שאלון

swirrrly

New member
שאלון../images/Emo9.gif../images/Emo46.gif ../images/Emo118.gif

שם: גיל: מיקום: בית חולים בו נולדת: תכונות טובות: תכונות רעות: מקצוע אהוב: מאכל אהוב: חיה אהובה: סלנג אהוב: מילה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: להקה אהובה: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: איזה כיתה אתה: בדיחה שגרמה לך לצחוק: איך אתה מרגיש: הבנאדם הכי יפה שראית: חג מעודף: יס או הוט: ספורט מועדף: ערוץ מועדף: אתה חושב שאתה יפה? אתה חושב שאתה צבוע? אתה חושב שאתה קנאי? אתה חושב שאתה קרציה? אתה חושב שאתה עקשן? אתה אוהב את עצמך? בזבזן או חסכן? איפה היית רוצה לגור בארץ? בחו''ל? איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? איזה דמות מצויירת אתה? למה? יש לך פלאפון? קו פתוח? של איזה חברה? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צילצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? אתה יודע מה אני יודע? אתה רוצה להיות זמר? אתה רוצה להיות שחקן? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתף? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? שאתה אומר אני אוהב אותך אני מתכוון? יש לך פירסינג? איפה יש לך? איפה אתה רוצה פירסינג? אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? אם היית פוגש ברחוב את ראש הממשלה מה היית עושה? ואם היית פוגש ברחוב את אמינם? ואם היית פוגש ברחוב את נינט טייב? אתה מאמין באלוהים? בגורל? בחיים מחוץ לכדור-הארץ? באהבה ממבט ראשון? פורום אהוב: באיזה פורומים אתה כותב: יש לך חברים בפורומים? מה הדבר האחרון שאכלת? מה הדבר האחרון שקנית? מי האדם האחרון שחיבקת? מי האדם האחרון שראית? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה אתה עושה עכשיו? אתה שומע מוסיקה עכשיו? מה אתה לובש? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה השיר האחרון ששמעת? מה החלום שלך? נגמרו לי השאלות, מה עושים? מה תעשה אחריי שתסיים את השאלון? אתה חושב שמישהו בכלל יקרא אותו? נהנת? איך היה השאלון?

swirrrly

New member
יאאאא שאלון, איזה שולתתת../images/Emo47.gif../images/Emo118.gif

תקראו ותגיבו ;[ - למען בטיחותכם האישית
[?] שם: שרלי גיל: 12, ב12 ליוני (עוד שבועיים
, או שלושה
) יש לי יומולדת 16(
) לא לשכוח ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
מיקום: מרכז בית חולים בו נולדת: תל השומר תכונות טובות: שולתת תכונות רעות: אנטי-סוציאלית :[ מקצוע אהוב: כל דבר חוץ מתנ"ך מאכל אהוב: פיצה. ס: חיה אהובה: כלב/נמר/חלזון+שבלול סלנג אהוב: WICKED מילה אהובה: ראו סעיף-על o_O זמר אהוב: הסולן של לארק אנ סיאל
זמרת אהובה:
אני לא בקטע של קולות של בנות כרגע ]; להקה אהובה: לארק אנ סיאל, אפרנטלי ;[ אבל זה לא עובד ככה תשאלו מוסיקה אהובה, כדי שאני אוכל להגיד J-POP ;[[[ וJ-ROCK
שחקנית אהובה:
שחקן אהוב: אדוארד נורטון הממיס
איזה כיתה אתה:
בדיחה שגרמה לך לצחוק: לא תבינו
איך אתה מרגיש: על גבול ה-בסדר-רע- הבנאדם הכי יפה שראית: ...שאלה טובה!.... מבחינה חיצונית: לואיסנה לופילטו]; מבחינה פנימית: גנדי [?] משתי הבחינות: מיכה
חג מעודף: פורים יס או הוט: יס (למרות שיש לי הוט
) ספורט מועדף: ריצה ואומניות לחימה, נו
ערוץ מועדף: ..ממ...סטאר וורלד אתה חושב שאתה יפה? כה אתה חושב שאתה צבוע? שאלה טובה
אתה חושב שאתה קנאי?
אתה חושב שאתה קרציה?
אתה חושב שאתה עקשן?
אתה אוהב את עצמך?
בזבזן או חסכן? חסכנית. הבעיה שאני לא ממש יודעת -על מה- להוציא את הכסף, אז גם קצת בזבזנית ;-; איפה היית רוצה לגור בארץ? לא יודעת בחו''ל? הממ...הייתי רוצה לגור ביפן קצת, אבל לא יודעת אם להפוך את זה לבית שלי... איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? חתולי הרעם? איזה דמות מצויירת אתה? דידי?o_______O למה? מה:| יש לך פלאפון? פעם היה, עכשיו לא ממש.. קו פתוח? ? של איזה חברה? ? למי אתה מתקשר הכי הרבה?
אני? משתמשת בטלפון? מרצוני החופשי?
איזה צילצול יש לך?
הקול הכי יפה ששמעת?
אולי שרלוט צ'רץ'? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הנה
זה טבלת הקאנה של האותיות היפניות.. אבל אין בה את כל הצלילים שאפשר ליצור כעקרון... אבל התוספות הם בעצם שילוב של אותיות קיימות כאילו ש-כן- מופיעות בטבלה
ושומר מסך? סתם של לוגו וינדוז מרחף על מסך שחור (פחות מרחף, יותר נעלם ומופיע באיזה 5 נקודות קבועות על המסך...) אתה יודע מה אני יודע? מי אתה בכלל?|: אתה רוצה להיות זמר? לא, אבל ארצה ללמוד פיתוח קול אתה רוצה להיות שחקן? כן אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתף? לא. לפחות לא נכון לעכשיו. גם תלוי איזה, הלא כך? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן
שאתה אומר אני אוהב אותך אני מתכוון? לא תמיד
יש לך פירסינג? לא איפה יש לך? / איפה אתה רוצה פירסינג? לא רוצה אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? מפחדת
זה מוזר למצוא פתאום מיליון שקל...בכל מקרה הייתי נותנת לאמאבא אם היית פוגש ברחוב את ראש הממשלה מה היית עושה? כלום. אולי בוהה בו קצת. סורי, אני לא אדם פוליטי
ואם היית פוגש ברחוב את אמינם? מקיאה
ואם היית פוגש ברחוב את נינט טייב? מחייכת קלות, ^_^ *הא ובכל המקרים הייתי מוודא שזה באמת הם* אתה מאמין באלוהים? לא בגורל? קצת בחיים מחוץ לכדור-הארץ? לא יודעת באהבה ממבט ראשון? אולי פורום אהוב: אוף טופיק.יפנית למתחילים. X: באיזה פורומים אתה כותב: כנסו לכרטיסישיי יש לך חברים בפורומים? כן נו, אלה החברים היחידים שלי
מה הדבר האחרון שאכלת? לחמניה מה הדבר האחרון שקנית? זה היה ממזמן מדי מי האדם האחרון שחיבקת? לא חיבקתי לאחרונה.. מי האדם האחרון שראית? אמא, או אבא מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא מה אתה עושה עכשיו? מתכוננת ליציאה אתה שומע מוסיקה עכשיו? לא מה אתה לובש? שחור, די נוח, די לא נוח מה הסרט האחרון שראית? אינטיליגנציה מלאכותית A.I. מה התוכנית האחרונה שראית? טייני טונס
מה הדיסק האחרון ששמעת? לא שומעת דיסקים מה השיר האחרון ששמעת? המ משהו של קולדפליי מה החלום שלך? Happiness? נגמרו לי השאלות, מה עושים? לוחצים 'שלח' מה תעשה אחריי שתסיים את השאלון? אקרא את מה ששלחתי אתה חושב שמישהו בכלל יקרא אותו? אני מקוה
נהנת? כן ולא איך היה השאלון? קצת נדוש, ולא תמיד ענה לצרכים שלי

אני אוהבת שאלונים ../images/Emo9.gif

שם: יפעת גיל: 17 מיקום: אי שם מעבר לקשת בית חולים בו נולדת: רמב"ם תכונות טובות: אין הנחתום מעיד על עיסתו תכונות רעות: שתלטנית
מקצוע אהוב: מתמטיקה, לשון, תנ"ך מאכל אהוב: מנות חמות חיה אהובה: כלבים סלנג אהוב: סעמק [זה סלנג?] מילה אהובה: סעמק זמר אהוב: אביתר בנאי/יוני בלוך זמרת אהובה: לא מתמקדת בזה
להקה אהובה: אלגי'ר
שחקנית אהובה:- שחקן אהוב:- איזה כיתה אתה: מסיימת יא בדיחה שגרמה לך לצחוק: שתי בלונדיניות נפלו לתוך בור. בלונדינית אחת:" הצילו הצילוווו!!", בלונדינית שניה:" זה יהיה יותר טוב אם נצעק ביחד!!" ושתיהן:" ביחדדדדדד ביחדדדד" [עכחלך מתן] איך אתה מרגיש: יהיה טוב הבנאדם הכי יפה שראית: אתם לא תכירו
חג מעודף: שבועות יס או הוט: יס, אבל אין לי
ספורט מועדף: טניס ערוץ מועדף: 24 אתה חושב שאתה יפה? לא אתה חושב שאתה צבוע? לפעמים אתה חושב שאתה קנאי? כן אתה חושב שאתה קרציה? אולי אתה חושב שאתה עקשן? כן אתה אוהב את עצמך? לא ממש בזבזן או חסכן? בזבזן איפה היית רוצה לגור בארץ? איפה שאני גרה כיום
בגליל בחו''ל? ישראל
איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? גברת פלפלת איזה דמות מצויירת אתה? דמבו, למרות שאין לי אוזניים גדולות, בליעיןהרע למה? כי אף אחד לא אוהב אותו
יש לך פלאפון? כן קו פתוח? כן של איזה חברה? אורנג' למי אתה מתקשר הכי הרבה? לא יודעת..חברים או אמא/אבא :| איזה צילצול יש לך? love boat הקול הכי יפה ששמעת? יש המון איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? רקע שחור ושומר מסך? סתם שחור כזה[?] אתה יודע מה אני יודע? אבל לא עשיתי כלום בקיץ שעבר
אתה רוצה להיות זמר? לא אתה רוצה להיות שחקן? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתף? בטח אמרו לך פעם שאוהבים אותך? תלוי מאיזו בחינה שאתה אומר אני אוהב אותך אני מתכוון? לא תמיד יש לך פירסינג? לא איפה יש לך? - איפה אתה רוצה פירסינג? לא אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? לא יודעת
מפקידה בבנק? אם היית פוגש ברחוב את ראש הממשלה מה היית עושה? שואלת אותו מה לעזאזל הוא עושה כאן..כאילו, למה שיבוא לכאן..? O_O ואם היית פוגש ברחוב את אמינם? זה לא היה מזיז לי, אני מניחה ואם היית פוגש ברחוב את נינט טייב? הייתי אומרת לה שמתן אוהבת את שירי [סתם נו מה, לא ממש אכפת לי ממפורסמים[?]] אתה מאמין באלוהים? כן בגורל? בערך בחיים מחוץ לכדור-הארץ? לא באהבה ממבט ראשון? לא פורום אהוב: אוף טופיק באיזה פורומים אתה כותב: יותר מדי יש לך חברים בפורומים? כן[?] מה הדבר האחרון שאכלת? בגט עם לבנה מה הדבר האחרון שקנית? לא זוכרת
מי האדם האחרון שחיבקת? לא זוכרת
מי האדם האחרון שראית? ההורים שלי, כי הם בחדר ליד[?] מי האדם האחרון שדיברת איתו? אבא שלי מה אתה עושה עכשיו? עונה על שאלון אתה שומע מוסיקה עכשיו? לא מה אתה לובש? מכנס רחב וגופיה קטנה וחמודה כזאת[?] מה הסרט האחרון שראית? בעל בעל לב מה התוכנית האחרונה שראית? בנות גילמור מה הדיסק האחרון ששמעת? יוני בלוך- אולי זה אני מה השיר האחרון ששמעת? אלג'יר- קיטש (או שזה היה שיר הבתולות, לאיודעת) מה החלום שלך? להיות מאושרת נגמרו לי השאלות, מה עושים? נותנים לי ללכת ללמוד לתנ"ך מה תעשה אחריי שתסיים את השאלון? אלך ללמוד לתנ"ך אתה חושב שמישהו בכלל יקרא אותו? טח לא נהנת? הממ אפשר להגיד, כן איך היה השאלון? מעולה

Young MC

New member
ע

שם: מאיר גיל: 16 מיקום:
בית חולים בו נולדת: השרון בפ"ת תכונות טובות: אין תכונות רעות: יש מקצוע אהוב: ספרות מאכל אהוב: הממ..אנלא יכול להצביע על משהו מסויים חיה אהובה: כלבים סלנג אהוב:
מילה אהובה: ביטצ' זמר אהוב: שי360, קניה ווסט.. זמרת אהובה: אלישע קיז להקה אהובה: שב"ק ס' שחקנית אהובה: לויודע שחקן אהוב: לויודע איזה כיתה אתה: י"א בדיחה שגרמה לך לצחוק: לוזוכר איך אתה מרגיש: בסדרר מה הבנאדם הכי יפה שראית: חג מעודף: יס או הוט: יש לי הוט.. ספורט מועדף: ערוץ מועדף: ערוץ 3 אתה חושב שאתה יפה? לפעמים אתה חושב שאתה צבוע? לא אתה חושב שאתה קנאי? אני יכול להיות... אבל בדר"כ אנלא אתה חושב שאתה קרציה? כן
אתה חושב שאתה עקשן? כן אתה אוהב את עצמך? ע לפעמים בזבזן או חסכן? חסכן מה איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א בחו''ל? איזה סידרה נוסטלגית אתה אוהב? איזה דמות מצויירת אתה? אני לא |: למה? יש לך פלאפון? כן קו פתוח? טוקמן
של איזה חברה? סלקום למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צילצול יש לך? רגיל[?] הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? טופאק ושומר מסך? אין אתה יודע מה אני יודע? מההההההההההההה אתה רוצה להיות זמר? כן, אבל יהיה אתה רוצה להיות שחקן? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתף? נראה לי שכן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן שאתה אומר אני אוהב אותך אני מתכוון? כן יש לך פירסינג? לא איפה יש לך? איפה אתה רוצה פירסינג? באזור אינטמי יותר ;[ אם היית מוצא מיליון שקל מה היית עושה בו? שם בבנק אם היית פוגש ברחוב את ראש הממשלה מה היית עושה? כלום:/ ואם היית פוגש ברחוב את אמינם? מנסה לדבר איתו[?] ואם היית פוגש ברחוב את נינט טייב? כלום מה אתה מאמין באלוהים? לא בגורל? לא בחיים מחוץ לכדור-הארץ? לא יודע באהבה ממבט ראשון? לא פורום אהוב: אוף טופיק
באיזה פורומים אתה כותב: אוף טופיק, מיצפוזים ומוזיקה שחורה יש לך חברים בפורומים? המ מה הדבר האחרון שאכלת? דגים אתמול בארוחת ערב ;[ מה הדבר האחרון שקנית? כרטיס טוקמןP: מי האדם האחרון שחיבקת? רותמע מי האדם האחרון שראית? מה מי האדם האחרון שדיברת איתו? לוזוכר מה מה אתה עושה עכשיו? עונה על שאלון? אתה שומע מוסיקה עכשיו? כן מה אתה לובש? חוצה ומכנס:/ מה הסרט האחרון שראית? בחורים רעים 2 מה התוכנית האחרונה שראית? X files מה הדיסק האחרון ששמעת? College Dropout של קניה ווסט
מה השיר האחרון ששמעת? אני עכשיו שומע שיר בשם Slow Jamz מה החלום שלך? נגמרו לי השאלות, מה עושים? מה תעשה אחריי שתסיים את השאלון? אני ילחץ על "שלח" אתה חושב שמישהו בכלל יקרא אותו? כן נהנת? לא איך היה השאלון? מעצבן]:

למעלה