שאלונת
כרטיס של ATI Radeon HD 4670

BLACKCAT10

New member
שאלונת ../images/Emo140.gif כרטיס של ATI Radeon HD 4670

אמור לעבוד בסדר עם LIGHTWAVE ו-MAYA? קראתי שהכרטיס הזה עושה לא מעט בעיות עם מאיה. מה אתם אומרים מניסיונכם?

galrt

New member
מנסיון של מכרים

שראיתי שעובדים עם זה, זה זוועה ואיטי לעומת NVIDIA לא ממולץ

BLACKCAT10

New member
השאלה אם ה-ATI הזה יכול ממש לדפוק לי את

העבודה על התוכנה. אני אוכל להתמודד עם באגים קטנים פה ושם... אבל קראתי הודעות של אנשים שפשוט לא יכלו לעבוד על התוכנה עם הכרטיס הזה. מצד שני, ההודעות נכתבו לפני מספר שנים... אני פשוט לא יודעת אם לשלול קניית מחשב מדגם מסויים רק בגלל שיש עליו ATI...

ישנם כמה כרטיסי ATI שבשילוב עם מעבדי intel

יעשו לך בעיות. אם את קונה מחשב עם AMD אז הסיכוי קטן יותר, זה תלוי בקונפיגורציה הכללית לא רק בכרטיס מסך. הקיצר מה המפרט שלך?

BLACKCAT10

New member
בבקשה ../images/Emo13.gif

מעבד i3 3.06Ghz רזולוציית מסך 1920x1080 זיכרון 4GB - DDR3 1333 כונן קשיח בנפח 500GB כונן אופטי 8x double - layer SuperDrive כרטיס מסך ATI Radeon HD 4670

BLACKCAT10

New member
אבל..

אני לא בטוחה שיש אופציה להחלפה..אני קונה מק וזה מובנה במחשב, אני לא יודעת עד כמה הם גמישים מהבחינה הזאת

BLACKCAT10

New member
ובכלל, אילו בדיוק בעיות הוא גורם? בעיות

מינוריות של חוסר נוחות? או בעיות של חוסר יכולת להשתמש לגמרי בתוכנה..? יש לכם מושג?

מצטער, חשבתי שב i3 התכוונת לסדרה האינטלית

שיצאה לפני ה i5 וה i7. אני לא יודע איך זה עובד במאק. באופן כללי הבנתי מרשמים של אנשים שניסו לעבוד עם מאיה במאק זה שיש די הרבה חריקות, בלי קשר לכרטיס מסך. לא יכול להעיד על זה בעצמי, כדאי לשאול בפורומים בחו"ל (cgtalk או the area).

למעלה