שאלון!

Grim Sister

New member
שאלון!

בחרו דמויות מ-1 עד 10, אם אתם יכולים, ציינו גם פאנדום.

כי הפורום כנראה זקוק לפעילות מסוג מסוים. וזו בדיוק הפעילות השטותית שהוא זקוק לה

אל תסתכלו בהמשך לפני שתסיימו למספר אותן!

ולשאלות:
1. מה היה קורה אם תשע היה לוקח את חמש למועדון חשפנות?
2. אתם צריכים לישון אצל אחת הדמויות שבחרתם, במי תבחרו, באחד או שש?
3. שתיים ושבע מתמזמזים כשעשר נכנס פנימה בהפתעה. איך עשר מגיב?
4. שלוש מתאהב בשש. שמונה מקנא, מה היא תגובתו?
5. ארבע קפץ עליכם בסמטה חשוכה! מי מהשלושה יצילו אתכם: עשר, שתיים או שבע?
6. אחד מחליט לצלם תוכנית בישול משלו. מה לדעתכם ייקרה?
7. שלוש צריך להחליט אם להינשא לשמונה, ארבע או תשע. במי הם יבחרו?
8. שבע חטף את שתיים ודורש משהו מחמש בתמורה לשחרורו. מה היא הדרישה?
9. כל הדמויות ברשימה מתנפלות על שלוש. האם יש לשלוש סיכוי נגדם? איך הוא יגיב?
10. הזמינו את כולם לחתונה של שתיים ועשר, אבל שכחו את שמונה בבית. איך שמונה מגיב על כך?
11. למה שש מפחד משבע?
12. אחד מגיע מאוחר לחתונה של שתיים ועשר (נו, זוכרים? מלפני שתי שאלות?), מה קרה בחתונה עד שאחד הגיע, ולמה הוא איחר?
13. חמש ותשע משתכרים ואיכשהו מגיעים לבית שלכם. מה הם עושים?
14. תשע רוצח את חברו הטוב ביותר של שתיים. איך שתיים מגיב, ואיך הוא יתנקם בתשע?
15. שש ואחד נמצאים בסכנה נוראית, ורק אחד מהם יכול לשרוד! האם שש יחליט להציל את עצמו או את אחד?
16. שמונה ושלוש יוצאים לקאמפינג, משום מה הם שכחו להביא אוכל. מה הם יעשו?
17. חמש עבר תאונת דרכים ונפצע באופן קשה. מה יעשה תשע כדי לעודד אותו?

הלו

אחד דין וינצ'סטר (על טבעי)
שתיים קוזימה (יתומות האופל - איך לעזאזל מתרגמים Orphan Black??)
שלוש הדוקטור ה-11 (דוקטור הו)
ארבע קורט האמל (גלי)
חמש הארי פוטר (הארי פוטר!)
שש איימי פונד (דוקטור הו)
שבע סאם וינצ'סטר (על טבעי)
שמונה קליירי פריי (בני הנפילים)
תשע רמוס לופין (הארי פוטר)
עשר איכבוד קריין (סליפי הולו)

1. מה היה קורה אם תשע היה לוקח את חמש למועדון חשפנות? אוי וויי. למה שרמוס ייקח את הארי למועדון חשפנות, חשבתי שהוא סיים עם זה אחרי שסיריוס מת. אבל אם כבר הוא היה עושה את זה.. טוב, לא יודעת. הארי בטח היה מת מבושה ורמוס רק היה בוהה בחשפנים (כי זה היה מועדון חשפנים בנים, שששש) וחושב על סיריוס ובוכה. ואז כל החוויה הייתה נהרסת. כן.
2. אתם צריכים לישון אצל אחת הדמויות שבחרתם, במי תבחרו, באחד או שש? מה. זה לא הוגן, זה קשה. דין או איימי? איימי, אני מניחה. אני רוצה שתהיה לי את ההזדמנות להיפגש עם |הדוקטור. אולי.
3. שתיים ושבע מתמזמזים כשעשר נכנס פנימה בהפתעה. איך עשר מגיב? אני חושבת שאיכבוד היה שואל אם הם מאורשים או נשואים וכשהם היו משיבים בשלילה הוא היה נראה מופתע ומנענע בראש שלו ולא מבין את המאה ה-21 בכלל. כרגיל, בעצם.
4. שלוש מתאהב בשש. שמונה מקנא, מה היא תגובתו? אני לא-- אני חושבת שקליירי תדבר עם הדוקטור ותסביר לו שזה לא הוגן בגלל רורי. ובגלל שהדוקטור הוא, ובכן, הדוקטור, וזה קצת בעיה להתאהב באימא של הכלה שלך (מה זה פה, הבוגר?), הוא יאנח ויסכים עם קליירי. קליירי היא כזאת.. סוג של צדקנית קצת, בעיניי.
5. ארבע קפץ עליכם בסמטה חשוכה! מי מהשלושה יצילו אתכם: עשר, שתיים או שבע? קורט קופץ עליי, ויש אופציה לבחור בין סאם, קוזימה או איכבוד? ווית' אול דו ריספקט, זה בסך הכל קורט האמל. אפילו אני אצליח להציל את עצמי. מה הוא כבר יעשה לי, ישיר אותי למוות? אבל אם כבר, אני מעדיפה שסאם יהיה שם.
6. אחד מחליט לצלם תוכנית בישול משלו. מה לדעתכם ייקרה? פחחחחחחחחחחחח הוא יקיף את כל המטבח במעגל מלח, ד'אטס פור שור. ואחר כך הוא יאפה כל היום פאי. זה יהיה תוכנית ספיישל על פאי אחת אחרי השנייה.
7. שלוש צריך להחליט אם להינשא לשמונה, ארבע או תשע. במי הם יבחרו? טוב, אני לא חושבת שהדוקטור כל-כך בררן ואכפת לו אם המיועד הוא בן או בת, אז אני מניחה שהוא יתחתן עם רמוס. כי ככה החלטתי. הם מתאימים בעיניי.
8. שבע חטף את שתיים ודורש משהו מחמש בתמורה לשחרורו. מה היא הדרישה? את חפצי האופל, כמובן, כדי שהוא ודין יוכלו לשרוף אותם על מנת שוולדמורט לא יחזור לעולם.
9. כל הדמויות ברשימה מתנפלות על שלוש. האם יש לשלוש סיכוי נגדם? איך הוא יגיב? טוב, זה הדוקטור. כמובן שיש לו סיכוי נגד כולם. אנשים, תכירו את המברג העל-קולי. מברג על-קולי - למתקפה!
10. הזמינו את כולם לחתונה של שתיים ועשר, אבל שכחו את שמונה בבית. איך שמונה מגיב על כך? חתונה! זה תמיד סיבה למסיבה. היא תיקח את ג'ייס ותאמר לו שזה בתור פיצוי על החזרה לחתונה של אימא שלה.
11. למה שש מפחד משבע? כי הוא סאם וינצ'סטר. למה צריך להסביר מעבר?
12. אחד מגיע מאוחר לחתונה של שתיים ועשר (נו, זוכרים? מלפני שתי שאלות?), מה קרה בחתונה עד שאחד הגיע, ולמה הוא איחר? כן, זו החתונה של קוזימה ואיכבוד. מה קרה? קוזימה צוחקת על איכבוד ומסבירה לו כל מיני דברים במדע ומציגה אותו לפני כל השיבוטים ואיכבוד מנסה לא לאבד את העשתונות ומדבר בצורה מאד סרקסטית כי הוא איכבוד. דין איחר כי הוא נלחם בשד גיהינום מדרגה תשיעית ואז עצר לבשל פאי לתוכנית הספיישל השמונים ושתיים שלו.
13. חמש ותשע משתכרים ואיכשהו מגיעים לבית שלכם. מה הם עושים? הארי ורמוס משתכרים ומגיעים אליי? אני מחבקת את רמוס למרות שהוא מתנגד ורק בוכה על סיריוס (אצלי רמוס הוא שתיין בכיין שקט) והארי פשוט מביט סביב וקורס על המיטה ובוהה במחשב.
14. תשע רוצח את חברו הטוב ביותר של שתיים. איך שתיים מגיב, ואיך הוא יתנקם בתשע?קוזימה תיקח את שיבוטת-העל ותגרום לה לכסח לרמוס את התחת. עם צבא שיבוטים.
15. שש ואחד נמצאים בסכנה נוראית, ורק אחד מהם יכול לשרוד! האם שש יחליט להציל את עצמו או את אחד? אני חושבת שאיימי יכולה לסמוך על דין ששניהם יינצלו. או שדין יציל אותם או שהדוקטור יציל אותם אז אין סיבה שהיא תציל רק את עצמה. חוצמזה, היא איימי, היא טובה. היא תציל את דין.
16. שמונה ושלוש יוצאים לקאמפינג, משום מה הם שכחו להביא אוכל. מה הם יעשו? ייכנסו לטארדיס ויקחו משהו מהמטבח.
17. חמש עבר תאונת דרכים ונפצע באופן קשה. מה יעשה תשע כדי לעודד אותו? ייקח אותו למדאם פומפרי וייתן לו הרבה שוקולד. שוקולד תמיד עוזר.

טוב, זה היה קצת עלוב. הראש שלי חלוד אחרי NaNoWriMo. :)

סיימתי פרק 5 אתמול! *קי סמאשינג*

(ואז גיליתי שהוא היה מר בינגלי במיני-סדרה של ה-BBC. את יודעת, Lost in Austen. ומתתי. קצת.)

Grim Sister

New member
אני לא רואה סליפי הולו

כי יש לי יותר מדי דברים לעקוב אחריהם.
(כן התחלתי לראות את המפץ הגדול. אבל בין זה לשילד לוואנדרלנד, הנוקמים המצויר, האלק וספיידי, בקושי יש לי זמן. שלא לציין את נייטווייל ולוודא שטום הידלסטון הורג אותי כל יום מחדש בחמידות היתר שלו)

OverAndOver

New member
אני לא יכולה עם הבחור הזה |במבה|

הוא כל כך מקסים ויפה ומקסים ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

אולסו אבי & איכבוד זה הפרינדשיפ האהובה עלי כרגע. (מסרבת לשפפ אותם מ ס ר ב ת להלהלה אני רוצה בי אבי עם בחורה ואם אפשר התנסות מינית של איכבוד במאה העשרים ואחת תודה.)

L e i a

New member
אבל אבל

אני לא רואה את איכבוד עם מישהי כשאשתו מרחפת אי שם (איפשהו) (אני בפרק 5 נראה לי אז בלי ספוילרים).

ובכללי אני אהיה סופר מאוכזבת אם יעשו מהם שיפ במקום פרנדשיפ idk ;;

OverAndOver

New member
כל מה שאני יודעת |במבה|

זה שהוא יהיה סאסי סאב מדהים

זה ממש יהרוס אם יהפכו אותם לשיפ.

טרו סטורי. הוא סאסי ונהדר ואבי מגלגלת עיניים כלכך חזק לעומתו שאני מתמוגגת כל פעם מחדש, אבל אני לא רואה אותם כאוטיפי. בכלל לא. איכבוד/קתרינה פוראבר (אא"כ אני אגלה מישהי/ו אחר שאני רוצה לשפפ אותו ווית').

OverAndOver

New member
זה לקח יותר זמן מהצפוי |במבה|

1. ג'סי פינקמן (ברייקינג באד)
2. רנדל בראון (ד'ה האוור)
3. בנדיקט קאמברבאצ'
4. אלאנה בלום (האניבל)
5. שרלוק הולמס (שרלוק)
6. ליקס סטורם (ד'ה האוור)
7. איירין אדלר (שרלוק)
8. מרטין פרימן
9. ג'ון ווטסון (שרלוק)
10. קייט (שרלוק)

1. מה היה קורה אם ג'ון היה לוקח את שרלוק למועדון חשפנות?
...יצא לי אוטיפי בלס ד'ה לורד. אממ. אז ניסיתי לחשוב על סצנריו בו ג'ון אקטיבלי טייקס שרלוק טו א סטריפ קלאב, והדבר היחיד שעלה לי בראש על אפס שעות שינה זה יקום בו הם סיטקום אמריקאי וכדי להתגבר על כל אירועי איירין ג'ון מחליט לגרור את שרלוק למועדון חשפנות ושרלוק רואה שג'ון נהנה הרבה יותר ממנו אז הוא קונה לו לאפ דאנס ואז הוא טורנד און מזה שג'ון טורנד און ואז ג'ון טורנד און מזה ששרלוק טורנד און מזה שהוא טורנד און ואז הם חוזרים הביתה ויש מלא סקסי טיימס.
2. אתם צריכים לישון אצל אחת הדמויות שבחרתם, במי תבחרו, בג'סי או ליקס?
ליקס ליקס ליקס ליקס ליקסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס!!!!!!!!!!!
גאד.
3. רנדל ואיירין מתמזמזים כשקייט נכנסת פנימה בהפתעה. איך קייט מגיבה?
...רנדל איי ווד נבר הב אקספקטד ד'אט. איי ניד א מומנט.
וול קייט פשוט תרים גבות ואז תתנהל שיחת מבטים בינה ובין איירין ואז רנדל ירגיש כמו גלגל שלישי וילך אמ מה?
4. בנדיקט מתאהב בליקס. מרטין מקנא, מה היא תגובתו?
בנדיקט אני מבינה לליבך, אבל אני כועסת.
תגובתו של מרטין תהיה לתפוס את בנדיקט במקום מבודד ולדחוף אותו כנגד קיר ולהזכיר לו במי הוא באמת מאוהב כי בנדיקט תמיד נופל בפח הזה כי הוא נופל בכל פח שמרטין יטמון לו כי לא משנה כמה הוא ינסה הוא לא יצליח להתגבר על מרטין ליקס תשרוד אני בטוחה.
5. אלאנה קפצה עליכם בסמטה חשוכה! מי מהשלושה יצילו אתכם: קייט, רנדל או איירין?
אבל אלאנה היא כנראה הבן אדם הראשון שאתה רוצה שיקפוץ עליך בסמטה חשוכה??????? בכל מקרה, רנדל. או קייט. או שניהם ביחד. הוא מאוד התרשם ממנה בכמה רגעים מביכים שהם חוו כשהוא התמזמז עם איירין.
6. ג'סי מחליט לצלם תוכנית בישול משלו. מה לדעתכם ייקרה?
!!!!!!!!!!!
וול בייסיקלי הוא ילמד אתכם את אומנות ה"קניתי את זה קפוא אבל הוצאתי מזה ארוחת גורמה". ולבאדג'ר וסקיני פיט תהיה פינה בתוכנית, שהנושא שלה יהיה הפתעה בכל שבוע. ותהיה פינת יצירה. כן. עם מלא מלא ילדים. (':
7. בנדיקט צריך להחליט אם להינשא למרטין, אלאנה או ג'ון. במי הם יבחרו?
לולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולול ביי.
לא ברצינות ביי.
זה לא כאילו אני ואור מתכננות את החתונה של מרטין ובנדיקט כבר שנים או משהו.
זה לא כאילו הזמנתי את וואן דיירקשן להיות המופע המרכזי.
8. איירין חטפה את רנדל ודורשת משהו משרלוק בתמורה לשחרורו. מה היא הדרישה?
גאד איירין מה זה הקיבעון הזה על רנדל בראון.
את קלטת הסקס של שרלוק וג'ון מה כבר יש לה לבקש???????
9. כל הדמויות ברשימה מתנפלות על בנדיקט. האם יש לבנדיקט סיכוי נגדם? איך הוא יגיב?
פור בנדיקט איט וואז פאן ווייל איט לאסטד הוא יתקפל בפינה וינסה שכמה שפחות חבטות יפגעו באיברים החיוניים.
10. הזמינו את כולם לחתונה של רנדל וקייט, אבל שכחו את מרטין בבית. איך מרטין מגיב על כך?
וול כל האיירין/רנדל/קייט דבאקל טוק אן אנאקספקטד טורן.
מרטין קודנט גיב לס אוף ש איט טו בי הונסט.
11. למה ליקס מפחדת מאיירין?
יש סיבה לא לפחד מאיירין אדלר???????
(ליקס סטורם לא מפחדת מאיירין פאק אוף.)
12. ג'סי מגיע מאוחר לחתונה של רנדל וקייט (נו, זוכרים? מלפני שתי שאלות?), מה קרה בחתונה עד שג'סי הגיע, ולמה הוא איחר?
אממ גילו א גרייט דפת' אוף אינפידליטי אין ד'ה ריליישונשיפ, און בות' סיידס, וג'סי איחר כי הוא השכיב את ברוק לישון.
13. שרלוק וג'ון משתכרים ואיכשהו מגיעים לבית שלכם. מה הם עושים?
(((((((((((((((((((:)
14. ג'ון רוצח את חברו הטוב ביותר של רנדל. איך רנדל מגיב, ואיך הוא יתנקם בג'ון?
ג'ון??????????? רצחת את סנופי???????????
15. ליקס וג'סי נמצאים בסכנה נוראית, ורק אחד מהם יכול לשרוד! האם ליקס תחליט להציל את עצמה או את ג'סי?
זה לא כל כך משנה מה ליקס תחליט כי ג'סי לא יתן לה להציל אותו במקום את עצמה בכל מקרה.
16. מרטין ובנדיקט יוצאים לקאמפינג, משום מה הם שכחו להביא אוכל. מה הם יעשו?
אפשר לשבוע משפיך?
17. שרלוק עבר תאונת דרכים ונפצע באופן קשה. מה יעשה ג'ון כדי לעודד אותו?
וווווווואאאאאאאאאוווווו אוקיי. א ו ק י י. אתם מתנהגים כאילו שרלוק נפצע וג'ון מטפל בו זה לא הקינק הכי גדול עלי אדמות ג'יזס פאקינג כרייסט.
בואו נתחיל מזה: שרלוק קפץ לכביש במרדף אחרי פושע בו ג'ון לא היה נוכח והפעם לא התמזל מזלו והמכונית אשכרה פגעה בו. בואו ונניח שזה אחרי רייכנבך ובואו ונניח שבתקופת ה"שרלוק מת" ג'ון מצא עבודה רצינית בבית חולים ושרלוק מגיע לשם. ג'ון רואה אותו מובל פנימה במצב אנוש ויש לו פלאשבקים, פלאשבקים מהסוג שמשתe אותו למשך רגעים ארוכים. והוא לוקח פיקוד על הטיפול בשרלוק, למרות שאסור לו, למרות שהוא אמונשונילי קומפרומייזד. הוא פשוט לא סומך על אף אחד אחר, והוא מרגיש הכי בטוח כשהחיים של שרלוק בידיים שלו. כי הוא לא יכול לעמוד ולהסתכל חסר אונים שוב, זו פשוט לא אופציה. ושרלוק בסדר בסוף, ברור שהוא בסדר. אבל ג'ון לא מצליח לנשום לרווחה עד ששרלוק לא מתעורר והוא צועק עליו את כל התסכול שלו ואת כל הפחד שלו ושרלוק שוכב במיטה שלו ומסתכל על ג'ון ויש לו חיוך בעיניים, ועל קצה השפתיים, וזה מטריף את ג'ון עד שבסוף זה גורם לו לעצום עיניים חזק כדי לעצור את הדמעות והוא מתיישב על המיטה של שרלוק ושרלוק מניח יד על הירך שלו ולוחץ חזק וג'ון יושב לידו עד שהבוס שלו בא לגרור אותו החוצה ולתת לו הרצאה על אתיקה והחוקים של בית החולים, אבל ג'ון מרגיש כזאת הקלה שלא אכפת לו. ושרלוק צריך להישאר בבית החולים למשך כמה שבועות, וג'ון יודע שהוא הולך להשתגע מזה, אז הוא מארגן קייסים ישנים ולא פתורים מלסטראד, והוא משחק עם שרלוק משחק: כל פרט שהוא מצליח לספר לו על העובדים בבית החולים והוא נכון מזכה אותו בקייס. ובהתחלה זה כל כך כל כך קל, אבל אז נגמרים הדברים הברורים והמידיים, ושרלוק צריך לעבוד קשה יותר, והוא מתחיל להבין את הפואנטה של המשחק, והוא אוהב את ג'ון יותר מכל אדם אחר ביקום הזה.

Grim Sister

New member
אומרים הרבה דברים

הבטיחו לי ב-2014 סרט של דדפול.
זה נדחה ל-2016. אפילו שרלוק יצא לפני דדפול.
(אני שונאת את האנושות)

L e i a

New member
אם זה נכון

~יום למחרת הפרק~

אנשים רגילים: *מדברים על מסיבות סילבסטר או מה שאנשים רגילים עושים מחוץ לבית ואטאבר*
מעריצים פסיכים של שרלוק: T________T

Grim Sister

New member
תיקון:

מעריצי שרלוק: "הוא חייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" *מרחפים על עננים ורודים של פאנסרביס*

Grim Sister

New member
מיפ

1. טוני סטארק (איירון מן3)
2. סטיב רוג'רס (הנוקמים)
3. נטשה רומנוב (הנוקמים)
4. ברוס באנר (הנוקמים)
5. ת'ור (ת'ור2)
6. קלינט ברטון (הנוקמים)
7. ניק פיורי (הנוקמים)
8. לוקי (ת'ור 2)
9. הסוכן קולסון (שילד)
10. טום הידלסטון (לטום הידלסטון יש פאנדום משלו. שקט)

1. מה היה קורה אם קולסון היה לוקח את ת'ור למועדון חשפנות?

וואו... אממ, למה שקולסון בכלל ייקח את ת'ור לבר מלכתחילה? בכל מקרה, הם ישתכרו, הם ייהנו ובאיזשהו שלב קולסון ות'ור ימצאו לעצמם שני חשפנים, אחד שדומה לסטיב ואחד שנראה בול כמו לוקי, יתעוררו למחרת בבוקר עם כאב ראש. קולסון יעמיד פנים שמה שקרה לא באמת קרה. ת'ור ינסה לשכנע את החשפן שלו שאין לו קראש על אחיו המאומץ. (הוא לא יצליח לשכנע אף אחד.)
2. אתם צריכים לישון אצל אחת הדמויות שבחרתם, במי תבחרו, בטוני או קלינט?
אצל טוני. כי לטוני יש אחוזה ופנטהאוז ומעבדה מגניבה שאני אוכל להרוס וג'רוויס שאפשר להציק לו. אני מנחשת שהדירה של קלינט נראית כמו מין חדר ממש מבולגן עם טונה של זבל בתוכה (מגשים ריקים של פיצה וג'אנק פוד וכאלה). טוני אולי לא הכי מסודר בעולם, אבל לפחות יש לו עוזרת.
3. סטיב ופיורי מתמזמזים כשטום נכנס פנימה בהפתעה. איך טום מגיב?
“שיט! שוב אחת הפאנגירלז שלי הכניסו אותי לעוד פאנפיק הזוי! מה זה השיפ הזה בכלל! תוציאו אותי מפה!”
4. נטשה מתאהבת בקלינט. לוקי מקנא, מה היא תגובתו?
לוקי מתכנן בקפדנות נקמה ארוכה ומסועפת איך להרוג את קלינט ולהרוס את התדמית שלו בעיני נטשה. ואז, אחרי שהנקמה יצאה לפועל, הוא ונטשה יתחתנו וישלטו יחדיו במידגרד! (הכניסו צחוק מרושע לכאן)
5. ברוס קפץ עליכם בסמטה חשוכה! מי מהשלושה יצילו אתכם: טום, סטיב או פיורי?
וואו, מפחיד. אממ... בהנחה שיש סיכוי של 50% שברוס יהפוך להאלק, הייתי כנראה בוחרת בפיורי. אם הייתי מאה אחוז בטוחה שאין סיכוי שזה ייקרה, הייתי בוחרת בטום. כי כמו שלוקי הוא נסיכת דיסני, כך גם טום הוא נסיך דיסני.
6. טוני מחליט לצלם תוכנית בישול משלו. מה לדעתכם ייקרה?
“אז ככה מכינים פיצה בשני צעדים פשוטים: פפר, אני רעב!”
ואז פפר מגיעה, מביאה לו פיצה והולכת. “תודה!”
7. נטשה צריכה להחליט אם להינשא ללוקי, ברוס או קולסון. במי היא תבחר?
היא תכסח לשלושתם את הצורה. מי שמצליח לשרוד יותר זמן, יזכה להינשא לה.
הכסף שלי הוא על קולסון.
8. פיורי חטף את סטיב ודורש משהו מת'ור בתמורה לשחרורו. מה היא הדרישה?
להפסיק להעמיד פנים שאין לו קראש על לוקי ולהתחיל לספק את היאמי פאנסרוויס ההוא שהוא הבטיח לנו ממזמן.
9. כל הדמויות ברשימה מתנפלות על נטשה. האם יש לנטשה סיכוי נגדם? איך היא תגיב?
השאלה פה היא לא אם לנטשה יש סיכוי נגדם. השאלה היא האם להם יש סיכוי נגד נטשה.
הייתי אומרת שהיא פחות או יותר תכסח לכולם את הצורה.
10. הזמינו את כולם לחתונה של סטיב וטום, אבל שכחו את לוקי בבית. איך לוקי מגיב על כך?
“אני לא זקוק לבני התמותה הטיפשים שלך, או לחתונה המידגרדית המטופשת שלכם! אני הוא לוקי, מאסגרד! ואני – או פודינג!”
11. למה קלינט מפחד מפיורי?
… יש המון סיבות. איך לי מספיק מקום לרשום את כולם.
12. טוני מגיע מאוחר לחתונה של סטיב וטום (נו, זוכרים? מלפני שתי שאלות?), מה קרה בחתונה עד שטוני הגיע, ולמה הוא איחר?
לוקי ניסה להרוס את המסיבה, טום מסתובב עם החולצה של המדים של סטיב, שמקיים תחרות שתייה עם ת'ור, בזמן שקלינט מגייס משאר האורחים כסף הימורים. ברוס הפך להאלק ורוקד קונגה עם נטשה וקולסון מאיים על פיורי לטפל יפה באשתו לעתיד (ולהתעלם מהמן-בוביז של סטיב, ללא הצלחה יתרה).
13. ת'ור וקולסון משתכרים ואיכשהו מגיעים לבית שלכם. מה הם עושים?
הם השתכרו מהשאלה הראשונה, נכון? אז קולסון מנסה להשכיב את החשפן- אמריקה שלו תוך כדי שיחה על כמה שהוא סקסי, בזמן שת'ור כבר שכח שכולנו קיימים ומקיים יחסי מין מלאים עם החשפן-לוקי שלו על הספה.
ואני לוקחת תמונות מכל האירוע ומפרסמת על טאמבלר.
14. קולסון רוצח את חברו הטוב ביותר של סטיב. איך סטיב מגיב, ואיך הוא יתנקם בקולסון?
15. קלינט וטוני נמצאים בסכנה נוראית, ורק אחד מהם יכול לשרוד! האם קלינט יחליט להציל את עצמו או את טוני?

את עצמו. בשביל זה לטוני יש חליפה.
16. לוקי ונטשה יוצאים לקאמפינג, משום מה הם שכחו להביא אוכל. מה הם יעשו?
לוקי פשוט יצוד להם משהו. הוא יצא הרבה למסעות ציד עם ת'ור, אז הוא יודע מה לעשות. נטשה פחות או יותר תריע לו ותציין שזו לא העונה לצוד דובים ושהרשויות ינסו לעצור אותו ודברים כאלה.
לוקי ינסה לגרום לה לשתוק. ללא הצלחה.
17. ת'ור עבר תאונת דרכים ונפצע באופן קשה. מה יעשה קולסון כדי לעודד אותו?
יביא את לוקי. וייתן להם זמן ביחד. בפרטיות :p

BEL121

New member
אצלי זה עדיין ב-TO DO LIST

מייד אחרי 'לצאת מהמיטה' ו-'לא להבטיח לעצמי דברים שאני לא אקיים (כמו לצאת מהמיטה)'

meilla

New member
עונה

1.דין ויינצסטר(על טבעי)

2.קטניס (משחקי הרעב)

3. קלרה (דוקטור הו)

4. ג'ון ווטסון (שרלוק BBC)

5. הדוקטור ה11. (דוקטור הו)

6. באפי.( באפי לוכדת הערפדים)

7. רורי ווילאמס (דוקטור הו

8. ספייק (באפי לוכבדת הערפדים)

9.הרמיוני (הארי פוטר)

10. הדוקטור ה10 (דוקטור הו)

1. מה היה קורה אם הרמיוני שהייתה לוקחת את הדוקטור ה11 למועדון חשפנות?

בטח זה היה בטעות לגמרי והיא הייתה לא מרוצה מיזה, הדוקטור היה מכסה את העיניים לעצמו.

2. אתם צריכים לישון אצל אחת הדמויות שבחרתם, במי תבחרו, בדין או באפי?

לגמרי באפי, עם כמה שאני אוהבת את דין, זה ניראה ממש כייף לישון אצל באפי.

3. קטניס ורורי מתמזמזים כשהדוקטור נכנס פנימה בהפתעה. איך הדוקטור ה-10 מגיב?

אם זה היה הדוקטור ה11 זה היה יותר מצחיק הוא כזה היה אומר לו "רורי! אתה נשוי!"
אבל הדוקטור ה10 לא מכיר אותו אז הוא יגיד "טעות בחדר." תוך כדי שהוא מגרד לעצמו בראש.

4. קלרה מתאהבת בבאפי. ספייק מקנא, מה היא תגובתו?

אומייגד כמה לגיטמי, מטביע את עצמו באלכהול?

5. ג'ון ווסטון קפץ עליכם בסמטה חשוכה!(LOL) מי מהשלושה יצילו אתכם: הדוקטור ה10, קטניס או רורי?

אני הייתי הולכת או על רורי או על הדוקטור, לקטניס לא יהיה אכפת ממש

6. דין מחליט לצלם תוכנית בישול משלו. מה לדעתכם ייקרה?

יקראו לתוכנית "מה בפאי?" ובאיזשהו שלב הצופים התלוננות שדין כול הזמן מזמין את הפאי בתוכניות שלו, ולא באמת עושה משהו.
7. קלרה צריך להחליט אם להינשא לספייק, ג'ון או הרמיוני. במי הם יבחרו?
היא תלך על הרמיוני.
8. רורי חטף את קטניס ודורש משהו מהדוקטור ה11 בתמורה לשחרורו. מה היא הדרישה?
שיגיד לו איפה איימי?
9. כל הדמויות ברשימה מתנפלות על קלרה. האם יש לקלרה סיכוי נגדם? איך היא תגיב?
אין לה. והיא כניראה תצרח עליהם חזרה בעיקר על הדוקטור.

10. הזמינו את כולם לחתונה של קטניס והדוקטור ה10, אבל שכחו את ספייק בבית. איך ספייק מגיב על כך?

זה לא ממש מעניין אותו...
11. למה באפי מפחדת מרורי?
כי..הוא רומאי, היא עדיין מפחדת מרומאים. הם השאירו אצלה טראומה.

12. דין מגיע מאוחר לחתונה של קטניס הדוקטור ה10 (נו, זוכרים? מלפני שתי שאלות?), מה קרה בחתונה עד שדין הגיע, ולמה הוא איחר?

הוא התעקב כי נתקל בשד כמו תמיד. ועד שהוא הגיע היה טרור גדול דאלקים באו ועוד בלי מתנה, ה11 בא עם התרבוש שלו וניסה לשכנע את באפי להיות הקומפניון שלו,לא ממש הלך לו...
13. הדוקטור ה11 משתכרים ואיכשהו מגיעים לבית שלכם. מה הם עושים? קוראים ספרים? ממציאים תיאוריות? מדברים על קסם ומדע?
שיכורים הם לא זה בטוח, יותר מדי חנונים.

14. הרמיוני רוצחת את חברו הטוב ביותר של קטניס. איך קטניס מגיבה, ואיך הוא יתנקם בהרמיוני?

מסכנה ההרמיוני...
15. באפי ודין נמצאים בסכנה נוראית, ורק אחד מהם יכול לשרוד! האם באפי תחליט להציל את עצמו או את דין?
היא תציל גם את עצמה וגם את דין. (פלוס כמה שברים בדרך)
16. ספייק וקלרה יוצאים לקאמפינג, משום מה הם שכחו להביא אוכל. מה הם יעשו?
אז ככה קלרה מוצאת דרך להכין סופלה(אחרי שהיא שכנעה את ספייק לא להרוג אותה) בזמן שספייק מנסה ללא הצלחה לצוד לו משהו.
17. הדוקטור ה11 עבר תאונת דרכים ונפצע באופן קשה. מה יעשה הרמיוני כדי לעודד אותו?
תקנה לו ספרים ותבטיח לו שתסע איתו בזמן ובחלל אחרי שהוא התשחרר.

למעלה