שאלון!! :)

BlackUnicorn

New member
שאלון!! :)

השאלון נכתב בלשון זכר אבל הוא כמובן מיועד לכולם :) שם: גיל: כמה זמן בניאופטס: שם החיה בניאופטס: כמה כסף יש בניאופטס: אוהב: חורף/קיץ: שוקו/תה/קפה: כרית אחת/שתיים: שמיכת פוך/צמר: מה הדבר האחרון שעשית? מה השיר האחרון ששמעת? מה המקום האחרון אליו יצאת? עם מי לאחרונה דיברת? מה הסרט האהוב עליך? מה המוזיקה האהובה עליך? מי השחקן האהוב עליך? מי השחקנית האהובה עליך? לאן אתה הכי אוהב לצאת? לאיזה סדרות טלוויזיה אתה מכור? האם יש לך בעלי חיים? האם אתה תורם בצורה כלשהי לסביבה? (ממחזר, חוסך במים וכו') האם אי פעם עברת על החוק? :p מה החלום שלך? ועל מה חלמת בלילה? מה הסיוט הכי גדול שלך? מי דמות המפתח שלך לחיים? מה משפט המפתח שלך לחיים? ותמונה של עצמכם, אם בא לכם :)

THE ILLEGAL ONE

New member
עונה

שם:חן גיל:15 כמה זמן בניאופטס:הרבה שם החיה בניאופטס:1.Dulce_Shakira 2.Pepperoni3244 3.Street_Fighter_Game כמה כסף יש בניאופטס:1,663,197 NP אוהב: חורף/קיץ:חורף שוקו/תה/קפה:שוקו ונס קפה כרית אחת/שתיים:אחת שמיכת פוך/צמר:פוך מה הדבר האחרון שעשית?טיטאתי(לטאטא) מה השיר האחרון ששמעת?לא זוכרת בטח של רובי וויליאמס מה המקום האחרון אליו יצאת?לחברה שלי להחזיר לה סרטים עם מי לאחרונה דיברת?אמא מה הסרט האהוב עליך?לא דעת מה המוזיקה האהובה עליך?הכל מהכל מי השחקן האהוב עליך?ג'ייסון בר מי השחקנית האהובה עליך?נו זאת מרוזוול..שרי משהו לאן אתה הכי אוהב לצאת?לשום מקום לאיזה סדרות טלוויזיה אתה מכור?רוזוול ז"ל אממ המשרד ועוד ועוד האם יש לך בעלי חיים?כן ארנבון שהוא רק שלי(בחדר שלי
) כלבה קצת מסריחה וציפור אהבה מטומטמת האם אתה תורם בצורה כלשהי לסביבה? (ממחזר, חוסך במים וכו')חוסכת במים האם אי פעם עברת על החוק? :p לא מה החלום שלך?לעבוד כפפארצי ולהצליח בכל העולם
ועל מה חלמת בלילה?על רעידת האדמה הגדולה שהולכת לבוא מה הסיוט הכי גדול שלך?רעידת האדמה הכלבה הזאת מי דמות המפתח שלך לחיים?הא? מה משפט המפתח שלך לחיים?I have blood in my pocket

soybelinda

New member
עונה =]

שם: טלי גיל: 16 כמה זמן בניאופטס: שנה וחצי, כמעט שנתיים שם החיה בניאופטס: wocky981991 כמה כסף יש בניאופטס: 3,411,633 אוהב: חורף/קיץ: חורף שוקו/תה/קפה: שוקו כרית אחת/שתיים:שתיים שמיכת פוך/צמר: פוך מה הדבר האחרון שעשית? שתיתי? מה השיר האחרון ששמעת? my favorite things- connie fisher מה המקום האחרון אליו יצאת? מרפאה וטרינרית עם מי לאחרונה דיברת? אמא שלי מה הסרט האהוב עליך? "צלילי המוסיקה" , "איש הגשם", "אני סם", סרטים של שירלי טמפל (שנות ה-30) ועוד ועוד ועוד מה המוזיקה האהובה עליך? הכלללללל מי השחקן האהוב עליך? ג'ון סטיימוס, ליאור אשכנזי, אושרי כהן, דסטין הופמן, שון פן וכריסטופר פלומר מי השחקנית האהובה עליך?ג'ולי אנדריוס וזהו נראה לי חח התאומות אולסן אולי לאן אתה הכי אוהב לצאת? לשום מקום, אוהבת להיות בבית לאיזה סדרות טלוויזיה אתה מכור? "צער גידול בנות" האם יש לך בעלי חיים? כןןןן- 2 כלבים, 2 ארנבים, 2 תוכים (2 סוגים שונית), חתול וצפרדע שגרה בחצר XD האם אתה תורם בצורה כלשהי לסביבה? (ממחזר, חוסך במים וכו') חוסכץ במים, משתדלת למחזר, שנה הבאה בעזרת ה' אני הולכת לתרום דם... משתדלת כמה שיותר לתרום ולעזור! =] האם אי פעם עברת על החוק? לא מה החלום שלך? להצליח במה שאני אוהבת ועל מה חלמת בלילה? לא זוכרת חח מה הסיוט הכי גדול שלך? ממממ לא'דעת מי דמות המפתח שלך לחיים? אמא שלי מה משפט המפתח שלך לחיים? להאמין בעצמך

סמיילי15

New member
עונה

שם: ספיר גיל: 13 כמה זמן בניאופטס: בערך 3 או 4 חודשים שם החיה בניאופטס: stitch_7894 כמה כסף יש בניאופטס: 30,166 אוהב: חורף/קיץ: קיץ שוקו/תה/קפה: תה כרית אחת/שתיים: אחת שמיכת פוך/צמר: פוך מה הדבר האחרון שעשית? אכלתי ארוחת צהריים מה השיר האחרון ששמעת? The Diary Of Jane של breaking benjamin מה המקום האחרון אליו יצאת? מרכז.. עם מי לאחרונה דיברת? חברות טובות שלי מה הסרט האהוב עליך? סיפור אהבה בלתי נשכח ועוד הרבה מה המוזיקה האהובה עליך? רוק וקצת פופ מי השחקן האהוב עליך? כרגע זאק אפרון ועוד כל מיני מי השחקנית האהובה עליך? כרגע וונסה הודג'נס ועוד.. לאן אתה הכי אוהב לצאת? פארקים לאיזה סדרות טלוויזיה אתה מכור? האנטומיה של גריי , סקראבס , איש משפחה ועוד.. האם יש לך בעלי חיים? כן 2 כלבים האם אתה תורם בצורה כלשהי לסביבה? (ממחזר, חוסך במים וכו') כרגע לא אבל היתי רוצה לעזור בצער בעלי חיים או משהו האם אי פעם עברת על החוק? :p לא מה החלום שלך? להצליח בלימודים ולהצליח בכל מיני תחומים אחרים כמו משחק ועל מה חלמת בלילה? לא זוכרת כ"כ מה הסיוט הכי גדול שלך? לא יודעת מי דמות המפתח שלך לחיים? המשפחה שלי :) מה משפט המפתח שלך לחיים? לנסות כמה שיותר להשתפר ולא לוותר ולעמוד על שלי בכל מצב נ.ב חדשה מקווה להשתלב

למעלה