שאלות טכניות למביני דבר

יוטל

New member
שאלות טכניות למביני דבר

איך מוסיפים קישור, הפניה לפורום אחר וכו´? איך מוסיפים תמונות לגלריה? ולמה השם שלי מודגש? על מה לחצתי?

יוטל פשוט מאוד עיקבי אחריי.....

תראי בתחתית ההודעה שאנו כותבים...יש שם אפשרות לקישורים... "מחרוזת מתוכן ההודעה" שם את צריכה לכתוב מילה (או יותר) שאת בוחרת מתוך ההודעה.....(חשוב שתהיה מילה מדוייקת מתוך ההודעה)...וליד את צריכה לשים את הכתובת...אך שמים כתובת? פשוט עוד יותר....את פותחת את הדף/אתר שאת רוצה לקשר אותנו לשם.....מעתיקה את הכתובת....(עומדת על הכתובת של האתר מסמנת אותה בכחול , לוחצת עכבר ימני והעתק)...ומדביקה בשורה ממול מילת הקישור שבחרת (מדביקה=הולכת לשורה הנ"ל לוחצת עכבר ימני-הדבק).....ושלח הודעה ויש קישור..... תמונות לגלריה אני מוסיפה....הגלריה זאת פונקציה בשליטתי...אשמח להוסיף כל תמונה שתחפצי.....שלחי את הקובץ לפורום ואעלה אותה לגלריה... הדגשת המך-לדעתי רק את רואה את שמך מודגש....הוא ממש ממש רגיל ככל שאר השמות מבחינתי..... מקווה שעזרתי.....

יוטל

New member
קרן - תבורכי....../images/Emo6.gif

נו, לפעמים אני צריכה שיסבירו לי לאט לאט... מעניין, את רואה את השם שלך מודגש? אולי את כן כי את מנהלת הפורום, אבל אחרות? נו, חשבתי שאני מיוחדת וכולם רואים את השם שלי מודגש... תודה על ההסברים שבוע טוב ושקט

כעת אני צוחקת...............חחחחחחח

גם אני חשבתי ששמי מודגש כי........כי אולי אני עשיתי זאת כשנרשמתי וכו´.....כעת אני מבינה שגם אני מודגשת כי כולם ככה...רואים את עצמם.......חחחחחחח ואת פתרת לי תעלומה.....
...... לא קשור להיותי מנהלת...כמנהלת אני בכחול...אך אני כותבת גם בפורומים אחרים בהם אני שחורה ומודגשת......חחחחחחח......הבנתייייי

למעלה