שאלות לנציגי הבינתחומי.

hautpmann

New member
שאלות לנציגי הבינתחומי.

שלום. אני מתעניין בלימודי ממשל במרכז הבינתחומי, זאת לאחר התרשמותי מהיום הפתוח. במועד היום הפתוח נציגי הרישום מסרו לי ולשאר המתעניינים שתנאי הקבלה לבית ספר לאודר הם ממוצע בגרויות 90 וציון פסיכומטרי 600. ברצוני לשאול, האם הנתונים הם "פונקט"? כלומר, האם עדיין אוכל להתקבל נניח עם ממוצע בגרויות 89 ופסיכומטרי 650. או במילים אחרות, האם יש חישוב משותף של הפסיכומטרי וממוצע הבגרויות בקבלה לממשל. כ"כ - אני חייל משוחרר שמשלים בגרות אחת ויחד עם זאת מתכוון לגשת לפסיכומטרי בקיץ. האם קיימת אפשרות להירשם כ"מועמד" או "מתעניין" לבית-ספר לממשל ובמידה והנתונים מתאימים, להתקבל בהרשמה מאוחרת? לא לבזבז שנה... תודה בהקדם!

idc

New member
סף קבלה לתואר ראשון בממשל

שלום, הנתונים שהוצגו ביום הפתוח הם נתונים מהם אנו מחשבים ציון מתואם. ז"א אם יש בגרות יותר גבוהה, הפסיכומטרי יכול להיות יותר נמוך ולהיפך. לגבי שאלתך השניה, ניתן להרשם כמועמד ואנו נמתין להוצאות הפסיכומטרי והבגרות. מבחן פסיכומטרי אחרון שאנו מקבלים לשנת הלימודים תשס"ט הוא יולי. אנו מחכים גם לבחינות הבגרות במועד בקיץ, אולם הקבלה היא בשלב זה על בסיס מקום פנוי. מכיוון שתוצאות בחינות הבגרות מגיעות רק בספטמבר, גם תשובתנו מתעכבת בהתאם. תודה רבה! נציגי המרכז הבינתחומי הרצליה

למעלה