שאלות לגבי מאמן/מדריך שחייה

merav1970

New member
שאלות לגבי מאמן/מדריך שחייה

מה ההבדל בין מדריך למאמן שחייה?
איפה ניתן ללמוד מקצועות אלו, חוץ מאשר במכון ווינגייט, והאם תעודה ממקום אחר הינה קבילה למורה שחייה מוסמך?
בתנאי הקבלה למאמני שחייה חובה לשחות בכל ארבעת הסגנונות. האם זהו תנאי הכרחי לקבלה לקורס? אני שחיינית חובבנית, ושוחה מידי יום, חתירה וגב, משולב סנפירים וכפות שחייה. מה סיכויי להתקבל לקורס כזה?

שלום merav

רשיתעל פי חוק הספורט, על מנת ללמד ענף ספורט כל שהוא עלייך להיות בעלת תעודת מדריך,מטעם מוסד שקיבל אישור להעניק תעודות מדריך ע"י משרד החינוך. וישנן עשרות מכללות ובתי ספר שקיבלו אישור שכזה. ההבדל בין מדריך למאמן הוא שחייב להיות ותק מסויים למדריך ולאחר מכן להפוך למאמן.(נדמה לי שלאחר הכשרה נוספת) אין אפשרות להיות מאמן ללא תעודת מדריך. זהו תנאי הכרחי לקבלה למאמן. לגבי קורסים למדריכי שחייה, פשוט לחפש מכללה באזורך(אולי בגוגל).. המאושרת להכשרת מדריכים. עופר

babyswim

New member
תשובה למירב

שלום מירב מדריך שחיה - מי שהוסמך ללמד שחיה. מאמן שחיה - מי שהוסמך לאמן שחיינים העוסקים בספורט תחרותי. הכשרת מאמני שחיה והסמכתם מתקיימת רק בביה"ס למאמנים במכון וינגייט. קורס מדריכי שחיה מתקיים בוינגגיט, בסמינר הקיבוצים ואם את גרה בצפון תבדקי גם במכללת אוהלו. בהצלחה

merav1970

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo19.gif../images/Emo51.gif../images/Emo19.gif

עזרתם לי מאוד

למעלה