שאלות לגבי מבחני קרני כיתה ו

הבן שלי ניגש למבחן קרני יחד עם...המון ילדים מוכשרים אחרים.

האם נכונה התחושה כי משנה לשנה ניגשים יותר ויותר ילדים ?
האם הציון במבחן הוא תלוי אזור או ארצי ?
אם לא ענה על כל השאלות (סהכ לא הספיק לענות על כ - 10 שאלות - שאותן ניחש) - אין לו סיכוי ?

תודה !

הציון ארצי,

אם לא ענה על כל השאלות (סהכ לא הספיק לענות על כ - 10 שאלות - שאותן ניחש) - אין לו סיכוי ?

תודה !
הציון ארצי,
והבת שלי עברה למרות שלא הספיקה לענות על כל השאלות.

יש המון שאלות. לא נראה לי שלא לענות

תודה !
על 10 שאלות אומר שאין לו סיכוי - אם כי אולי זה תלוי בסוג השאלות שהוא לא ענה עליהן - אם הן באותו תחום, אם התחום חשוב יותר מאחרים מבחינת קרני, וכו'. נניח, אולי אם הוא לא ענה על 10 שאלות בצורות, ויש רק 15 (אני סתם זורקת, לא יודעת כמה יש) מצבו באמת לא מאוד טוב, אבל אם הוא לא ענה על שאלה בתחום אחד, 2 בתחום אחר, וכו', הוא בסדר.

תשובות

על 10 שאלות אומר שאין לו סיכוי - אם כי אולי זה תלוי בסוג השאלות שהוא לא ענה עליהן - אם הן באותו תחום, אם התחום חשוב יותר מאחרים מבחינת קרני, וכו'. נניח, אולי אם הוא לא ענה על 10 שאלות בצורות, ויש רק 15 (אני סתם זורקת, לא יודעת כמה יש) מצבו באמת לא מאוד טוב, אבל אם הוא לא ענה על שאלה בתחום אחד, 2 בתחום אחר, וכו', הוא בסדר.
תשובות
תודה,
הוא לא ענה על 4-5 שאלון בשאלון השלמת משפטים (שאלון שהוקצב לו 6.5 דקות) וכן לא ענה על 4-5 שאלות באחד משאלוני המתמטיקה (שגם לו הוקצב 6.5 דקות)
נחכה ב(חוסר) סבלנות.
מישהו יודע מתי מגיעות התשובות ?

אצל הבכורה שלי, לפני 3 שנים,

תשובות
תודה,
הוא לא ענה על 4-5 שאלון בשאלון השלמת משפטים (שאלון שהוקצב לו 6.5 דקות) וכן לא ענה על 4-5 שאלות באחד משאלוני המתמטיקה (שגם לו הוקצב 6.5 דקות)
נחכה ב(חוסר) סבלנות.
אצל הבכורה שלי, לפני 3 שנים,
המבחנים היו בינואר והתשובות הגיעו באפריל - אבל לבית הספר הן הגיעו לפני שהן הגיעו אלינו.

אגב, אתה יודע אילו שאלונים נוספים היו וכמה זמן הוקצב להם?

תשובות
תודה,
נחכה ב(חוסר) סבלנות.
6.5 דקות באמת נשמע מאוד קצר - אולי זה מכוון כדי שלא יענו על הכל.

שאלונים

6.5 דקות באמת נשמע מאוד קצר - אולי זה מכוון כדי שלא יענו על הכל.
שאלונים
תודה על התשובות
6.5 דקות היו השאלונים הקצרים ביותר...היו גם שאלונים של 30 דקות ושל 20 דקות.
כשהוא יצא מהמבחן הוא דיקלם כמה שאלונים היו, באיזה נושאים, וכמה זמן היה כל שאלון (עודף פרטים זה כאן), אבל כמובן ששכחתי את כל המידע. רק את ה - 6.5 דקות זכרתי כי זה באמת נשמע מעט

למעלה