שאלון סוכות^.^

MoRaN SeM

New member
שאלון סוכות^.^

בניתם סוכה ? עם מי ? אתם מתכננים לשבת באיזו סוכה ? ולישון בסוכה ? מה התכנונים שלכם לחופש ? אתם נוסעים לאייקון ? [
] מביאים אתכם ללמוד בחופש כמו סבקות ? קיבלתם הרבה שיעורים ? וזו הסיבה שאני לא כותבת יותר שאלונים ! חעחע.

MoRaN SeM

New member
עונה../images/Emo3.gif

בניתם סוכה ? לא ! עם מי ? [= אתם מתכננים לשבת באיזו סוכה ? כן..חברה שלי, שהיא גם שכנה שלי, בנתה עם המשפחה ואני אתארח שם [= ולישון בסוכה ? לא.. מה התכנונים שלכם לחופש ? לישון, להתחרפן, ללמוד Zzz אתם נוסעים לאייקון ? לא חח מביאים אתכם ללמוד בחופש כמו סבקות ? כן חח קיבלתם הרבה שיעורים ? הרבה. יותר. מדיי.

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo9.gif

בניתם סוכה ?כן עם מי ?לא אני, ההורים שלי >< אתם מתכננים לשבת באיזו סוכה ?שלנו... ולישון בסוכה ?לעע מה התכנונים שלכם לחופש ?לישון.. וגם יש לי יום הולדת
ולבקר חברה טובה שלא ראיתי המון זמן... אתם נוסעים לאייקון ? לא מביאים אתכם ללמוד בחופש כמו סבקות ?לא
קיבלתם הרבה שיעורים ?גם לא! :D

נו באמת

בניתם סוכה ? לא עם מי ? - אתם מתכננים לשבת באיזו סוכה ? לאדעת ולישון בסוכה ? גם מה התכנונים שלכם לחופש ? גם אתם נוסעים לאייקון ? לע מביאים אתכם ללמוד בחופש כמו סבקות ? לא
קיבלתם הרבה שיעורים ? חלק ריחמו :) וזו הסיבה שאני לא כותבת יותר שאלונים ! ? חבל .

../images/Emo210.gif../images/Emo11.gif

בניתם סוכה
לשם שינוי לא.... עם מי
---- אתם מתכננים לשבת באיזו סוכה
אכן כן, אנחנו נוסעים היום לבן דוד של אמא שלי (כמו בכל שנה)
ולישון בסוכה
לא... מה התכנונים שלכם לחופש
להנות[?] אתם נוסעים לאייקון
לא מביאים אתכם ללמוד בחופש כמו סבקות
לא קיבלתם הרבה שיעורים
רק בהסטוריה מלא... חג שמח

למעלה