שאלון!!

hilalee

New member
שאלון!!

לקוח מפורום להקת בלו שאלון שמאוד אהבתי אז... כולם עונים!
שם: ארץ לידה: שתיה מועדפת: כרית אחת או שתיים: חיות מחמד: הסרט הכי מפחיד אהוב: הסרט הכי יפה אהוב: הסרט מצוייר אהוב: הסרט האחרון שראית בקולנוע? הסרט האחרון שראית בDVD? הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? מוזיקה בכללית: אוכל מועדף: האם את/ה חסר חיים? האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? היחסים עם ההורים : איזה חג אתה הכי אוהב: צבע הקיר בחדרך: צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו: אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: ספר מועדף: מה צבע התחתונים שלך? השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? יש לך מסנג'ר? כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): איך קוראים לך במסנג'ר? האם בכית אי פעם על מישהו? כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? כמה זוגות נעליים יש לכם? איזה אייקון יש לכם בפלאפון? איזה צילצול יש לכם בפלאפון? מהי חברת הפלאפון שלכם? באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? כמה ילדים היית רוצה? האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? החבר/ה הכי טוב שלך? הידיד/ה הכי טוב שלך? האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? האם אתם אוהבים מים? מתי בפעם האחרונה הייתם בים? מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? כמה בגדי ים יש לכם? איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? ישנת יותר מ24 שעות? רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? טסת? עשית באנג'י? עלית על אומגה? שיחקת כדורגל? שיחקת כדורסל? החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כעסת? בכית? היית עצוב/ה? צחקת? שמחת? שתית? אכלת? נבהלת ממשהו? דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת?

עונה אל תעלבו סליחה אם אפגע במישהו

שם: אורטל ארץ לידה: ישראל שתיה מועדפת: ספרייט דיאט כרית אחת או שתיים: 2 חיות מחמד: פלאפי החתול שלי! הסרט הכי מפחיד אהוב: אין לי (דם יפה לסרט הא?) הסרט הכי יפה אהוב: החיים יפים (זה עם הילד על השואה) הסרט מצוייר אהוב: מולאן הסרט האחרון שראית בקולנוע? "רידיק - המסע מתחיל" (משעמם טיחו) הסרט האחרון שראית בDVD? שודדי הקריבים הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? הארי פוטר וחדר הסודות מוזיקה בכללית: לטינית אוכל מועדף: פיצה, פסטה האם את/ה חסר חיים? רק שמשעמם לי האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: ממש לא האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? ממש לא היחסים עם ההורים : מעולים עד כדי גיחוך איזה חג אתה הכי אוהב: שבועות צבע הקיר בחדרך: לבן צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו: כחול אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: במקום שרק שרון תמצא... ספר מועדף: "רגעי האור" / אסתר משהו מה צבע התחתונים שלך? סגול השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? moi lolita הצרפתי אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? נמנמנמ... אממממ מישהו מהמורדים? יש לך מסנג'ר? ברור כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): 24 אחרי מחיקות איך קוראים לך במסנג'ר? (L) אורטל (L) - אָי אָמוֹר...~שיהיה לכם יום מתוק כמו דובדבנים~ האם בכית אי פעם על מישהו? רק על מישהו אחד? כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? כמה שיוצא יכול להיות 2 יכול להיות 20 האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? מאוד ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימנית האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? גוונים פסים אותו דבר כמה זוגות נעליים יש לכם? 6-7 איזה אייקון יש לכם בפלאפון? אין לי אייקון אני מתוחכמת ויש לי תמונה איזה צילצול יש לכם בפלאפון? כל מיני יש לי לפי קבוצות מהי חברת הפלאפון שלכם? פלאפון באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? כל חנות ברחוב הראשי מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? שרק 2 האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משותף כמה ילדים היית רוצה? 3 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? מלחמה? קצת האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? לא ולא החבר/ה הכי טוב שלך? גילי, מריה ושרון הידיד/ה הכי טוב שלך? דן האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? ברור... אני מתחילה עם בנים... האם אתם אוהבים מים? כן מתי בפעם האחרונה הייתם בים? לפני 5 שנים מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני שבועיים כמה בגדי ים יש לכם? 1 וגם זה יותר מדי איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? לא איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? של ג'סיקה אחת אבל אני רוצה להחליף לתמונה של ג'ניפר מימי חיינו האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? כן ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? בחיים לא טסת? פעם אחת לפולין עשית באנג'י? לא עלית על אומגה? בגן ציבורי של סבתא שלי... שיחקת כדורגל? ברור שיחקת כדורסל? לא ממש החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? יש לי לפחות 12 מספרים היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? שהייתי תינוקת האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כן כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? לא ממש צחקת? כן שמחת? כן שתית? מים אכלת? כן נבהלת ממשהו? כן משיחת טלפון של מישהו שרצה את ההורים שלי דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? בעעע כן שאלה שלי: והסקר הזה נועד ל?

maggiegirl

New member
תשובות וואו זה היה ארוך....

שם: מגי ארץ לידה: ישראל שתיה מועדפת: דיאט קולה כרית אחת או שתיים: אחת חיות מחמד: אין לי הסרט הכי מפחיד אהוב: החוש השישי הסרט הכי יפה אהוב: טיטאניק הסרט מצוייר אהוב: בימבה הסרט האחרון שראית בקולנוע? ילדות רעות הסרט האחרון שראית בDVD? ריקוד מושחת הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? לא יודעת מוזיקה בכללית: סלואו אוכל מועדף: של אמא האם את/ה חסר חיים? לא האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: איך אני יענה על זה? תשאלו את המחזרים שלי... חחחח האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? כן היחסים עם ההורים : טובים איזה חג אתה הכי אוהב: פסח צבע הקיר בחדרך: לבן עם וורוד צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו: וורוד אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: לא עושה בחיים ספר מועדף: צמרמורת מה צבע התחתונים שלך? :/ השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? הרומני הזה אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? גיילן גרינג
יש לך מסנג'ר? כן כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): עשרים בערך כי אין להרבה איך קוראים לך במסנג'ר? כמו פה אותו שם האם בכית אי פעם על מישהו? כן כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? מלא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימנית האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? לא כמה זוגות נעליים יש לכם? הרבה איזה אייקון יש לכם בפלאפון? קשה להשגה איזה צילצול יש לכם בפלאפון? בימבה חחח מהי חברת הפלאפון שלכם? אורנג' באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? רנואר מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? אה?? האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משותף כמה ילדים היית רוצה? 3 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? לא יודעת האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? לא החבר/ה הכי טוב שלך? לינוי הידיד/ה הכי טוב שלך? טניוש האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? לא ממש התאהבתי האם אתם אוהבים מים? חולה על מים מתי בפעם האחרונה הייתם בים? לפני כמה ימים מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני שבוע כמה בגדי ים יש לכם? 2 איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? לא תודה לאל!! איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? אין האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? לא ישנת יותר מ24 שעות? כן כשחליתי רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? כן טסת? בטח כל שנה עשית באנג'י? לא עלית על אומגה? כן שיחקת כדורגל? לא שיחקת כדורסל? לא סובלת ספורט החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? כן היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? כן האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? לא כעסת? כן בכית? כן היית עצוב/ה? כן צחקת? כן שמחת? כן שתית? לא אכלת? ברור נבהלת ממשהו? כן דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? לא

מת על

New member
שלי

שם: עידו כהן ארץ לידה: ניו מקסיקו ארצות הברית שתיה מועדפת: קולה כרית אחת או שתיים: אחת חיות מחמד: אוגר הסרט הכי מפחיד אהוב: גונדזילה הסרט הכי יפה אהוב: שר הטבעות הסרט מצוייר אהוב: שרק 1ו2 הסרט האחרון שראית בקולנוע? ספידרמן2 הסרט האחרון שראית בDVD? שר הטבעות 1 הסרט האחרון שראית בטלוויזיה?הארי פוטר 2 מוזיקה בכללית: אוכל מועדף: פיצה האם את/ה חסר חיים? לא אדם חסר חיים זה אדם שלא רואה תשוקות האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? לאאאאאאא יש לי פחד גבהים היחסים עם ההורים : בסדר גמור איזה חג אתה הכי אוהב: פסח צבע הקיר בחדרך: לבן צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו:כתום אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: על הזרוע של הפועל ת"א ספר מועדף: שר הטבעות מה צבע התחתונים שלך? אפור השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? של שואיס אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? מקנזי יש לך מסנג'ר? כן כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי):6 איך קוראים לך במסנג'ר? אדוארדו מארקס אדוארדו מארקס אדוארדו מארקס אדוארדו מארקס האם בכית אי פעם על מישהו? ברור כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? 3 האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימני האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? לא כמה זוגות נעליים יש לכם? 1 איזה אייקון יש לכם בפלאפון? כתוב תשוקות איזה צילצול יש לכם בפלאפון? של השיר פתיחה של תשוקות מהי חברת הפלאפון שלכם? פלאפון באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? פוקס מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? משהו של הפועל ת"א האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? נגיד משותף אני משתלת עליו כמה ילדים היית רוצה? 3-4 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? כן האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? פוליטיקה החבר/ה הכי טוב שלך? אלון הידיד/ה הכי טוב שלך? אייל האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? כן האם אתם אוהבים מים? כן מתי בפעם האחרונה הייתם בים? שבת מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני חודש כמה בגדי ים יש לכם? 1 איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? כן איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? לא לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? לא טסת? כן עשית באנג'י? לא עלית על אומגה? כן שיחקת כדורגל?כן שיחקת כדורסל?כן החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? אין לי היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? כן פעמים האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כן כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? לא צחקת? כן שמחת? כן שתית? כן אכלת? כן נבהלת ממשהו? לא דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? לא

crazystav

New member
אני ../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

שם: סתיו ארץ לידה:ישראל שתיה מועדפת: מים כרית אחת או שתיים: 1 חיות מחמד: היה לי כלב והוא מת :( אז עכשיו אממ ציפור ודגים הסרט הכי מפחיד אהוב: אני לא אוהבת סרטים מפחידים
הסרט הכי יפה אהוב: המוןןןן מממ אולי אממ נראה לי שמולאן רוז'?! הסרט מצוייר אהוב: מוצאים את נמו שלייייי הסרט האחרון שראית בקולנוע? המלך ארתור הסרט האחרון שראית בDVD? מממ תחת שמש קוקסנה הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? ממ לא יודעת מזמן לא ראיתי סרט בטיוי מוזיקה בכללית: פופ ושקטים אוכל מועדף: פיצה האם את/ה חסר חיים? לא האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי:
האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? מאוד היחסים עם ההורים : בסדר... איזה חג אתה הכי אוהב: סוכות (גם נולדתי חחח) צבע הקיר בחדרך: בז' צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו:שניה אני יבדוק: לבן עם ורדים אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: לא הייתי עושה ספר מועדף: הארי פוטר?! מממ אני קוראת הרבה ספרים אני אוהבת הרבה מה צבע התחתונים שלך?ברגע זה? שניה אני יבדוק..לבן השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? at the begining ןi magine אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? טראויס שולדטטטטט יש לך מסנג'ר? סי כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי):חחחח שניה אני יבדוק 47 איך קוראים לך במסנג'ר? charmed האם בכית אי פעם על מישהו?ברור! (רק על משהו אחד ?) כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? חחחח אני לא סופרת האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? סי ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימנית האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? סי אבל בקושי רואים אותם כמה זוגות נעליים יש לכם? חחח אממ נו לא יודעת
איזה אייקון יש לכם בפלאפון? ילדה עם לבבות איזה צילצול יש לכם בפלאפון? this love מהי חברת הפלאפון שלכם? עוד משהו?! חחח סלקום! באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? טי אנ טי מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? אני וחברות שלי בכל מני תמונות
האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משותף אבל אח שלי בחול.... כמה ילדים היית רוצה? 4 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? יש מלחמה ואני לא יודעת עליה? חח אממ כן האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? לא החבר/ה הכי טוב שלך? דפנה הידיד/ה הכי טוב שלך? נדב האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? סי :( האם אתם אוהבים מים? חחח כה מתי בפעם האחרונה הייתם בים? לפני שבוע בערך מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני שלושה ימים כמה בגדי ים יש לכם? אחד שאני לובשת ועוד אחד שכבר לא איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? סי :( איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? טראויסססססססססססססססססס האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? כן ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? לא טסת? כן עשית באנג'י? כן עלית על אומגה?כן שיחקת כדורגל? כאילו משחק משחק או סתם?! אם סתם אז כן... אבל לא רציני שיחקת כדורסל? כנל החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? כן היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? כן האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כן כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? כן צחקת?כן שמחת?כן שתית?כן (מים קולה וכאלה לא אלכוהול חחחח) אכלת?כן נבהלת ממשהו? לא דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? לא

אני אוהבת שאלוניםםםם!

עשיתי את זה ציבעוני כדי שלא יהיה משעמם.. אבל זה עליי אז זה כבר משעמם.. בכל אופן, הנה: שם: יסמין
ארץ לידה: ישראל
שתיה מועדפת: Ice Tee, אני מכורה...
כרית אחת או שתיים: אחת חיות מחמד: שתי כלבות ושני חתולים (לאחד קוראים טימי- על שם טימי!) הסרט הכי מפחיד אהוב: אין דבר כזה הסרט הכי יפה אהוב: זה תמיד משתנה.. הסרט מצוייר אהוב: בטח אפ'חד לא מכיר- The last unicorn הסרט האחרון שראית בקולנוע? סוף העולם שמאלה- סרט ישראלי מצחיקקק הסרט האחרון שראית בDVD? שר הטבעות 3 הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? לא זוכרת.. מוזיקה בכללית: הכל חוץ ממזרחית אוכל מועדף: של סבתא!
האם את/ה חסר חיים? חחח.. אפשר להגיד שכן
האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: לא האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? כן היחסים עם ההורים : רע.. אמא שלי מעצבנת! וההורים שלי גרושים אז הקשר עם אבא לא כל כך חזק.. איזה חג אתה הכי אוהב: חנוכה
צבע הקיר בחדרך: לבן צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו: בורדו אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: בגב ספר מועדף: טורקיז מה צבע התחתונים שלך? צבעוני
השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? הממ.. שירים בגלגל"ץ אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד, מיהו הכוכב? יש שניים- גיילן גרינג וג'סטין הארטלי (למרות ששניהם נשואים..) יש לך מסנג'ר? NOP כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): ... איך קוראים לך במסנג'ר? ... האם בכית אי פעם על מישהו? כן כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? פעם אחת יותר מדי האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? אממ.. כן.. ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימנית האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? לא כמה זוגות נעליים יש לכם? 5 או 6... איזה אייקון יש לכם בפלאפון? אין לי שום אייקון
איזה צילצול יש לכם בפלאפון? סתם צלצול
מהי חברת הפלאפון שלכם? פלאפון- SAMSUNG באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? כל מיני מקומות.. מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? כלי כתיבה + בלאגן.. האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משותף כמה ילדים היית רוצה? 3 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? אמא'להההה?? איזה מלחמהה?? האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? ממש לא החבר/ה הכי טוב שלך? ?.. אתם במילא לא מכירים הידיד/ה הכי טוב שלך? כנ"ל האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? לאמא.. סתםםםם!!! אממ.. לא!
האם אתם אוהבים מים? כן מתי בפעם האחרונה הייתם בים? בשבוע שעבר- נסעתי לת"א
מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? הבריכה קרובה לבית שלי- פעמיים בשבוע אני הולכת
כמה בגדי ים יש לכם? 3 איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? כן!! שרמוטה..
איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? אין לי בינתיים האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן- אבל לא משו רציני לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? כן ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? לא טסת? כן
עשית באנג'י? לא עלית על אומגה? כןןןן! שיחקת כדורגל? כן
שיחקת כדורסל? כן
החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? אין לי ICQ היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? כן האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כן
כעסת? בגלל זה צעקתי...
בכית? לא היית עצוב/ה? כן
צחקת? כן
שמחת? לא שתית? מים
אכלת? לחם
נבהלת ממשהו? לא דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן
דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? לא סיימתי בהצלחה!!!
- נחומ'לה!!

I n n u e n d o

New member
הנה הנה

שם:דורין ארץ לידה:ישראל שתיה מועדפת: קולה כרית אחת או שתיים: אחת חיות מחמד:נמלה הסרט הכי מפחיד אהוב: אבא גנוב2 הסרט הכי יפה אהוב:נוטינג היל הסרט מצוייר אהוב:סינדרלה הסרט האחרון שראית בקולנוע?איזה מין שכנה הסרט האחרון שראית בDVD?מלך האריות 2 הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? הארי פוטר 1 מוזיקה בכללית: Queen אוכל מועדף: פיצה האם את/ה חסר חיים? לא האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי:לא האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? כן היחסים עם ההורים : סביר איזה חג אתה הכי אוהב: יום כיפור צבע הקיר בחדרך:טורגיז צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו:כחול ואדום אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: הסמל של קווין על היד ספר מועדף: הארי פוטר מה צבע התחתונים שלך? ורוד
השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? Queen - Liar אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? אלן ריקמן
יש לך מסנג'ר? כן כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): 65 איך קוראים לך במסנג'ר? Innuendo האם בכית אי פעם על מישהו? כן כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? 2-3 האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?לא ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס?שמאלי האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? פעם כמה זוגות נעליים יש לכם? 5-6 איזה אייקון יש לכם בפלאפון? Queen איזה צילצול יש לכם בפלאפון? The Doors - People are strange מהי חברת הפלאפון שלכם? אורנג' באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? לא יודעת מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? רקע יפה מוואלה האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? חצי חצי כמה ילדים היית רוצה? 5-6 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? לא האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? כן החבר/ה הכי טוב שלך? אתי הידיד/ה הכי טוב שלך?אליאור האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? כן האם אתם אוהבים מים?כן מתי בפעם האחרונה הייתם בים?לפני חודשיים מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני חודש כמה בגדי ים יש לכם? 2 איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? לא איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? ג'וליאן הכוסון האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? כן ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? כן טסת? כן עשית באנג'י?לא עלית על אומגה?כן שיחקת כדורגל?כן שיחקת כדורסל?כן החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת?לא היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? לא האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כן כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? כן צחקת? כן שמחת?כן שתית?כן אכלת?כן נבהלת ממשהו? לא דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה?לא דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת?כן

crazystav

New member
אני חייבת לשאול משהו:

דורין: איזה חג אתה הכי אוהב: יום כיפור?????. מה?~ כאילו ברצינות?!

נעמהdj21

New member
אני אני אני ../images/Emo3.gif../images/Emo26.gif

נעמה ישראל קולה , סמירנהוף אייס כרית אחת כלב צלצול טיטאניק מלך האריות ,שרק אפקט הפרפר צלצול החוש השישי היפ הופ מיינסטרים של אימא (פירה ושניצל ,מוקפץ) בהחלט חסרת חיים סקסית - תלוי באיזה יום חולת לונה פארקים(של אירופה) עם אימא טובים , אבא פושרים פורים לבן עם כפות ידיים כחולות בחלק מהקיר משו עם כחול יש לי קעקוע בגב של פיה מלאכית לא קוראת ספרים צבע התחתונים תכלת הנני כאן אני הכי שומעת , ונר על החלון טום קרוז , אין ספק יש מסנג'ר 10 ככה במסנג'ר (רק חברים) בכיתי ועוד איך על מישהו שלוש ארבע פעמים במראה אוהבת את הכתב שלי ימנית יש לי פסים כ - 10 זוגות נעליים (הכל כולל הכל ,גם נעלי בית) אייקון של פיה צילצול של משפחת סימפסון אורנג' קונה בדר"כ בסטוץ, צב האופנה ,רנואר הרבה בלאגן על שלוחני יש לי מחשב משותף ,יותר נכון שניים שני ילדים איזו מלחמה??? לא ולא (בקשר לכלכלה ופוליטיקה) קרן - חברה הכי טובה מה ההבדל בין ידיד לחבר??? אמרתי אוהבת מים הייתי בים לפני חודש ,כולל להתרטב בבריכה גם לפני חודש שלושה בגדי ים כפכפים לא נעקצתי תודה לאל תמונה של גיילן ההורס כמובן שיקרתי שקרים לבנים מממ לא לובשת בגדים שאני שונאת לישון יותר מ - 24 שעות זה אפשרי??? כן רבתי - עם קרן טסתי 12 פעם בערך.... הפסקתי לספור לא מתכוונת לעשות באנג'י אומגה ברור שעשיתי כדורגל שיחקתי אותי פעמיים בחיי כשהייתי קטנה הייתי בחוג כדורסל... בכיתה ג' החלפתי פעמיים מ"ס אייסיקיו הייתי שלוש פעמים אני לפחות פעם ביום צועקת , בעיקר על אבא שלי כנ"ל צחקתי ברור שמחתי גם שתיתי ברורררררררררררררררר החברה הטובה הייתה אצלי עם מישו שאני שונאת.... לא שונאת אף אחד

° w a v e °

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif אני../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שם:
גל
ארץ לידה:ישראל שתיה מועדפת:דיאט קולה כרית אחת או שתיים:אחת - בכלל עדיף בלי.. חיות מחמד: היו לי מלא [מת לי הדג לאחרונה אז הנה פינת זיכרון קטנה בשבילו
] הסרט הכי מפחיד אהוב: האחרים הסרט הכי יפה אהוב: שודדי הקריביים, דון חואן דה מרקו [הסרט הכי יפה שקיים
] הסרט מצוייר אהוב:מממ... לוזוכרת הסרט האחרון שראית בקולנוע? גארפילד [הייתי חייבת ללכת עם אחי חחח] הסרט האחרון שראית בDVD? אממ טרויה [סרט חזקקקק] הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? מממ לוזוכרת.. משו עם בראד פיט.. מוזיקה בכללית: היפ הופ , וכל דבר ישראלי אוכל מועדף: ירקות האם את/ה חסר חיים? ממ לוחושבת...
האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי:
האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? בעע לא!! זה עושה לי בחילה! רק על הרכבת שדים אני עולה היחסים עם ההורים :
[טפו טפו חחח] איזה חג אתה הכי אוהב: פורים, פסח צבע הקיר בחדרך: סגלגל צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו: אדום לבן אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: בכתף, של פיה או פנים של זאב ספר מועדף: רומנים
מה צבע התחתונים שלך? שחור השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? קאשי - לך עם זה אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב?
מוקי
ומיגל
[אם אפשר שניים חחח] יש לך מסנג'ר? יאפ כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): 15 ככה איך קוראים לך במסנג'ר? השם שלי ושל אחי ביחד האם בכית אי פעם על מישהו? כן כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? אוייי הרבהה... חחח האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לפעמים...
ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימני [מה המילה האחרונה
] האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? כן [חום בלונד] כמה זוגות נעליים יש לכם? מממ 40 ומשו איזה אייקון יש לכם בפלאפון? אין לי
איזה צילצול יש לכם בפלאפון? ילדה סוכר מהי חברת הפלאפון שלכם? סלקום באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? כל מיני מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? בערך כל הבית... האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משותף :| כמה ילדים היית רוצה? 2 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? למה שתבוא מלחמה? האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? לא משו...
החבר/ה הכי טוב שלך? יש כמה הידיד/ה הכי טוב שלך? כנ"ל
האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? בטח
האם אתם אוהבים מים? אממ כן !
מתי בפעם האחרונה הייתם בים? לפני לא הרבה זמן מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני די הרבה זמן
כמה בגדי ים יש לכם? 3 איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? כןןן
איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? של הילדה הבלונדינית מהפאוור פאף חחח האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? לא [אני נאמנה
] לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? מממ בטח הייתה פעם כזאת, אני לוזוכרת.. ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? לא טסת? כן עשית באנג'י? לא אבל אני מתה לעשות
עלית על אומגה? כן שיחקת כדורגל? כן שיחקת כדורסל? הגובה שלי לא מאפשר לי
החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? כן היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור? לא שאני זוכרת... [טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה] האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? לא כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? כן צחקת? כן, הרבה
שמחת? כן
שתית? כן אכלת? מן הסתם... :) נבהלת ממשהו? ממ כן דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? לא

coullette

New member
אניייי../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

ארץ לידה: ישראל שתיה מועדפת: מים כרית אחת או שתיים: 1 חיות מחמד: אין הסרט הכי מפחיד אהוב: אהממ...אני לא כ"כ אוהבת סרטי אימה.נו טוב-"אני יודע מה עשית בקיץ האחרון". הסרט הכי יפה אהוב: אשה יפה,נוטינג היל,דלתות מסתובבות,הפנטזיה של האל,שרק. הסרט מצוייר אהוב: בת הים הקטנה (של וולט דיסני)
הסרט האחרון שראית בקולנוע? סוף העוללם שמאלה הסרט האחרון שראית בDVD? אפקט הפרפר הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? החוש השישי מוזיקה בכללית: פופ,לפעמים היפ הופ,רוק,לטיני,שנות ה-70,80 אוכל מועדף: יפני,איטלקי,מזרחי,ארגנטינאי. האם את/ה חסר חיים? לצערי כן..(סטודנטית בתקופת בחינות)
האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן
האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? כן מאוד!! היחסים עם ההורים : ...eh איזה חג אתה הכי אוהב: פורים צבע הקיר בחדרך: לבן צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו: לבן עם תותים
אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: בגב התחתון או בעורף ספר מועדף: עלובי החיים מה צבע התחתונים שלך? כרגע אני לובשת תחתונים סגולים
השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? here they come the beautiful ones אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? אני לא מהמעריצים.בטח איזה מישהו חתיך.
יש לך מסנג'ר? כן כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי): 1 איך קוראים לך במסנג'ר? אני כבר הרבההה זמן לא דיברתי במסנגר אז זה לא רלוונטי האם בכית אי פעם על מישהו? הו כןןןןןןןןןן כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? מי סופר? האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימני אבל בעכבר אני גם וגם האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? צבע- בלונד כמה זוגות נעליים יש לכם? בערך 10 איזה אייקון יש לכם בפלאפון? אין איזה צילצול יש לכם בפלאפון? זה משתנה.עכשיו-DRAGOSTA DINTEI שיצא לי כבר מהאוזניים מהי חברת הפלאפון שלכם? אורנג'(פרטנר) באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? קסטרו,FUN,או סתם חנויות לא של מותגים מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? רקע מהמם של אי באוקיינוס עם סירה באופק ועננים בשמיים. האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משלי כמה ילדים היית רוצה? 2-3 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? אנחנו כבר במלחמה האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה? בצורה שטחית ביותר החבר/ה הכי טוב שלך? ---- הידיד/ה הכי טוב שלך?---- האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? לא האם אתם אוהבים מים? למה הכוונה? לשחות? לשתות? נו טוב-כן. מתי בפעם האחרונה הייתם בים? לפני חודש בערך מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? ואוווו...לפני שנה או יותר כמה בגדי ים יש לכם? 2 איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה? כן איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי? אין האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? אני משערת שכן כשהייתי קטנה ישנת יותר מ24 שעות? לא רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? כן אבל היא לא הייתה חברה טובה
טסת? יאפ עשית באנג'י? לא עלית על אומגה? כן שיחקת כדורגל? בצורה חובבנית שיחקת כדורסל? לא נראה לי החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? לא היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור?כן האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? לא כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? לא צחקת? כן שמחת? כן שתית? כן אכלת? כן נבהלת ממשהו? לא דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? לא דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? כן

LauraLF

New member
פליז? פריטי פליז?פריטי פליז וויט

צ'ריטי און טופ?

שלי../images/Emo70.gif

שם: קרן ארץ לידה:אוקראינה שתיה מועדפת: תפוזים כרית אחת או שתיים:אחת חיות מחמד: דולפין
הסרט הכי מפחיד אהוב:צעקה הסרט הכי יפה אהוב:פרל הארבור הסרט מצוייר אהוב: הסרט האחרון שראית בקולנוע? אין שמץ!! הסרט האחרון שראית בDVD? תחיית המתים הסרט האחרון שראית בטלוויזיה? פיתוי לא חוקי - אחלה סרט! מוזיקה בכללית: שקטה אוכל מועדף: צ'יפס ופיצה! [שמנה] האם את/ה חסר חיים? לפעמים! האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי:
האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים? חולה על זה
היחסים עם ההורים : יום אסל יום בסל, בד"כ טובים! טפו טפו טפו איזה חג אתה הכי אוהב:חנוכה. צבע הקיר בחדרך: לבן צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו:כחול עם ירוק אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה:על העצם שמתחת לבטן, כי אנשים נגנבים מזה
ספר מועדף: אסופית! [אחחח נוסטלגיה] מה צבע התחתונים שלך? לבן השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים? No puedo ser אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב? אורלנדו בלום יש לך מסנג'ר?כן כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי):23 איך קוראים לך במסנג'ר? קרן הא פ ר י ק א י ת ת האם בכית אי פעם על מישהו? רוב הזמן שאני בוכה זה על מישהו. כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? וואי, משהו כמו מליון. האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?יפ!! ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס? ימני!! [בכל מובן
] האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? גוונים. כמה זוגות נעליים יש לכם?8 איזה אייקון יש לכם בפלאפון? איש כזה איזה צילצול יש לכם בפלאפון? clubb מהי חברת הפלאפון שלכם? אורנג' באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? בקניון מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם? רקע ששמו לי כשתיקנתי את המחשב האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משלי! כמה ילדים היית רוצה?3 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא?לא האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה?כן! החבר/ה הכי טוב שלך? מרלן! הידיד/ה הכי טוב שלך?אין לי כזה! האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה?לא. האם אתם אוהבים מים? כן! מתי בפעם האחרונה הייתם בים?לפני שנה
מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה?לפני חודש. כמה בגדי ים יש לכם?1. איך אתם הולכים לים\בריכה? באוטו
בכפכפים או בסנדלים?כפכפים האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה?ברור. איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי?אין לי. האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת?כן ישנת יותר מ24 שעות?כמעט. רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה?לא טסת?כן עשית באנג'י?לא עלית על אומגה?כהה שיחקת כדורגל?כן שיחקת כדורסל?כן החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת?כן היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור?כן [ שברתי את העצם בכתפיים] האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? לא. כעסת?לא. בכית? לא. היית עצוב/ה? לא. צחקת?כן. שמחת?כן! שתית? כן אכלת?כן נבהלת ממשהו? מעצמי במראה
דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כן! נשמה שלי
דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? לא.

darklighter

New member
שלי....../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

שם: עדי ארץ לידה:ישראל לצערי שתיה מועדפת: אייס קפה או אייס תה כרית אחת או שתיים: תלוי בנפח חיות מחמד:היה לי פעם דגים.. אוהבת כלבים הסרט הכי מפחיד אהוב: מגרש השדים הסרט הכי יפה אהוב:שטן על הזמן הסרט מצוייר אהוב:שרק1 ו2 דההההההההה הסרט האחרון שראית בקולנוע?שרק2 הסרט האחרון שראית בDVD?פתאום 30 הסרט האחרון שראית בטלוויזיה?הסרטים של יום שישי ה13 מוזיקה בכללית: רוק אלטרנטיבי פאנק וכבד טראש מטאל דת' מטאל גותיק מטאל בלאק מטאל אוכל מועדף:גלידה ופסטות ומאפים (אני שמנה....) האם את/ה חסר חיים?אני המלכה של חסרי החיים
האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי:חחח לא
האם אתה טיפוס שאוהב לונה פארקים?כן אבל אני מקיאה מהם היחסים עם ההורים : בסדר אבל בעיקר מריבות על כסף איזה חג אתה הכי אוהב: פורים.... צבע הקיר בחדרך:סגול בהיר בלעעע (אחותי הנאצית בחרה- הרחבה בפורום מכושפות) צבע המצעים שיש למיטה שלך עכשיו:כחול אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה:בגב התחתון או על הצוואר של סמל מכושפות או של דרקון או נחש בצורת לב כמו השרשרת שיש לי... ספר מועדף:היה פעם ספר שאהבתי באנגלית על כשפים ואגדות... אין לי מושג מה השם... מה צבע התחתונים שלך? פאדיחה... כרגע אדום....
השיר שאתה הכי שומע בימים האחרונים?him-join me...גם pink floyd-comfortabely numb חחח לא חדשים במיוחד....וגם bohemian raphsody של קווין... אתה והכוכב האהוב עליך באי בודד,מיהו הכוכב?דרו פולר... יש לך מסנג'ר?כן כמה אנשים יש לך במסנגר(בכללי):60 מכל מיני ארצות בעולם ומהארץ (אמרתי לכם שאני חסרת חיים
) איך קוראים לך במסנג'ר?כל פעם אני משנה בדרך כלל זה darklighter עם 2 שטנים בצד... עכשיו אני join me in death עם שני שטנים...
האם בכית אי פעם על מישהו?יאפ כמה פעמים אתה מסתכל במראה ביום? תלוי... האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?לפעמים כן לפעמים לא... ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס?אמבידקסטרוס האם יש לכם צבע/פסים/גוונים בשיער? כן השיער שלי עכשיו מחולק אופקית ל3... צריכה לצבוע... כמה זוגות נעליים יש לכם?לא מספיק בכלל איזה אייקון יש לכם בפלאפון?השם שלי באנגלית איזה צילצול יש לכם בפלאפון?מהצלצולי נוקיה הפשוטים-fuga מהי חברת הפלאפון שלכם?אורנג'- נוקיה באיזה חנות קונה את הבגדים שלך בדר''כ? פוקס או סתם בעיר... מי/מה נמצא על השולחן עבודה שלכם?כרגע ג'ייסון פריסטלי בתמונה מטרו קולינג האם יש לכם מחשב משלכם או משותף? משותף עם עוד 3 אחים קרציותתתתת כמה ילדים היית רוצה? 0 האם אתם פוחדים מהמלחמה שתבוא? לא כי אני רוצה למות האם אתם מבינים בכלכלה ובפוליטיקה?לא כל כך... החבר/ה הכי טוב שלך?שרית ואנה הידיד/ה הכי טוב שלך?בנים הם חרא ידידים אבל בעיקרון זה ליאור ואורי האם אמרת למישהו אי פעם אני אוהב/ת אותך והתכונת לזה? כן אני לא אומרת בלי להתכוון אני בת! האם אתם אוהבים מים? יאפ בג'קוזי... מתי בפעם האחרונה הייתם בים? לפני חודשיים מתי בפעם האחרונה הייתם בבריכה? לפני שנה כמה בגדי ים יש לכם?1 מלפני שנתיים כי לוקח לי שנים למצוא בגד ים... איך אתם הולכים לים\בריכה? בכפכפים או בסנדלים? כפכפי אצבע האם נעקצתם איי-פעם ע"י מדוזה?כןןן אווץ' איזה תמונה יש לך בכרטיס-אישי?של צ'ריטי יורה אש במכרה... אבל אולי אני אחליף בקרוב... האם אי פעם: שיקרת לחבר\ה הכי טוב\ה? כן הרבה וכל הזמן לבשת בגד שאת/ה שונא/ת? לאאאא ישנת יותר מ24 שעות?לא....אבל קורב ל23 ביום כיפור
רבת למשך שנה ומעלה עם חבר\ה טוב\ה? לא טסת?כן עשית באנג'י?לא עלית על אומגה? לא שיחקת כדורגל? לא חחחח שיחקת כדורסל?לא החלפת מספרי ICQ יותר מפעם אחת? פעמיים אבל נשארתי בישן היית בבית חולים, ולא למטרת ביקור?כן עשיתי ניתוח בגב האם ב24 שעות האחרונות: צעקת? כן כעסת? כן בכית? לא היית עצוב/ה? כן אני תמיד ככה צחקת?כן שמחת?קצת שרוברט התוודה על אהבתי בפניו.... שתית?כן אכלת?לא אני בדיאטת קפה וקוק... נו מה נראה לכם
נבהלת ממשהו?כן ששמעתי שרוברט נדלק על מלצרית.... דיברת עם החבר\ה הכי טוב\ה? כרגע באייסי דיברת עם מישהו\י שאת שונא/ת? כן

למעלה