שאלון פלייליסט

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
שאלון פלייליסט ../images/Emo220.gif

פעם עמוס עשה אחד כזה.. הנה עוד אחד.
מה שצריך לעשות זה לשים מלא שירים בפלייליסט של הנגן שיש לכם ואז לבחור באפשרות של מעבר שירים אקראי, בכל שאלה אתם מעבירים שיר ומה שיוצא לכם זו התשובה לשאלה.
הנה - איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? איזה סוג גבר אני אוהב? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו?

A m 0 s

New member
הבה נראה...../images/Emo4.gif../images/Emo34.gif

איך העולם רואה אותי? If Not for You - Olivia Newton-John האם יהיו לי חיים מאושרים? יש בזה טעם - דנה ברגר
מה אנשים באמת חושבים עליי? Harvest Breed - Nick Drake האם אנשים חושקים בי בסתר? משמעות החיים - (המון) אמנים שונים... איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? (שוב) יש בזה טעם - דנה ברגר
(רק שזה ביצוע אחר
) מה אני צריך לעשות עם חיי? Stuck in the Middle - MIKA עצה טובה בשבילי: אשמה - דנה ברגר
מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? לך לאן שתלך - יעל לוי מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? מלאך - אלונה דניאל איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? צוללת - אפרת בן צור ובהלוויה שלי? במטבח המנומר - סיון שביט איזה סוג גבר אני אוהב? אולי עוד קיץ - גלי עטרי איך יהיה לי מחר? קפטן נמו - טאטו למה אני כאן? אל תפסיק - לירז צ'רכי בתור מה אנשים יזכרו אותי? שבע בערב - דנה ברגר
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? מילה טובה - יהודית רביץ LIVE האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? אתה עצוב - שרון חזיז איך תהיה השנה הזו? Make a Move On Me - Olivia Newton-John

../images/Emo20.gif../images/Emo168.gif

הנה - איך העולם רואה אותי? אולי-גלי עטרי האם יהיו לי חיים מאושרים? מה הפרח-קורין אלאל איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? אהבה-דניאל סלומון מה אני צריך לעשות עם חיי? יום הולדת-ברי סחרוף עצה טובה בשבילי: בגללך-אריק איינשטיין מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? במקומי-שי גבסו מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? זן נדיר-קורין אלאל איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? כשזה עמוק
ובהלוויה שלי? she-לא זוכרת איך קוראים לאומן ואומנם זה שיר רומנטי אבל עדיין...... איזה סוג גבר אני אוהב? always איך יהיה לי מחר? לחיות-קורין אלאל למה אני כאן? עוף גוזל-אריק איינשטיין בתור מה אנשים יזכרו אותי? אני ואתה-אריק איינשטיין איזה שיר יתקע לי בראש מחר? היי אתה האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? hello איך תהיה השנה הזו? fix you לא יודעת את שם האומן

tomerldt

New member
כביר

איך העולם רואה אותי? "בדקה אחת שפויה" - אשכרה העולם הקציב לי דקה אחת של שפיות בכל חיי
האם יהיו לי חיים מאושרים? "ים של געגוע" - ... יופי... ממש יופי... \= מה אנשים באמת חושבים עליי? "כאן החיים שלנו" - יצא עלוב... האם אנשים חושקים בי בסתר? "לילות בלי מילים" - גם זה לא יצא משהו... איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? "דמעות של מלאכים" - ... ... ... מה אני צריך לעשות עם חיי? "יש לך מקום" - אוףףףף לא יוצאים לי דברים טובים!! עצה טובה בשבילי: "חורף" - כוס אחתק... מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? "גיטרה וכינור" מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? "במותי" - אוי ויי.... :| איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? "בוא הביתה" ובהלוויה שלי? "אהבה משוגעת"
כמובן! איזה סוג גבר אני אוהב? מותאם, הא?
אהה... ויצא לי "פרח" איך יהיה לי מחר? "החברים הישנים שלי" למה אני כאן? "יום שישי" יווווווווווווואווו יצא מוצלח! אשכרה אני פה בגלל שזה יום שישי
בתור מה אנשים יזכרו אותי? "לא ידעתי שתלכי ממני" איזה שיר יתקע לי בראש מחר? "Dingo" האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? "תעתוע"
איך תהיה השנה הזו? "דמעות של מלאכים" (שוב?!)

m757

New member
יקר

איך העולם רואה אותי? נסיעה מהירה - המכשפות האם יהיו לי חיים מאושרים? השקט - קורין
מה אנשים באמת חושבים עליי? הילד בן 30 - אהוד בנאי האם אנשים חושקים בי בסתר? החיים שלי טובים - שלומי שבן איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? ימות הקיץ - קספר
מה אני צריך לעשות עם חיי? חיות מחמד - מוניקה סקס
עצה טובה בשבילי: מיהו המיילל ברוח - רונה קינן מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? התעשייה האבירית מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? הנסיך הקטן ! איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? סיגריות לייט - ענבל פרלמוטר
ובהלוויה שלי? אהובתי - משינה איזה סוג גבר אני אוהב? במערכת הדם - רונה קינן
איך יהיה לי מחר? פירמידות למה אני כאן? סע לאט - אריק איינשטיין בתור מה אנשים יזכרו אותי? חלום כהה.. וואא איזה שיר יתקע לי בראש מחר? עגל הזהב - אהוד בנאי האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? חבר'ה - מאור כהן !!!
איך תהיה השנה הזו? נשל הנחש - מאיר אריאל

theim

New member
[=

איך העולם רואה אותי? "רק החיים"/ לאה שבת האם יהיו לי חיים מאושרים? "המיסטיקנים הסינים"/ נורית גלרון מה אנשים באמת חושבים עליי? "המון אנשים"/ אביתר בנאי האם אנשים חושקים בי בסתר? "סיטואציות של לב שבור"/רונית שחר איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? "קשה לה"/קורין מה אני צריך לעשות עם חיי? "זה קורה"/ אריק לביא עצה טובה בשבילי: "חיה בתוך קופסא"/ קורין מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? שוב "רק החיים"/לאה שבת מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? "ילד מזדקן"/ כוורת איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? people are strange/ doors ובהלוויה שלי? "מנגינה יקרה"/ אביתר בנאי איך יהיה לי מחר? "ביום שמש יפה"/עברי לידר למה אני כאן? "לוקח ת'זמן"/ יצחק קלפטר איזה שיר יתקע לי בראש מחר? השיר הזה של לילי אלן. חח איך תהיה השנה הזו?

למעלה