שאלות לגבי מודיעין

סקרן02

New member
שאלות לגבי מודיעין

שלום , אני עתודאי שנה שלישית למדעי המחשב בבר-אילן.ממה שאני רואה משאת נפשו של כל עתודאי היא להגיע ליחידות המודיעין(8200 , מיפוי וכו...)רציתי לדעת אם באמת היחידות שם כאלה טובות ביחס ליחידות של חיל האויר ומודיעין ומה עושים בכלל(איזה נושאי , איזה טכנולוגיות????)וכמו כן האם ההתקדמות שם לתפקידים כמו ראש צוות והךאה מהירה כמו בחיילות האחרים או שתקועים שם כמתכנתים תקופה ארוכה??? תודה.

flugzeug

New member
I can tell you ../images/Emo13.gif

but then I will have to kill you ...

אבשי ג

New member
כמו שאמר פה ידידי למעלה...

יש בעיה אם להגיד מה עושים שם, בכל אופן כדאי להמנע מלהזכיר שמות יחידות למרות שבמקרה של 8200 כבר מותר כי היתה עליה כתבה ענקית בעיתון. בגדול אני רק אגיד שאכן התפקידים במודיעין מאוד מעניינים ומאתגרים באופן יחסי לשאר המקומות בצבא. בהצלחה

Rogue Dragon

New member
נכון

דבר ראשון.... בהחלט לא כדי לזרוק שמות או ליתר דיוק מספרי יחידות לאויר גם במקרה הנ"ל אבל רציתי להוסיף כי קיימים גם מקומות מאד מושכים לעתודאים בחיל האוויר אבל בכל מקרה הכניסה ליחידת מודיעין תלויה מאד בתואר שאותו מסיימים

Clips

New member
מודיעין זה קצת כללי מדי../images/Emo97.gif

אני לא יודע אם אתם מודעים לכך או לא אבל 8200 לדוגמא זו אחת היחידות הגדולות שיש לצה"ל (והכי מתוקצבות). אז גם שם יש מלא ג´ובים מאפנים ורק חלק מהם באמת שווים. מה שחשו זה למצוא ג´וב מעניין ולא משנה באיזה חיל.

למעלה