שאלות + ספויילר לאנג´ל

shlomihagu

New member
שאלות + ספויילר לאנג´ל

עונה 6 תהיה יותר טובה? עונה 3 של אנג´ל יותר טובה מ-2? הסיפור עם דרלה הוא אחלה !!!! יכול להיות שיש סיפור יותר טוב בעונה 3?

iDiT HP

New member
../images/Emo58.gif

עונה 6 מאוד טובה!!!!! יש את הפרק המיוזיקלי שהוא אדיר! ועוד טונה דברים קטנים וגדולים... והיא תגיע לסטאר וורלד עוד ניראה לי יותר משנה...
אם הם יקנו אותה... בקשר לאנג´ל לא ראיתי הרבה פרקים של אנג´ל בעונה השניה אבל את העונה השילישית אני מכירה והיא טובה
והסיפור עם דרלה זה בעונה השלישית לא בשניה...

blackwolf

New member
ספויילרים לאנג´ל. עונה 2

דרלה מופיע בעונה שניה, שם הם מחזירים אותה לחיים והיא משחקת גם בעונה שלישית . המעט שראיתי מעונה שלישית היה מצויין. היו כמה פרקים חלשים, אבל גם הפרקים החלשים ביותר הם מעניינים. עונה שישית טובה מאוד לדעתי, אבל יש די הרבה אנשים שחולקים על דעתי, אבל אלו אנשים שחושבים שמעונה שלישית הסדרה רק הדרדרה.

ugi

New member
עוגי חושב ש...

החל מעונה 4 באפי רק משתבחת ומשתבחת... ודרך אגב, עוגי זה טסטוסטרון, אז אל תבהלו...
עוגי/טסטו

blackwolf

New member
אז לא רק

שטסטו מדבר על עצמו בגוף שלישי, יש לו גם עוד אישיות... מרתק :)

אז ככה...

טסטו הוא במקור תחפושת לפורים... אבל הוא חמוד ועוגי שוקל לשמור אותו בחיים... אבל עוגי הוא המקורי
שלכם
טסטו
עוגי

psynation

New member
אנג´ל עונה 2

עונה מעולה! לא ראיתי עוד את העונה ה3. כל הקטע של דרלה-משגעת-את-אנג´ל מתחילת העונה עד בערך האמצע, ואז אנג´ל חוזר לעצמו (וכל הפרקים היותר מצחיקים מתחילים) היה פשוט ענק!!! סוף סוף ראינו את אנג´ל מחייך, שר ובאמת מצחיק אותנו. אני רק מקווה שהעונה ה3 תהיה לא פחות מעולה מהעונה ה2.

למעלה