שאלון

ליאל44

New member
שאלון

קרדיט לפורום סקו''ש (סקרים ושאלונים) על השאלון. שם מלא: תאריך לידה: מין: בית: איפה עוד גרת? מזל: מידת נעליים: גובה: מוצא: חיות מחמד: אחים: צבע שיער: אורך שיער: צבעת פעם את השיער? באיזה צבע? : כיתה: תחביבים: מוזיקה: להקה: איזה שפות אתה מדבר? אוהב ספורט? איפה נולדת? אתה בן אדם של לילה או של יום? רגיש לדגדוגים? מאמין באלוהים? יש לך כינויים נוספים באינטרנט? מה הם? יש לך גשר? יש לך משקפיים/עדשות מגע? מה תרצה להיות כשתהיה גדול? איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? מה הדבר הכי מביך שקרה לך? איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? מה הדבר הכי חשוב לך? יש חבר/חברה/קראש? ממה אתה הכי פוחד? מאמינה באהבה וירטואלית: אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? למה אתה הכי מתנגד? אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? מאמינה באהבה ממבט ראשון? מה הדבר שעושה אותך מאושרת? כשיש לך אהבה את נאמנה? את אוהבת ילדים? את ותרנית או עקשנית? אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? החיים טובים לדעתך? היחסים עם ההורים טובים? לבוש: איפור: דברים אהובים מאכל: שתיה: המקום האהוב לחופשה: טעם גלידה אהוב: פרי אהוב: ממתק: מכונית: שיעור: חג: היום הכי אהוב בשבוע: צבע: מגזין: שם לבת: שם לבן: קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב: ספורטאי/ת אהוב: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: . תוכנית אהובה בטלוויזיה: אתר אהוב: חיה אהובה: חבר לאימייל: בדיחה: אומר הרבה: מילה אהובה: נעליים: תחנת רדיו: חדר בבית: ההופעה הכי טובה שראית: דיסק אהוב: נשיא: סלט: בשר: תוספת לפיצה: ארץ: עיר: מקום אהוב: ריח: רעש: טעם: רגש: מספר: ספר: סבתא: דגנים: דברים פחות אהובים אוטו: צבע: מורה: שיעור: יום בשבוע: חג: עונה: חודש: ספורט: קבוצת ספורט: סרט: שחקנ/ית: תוכנית: אתר: אוכל: שתיה: להקה: זמר: . זמרת: חיה: חנות: מילה: הופעה שהיית בה: דיסק: סלט: ארץ: עיר: מקום להיות בו: ריח: רעש: . רגש: תאריך: ספר: דגנים: ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: חיבקת מישהו: בכית: צחקת: גרמת למישהו לצחוק: קנית משהו: הסתפרת: הרגשת טיפש: דיברת עם מישהו שאתה אוהב: התגעגעת למישהו: האם אי פעם... השתמשת בסמים? אכלת קופסא שלמה של עוגיות? נזרקת על ידי מישהו? מישהו בגד בך? נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? היית מאוהב? ראית את הבית הלבן? עישנת? שתית אלכוהול? עישנת מריחואנה? שיחקת מונופול? ראית טיטאניק? נישקת מישהו? התנשקת צרפתית? הזדיינת ביקרת בארץ אחרת? צבעת בספר צביעה? עשית אמבטיית קצף? טסת? שטת? נסעת ברכבת? רכבת על פיל? הכנת אתר אינטרנט? שיחקת בברביות? נשארת ער כל הלילה? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? דיברת בשיעור? פחדת מהחושך? היית בבית חולים (לא לביקור)? עשו לך תפרים? זרקת מישהו והתחרטת על זה? יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? שיקרת? נרדמת בשיעור? השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? פגשת סלבריטי? עברת על החוק? אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? שנאת את עצמך? נשבר לך הלב? שברת למישהו את הלב? רצית להרוג מישהו? נפלת מכסא? נתת למישהו לאפ דאנס? הלכת מכות? זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? קפה או תה? שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? חתולים או כלבים? אוכל או ממתקים? קרמבו וניל או מוקה? חורף או קיץ? מה או מי היית רוצה...? להרוג: לשמוע: להיות כמו: הדבר האחרון ש: קניתי: קראתי: עשיתי: סרט אחרון שראיתי? מספר אחרון שחייגתי: דבר אחרון ששתיתי: דבר אחרון שאכלתי: פעם אחרונה שבכיתי: פעם אחרונה שצחקתי: הבנאדם האחרון שנישקתי: הבחור האחרון שדיברת איתו:

a k c

New member
../images/Emo109.gifאהה... אני אוהבת שאלונים../images/Emo9.gif

שם מלא: עדי
תאריך לידה: 7.4.1993 מין: נקבה
. בית: איפה אני גרה? בחור
איפה עוד גרת? בירושלים. מזל: טלה. מידת נעליים: פאדיחה
37-38. גובה: טוב, די
מוצא: ... אני כמעט אשכנזיה מלאה, בקיצור
. חיות מחמד: אין. אחים: אחות אחת. צבע שיער: שטני
. אורך שיער: נממ.. מעט אחרי הכתפיים.. צבעת פעם את השיער? לא. באיזה צבע? : - כיתה: ט'. תחביבים: תיאטרון, גיטרה, מחשב, לצייר (כן אדר, לרשום
) ווו... לא יודעת.. מוזיקה: איזה סגנון? רוק, רוק- פופ, פופ בקטנה כזהXD. להקה: אני אתן רק שתיים
paramore, The Veronicas/ איזה שפות אתה מדבר? עבריתXD וכאילו לומדת אנגלית וערבית (אם אפשר להגיד שאני לומדת ערבית|חבול), אבל זה לא שפת אם. אוהב ספורט? תלוי איזה
איפה נולדת? בישראל.. אתה בן אדם של לילה או של יום? לרוב זה יום, אבל תלוי באיזה מצב. רגיש לדגדוגים? מאודXD מאמין באלוהים? זה מורכב.. אבל באלוהים שמדברים עליו אז לא. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? המממ אולי>< מה הם? לא יודעתXD יש לך גשר? עוד פחות מחודש
. יש לך משקפיים/עדשות מגע? לא. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? או שחקנית או פסיכולוגית
. איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? הכי גרוע אני לא זוכרת, אבל היה יום גרוע בשבוע שעבר. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אוקי, די
. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? לא יודעת.. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה והחברים שלי. יש חבר/חברה/קראש? לא
. ממה אתה הכי פוחד? מגבהים ומהמוות. מאמינה באהבה וירטואלית: לא יודעת.. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב, כדי שאני אוכל להסתבן יותר טובXDDD סתם, לא יודעת
על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? המממ... על דדברי םשהיו לי היום ועל מה אמור להיות מחר. למה אתה הכי מתנגד? לא יודעת.. אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? דUלית
כי היא סמל סקס
XDDD פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? יאפ. מאמינה באהבה ממבט ראשון? נממ.. פעם האמנתי בזה, אבל הכל שטויות
. מה הדבר שעושה אותך מאושרת? אנשים מסויימים
. כשיש לך אהבה את נאמנה? אם הייתה לי כזאת אי פעם, הייתי יכולה לענות. אבל כשתהיה, אני בטוחה שכן
. את אוהבת ילדים? כןןן!!
את ותרנית או עקשנית? תלוי באיזו סיטואציה.. לרוב אני עקשנית. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא. ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? גאדXDDDD הממ... אולי. אבל לא יודעת..XDD החיים טובים לדעתך? יחסית, כן
היחסים עם ההורים טובים? כן. לבוש: בגדים?
. איפור: שחור/טורקיז בעיניים. דברים אהובים מאכל: חמין
שתיה: קולה. המקום האהוב לחופשה: חו"ל כלשהו
טעם גלידה אהוב: שוקו וניל
פרי אהוב: תפוח. ממתק: שוקולד ולאחורונה סוכריה על מקל בטעם קולה
מכונית: ?? לא יודעת... שיעור: תיאטרון
חג: המממ.... פסח? פורים? היום הכי אהוב בשבוע: שני ושישי. צבע: אדום נראה לי. מגזין: לא יודעת... אני מנויה למעריב לנוער, אבל אני לא "אוהבת" אותוXD שם לבת: אור אני אגנוב ממך טוב?
נועה ושיר. שם לבן: בשאלה הזאת אני תמיד נתקעתXDD נראה לי עמית. קבוצת ספורט אהובה: אין. חודש אהוב: אפריל
. ספורטאי/ת אהוב: -_- שחקנית אהובה: לא יודעת לענות על זה...>< שחקן אהוב: . כנ"ל. תוכנית אהובה בטלוויזיה: איש משפחה, גיבורים. אתר אהוב: תפוזוני???
הכיצד?? חיה אהובה: חילזון#$%#$%^$^
חבר לאימייל: אה..? בדיחה: לא יודעת. אני תמיד שוכחת אותן אחרי דקהXD אומר הרבה: קללות בשפות מסויימות
מילה אהובה: פאק/דמאט/אומג
נעליים: אולסטאר/ וואנס. תחנת רדיו: גלגל"צ..?
חדר בבית: החדר שלי והמקלחת. ההופעה הכי טובה שראית: המממ... לא יודעת.. דיסק אהוב: יש הרבה אבל בשביל הפרוטוקול אני אגיד את ברייק
. נשיא: אהההההה....?? סלט: חסה
. בשר: חזה עוף או משהו..? תוספת לפיצה: זיתים ירוקים. ארץ: ישראל וארה"ב
עיר: אין כזאתXD מקום אהוב: בית
ריח: בושם או ריח של אוכל אבל טעים כזה
. רעש: אהוב?? יש דבר כזה?? טעם: מלוח. רגש: קצת קלישאתי, אבל אהבה
. מספר: 7 ספר: הארי פוטר למיניהם/ מישהו לרוץ איתו. סבתא: שתיהן.. מה זה השאלות האלו?
דגנים: כל מה שהוא לא קרנץ'
. דברים פחות אהובים אוטו: לא יודעת. צבע: ירוק וצהוב. מורה: לספרות
. שיעור: ספרות/מתמטיקה. יום בשבוע: המממ.. אין אחד שאני ממש שונאת!
חג: ט"ו בשבט. חג מיותר ולא טעים בכללXD. עונה: אין משהו שנוא. חודש: כנ"ל. ספורט: רוב ענפי הספורט די משעממים אותי בתכלסXD קבוצת ספורט: לא יודעת סרט: סרטים אמריקאיים מםפגרים מעלים לי את עצבים. שחקנ/ית: אנשים שחושבים שהם שחקנים. תוכנית: לאדעת. אתר: נענע (גם בשביל הפרוטוקול
)XD. אוכל: עגבניות
. שתיה: משקאות שהם שילובי פירות מזוויעים
. להקה: גיים בויז או משהו כזה?XDD זמר: . לא יודעת. זמרת: רוני סופרסטאר
. חיה: נחשים מלחיצים אותי. חנות: חנויות של דברים בשני שקל זה זוועהXDD מילה: נשמה/משממי וכל השטויות האלו... הופעה שהיית בה: המממממ לא יודעת. דיסק: לא יודעת. סלט: עגנביות. ארץ: המממ.... לא יודעת נווXDD (זה החלק שכל תשובה בו תהיה "לא יודעת"
). עיר: ירושלים עיר דוחא-_-. מקום להיות בו: חיריה?XD ריח: מסריח. רעש: של מכסחת דשא מטריף אותי%^#^ רגש: קנאה. תאריך: לא יודעת ספר: יומני הנסיכה
. דגנים: קראנץ'
. ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: המממ האמת שלא. חיבקת מישהו: כן. בכית: לא. צחקת: כן. גרמת למישהו לצחוק: כן. קנית משהו: כן. הסתפרת: לא. הרגשת טיפש: יש מצב
. דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן. התגעגעת למישהו: כן.

a k c

New member
../images/Emo109.gifחלק ב'.

האם אי פעם... השתמשת בסמים? לא. אכלת קופסא שלמה של עוגיות? לא שידוע לי.. נזרקת על ידי מישהו? המממ לא. מישהו בגד בך? לא. נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן. זה ככה כל יום שישי?
.... היית מאוהב? כן. ראית את הבית הלבן? כן. עישנת? לא. שתית אלכוהול? כן. עישנת מריחואנה? לא. שיחקת מונופול? כן. ראית טיטאניק? כן. אבל רק קטעים כל פעם
. נישקת מישהו? דיXD. התנשקת צרפתית? לא. הזדיינת? לא. ביקרת בארץ אחרת? כן. צבעת בספר צביעה?
כן. עשית אמבטיית קצף? כן. טסת? כן. שטת? כן. נסעת ברכבת? כן. רכבת על פיל? לא. הכנת אתר אינטרנט? כןXDDDDDDD שיחקת בברביות? כןXDDD נשארת ער כל הלילה? כן. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? לא>< דיברת בשיעור? כן. פחדת מהחושך? אולי.>< היית בבית חולים (לא לביקור)? המממ לא
. עשו לך תפרים? לא. זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא. יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא. שיקרת? כן. נרדמת בשיעור?כןXDDDDD השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? לא
. פגשת סלבריטי? כן. עברת על החוק? אולי><". אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? כן...
. שנאת את עצמך? לא ברמה כזאת של שנאה.. נשבר לך הלב? כן. שברת למישהו את הלב? אולי><" רצית להרוג מישהו? כן
. נפלת מכסא? יש מצבXDDD נתת למישהו לאפ דאנס? אה?.. (|מרגישהחבולית|). הלכת מכות? כן><" זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? לא יודעת קפה או תה? תה. שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? קלות חתולים או כלבים? חתולים
אוכל או ממתקים? זה לא סותרXDDD אוכל נניח. קרמבו וניל או מוקה? שונאת קרמבו
חורף או קיץ? חורף מה או מי היית רוצה...? להרוג: הווו הרבה אנשים
לשמוע: את רולה של קלי ממש ליד אזני, שזה בלייב
. להיות כמו: לא יודעת הדבר האחרון ש: קניתי: סנדוויץ'XDD קראתי: עיתון. עשיתי: הקלדתי? סרט אחרון שראיתי? היום ראינו חלק מהסרט "חומות של תקווה". מספר אחרון שחייגתי: ידיד שלי. דבר אחרון ששתיתי: מים. דבר אחרון שאכלתי: משהו טעים כזהXDD פעם אחרונה שבכיתי: הממ.. לא זוכרת
זה נדיר! פעם אחרונה שצחקתי: מקודםXD הבנאדם האחרון שנישקתי: אמי היקרה
הבחור האחרון שדיברת איתו: ידיד אחר שלי.

ליאל44

New member
עונה

קרדיט לפורום סקו''ש (סקרים ושאלונים) על השאלון. שם מלא: ליאל תאריך לידה: נממ.. לא זוכר מין: זכר בית: מעלה אדומים איפה עוד גרת? ירושלים, ופסגת זאב. מזל: סרטן. מידת נעליים: לא זוכר. גובה: לא זוכר חח. מוצא: טוניסאי/כורדי חיות מחמד: היה תוכי.. מת. אחים: 2 צבע שיער: חום אורך שיער: מאיפה לי לדעת? חח. צבעת פעם את השיער? נממ.. לא. באיזה צבע? : כיתה: ח' תחביבים: לשחק במחשב לראות טלוויזיה חברים וזהו. מוזיקה: רוק/פופ להקה: בקסטריט בויז. איזה שפות אתה מדבר? עברית/אנגלית. ואני יודע לדבר ספרדית. אוהב ספורט? לא. איפה נולדת? ישראל. אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה ברור! רגיש לדגדוגים? מאודד XDDDD מאמין באלוהים? ברור יש לך כינויים נוספים באינטרנט? לא. מה הם? אין. יש לך גשר? לשמחתי הרבה לא. יש לך משקפיים/עדשות מגע? לא. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? שחקן או תסריטאי של טלנובלות/סרטים. איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? היום שבו התחלקתי על הרצפה בקניון ואלפי ילדים צחקו עליי
מה הדבר הכי מביך שקרה לך? כנ''ל מה שכתוב ביום הכי גרוע. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? היום שבו קיבלתי 97 בספרות. מה הדבר הכי חשוב לך? חברים, משפחה, לימודים. יש חבר/חברה/קראש? קראש כן. חברה לא. ממה אתה הכי פוחד? ממוות. מאמינה באהבה וירטואלית: לא.. בלאט זה סתם שטווית XDDD אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בפנים על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על היום שיבוא. למה אתה הכי מתנגד? לאונס/לרצח/ללימודים כלשהם/ללכת למקום שאני לא אוהב. אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? בריטני ספירס/קלי קלרקסון. פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? לא. מאמינה באהבה ממבט ראשון? לא. מה הדבר שעושה אותך מאושרת? ציונים טובים משפחה שתומכת חברים. כשיש לך אהבה את נאמנה? לא היה לי אף פעם אהבה כשיהיה לי אני אחליט אם להיות נאמן או לא. את אוהבת ילדים? ילדים בני גילי אני אוהב, וגם ילדים קטנים. את ותרנית או עקשנית? עקשן ומאוד. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא. ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? שינסה נראה אם הוא יצליח. החיים טובים לדעתך? כן. היחסים עם ההורים טובים? לפעמיים חח. XDDD לבוש: לא מעניין אותי כל כך..
איפור: חחחחחחחחח מה אני בת
דברים אהובים מאכל: קוסקוס, קובה, ספגטי. שתיה: קולה, אייס קפה, מיץ תפוזים. המקום האהוב לחופשה: ארה''ב, בריטניה. טעם גלידה אהוב: שוקולד/תות. פרי אהוב: תפוחים/תפוזים/תותים. ממתק: שוקולד/חמוץ מתוק. מכונית: סוזקי בלאנו/מרצדס. שיעור: מדעים ותנ''ך. חג: פסח/פורים/חנוכה. היום הכי אהוב בשבוע: שני/שלישי/חמישי/שישי. צבע: אדום. מגזין: פנאי פלוס. שם לבת: נועה. שם לבן: הוראל. קבוצת ספורט אהובה: לא אוהב ספורט. חודש אהוב: יולי בגלל היומלדת שלי. XD ספורטאי/ת אהוב: לא יודע. שחקנית אהובה: מיה דגן אפרת בוימולד. שחקן אהוב: . רן דנקר, יובל אברמוביץ'. תוכנית אהובה בטלוויזיה: ''השיר שלנו'' ''רומיאו ויוליה'' אתר אהוב: תפוז. חיה אהובה: חתול. חבר לאימייל: עידן. בדיחה: מאיפה לי לדעת? אומר הרבה: ''פאק גאד דאמט בלאט'' מילה אהובה: כנ''ל נעליים: קרוקר. תחנת רדיו: רדיו ירושלים. חדר בבית: החדר שלי והחדר של אחי. ההופעה הכי טובה שראית: בריטני אופס VMA 2001 דיסק אהוב: בלאקאאוט של בריטני, וספיריט של ליאונה לואיס. נשיא: אהריאל שרון XD סלט: פירות. בשר: קציצות. תוספת לפיצה: זיתים. ארץ: ישראל וארה''ב ובריטניה. עיר: מעלה אדומים. מקום אהוב: ישראל. ריח: הריח של הסתיו השלכת מריחה כל כך טוב.. רעש: טעם: רגש: מספר: ספר: סבתא: דגנים: דברים פחות אהובים אוטו: לא יודע.. צבע: כחול. מורה: יש כמה מורים שנואים עליי, אבל הכי-הכי זאב מירון. שיעור: היסטוריה/לשון. יום בשבוע: ראשון. חג: ראש השנה. עונה: סתיו. חודש: ספטמבר (תחילת הלימודים בלאט..) ספורט: קבוצת ספורט: סרט: ''הדייט שתקע אותי'' חח בדיחת השנה. שחקנ/ית: נינט טייב כל כך מיותרת גאד!! תוכנית: השפנפנות של יו סדרה כל כך מטומטת!! אתר: לא יודע וואלה. אוכל: ארטישוק שתיה: תפוחים
להקה: פוסיקאט דולז
לא סובל ת'להקה הזאת. זמר: . אייל גולן..... וואט דה פאק?! אמא שלי מתה עליו אני לא יכול לסבול אותו. זמרת: קרן פלס כל כך משעממת.
חיה: כלב יש לי טראומה מכלבים. חנות: חנווית אופנה למינהן. מילה: ''בוא לפנות את השולחן''
הופעה שהיית בה: מירי מסיקה גם היא משעממת אבל גררו אותי לזה בעל כורחי. דיסק: שלום לאומנות קניתי את זה בגלל שאז הייתי שרוף עליה. ואז התחרטתי על כך שקניתי את הדיסק. סלט: ארץ: סין. עיר: אשדוד. מקום להיות בו: סין. ריח: רעש: . רגש: תאריך: ספר: ''האי ברחוב הציפורים'' ספר כ''כ משעממם
דגנים: ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית: לא. חיבקת מישהו: אבא שלי. בכית: כן. צחקת: לא. גרמת למישהו לצחוק: לא. קנית משהו: לא. הסתפרת: חח לא. הרגשת טיפש: לא. דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן. התגעגעת למישהו: לא. האם אי פעם... השתמשת בסמים? לא. אכלת קופסא שלמה של עוגיות? ממש לא. נזרקת על ידי מישהו? לא. מישהו בגד בך? לא. נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן. היית מאוהב? כן. ראית את הבית הלבן? לא. עישנת? לא. שתית אלכוהול? לא. עישנת מריחואנה? לא. שיחקת מונופול? כן.
ראית טיטאניק? כן. נישקת מישהו? כן בכיתה ד' באמת או חובה
התנשקת צרפתית? לא. הזדיינת? לא. ביקרת בארץ אחרת? לא. צבעת בספר צביעה? כן. עשית אמבטיית קצף? כן. טסת? לא. שטת? כן. נסעת ברכבת? לא. רכבת על פיל? לא. הכנת אתר אינטרנט? כן. שיחקת בברביות? לא.. 0______________________o נשארת ער כל הלילה? כן. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? לא.. 0_______________________o דיברת בשיעור? כן. מלא פעמיים. פחדת מהחושך? כן כשהייתי קטן
היית בבית חולים (לא לביקור)? כן. עשו לך תפרים? לא זוכר. זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא שאני זוכר. יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא. שיקרת? כן. נרדמת בשיעור? לא. השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? לא. 0_______________________o פגשת סלבריטי? לא. עברת על החוק? לא. אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? נראלי שכן. שנאת את עצמך? כן. נשבר לך הלב? לא. שברת למישהו את הלב? לא שאני יודע. רצית להרוג מישהו? כן. נפלת מכסא? כן נראלי שכן. נתת למישהו לאפ דאנס? נתתי למישהו מה? 0_____________________________o הלכת מכות? כן. זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? מועדון. קפה או תה? שתיהם. שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? לוקח את זה בקלות. חתולים או כלבים? חתולים. אוכל או ממתקים? שתיהם. קרמבו וניל או מוקה? מוקה. חורף או קיץ? קיץ. מה או מי היית רוצה...? להרוג: אליחי ילד מהכיתה שלי, אבל, אני כבר לא רוצה להרוג אותו. לשמוע: ''בלינג פור לאב''-ליאונה לואיס. להיות כמו: בריטני ספירס. הדבר האחרון ש: קניתי: כלום. קראתי: כלום. מחר יקנו לי ספר. עשיתי: ראיתי רומיאו ויוליה. סרט אחרון שראיתי? שום סרט. מספר אחרון שחייגתי: לא חייגתי חייגו אליי. דבר אחרון ששתיתי: נס קפה. דבר אחרון שאכלתי: מסטיק. פעם אחרונה שבכיתי: היום אחרי שאבא שלי הסיע את אמא שלי לקניון. פעם אחרונה שצחקתי: אתמול. הבנאדם האחרון שנישקתי: אבא שלי. הבחור האחרון שדיברת איתו: אבא שלי.

MeItOsH

New member
../images/Emo6.gif

לאפ דאנס=הריקוד הזה של החשפניות..תחשבי שאת גבר עם הרבה כסף וכוס וויסקי ביד ובאה איזה כוסית ורוקדת לך בפרצוף שכל החזה /תחת שלה תקוע לך בעיניים למה דווקא על זה אני מעירה? לא יודעת.כי דפוקה בראש. ואני חייבת להפסיק לכתוב לעצמי דברים.

a k c

New member
../images/Emo109.gifXDDDDDDDDDDDDD

גאד
אז בואו נגיד את זה ככה... לא

MissMusic

New member
../images/Emo80.gifדולית היא אכן סמל סקס../images/Emo6.gif.

תקשיבי, טוב שלא ענינו אותו דבר על מלא דברים, והכי הרג אותי עם החגים- אנחנו שונאות חגים כי אין בהם מה לאכול
. אחחחח את מגניבה
.

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo47.gifממש תאומות שהופרדו בלידתם><

חוץ מהעובדה שאין לנו את אותו תאריך...XD

MyDecember1

New member
../images/Emo118.gifאני עונה משיעמום ../images/Emo6.gif..שאלונים../images/Emo99.gif

שם מלא: רז קליין
תאריך לידה: 5/7
בית: קוטג'
איפה עוד גרת? בניין קומות
מזל: סרטן
מידת נעליים: אחסוך ממני את הפדיחה
גובה: גם אותה
מוצא: חצי רומני, רבע פולני, ורבע סיני
חיות מחמד: אוויר
אחים: 2
צבע שיער: שטני
אורך שיער: קצר בערך
צבעת פעם את השיער? לא
באיזה צבע? : -
כיתה: ח'
תחביבים: לנגן על הגיטרה ועל האורגנית, כדורסל, מחשב, ולשמוע מוסיקה....אה וקצת טלוויזיה...
מוזיקה: רוק אלטרנטיבי, פאנק רוק, ובזמן האחרון מטאל
להקה: או-אווו..חח:: The Used- סופסוף את כל הדיסקוגרפיה על המחשב
Red Hot, Family Force 5, MCR, Paramore, A7X, AFI, Aiden, Incubus, Faith No More, Aerosmith, Papa Roach, Muse, Green Day, Thirty Seconds To Mars, Radiohaes, Flyleaf... ומקווה שלא שכחתי כלום
איזה שפות אתה מדבר? עברית, אנגלית [די טוב
], ערבית [לא משהו
], טיפה ספרדית...
אוהב ספורט? כדורסל
איפה נולדת?ישראל
אתה בן אדם של לילה או של יום?בזמן האחרון הכי לילה...אבל אני ממש אוהב את היום
רגיש לדגדוגים?מאוד
מאמין באלוהים? כן...אמנם לא דתי שומר מצוות, אבל מאמין...
יש לך כינויים נוספים באינטרנט? כן.
מה הם? מה אכפת לך ?
יש לך גשר?
...עוד חודשיים נפטר ממנו סופית
...כעיקרון זה פלטה...
יש לך משקפיים/עדשות מגע? לא....
מה תרצה להיות כשתהיה גדול? לא יודע, לא מתעסק בזה יותר מדי....
איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? למה לחשוב על זה?
מה הדבר הכי מביך שקרה לך? מדלג על השאלה כדי לא להיזכר בדבר כזה
איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? כל יום הוא יום נפלא
...חח סתם, לא זוכר
מה הדבר הכי חשוב לך? משפחתי היקרה...
יש חבר/חברה/קראש? לא
, וטוב ככה
ממה אתה הכי פוחד? לא רוצה לחשוב על זה...
מאמינה באהבה וירטואלית: חס וחלילה
אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב...תמיד מטריף אותי לדעת מה קורה מאחורי
על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על מה שעבר עלי היום, או מנסה לחשוב על פתרונות לבעיות שצצות לפעמים בחיים
למה אתה הכי מתנגד? למשהו שמאוד שנוי במחלוקת...אני תכף אחשוב על משהו...
אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית? הפיצול אישיות שלי?
פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? הכרתי אנשים, לא פיזית....
מאמינה באהבה ממבט ראשון? לא...אני לא מאמינה באהבה ממבט ראשון....
מה הדבר שעושה אותך מאושר? מוסיקה...בעיקר ברייקאווי [הדיסק] של קלי תמיד עושה לי טוב על הלב
...
כשיש לך אהבה את נאמנה? עניתי על זה כבר....
את אוהבת ילדים? [טוב אני מתעלם מהטעויות מין ואני עונה כאיל והשאלון בלשון זכר
]...מאוד
את ותרנית או עקשנית? ממ...גם וגם
אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא...אני אוהב אנשים שונים ממני
ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך? שאלה קלישאית מדי בשבילי..
החיים טובים לדעתך? תלוי מתי...
היחסים עם ההורים טובים? כן
לבוש: בעל סטייל
[חחח סתם
]
איפור: כל יום
דברים אהובים פירטךי את זה כבר, לא?
מאכל: פטריות ורצועות עוף בשמנת [של אמא שלי
]
שתיה: קולה
המקום האהוב לחופשה: בריכה וים
טעם גלידה אהוב: שוקולד...
פרי אהוב: תותים...
ממתק: צ'יטוס גבינה
מכונית: לימוזינה [יותר שווה מכל 4X4/ מכונית "שווה" שקיימת בארץ
]
שיעור: השיעור גיטרה שלי
חג: פורים/פורים....
היום הכי אהוב בשבוע: שישי...
צבע: ירוק
מגזין: רייטינג [היחיד שיוצא לי לקרוא לפעמים
]
שם לבת: קסם..חחחחחחח חס ו

MyDecember1

New member
המשך ../images/Emo69.gif../images/Emo118.gif

שם לבת: קסם..חחחחחחח חס וחלילה
....הדר עם ה' מוחהחהחהחהחה....
שם לבן: נווו 12 בלילה עזבו אותי....
קבוצת ספורט אהובה: סן אנטוניו שליטעע....
חודש אהוב: יולי [מומולדת...ובריכה
]
ספורטאי/ת אהוב: טים דאנקן
שחקנית אהובה: אנג'לינה ג'ולי
...סתם...ג'ניפר אניסטון התותחית...
שחקן אהוב: . ג'וני דאף?
תוכנית אהובה בטלוויזיה: הישרדות
...אמריקן איידול...
אתר אהוב:פק"ק
חיה אהובה: דולפין...
חבר לאימייל: מה?
בדיחה: מזמן לא שמעתי בדיחות טובות...אז נסתפק ב: "איש אחד קפץ מההר והשני אוהב חומוס..."..סטגדייישXDD
אומר הרבה:?
מילה אהובה: לא יודע
נעליים: כרגע- אדידס....
תחנת רדיו: לא שומע רדיו...
חדר בבית: החדר שלי....
ההופעה הכי טובה שראית: היחידה של אמן מחו"ל- של ג'סטין טימברלייק....ההפקה מדהימה, והוא היה אחלה!
דיסק אהוב: The Used- Lies For The Liers, Kelly- Breakaway
נשיא: ?
סלט: ירקות...
בשר: קבב
תוספת לפיצה: תירס...
ארץ: א"י, ואז אנגליה...
עיר: אתם לא תוציאו אותה ממני
...נעבור לחו"ל- לונדון.
מקום אהוב: החדר שלי...
ריח: של הדואודורנט שלי
רעש: מוסיקה....
טעם: של אוכל?
רגש: צחוק...
מספר: 7
ספר: הארי פוטר, רודף העפיפונים etc.
סבתא: ...
דגנים: כריות
דברים פחות אהובים לא חושב על זה....
תאריך: 5/7
ב24 שעות אחרונות
היתה לך שיחה רצינית: לא
חיבקת מישהו: כן...
בכית: ממ...לא !
צחקת: כל הזמן
גרמת למישהו לצחוק: ממש כל הזמן
קנית משהו: 2 דיסקים חדשים שאפרט עליהם מחר
הסתפרת: לא....וטוב שהזכרת לי לעשות את זה בדחיפות !
הרגשת טיפש:
דיברת עם מישהו שאתה אוהב: עם המשפחה....
התגעגעת למישהו: חלאס עם הקלישאות...
האם אי פעם...
השתמשת בסמים? לא
אכלת קופסא שלמה של עוגיות? *שורק*
נזרקת על ידי מישהו? לא זוכר
...לא נראה לי....
מישהו בגד בך? לא.......
נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן....
היית מאוהב? חיובי
ראית את הבית הלבן? לא
עישנת? לא
שתית אלכוהול? כאילו, ממש רבע כוס בריזר....הקיצר, לא משהו רציני, אז לא !
עישנת מריחואנה? לא
שיחקת מונופול? מי לא?
...אתמול שיחקתי עם אח שלי
ראית טיטאניק? עוד לא....אני חייב לעשות את זה בקרוב!
נישקת מישהו? כן...
התנשקת צרפתית? -חסוי-
הזדיינת הלווו!
ביקרת בארץ אחרת? ייפ...
צבעת בספר צביעה? כן
עשית אמבטיית קצף? חיובי....
טסת? כן...
שטת? כן
נסעת ברכבת? כן
רכבת על פיל? לא
הכנת אתר אינטרנט? כן [איי...הימים האלה של כיתה ד'...]
שיחקת בברביות?
נשארת ער כל הלילה? כן
דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? חחחחחחחח...אולי
דיברת בשיעור? כן
..
פחדת מהחושך? ברור !
זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא...
יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא...
שיקרת? כן
נרדמת בשיעור? חחחחחחחח פעם אחת !...רק אחת!
השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? כן...לכבוד יום הולדת של ילדה אחת בכיתה ה' שפכנו עליה מלאא ביצים וקמח וכל החרטה
פגשת סלבריטי? בערך XD
עברת על החוק?
אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות? לא שזכור לי....
שנאת את עצמך? לא
נשבר לך הלב? אולי <

MyDecember1

New member
../images/Emo118.gifהמשך 2 ../images/Emo69.gif [[זה נשלח באמצע !]

שברת למישהו את הלב? לא נראה לי....
רצית להרוג מישהו? כן !...לפני חודש
נפלת מכסא? חחחחחחח מלאאא פעמים !
נתת למישהו לאפ דאנס? מהה?
הלכת מכות? כן
זה או זה
מועדון או מסיבה פרטית? פרטית...
קפה או תה? תה [קפה
]
שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? בקלות, אבל תמיד שואף....
חתולים או כלבים? כלבים
אוכל או ממתקים? אוכל
קרמבו וניל או מוקה? וניל [מוקה -{]
חורף או קיץ? קיץ !....ואז בקיצ אני רוצה חורף
מה או מי היית רוצה...?
להרוג: לא יודע...
לשמוע: את קלי מקרוב...
להיות כמו: כמו....אין לי שמץ...
הדבר האחרון ש:
קניתי: 2 דיסקים שאפרט עליהם בהמשך
קראתי: אנסין באנגלית
עשיתי: עניתי על שאלון חופר במיוחד משיעמום טוטאלי!
סרט אחרון שראיתי? סטפ אפ 2...
מספר אחרון שחייגתי: של אמא שלי....
דבר אחרון ששתיתי: מים...עכשיו
דבר אחרון שאכלתי: מעדן תות של יופלה XDDDD
פעם אחרונה שבכיתי: לא זוכר...
פעם אחרונה שצחקתי: לפני חצי דקה בערך
הבנאדם האחרון שנישקתי: ...
הבחור האחרון שדיברת איתו: חבר שלי.... תוכי|הודגש באמצעות מדגישומטיק
[אם לא הוא, אלא מי?
] פווייי זה מעייף

a k c

New member
../images/Emo109.gifאני גרתי בקוטג'../images/Emo9.gif

עד כיתה א', ואז עברנו..
עכשיו אני גרה בסוג של בית מאורך שכזהXDD לא יודעת איך להסביר
אני אוהבת את הבית של אדר
ובמיוחד את הציור בסלוןXDDDDD

MeItOsH

New member
איי ../images/Emo23.gif שאלונים

שם מלא: מיתר סימנוביץ' תאריך לידה: 20.6.1992 מין: נקבה בפעם האחרונה שבדקתי. בית: לבן.מיני בלוק איפה עוד גרת?בקוטג',בבלוק מזל: תאומים מידת נעליים:37-38 גובה: 1.57
מוצא: צברית.אבא ליטאי,אימא הונגריה חיות מחמד: 3 חתולים ו2 כלבות אחים:אח ואחות צבע שיער: בלונד אורך שיער: טיפה יותר ארוך משל קלי צבעת פעם את השיער? יאפ באיזה צבע? : בלונד..
כיתה: י תחביבים:מוסיקה,מוסיקה,מוסיקה,פוטושופ,מוסיקה,מכון כושר,מוסיקה,לראות סדרות אמריקאיות במחשב,מוסיקה מוזיקה: הכל...חוץ ממזרחית,דיכאון..ומוסיקה ישראלית בכללית להקה: מארון 5 איזה שפות אתה מדבר?אנגלית,עברית אוהב ספורט? יאפ איפה נולדת? בעפולה..:p אתה בן אדם של לילה או של יום?לילה רגיש לדגדוגים? בטירוף מאמין באלוהים? אלוהים היא אישה והיא ברונטית. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? Meitoshka, Montana מה הם:נ"ל יש לך גשר?היה וטוב שכך יש לך משקפיים/עדשות מגע? יאפ מה תרצה להיות כשתהיה גדול? פתולוגית איזה יום היה הכי גרוע בחיים שלך? יש הרבה כאלה ואני לא רוצה להזכר בהם מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא עולה לי משהו ספציפי.אני בדר"כ נזכרת אחרי שאני שולחת איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? טיסה לארה"ב.[יש הרבה אבל אותו אני זוכרת ממש טוב] מה הדבר הכי חשוב לך? החתול שלי יש חבר/חברה/קראש? לא. ממה אתה הכי פוחד? אנשים מאמינה באהבה וירטואלית: לא אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?בגב על מה אתה חושב בד"כ לפני שאתה הולך לישון? על איך היה,על מה יהיה מחר..ושרה כמה שירים כי אני בדר"כ הולכת לישון עם האייפוד למה אתה הכי מתנגד? שמאלנים..
אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית?וואו.יש כל כך הרבה כאלה.ואין לי כוח לפרט פגשת אי פעם מישהו או מישהי באינטרנט? לא מאמינה באהבה ממבט ראשון? לא מה הדבר שעושה אותך מאושרת?מוסיקה כשיש לך אהבה את נאמנה? אני משתדלת את אוהבת ילדים? לא,אבל אני רוצה שיהיו לי. את ותרנית או עקשנית? עקשנית אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי?יכול להיות,תלוי במה אתה שונה ראית אחד שלא מוצא חן בעינייך, תתני לו צ´אנס לכבוש את ליבך?כן.כי אולי יש לו ת'אופי הכי מדהים בעולם החיים טובים לדעתך? לא היחסים עם ההורים טובים?לא יודעת לבוש: הכל.הרבה עקבים,הרבה חולצות וי,וטוניקות איפור: עיפרון שחור,מסקרה,ליפגלוס,מדי פעם צללית ו/או אודם אדום דברים אהובים מאכל: ירקות מוקפצים עם טופו! שתיה:שיבס. המקום האהוב לחופשה: ארה"ב טעם גלידה אהוב: וניל ועוגיות פרי אהוב: דובדבנים ממתק: שוקולד מכונית: קאדילק והאמר שיעור: ספרות חג: פורים! היום הכי אהוב בשבוע:שישי צבע: שחור,אדום,לבן מגזין: Seventeen שם לבת: בליס[Bliss],פיית',גרייס קלי שם לבן: דניאל,כפיר קבוצת ספורט אהובה:
חודש אהוב: יוני! ספורטאי/ת אהוב:
שחקנית אהובה: קלאודיה בלאק,אנה בלנפ שחקן אהוב: בן בראודר,כרמיין ג'יבנזו תוכנית אהובה בטלוויזיה: CSI [שלושת הסוגים],גוסיפ גירל,דמאג'ס אתר אהוב: הפורום של דני ולינדזי מCSI חיה אהובה: חתול חבר לאימייל: חברה שלי מארה"ב בדיחה:
אומר הרבה:לגמרי מילה אהובה: bliss נעליים: עקב עקב עקב! תחנת רדיו: גלגל"צ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראית:
דיסק אהוב: יש המון.שלושת הדיסקים של קלי,שני הדיסקים של מארון,והדיסק דואטים של ריבה נשיא: קלינטון סלט:חי בשר: רצח!!! תוספת לפיצה:
ארץ:אוסטרליה עיר: ניו יורק מקום אהוב: מיטה ריח: שרוף רעש: גיטרות טעם: מתוק רגש: אהבה מספר:11 ספר: הרבה דיוויד באלד'צי ולורן וייסברגר סבתא:
דגנים:הכל דברים פחות אהובים אוטו: סובארו צבע:
מורה: כולן שיעור: מתמטיקה יום בשבוע: רביעי חג:
עונה:
חודש:
ספורט: כדור רשת קבוצת ספורט:
סרט:
שחקנ/ית:
תוכנית: תוכניות ישראליות אתר:
אוכל:בשר שתיה: לימונדה,אשכלויות,לימונענע להקה: אוונסנס זמר: . מזרחי זמרת: נינט חיה:
חנות:
מילה:
הופעה שהיית בה:
דיסק:
סלט:
ארץ: עיראק,אירן וכו' עיר: הערים שנמצאים בנ"ל מקום להיות בו: בצפר ריח: של ווליום כינרת רעש: של רופא שיניים רגש:קנאה תאריך:
ספר:
דגנים:
ב24 שעות אחרונות היתה לך שיחה רצינית:כן חיבקת מישהו: לא בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו:לא הסתפרת: לא הרגשת טיפש: לא דיברת עם מישהו שאתה אוהב: חברה שלי התגעגעת למישהו:לא האם אי פעם... השתמשת בסמים?לא אכלת קופסא שלמה של עוגיות? נראה לי.. נזרקת על ידי מישהו? בערך מישהו בגד בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? המון היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? בסרטים וסדרות
עישנת? כן שתית אלכוהול? כן עישנת מריחואנה?לא שיחקת מונופול?כן ראית טיטאניק? לא נישקת מישהו?כן התנשקת צרפתית? כן הזדיינת?עוד לא ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? כן עשית אמבטיית קצף? המווןןן! טסת? כן שטת?כן נסעת ברכבת?כן רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? כן שיחקת בברביות? כן נשארת ער כל הלילה?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? חח יותר מדי דיברת בשיעור? לא מפסיקה פחדת מהחושך? כן היית בבית חולים (לא לביקור)? נראלי עשו לך תפרים? לא זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא יצאת עם יותר מבן אדם אחד באותו הזמן? לא שיקרת? כן נרדמת בשיעור?כמעט השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?כן פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק? עוד לא אהבת מישהו שזה גרם לך לבכות?כן שנאת את עצמך? כן נשבר לך הלב? כן שברת למישהו את הלב? כן רצית להרוג מישהו?אני עדיין רוצה נפלת מכסא? כן נתת למישהו לאפ דאנס? עוד כמה שנים.[אני והחלומות שלי לעבוד בווגאס] הלכת מכות? לא זה או זה מועדון או מסיבה פרטית? מסיבה פרטית קפה או תה?קפה שואף לשלמות או לוקח את זה בקלות? מושלמות חתולים או כלבים? חתולים אוכל או ממתקים? ממתקים קרמבו וניל או מוקה?וניל חורף או קיץ? קיץ מה או מי היית רוצה...? להרוג: יש רשימה ארוכה מדי לשמוע: קלי להיות כמו: עצמי הדבר האחרון ש: קניתי: קוראסון קראתי:כל מי שנחשב-לורן וייסברגר [סיימתי אתמול בלילה סופסוף!] עשיתי: אימון במכון כושר סרט אחרון שראיתי?מ'גסטין לקלי מספר אחרון שחייגתי: אמא דבר אחרון ששתיתי: ספרייט דבר אחרון שאכלתי:עוגה מגעילה שזרקתי פעם אחרונה שבכיתי: כל הסופ"ש פעם אחרונה שצחקתי: אתמול הבנאדם האחרון שנישקתי: את חברה שלי..אתמול בערב[על הלחי כאילו..] הבחור האחרון שדיברת איתו:מישו במכון כושר שאל אותי עוד כמה סטים יש לי

למעלה