? כן, מטוסים-אביב גפן * היום שצריך למחוק מהשבוע- חמישי. מכיתה ז', כל שנה מחדש, השעתיים האחרונות של השבוע זה שעתיים מתמטיקה
* אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא אוכלת אף פעם בבוקר * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? סוגשל.. עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? נוי, שאני צריכה להעתיק ממנה שיעורים בספרות * מה אתה חושב על אותו אדם? שהיא תמיד עושה שיעורים, כי היא חכמה, וחנונית כזאת, ונוי.. * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? יש לי שיעורים במתמטיקה ובספרות ומחר מבחן בתנ"ך, אבל זה לא שהייתי עושה עם זה משהו אם לא הייתי עונה על השאלון..

farthwraway

New member
לא ניתן להוסיף הודעה ללא נושא. נא הקלד/י נושא

כללי:
שם:
זכר/נקבה:נקבה
גובה:1.65
משקל: לא יודעת
מידת נעליים:38
כמה סוכר בקפה/תה?1
מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 5
מהו מספר המזל שלכם?3
כמה חברים טובים יש לכם? אפשר להגיד ש-1 מוזיקה:
מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? זה מורכב
מי הזמר המועדף עליך? קונורמשמו
מי הזמרת המועדפת עליך? *חושב*
מי הלהקה המועדפת עליך? ברייטאייז |חש|
מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? ממ... אין לי מושג
מה השיר המועדף עליך בכלל?
איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? כנראה שדיכאון..
כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?הרבה
כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 0? זה או זה:
סופגניה או לביבה? לביבה
ספגטי או מקרוני?
גלידה או ארטיק? גלייייידה |שר|
מגנום או מגנום לבן? לבן
תותים או דובדבנים?*חושב*
עוגת שוקולד או עוגת גבינה? גבינה
בשר או עוף? צמחונות מצילה חיים!
עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?חמאה
אורז או פתיתים? אורז
מלווח או ג'חנון? לא הקטע שלי
חמאה או גבינה? גבינה
סלט ירקות או סלט פירות? פירות
מסטיק או סוכריה על מקל?
רוק או פופ? רוק
רוק כבד או רוק רגיל?איפשהו באמצע
מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית
המומינים או דרדסים? מומינס!
טלנבלות או מדע בדיוני? מד"ב
בידור או דרמה?דרמה
אמטיוי או וי אייג' ואן?
הוט או יס?יס
האלופה או השיר שלנו?
האם אי פעם:
שברת פעם שן? כן!*גאה*
עשית טיפול שיניים? כן
הקאת במקום ציבורי?לא
שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כמובן
היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? חחחח לא
עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא
יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא
חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא בדיוק..
עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא
טעמת קליק XL? לא אם כן,מהו המועדף עלייך?
פגשת אי פעם את מתי אטלס?מי?
צא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא
היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? יש מצב
קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) בערך..
רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? ברור
רצית שיהיה לך זנב? כן!
ראית סרט כחול? לא
הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? חחח לא נראה לי
בלעת כפתור? לא
תיקנת מורה על שגיאה? חחחחח כן
נתקעת במגלשה?לא |מפחד|
שנאת שם מסוים בגלל מישהו?אולי|שורק|
התאהב פעם במורה?לא
באבא\\אמא של חבר\\ה?לא
בדמות מספר\\סרט? נקבה או לא נקבה?
במישהו מאותו מין?לא
חווית אהבה חד צדדית?כמו כולם וסתם:
יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא נראה לי
יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?לא
ואחת אהובה שפשטה רגל?לא
צבע שיש לכם סלידה ממנו: ורוד בהיר. וחום.
יש לך חיית מחמד?כן!!
דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) אממ, ספרדית?
הורים גרושים?לא
יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? יש לי קופסא של חפצים כאלו
פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) כמעט כל דבר
מרגיש רע כשמרכל על אחרים? כן
חוטיני זה סקסי? כן\\לא לא
מה סקסי בעיניך?|מריםגבה|
איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?
מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? זה תלוי
זכית בהגרלה כלשהי? לא
שומע עכשו מוסיקה?לא
היום שצריך למחוק מהשבוע- שני!!!111
אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא
האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? כן.. עכשיו:
צריך לשירותים?לא
מלטף חיה? כן
חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?כן
תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? קנקנו
על מי אתה חושב עכשו?
מה אתה חושב על אותו אדם?
האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כמובן!

mictut

New member
הגיע הזמן!

כללי: *שם: מיכל *זכר/נקבה: נקבה *גיל: עוד חודשיים 15 *גובה: 1.65 *משקל: 47+- *מידת נעליים: 38-9 כמה סוכר בקפה/תה? שתי כפיות * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 1 * מהו מספר המזל שלכם? 25 * כמה חברים טובים יש לכם? הרבה :) מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? הכל חוץ ממזרחית ומטאל * מי הזמר המועדף עליך? מוקי * מי הזמרת המועדפת עליך? לא יודעת, אולי דנה עדיני * מי הלהקה המועדפת עליך? מ ל א * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? לבן בחלום שחור - איפה הילד * מה השיר המועדף עליך בכלל? אלוהים - מוקי * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית ומטאל * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? אין * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 3-4 זה או זה: * סופגניה או לביבה? לביבה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? * תותים או דובדבנים? תותים! * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? * בשר או עוף? עוף * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? עוגיות שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים! * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? סלט ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות ללא ספק * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? אמטיוי, למרות שאני בקושי רואה * הוט או יס? יש הוט * האלופה או השיר שלנו? הש"ש האם אי פעם: * שברת פעם שן? כה * עשית טיפול שיניים? כן :| * הקאת במקום ציבורי? לא חושבת * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כה * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לקרוא, ממש לא להתמכר * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) כן * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? לא אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס?לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא חחח * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) את עצמי * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול? כן * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? אולי * בלעת כפתור? לא חחחח * תיקנת מורה על שגיאה? יאפ * נתקעת במגלשה? כה * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כה * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? כה * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? כה וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כן, חנויות בגדים * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: כסף * יש לך חיית מחמד? לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) צרפתית * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? כל המ שבחדר שלי * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) חושך וגבהים ודבורים * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לא * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לכוסיות כה * מה סקסי בעיניך? ביטחון וחיוך * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? קלאסי * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? עיניים וחיוך * זכית בהגרלה כלשהי? לא * שומע עכשו מוסיקה? כה * היום שצריך למחוק מהשבוע- רביעי קצת מיותר * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? כן * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? מאוד עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? כן * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? בהחלט * על מי אתה חושב עכשו? אוף * מה אתה חושב על אותו אדם? רוצה לראות אותו * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? נגיד ש

Robin Sparkles

New member
עונה

כללי: *שם:כרמית *זכר/נקבה:נקבה *גיל:17 ו-9 חודשים *גובה:1.66 *משקל:45 *מידת נעליים:40-41 כמה סוכר בקפה/תה?כפית אחת גדושה * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 3 * מהו מספר המזל שלכם? * כמה חברים טובים יש לכם? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך?אירי * מי הזמר המועדף עליך?אנריקה איגלסיאס * מי הזמרת המועדפת עליך?אנדראה קור * מי הלהקה המועדפת עליך? הקורס * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? יש כמה * מה השיר המועדף עליך בכלל?הרבה * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? זה או זה: * סופגניה או לביבה?לביבה * ספגטי או מקרוני?זה אותו דבר! * גלידה או ארטיק?גלידה * מגנום או מגנום לבן?לא אוהבת * תותים או דובדבנים?לא אוהבת * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?שוקולד * בשר או עוף?בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?תלוי * אורז או פתיתים?פתיתים * מלווח או ג'חנון?לא אוהבת * חמאה או גבינה?לא אוהבת * סלט ירקות או סלט פירות?ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל?מסטיק * רוק או פופ?פופ * רוק כבד או רוק רגיל?רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית?לטינית * המומינים או דרדסים?המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני?לא אוהבת * בידור או דרמה?גם וגם * אמטיוי או וי אייג' ואן?אמטיוי * הוט או יס?יס * האלופה או השיר שלנו?לא ראיתי האלופה...אז השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי?לא * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי?כן חח * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר)לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)לא * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?לא * טעמת קליק XL?כן אם כן,מהו המועדף עלייך?זה בכלל לא טעים * פגשת אי פעם את מתי אטלס?לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)לא * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כן * רצית שיהיה לך זנב?לא * ראית סרט כחול?לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?לא * בלעת כפתור?לא * תיקנת מורה על שגיאה?לא * נתקעת במגלשה?לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?כן * התאהב פעם במורה?לא * באבא\\אמא של חבר\\ה?לא * בדמות מספר\\סרט?לא * במישהו מאותו מין?לא * חווית אהבה חד צדדית?כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?כן (שוקי והפיצפונים נשמע לכם מוכר??) * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?כן * ואחת אהובה שפשטה רגל?לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו:ורוד וסגול * יש לך חיית מחמד?כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)קצת * הורים גרושים?לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?כן * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)כן * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?כן * חוטיני זה סקסי? כן\\לא * מה סקסי בעיניך? * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי?כן * שומע עכשו מוסיקה?כן * היום שצריך למחוק מהשבוע-ראשון * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?בערך עכשיו: * צריך לשירותים?לא * מלטף חיה?לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?לא * על מי אתה חושב עכשו? * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?לא

my evalin night

New member
מאוד שומם

כללי: *שם: קרולינה *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 16 וחצי *גובה: 1.56 מ'? אולי פחות *משקל: 40 *מידת נעליים: 6/7 כמה סוכר בקפה/תה? בקפה-1 בתה-2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 1 * מהו מספר המזל שלכם? 9 * כמה חברים טובים יש לכם? ממ...3? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? כל מיני * מי הזמר המועדף עליך? לא יודעת * מי הזמרת המועדפת עליך? olivia lufkin * מי הלהקה המועדפת עליך? כרגע? אוטפ, די חורשת עליהם חח * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? celecital delinquent * מה השיר המועדף עליך בכלל? לא יודעת, משתנה * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון ומזרחית * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? 3 נראה לי * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? לא הרבה זה או זה: * סופגניה או לביבה? ספגטי * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום * תותים או דובדבנים? תותים!
* עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד
* בשר או עוף? בשר אם כבר.. * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? חמאה * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? סלט פירות:) * מסטיק או סוכריה על מקל? סוכריה * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? הכבד זה הרגיל בד"כ... * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? תלוי * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? מדע בדיוני * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? השני * הוט או יס? הוט * האלופה או השיר שלנו? לא האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא שזכור לי * עשית טיפול שיניים? אכן * הקאת במקום ציבורי? באוטובוס כשהייתי בת 4 * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? אולי * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? אה? * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כן * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא נראה לי * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? עישנתי, אבל בלי שום קשר ללחץ * טעמת קליק XL? נראה לי שלא אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? נראה לי * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) סוג של * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? לא חח * ראית סרט כחול? בערך XD * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא * בלעת כפתור? לא S: * תיקנת מורה על שגיאה? כן * נתקעת במגלשה? לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? אכן * התאהב פעם במורה? לא! * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? אולי קראש * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? סוג של וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא זוכרת * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? לא ממש * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא עולה לי * צבע שיש לכם סלידה ממנו: אין * יש לך חיית מחמד? דגים? *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) רוסית, ספרדית, פורטוגזית * הורים גרושים? כן * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? לא שעולה לי * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) בכי (נשמע דפוק, אני יודעת), חושך היה פעם ומממ..קלסטרופוביה? * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? אם זה אנשים שאני מכירה * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לא * מה סקסי בעיניך? חזה^^ * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? ממ...איטית ואלקטרונית * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? לא יודעת * זכית בהגרלה כלשהי? לא זכור לי * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- ראשון ורביעי! * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? קצת ת'אמת עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? מרגישה די חופשייה ת'אמת:) * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? היפה שלי:) * מה אתה חושב על אותו אדם? אני אוהבת אותו * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כדי להעביר שעמום

עברתי תבגרות בספורטטטט אעעעעעעעע =]

כללי: *שם:לי *זכר/נקבה:נקבה *גיל:18 *גובה:לאדעת *משקל:לאדעת *מידת נעליים:39-40 כמה סוכר בקפה/תה?3 לפחות חח * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם?7 * מהו מספר המזל שלכם?8 ו9 * כמה חברים טובים יש לכם?3 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך?פופ * מי הזמר המועדף עליך? * מי הזמרת המועדפת עליך?אברילללל! * מי הלהקה המועדפת עליך? מלא * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? sasha- if you believe * מה השיר המועדף עליך בכלל?יש יותר מדיי.. * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל?לא מתייחסת לזה כאל מוזיקה אבל אם כבר אז מזרחית דיכאון אנאערף כל החרא הזה * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?3 * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? לא צורבת יש הכל במחשב חח זה או זה: * סופגניה או לביבה?סופגניה * ספגטי או מקרוני?ספגטי * גלידה או ארטיק?גלידה * מגנום או מגנום לבן?מגנום * תותים או דובדבנים?תותיםםם * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?שוקולדד * בשר או עוף?בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?שניהםםם * אורז או פתיתים?פתיתים * מלווח או ג'חנון?מלווח * חמאה או גבינה?חמאה * סלט ירקות או סלט פירות?ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל?מסטיק * רוק או פופ?פופ * רוק כבד או רוק רגיל?לא אוהבת רוק..אם כבר עדיף רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית?לא זה ולא זה * המומינים או דרדסים?המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני?טלנובלותתתתתתת!!!דהה * בידור או דרמה?תלוי מה באליי * אמטיוי או וי אייג' ואן?VH1 * הוט או יס?הוטטט * האלופה או השיר שלנו?האלופה האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי?לא * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי?אולי * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?לא חח * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר)לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?לאאאאאאא איכ * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)כן.. שתיגמר השנה הזאת!!! חחחח * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?לאא * טעמת קליק XL?כןןן אם כן,מהו המועדף עלייך?הכל חח * פגשת אי פעם את מתי אטלס?לא יודעת מיזה * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?לא..היא אחלה שחקנית למה * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)ר-ק בע"ח וכן * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כן אבל לא נורא * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול?אסקימו לימון נחשב?? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?לא * בלעת כפתור?לאא * תיקנת מורה על שגיאה?כןןןן!! * נתקעת במגלשה?כן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?כן וואייייייי כ"ככ * התאהב פעם במורה?לא * באבא\\אמא של חבר\\ה?איכ מה זה השאלה הזו * בדמות מספר\\סרט?לא * במישהו מאותו מין?לא * חווית אהבה חד צדדית?לא וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?כן אבל כבר ישלי אותו.. * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?כן * ואחת אהובה שפשטה רגל?לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו:אדום,צהוב * יש לך חיית מחמד?לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)לא * הורים גרושים?לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?גקט:] * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)ג'וקים :[ * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?לאא חחחח * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לאא * מה סקסי בעיניך?טבעות,שיער ארוך,ילדותיות,עגילים,סטייללל,כפות ידיים יפות כאלו * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?לאדעתת * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני?הליכה,שיער בהיר,עיינים בהירות,צבע עור בהיר,כפות ידיים יפות,סטייל,קעקועים אבל בטעם,עגילים גם בטעם,טבעת בזרת,רוסים חח * זכית בהגרלה כלשהי?כן * שומע עכשו מוסיקה?לא * היום שצריך למחוק מהשבוע-ראשוןןןןןן !!!!ושני גם אפשר חח * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן בטירוףףףףףףףףףףףף! עכשיו: * צריך לשירותים?כן * מלטף חיה?לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?לא ממש * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?חח * על מי אתה חושב עכשו?.. * מה אתה חושב על אותו אדם?.. * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?לא

לרמות? חחחחח

מזה לא עומדת לך מורה לספורט על הראש עם סטופר ועוד מתקנת אותך שאת לא עושה משהו טוב כאילו יש לה את כל הזמן שבעולם..כאילו לה יש ..לנבחנים לא חח וישלך כולה 3 וחצי דקות לעבור את כל המסלול ..מעל 3 וחצי זה נכשל קיצר אחד הקשים ועוד אני שאני לא בכושר בכלל חח התאמנתי בערך חודש לפני

hilonet14

New member
יווו נשמע מלחייייייייייייייייץ :"(

אבל בטח אם מורה אוהבת אותי או משהו אז הייה לי יותר קל :p צריך להתחיל להתחנף למורים ... חחח

חח כן

אותי בחנה מורה שאוהבת אותי.. בכוונה תיכננתי את זה ככה שהיא תיהיה איתי לפי הטור והיא דיי חיפפה לי ואל תשכחי שגם ישלך ריצת 2000 מטר שזה בכלל היה מוות הקאתי מלא אחרי זה :/ חח לא נורא יהיה טוב היו רק 10 נכשלים תתנחמי

../images/Emo221.gif

כללי: *שם: לימור *זכר/נקבה: נקבה *גיל: עשרים *גובה: 1.60 בערך... *משקל: 80 (כפרה על כל קילו) *מידת נעליים: 39 כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? אני לא יודעת את המספר בעל פה * מהו מספר המזל שלכם? לא מאמינה במספר מזל * כמה חברים טובים יש לכם? 0 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? הכל חוץ מדיכאון ומזרחית... * מי הזמר המועדף עליך? הרבה, בין היתר: רובי וויליאמס, אלטון ג'ון * מי הזמרת המועדפת עליך? הרבה, בין היתר: סלין דיון, שאניה טוויין, מריה קארי * מי הלהקה המועדפת עליך? הרבה * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? I drove all night * מה השיר המועדף עליך בכלל? אין מצב שאני מצליחה לבחור * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? יכולה לסבול הכל * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? לא ספרתי * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? לא ספרתי זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? כרגע עוגת גבינה * בשר או עוף? - * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? לא יודעת * סלט ירקות או סלט פירות? סלט ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? לא כבד * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? לא יודעת * המומינים או דרדסים? היום לא יודעת, פעם אהבתי יותר את הדרדסים * טלנבלות או מדע בדיוני? לא זה ולא זה, אבל עדיף טלנובלות * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? קשה * הוט או יס? יס * האלופה או השיר שלנו? לא ראיתי האלופה, והשיר שלנו ראיתי עונה ראשונה ושניה, אז- השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן, שתיים * עשית טיפול שיניים? השלמה וגשר * הקאת במקום ציבורי? כן, לבושתי הרבה * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?
לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) הרבה שנים- לאח קטן * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? עישנתי לא מלחץ חברתי, והתחרטתי * טעמת קליק XL? לא אם כן,מהו המועדף עלייך? - * פגשת אי פעם את מתי אטלס? מי זה בכלל? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא, אבל כדי להציל בע"ח הייתי מוכנה * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? בערך * רצית שיהיה לך זנב?
לא * ראית סרט כחול? כן * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? אח! לא! * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? בטח * נתקעת במגלשה? לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? לא * התאהב פעם במורה? אפשר לומר, אבל לא אהבה רומנטית * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא, איכס! * בדמות מספר\\סרט? לא * במישהו מאותו מין? לא אהבה רומנטית, אבל חזקה מאוד * חווית אהבה חד צדדית? שוב, לא רומנטית וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? לא * ואחת אהובה שפשטה רגל? אני לא נקשרת לחנויות
* צבע שיש לכם סלידה ממנו: כתום * יש לך חיית מחמד? כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) ספרדית * הורים גרושים? כן * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? לא * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) לא שידוע לי * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לפעמים כן ולפעמים לא * חוטיני זה סקסי? כן\\לא זה מגעיל! * מה סקסי בעיניך? שרירים לגבר, עור שחום, מבט חודר... * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? לא יודעת * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? שרירים, עור שחום, מבט חודר... * זכית בהגרלה כלשהי? לא * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- שבת (אני לא עובדת- זה מסביר את העניין) * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא ממש * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? אין לי מסגרת, ואני נהנית מהחופש עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? אני לא יכולה ללטף בזמן שאני כותבת * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? על אף אחד * מה אתה חושב על אותו אדם? - * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא

ריק פה בטירוף. ../images/Emo101.gif

כללי: *שם: טל. *זכר/נקבה:
*גיל: 14 ו-8 חודשים. *גובה: לאיודעת, 1.65 בערך. *משקל: אין לי מושג. *מידת נעליים: 39. כמה סוכר בקפה/תה? 2 בערך בכוס רגילה. * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 1. * מהו מספר המזל שלכם? אין לי אחד כזה
* כמה חברים טובים יש לכם? ממש ממש טובים - 6 נראה לי. מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? אין מועדף, הכל חוץ מדיכאון ומזרחית כבדה. * מי הזמר המועדף עליך? עברי לידר, שון פול ואמינם. * מי הזמרת המועדפת עליך? שירי מימון, בריטני
, קלי קלארקסון. * מי הלהקה המועדפת עליך? MCR
* מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? A Fine Frenzy - Almost Lover
* מה השיר המועדף עליך בכלל? זה בלתי אפשרי לבחור רק אחד >< * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון. * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? 5-6 בערך. * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? הרבה
זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה. * ספגטי או מקרוני? ספגטי נראה לי. * גלידה או ארטיק? גלידה. * מגנום או מגנום לבן? מגנום לבן. * תותים או דובדבנים? תותים
* עוגת שוקולד או עוגת גבינה? עוגת גבינה. * בשר או עוף?
* עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? חמאה. * אורז או פתיתים? פתיתים. * מלווח או ג'חנון? מלווח. * חמאה או גבינה? גבינה. * סלט ירקות או סלט פירות? סלט פירות. * מסטיק או סוכריה על מקל? סוכריה על מקל שיש בתוכה מסטיק
* רוק או פופ? רוק. * רוק כבד או רוק רגיל? רוק רגיל. * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? לא יודעת
* המומינים או דרדסים? דרדסיםםםםםםם
* טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובולות. * בידור או דרמה? בידור. * אמטיוי או וי אייג' ואן? אמטיוי. * הוט או יס? יס. * האלופה או השיר שלנו? האלופה. האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן. * עשית טיפול שיניים? כן. * הקאת במקום ציבורי? כן. * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן
* היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? כן. * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) כן, על הרבה דברים. על עונש קולקטיבי שנתנו לכיתה שלי, על המורה לפיזיקה ועוד כל מיני. * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כן. * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) כן ואני עדיין מחכה - לעלות על נעלי פויינט *-* * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא. * טעמת קליק XL? כן. אם כן,מהו המועדף עלייך? לא זוכרת איך קראו לו
* פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא אבל פגשתי את אח שלו
* יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא. * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא. * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא זוכרת. * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן. * רצית שיהיה לך זנב? לא. * ראית סרט כחול? לא. * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? כן
* בלעת כפתור? לא. * תיקנת מורה על שגיאה? כן. * נתקעת במגלשה? כן. * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? אוי, כן. * התאהב פעם במורה? לא. * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא. * בדמות מספר\\סרט? לא. * במישהו מאותו מין? לא. * חווית אהבה חד צדדית? לא. וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כן, את השלוק גמדים ;;;;;;;;;;;;;; * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כל חנות נעליים שיש
* ואחת אהובה שפשטה רגל? לא שזכורה לי. * צבע שיש לכם סלידה ממנו: כתום וסגול. * יש לך חיית מחמד? כן. *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) חלקית. * הורים גרושים? לא. * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? כן. * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) חושך, כרישים וגבהים. * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי על מי
* חוטיני זה סקסי? כן\\לא איכ, מה זה לא. * מה סקסי בעיניך? גופיות, חולצות מכופתרות שמקופלות עד המרפק ולא סגורות עד הסוף בכפתורים, ג'ינסים קצת רחבים וטיפה נופלים, סוג מסויים של משקפי שמש וכמובן טבעות כסף באגודל ואצבע שליד הזרת
* איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? לא יודעת
* מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? עיניים, שפתיים, חיוך, גוף יפה. * זכית בהגרלה כלשהי? אממ לא שזכור לי. * שומע עכשו מוסיקה? כן. * היום שצריך למחוק מהשבוע- ראשון נראה לי. * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? משתדלת. * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? מחלק מהדברים כן. עכשיו: * צריך לשירותים? לא. * מלטף חיה? לא. * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? כן. * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא. * על מי אתה חושב עכשו? כל מיני אנשים
* מה אתה חושב על אותו אדם? הרבה דברים
* האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כן

0OמומיןO0

New member
בועט בשמש ממולי../images/Emo42.gif

כללי: *שם:אורטל *זכר/נקבה:נ *גיל:15 *גובה:מטר שישים *משקל:לא יודעת *מידת נעליים:39 כמה סוכר בקפה/תה?2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם?2 * מהו מספר המזל שלכם?8 * כמה חברים טובים יש לכם?2 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך?רוק * מי הזמר המועדף עליך?מאור כהן * מי הזמרת המועדפת עליך?שרית חדד * מי הלהקה המועדפת עליך? יש הרבה * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה?בתקופה האחרונה אין משו מיוחד.. * מה השיר המועדף עליך בכלל?אם היה לי * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל?כל האם טי וי הדפוק הזה
* כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?13 * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 1 זה או זה: * סופגניה או לביבה?סופגניה * ספגטי או מקרוני?מקרוני כי ספגטי זה בכל מיני צורות אז תלוי איזה * גלידה או ארטיק?גלידה * מגנום או מגנום לבן?מגנום
* תותים או דובדבנים?תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?עוגת גבינה
* בשר או עוף?עוף * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?שוקולד * אורז או פתיתים?אורז * מלווח או ג'חנון?מלווח! * חמאה או גבינה?גבינה * סלט ירקות או סלט פירות?שניהם * מסטיק או סוכריה על מקל?סוכריה על מקל * רוק או פופ?רוק * רוק כבד או רוק רגיל?רוק רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית?ישראלית * המומינים או דרדסים?המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני?מדע בדיוני
* בידור או דרמה?בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן?אף אחד מהם * הוט או יס?הוט * האלופה או השיר שלנו?השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי?לא * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי?כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר)לא זוכרת * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?כן * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)כן. לחופשה עם המשפחה * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?לא * טעמת קליק XL?כן אם כן,מהו המועדף עלייך?ביסקוויט * פגשת אי פעם את מתי אטלס?ראיתי אותו בהצגה * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)כן * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כן * רצית שיהיה לך זנב?לא חחח * ראית סרט כחול?לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?לא * בלעת כפתור?לא * תיקנת מורה על שגיאה?כן * נתקעת במגלשה?כן חח * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?כן אבל רק פעם אחת * התאהב פעם במורה?לא * באבא\\אמא של חבר\\ה?לא * בדמות מספר\\סרט?כן * במישהו מאותו מין?לא * חווית אהבה חד צדדית?כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?כן-קליק בייגלה * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?כן * ואחת אהובה שפשטה רגל?כן * צבע שיש לכם סלידה ממנו:אין * יש לך חיית מחמד?לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) לא אבל מבינה קצת ומדברת קצת * הורים גרושים?לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?כן הרבה * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)לא * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?לא * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לא * מה סקסי בעיניך?חח מה אנחנו בצופית גרנט * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?לא יודעת * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני?העיניים * זכית בהגרלה כלשהי?כן * שומע עכשו מוסיקה?עד לפני דקה * היום שצריך למחוק מהשבוע-ראשון כמובן * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?כן עכשיו: * צריך לשירותים?לא * מלטף חיה?לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?כן * על מי אתה חושב עכשו?על כותב שאלון זה * מה אתה חושב על אותו אדם?שהוא על הכיפאק * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כן.לאכול. Your wish is my command.

מחר מבחן גדול גדול באנגלית

כללי: *שם: סיוו *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 14 *גובה: 1.60 ומשהו *משקל: 50 נראלליי *מידת נעליים: 36 כמה סוכר בקפה/תה? 1 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם?5 * מהו מספר המזל שלכם? 3 * כמה חברים טובים יש לכם? מעטים מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? כמעט הכל * מי הזמר המועדף עליך? עברי לידר * מי הזמרת המועדפת עליך? - * מי הלהקה המועדפת עליך? שבק ס' ,הדג נחש * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? * מה השיר המועדף עליך בכלל?משתנה בהתאם למצברוח * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? הרבה * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? בעיקר של סרטים זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגנייה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום לבן * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? עוגת שוקולד * בשר או עוף? כלום * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? עוגיות חמאה * אורז או פתיתים? אורז * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? חמאה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רוק כבד * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות * בידור או דרמה?בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? אמטיוי * הוט או יס? הוט * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? מפחדת מרופאי שיניים * הקאת במקום ציבורי? כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? יש מצב * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) כן ,על צמחונות. * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כן * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) יומולדת,חו"ל,צמחונות,פסטיבל,קי .כרגע לסאמר סקול ולטיול פסח של הצופים * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא, * טעמת קליק XL? לא אם כן,מהו המועדף עלייך? - * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לאאא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) כן * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול?אסקימו לימון נחששב? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?כן בכיתה ג' * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כל הזמן * נתקעת במגלשה? כן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כן * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט?כן * במישהו מאותו מין?לא * חווית אהבה חד צדדית?כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כן שוקולד כזה טעים שיש רק בדיוטי פרי * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? זארה * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: אין * יש לך חיית מחמד?כן כלבהה *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)צרפתית * הורים גרושים? כן * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? כן * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...):הנסיך הקטן * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?לא מרכלת * חוטיני זה סקסי? כן\\לא כן * מה סקסי בעיניך? בנים שמעשנים ,חיילים , ושיער ארוך * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?של הסטרפטיז * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני?עיניים,חיוך * זכית בהגרלה כלשהי?כן * שומע עכשו מוסיקה?כן * היום שצריך למחוק מהשבוע- מחר * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא למי יש זמן * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?כן עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה?לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?כן * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?לא * על מי אתה חושב עכשו? על המורה שלי לאנגלית שהולכת לתת לי 40 בתעודה כי אני עונה על שאלון במקום להתכונן למבחן מחר * מה אתה חושב על אותו אדם? חרא של בת אדם , * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כן בטירוף תעלו 3 שורות למעלה

God Hates Us All../images/Emo219.gif

כללי: *שם:לוטנ. *זכר/נקבה:נקבה. *גיל:חודש הבא 14. * כמה חברים טובים יש לכם?3. מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך?מטאל גותי. * מי הלהקה המועדפת עליך?מייכמ ואפיקה תמיד. * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל?מזרחית. * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?40 ומשו בערך. * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? אין. אחד,אולי. זה או זה: * סופגניה או לביבה?לביבה. * ספגטי או מקרוני?ספגטי. * גלידה או ארטיק?גלידה. * מגנום או מגנום לבן?לבן. * תותים או דובדבנים?דובדבנים. * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?גבינה. * בשר או עוף?בשר. * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?שוקולד. * אורז או פתיתים?פתיתים. * מלווח או ג'חנון?איכ. * חמאה או גבינה?גבינה. * סלט ירקות או סלט פירות?ירקות. * מסטיק או סוכריה על מקל?על מקל. * רוק או פופ?רוק. * רוק כבד או רוק רגיל?כבד. * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית?איכ. * המומינים או דרדסים?המומינים. * טלנבלות או מדע בדיוני?איכ. * בידור או דרמה?דרמה. * אמטיוי או וי אייג' ואן?אפחד. * הוט או יס?הוט. * האלופה או השיר שלנו?איכ. האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא. * עשית טיפול שיניים? סיימתי ביום ראשון,ווהו! * הקאת במקום ציבורי?כן. * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי?כן. * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?לא. * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר)-לא שזכור לי. * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?איכ לא. * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)-כן. כל מיני. * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?לא. * טעמת קליק XL?כן. אם כן,מהו המועדף עלייך?לא זוכרת. * פגשת אי פעם את מתי אטלס?לא. * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?לא. * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?לא. * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)-לא. * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כן. * רצית שיהיה לך זנב?לא. * ראית סרט כחול?טו גירלס וואן קאפ. .____________________. ותודה שהזכרתם לי,באמת. * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?לא. * בלעת כפתור?לא. * תיקנת מורה על שגיאה?הרבה פעמים. * נתקעת במגלשה?לא זוכרת. * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?כן. * התאהב פעם במורה?איכ לא. * באבא\\אמא של חבר\\ה?איכ לא. * בדמות מספר\\סרט?כן,אבל בצחוק או משהו. * במישהו מאותו מין?כן. * חווית אהבה חד צדדית?כן. וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?כן. * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?כן. * ואחת אהובה שפשטה רגל?לא. * צבע שיש לכם סלידה ממנו:צהוב,כ"כ! * יש לך חיית מחמד?לא. *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)-לא. * הורים גרושים?לא. * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?לא יודעת. * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)-ג'וקים,גבהים,מה-שאני-אפסיד-אחרי-שאני-אמות. [פחד מפגר,אבל נו] * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?לא. * חוטיני זה סקסי? כן\\לא -לא. * מה סקסי בעיניך?לא יודעת. * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?לא יודעת. * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני?אכפתיות? * זכית בהגרלה כלשהי?לא. * שומע עכשו מוסיקה?כבר לא. * היום שצריך למחוק מהשבוע-כל ימות השבוע מלבד שישי,כי זה יום קצר. ושבת חופש. * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא. * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?לפעמים. עכשיו: * צריך לשירותים?לא. * מלטף חיה?לא. * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?לא. * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?לא. * על מי אתה חושב עכשו?מכפתלכם. * מה אתה חושב על אותו אדם?מכפתלכם. * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?לא.

עונה

כללי: *שם: אור *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 18 *גובה: *משקל: *מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? * מהו מספר המזל שלכם? 5 * כמה חברים טובים יש לכם? כמה וכמה מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? אינגליש הכול * מי הזמר המועדף עליך? אנריקה גונזלס * מי הזמרת המועדפת עליך? אבריל לאוין * מי הלהקה המועדפת עליך? ניקלבאק * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? משו בצרפתית * מה השיר המועדף עליך בכלל? מלא * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון ומזרחית מעפנה * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? לא זוכרת * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? כנ"ל זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה * ספגטי או מקרוני? אותו דבר * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? לבן * תותים או דובדבנים? תות * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד * בשר או עוף? בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? ג'חנון * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? גם וגם * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? לטינית * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? אמטיוי * הוט או יס? הוט * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? כע * עשית טיפול שיניים? כע * הקאת במקום ציבורי? כע * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כע * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כע * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לרישיון * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כע אם כן,מהו המועדף עלייך? לע דעת * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? כע * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? יכול להיות * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כע * נתקעת במגלשה? לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? חושבת * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? לא התאהבתי פשוט חשבתי שהוא חתיך * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? כע וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כע!!! * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? אממ אולי * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: אין * יש לך חיית מחמד? לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)ספרדית קצת * הורים גרושים? כע * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? כע * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) כע * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי על מי ומה * חוטיני זה סקסי? תלוי למי * מה סקסי בעיניך? חזה של גבר חטוב * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? אנא ערף * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? ^^ * זכית בהגרלה כלשהי? לא * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- שלישי * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? כע כרגע * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? קצת עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? משו כזה * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? מישו * מה אתה חושב על אותו אדם? מזה עיניינכם * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא

hilonet14

New member
עונה :p

כללי: *שם: הילה *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 17 תכף *גובה: 1.58 *משקל: 51 *מידת נעליים: 36 כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם?3 * מהו מספר המזל שלכם?אין * כמה חברים טובים יש לכם?4 טובים טובים מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? פופ.. רוק קליל * מי הזמר המועדף עליך? אין משהו ספציפי * מי הזמרת המועדפת עליך? אין משהו ספציפי * מי הלהקה המועדפת עליך? אין משהו צפציפי * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? בועז מעודה- פרפרים * מה השיר המועדף עליך בכלל? אין משהו ספציפי * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית ודיכאאון * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? 1 :) הופעה של רובי וויליאמס * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? מלא מלא מלא זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגנייייייייייה * ספגטי או מקרוני? ספגטי :) * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום * תותים או דובדבנים? תותיםם * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולדד * בשר או עוף? עוף * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? ג'חנון * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראטלית * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? מדע בדיוני * בידור או דרמה?בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? אמטיוי * הוט או יס? יס * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?לא * טעמת קליק XL?לא אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא שזכור לי * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול? כן * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה?כן * נתקעת במגלשה?כן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? לא * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? כן * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? לא וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? לא * ואחת אהובה שפשטה רגל?לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: הדפס מנומר * יש לך חיית מחמד? כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) לא * הורים גרושים?לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? לא * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)לא * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?לא * חוטיני זה סקסי? כן\\לא כן * מה סקסי בעיניך? שילוב של אופי ויופי :p * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? שירים שקטים חח * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? מבט מושך בעיניים * זכית בהגרלה כלשהי?לא * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- שום יום * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? לא עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? כן * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו?אף אחד * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? רצחחחחחחחחח

Dany Adler

New member
עונה

כללי: *שם: דניאלה אדלר *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 19 *גובה: >< *משקל: 48 *מידת נעליים: 38 כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם?8 * מהו מספר המזל שלכם? לא יודעת * כמה חברים טובים יש לכם? 3 הכי הכי הכי טובות ועוד 10 טובים מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? פופ, מיינסטרים * מי הזמר המועדף עליך? אוי זה משתנה כל הזמן.. * מי הזמרת המועדפת עליך? כנ"ל * מי הלהקה המועדפת עליך? כנ"ל * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? colpo di fulmine התמכרתי * מה השיר המועדף עליך בכלל? יש כל מיני תלוי בתקופה * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מטאל * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? המון * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? גם המון חח זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה! * ספגטי או מקרוני? פטוצ'יני! * גלידה או ארטיק? ארטיק * מגנום או מגנום לבן? מגנום קלאסיק * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד * בשר או עוף? בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? חמאה * אורז או פתיתים? אורז * מלווח או ג'חנון? איכ כלום * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? סוכריה על מקל * רוק או פופ? פופ * רוק כבד או רוק רגיל? רוק קלאסי * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? לטינית * המומינים או דרדסים? ?!? * טלנבלות או מדע בדיוני? נובלות * בידור או דרמה? גם וגם * אמטיוי או וי אייג' ואן? גם וגם * הוט או יס? יס * האלופה או השיר שלנו? ש"ש האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? לא * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? חחח לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כן * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? לא יודעת הכל נראה לי אני מאד אוהבת שוקולד * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא מיזה? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? חח לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? ממש לא * ראית סרט כחול? לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? חח כן * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כן היא לא התלהבה מזה * נתקעת במגלשה? לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כן אבל מתוך קטנוניות בלבד * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? לא * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? לא וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? מממ, לא שזכור לי אבל בטוח יש * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? חנויות בגדים למיניהן * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ירוק * יש לך חיית מחמד? כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) כן ספרדית קצת ואיטלקית זאת שפת האם שלי * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? פלא'? לא סתם יש לי איזה שרשרת שאני מאד אוהבת * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) לא * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לא * חוטיני זה סקסי? כן\\לא כככןןןן * מה סקסי בעיניך? חוטיני?, תחרה שחורה... * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? הממ, קשה להגדיר * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? עינייםם * זכית בהגרלה כלשהי? לא * שומע עכשו מוסיקה? כן * היום שצריך למחוק מהשבוע- ראשון? * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? צבא? קצת. עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? חח כן * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? קצת * על מי אתה חושב עכשו? אפחד * מה אתה חושב על אותו אדם? כלום * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? נכון

Flaming Pie

New member
../images/Emo205.gif

כללי: *שם: שרית. *זכר/נקבה: נקבה. *גיל: 15. *גובה: 1.70. *משקל: *מידת נעליים: 39-40-41. כמה סוכר בקפה/תה? 2 סוקרזיט. * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 5. * מהו מספר המזל שלכם? 8. * כמה חברים טובים יש לכם? האמת שהרבה, אבל הח'ברה הכי קרובים זה בערך.. 8. מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? כל מיני, אולדיז בעיקר. * מי הזמר המועדף עליך? פול מקרטני, פרדי מרקיורי, שלמה גרוניך, מתי כספי, שלמה ארצי, אריק קלפטון, פרנק סינטרה ועוד. * מי הזמרת המועדפת עליך? אין. * מי הלהקה המועדפת עליך? קווין, ביטלס. * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? בתקופה האחרונה אני חורשת על Layla של אריק קלפטון. * מה השיר המועדף עליך בכלל? הרבה. * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית ודיכאון. * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? הרבה. * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? לא הרבה. זה או זה: * סופגניה או לביבה? לביבה. * ספגטי או מקרוני? מה ההבדל? * גלידה או ארטיק? גלידה. * מגנום או מגנום לבן? לבן. * תותים או דובדבנים? תותים. * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? גבינה. * בשר או עוף? בשר. * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? חמאה. * אורז או פתיתים? אורז. * מלווח או ג'חנון? מלווח. * חמאה או גבינה? חמאה. * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות. * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק. * רוק או פופ? רוק. * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל. אבל גם כבד זה טוב, תלוי. * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? אני אוהבת את שניהם. * המומינים או דרדסים? דרדסים. * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות. * בידור או דרמה? בידור. * אמטיוי או וי אייג' ואן? וי אייץ' וואן. * הוט או יס? יס. * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו. האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא. * עשית טיפול שיניים? כן. * הקאת במקום ציבורי? כן. * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? לא יודעת.. * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? חח כן. * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא. * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? ממש אבל ממש לא. * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) וואי אני זוכרת שחיכיתי לבת מצווה מלא זמן... ועוד דברים בטח אני רק לא זוכרת מה. אה ולראות את סבא וסבתא. * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא. * טעמת קליק XL? כן. אם כן,מהו המועדף עלייך? הזהב נראה לי. * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא. * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא. * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא. * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) בערך. * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן. * רצית שיהיה לך זנב? לא. * ראית סרט כחול? בערך. * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא. * בלעת כפתור? לא. * תיקנת מורה על שגיאה? כן. * נתקעת במגלשה? לא. * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? לא. * התאהב פעם במורה? בערך, לא התאהבות אבל נדלקתי.. XD * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא. * בדמות מספר\\סרט? בדמות לא, בשחקן. אבל זו גם לא התאהבות. * במישהו מאותו מין? לא. * חווית אהבה חד צדדית? לא יודעת, הוא פשוט לא ידע הרבה זמן. וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא נראה לי. * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כן. * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא זכור לי. * צבע שיש לכם סלידה ממנו: אין. * יש לך חיית מחמד? דגים. XD *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) כן. * הורים גרושים? לא. * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? הפסנתר. * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) מוות, שיפרצו לבית בלילה. * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? יש מקרים. * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לא. * מה סקסי בעיניך? זיפים, ריח של בושם של גברים, גברים בחליפות ועוד.. * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? You can leave your hat on.
* מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? אם מדברים על המראה החיצוני, אז זיפים, עיניים ושפתיים. * זכית בהגרלה כלשהי? כן, אבל סתם שטויות מבית ספר. * שומע עכשו מוסיקה? כן. * היום שצריך למחוק מהשבוע- שום יום, אבל לא מתה על יום שלישי. * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא. * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? לא אגיד שנמאס, אבל ממש לא מחבבת בית ספר לאחרונה. עכשיו: * צריך לשירותים? לא. * מלטף חיה? לא. * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? בהחלט. * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא. * על מי אתה חושב עכשו? אין מישהו ספציפי. * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כן.

למעלה