שאלות על האוניברסיטה

שאלות על האוניברסיטה

היי, הפורום הזה בול בזמן! יש שאלות אליכם: 1. עד איזו שעה הספריה באוניברסיטה פתוחה? הכוונה בשביל ללמוד שם בשקט אם במעונות לא אצליח בגלל השותף או משהו כזה. 2. מתי התשובות לגבי המעונות בהן אחיה? 3.באיזלו שעות פועל חדר הכושר באוניברסיטה? איך הוא בכללי? יש עומס של מתאמנים או שסביר? 4. שאלה מוזרה, בלילה מגרש הטניס מואר? ניתן לשחק? בינתיים זהו תודה

ofir50

New member
תשובות

1- במהלך השנה הרגילה הספריה פתוחה מ8 וחצי עד 19:45 בקיץ עד 17:45 2-תקבל תשובות לגבי פדרמן\טליה\בריטניה\שקמה בערך באיזור התחלת אוקטובר או סוף ספטמבר 3-חדר הכושר מ8 בבוקר עד 22:00 והוא אחלה לא עמוס וזול יחסית(400 שקל למתגוריים במעונות 485 לכל השאר) הוא טוב למי שרוצה כושר נטו בלי חוגים ושאר פירות וירקות 4-המגרש למיטב זכרוני מואר בלילה או מקסימום ניתן לבקש שיהיה מואר מנוי למגרש טניס וסקווש עולה 200 שקל לשנה

stkachov

New member
גררר

אתה בטוח שיש הבדל במחיר חדר כושר בין דיירי מעונות לכאלה שלא? לי אמרו שפשוט עולה 480 שקל לשנה. באתי ושילמתי. אף אחד לא אמר לי שיש הנחה לדיירי מעונות. יש מצב לקבל החזר?

ofir50

New member
הם מניאקים

חבר שלי גם שילם...לא אמרו לו דבר לגבי הנחה לדיירי מעונות. הוא רצה החזר..לקח לו שלושה חודשים ואינספור צעקות ובלאגנים כדי לקבל את ה80 שקל הללו... אבל זכותך לקבל החזר והם יעשו לך את המוות עד שתקבל אותו

לגבי המעונות - שנה א' מקבלים פדרמן...

אלא אם כן "ניחנת" בפסיכומטרי מעל 700, בעיה בריאותית לא עלינו או כושר שכנוע שחבל על הזמן

למעלה