שאלות של מתחילים

traveller0036

New member
שאלות של מתחילים

היי
אני אוהב לשתות קפה בחוץ, בעיקר של MAURU עם חלב מוקצף, פעם-פעמיים ביום. חשבתי לקנות מכונת קפה הביתה, פחות מעדיף נספרסו כי אז אני כבול לטעמים שלהם ולא יכול לנסות דברים חדשים. האם מכונה שטוחנת פולי קפה ריאלית לשימוש ביתי של פעמיים ביום? האם כל פעם צריך לאכסן בקירור את הפולים?
הייתי מעדיף משהו שטוחן את הפולים, ואם אפשר גם מתנקה אוטומטית בקלות וכן שמקציף גם את החלב, עדיף עם מוט אבל גם אוטומטי זה בסדר.
אשמח לשמוע.

Lechoke Lames

New member
תשובות

מכונה שטוחנת פולי קפה (כלומר מכונה אוטומטית) בהחלט מתאימה לשימוש ביתי של פעמיים ביום.
&nbsp
אין צורך לאחסן את הפולים בקירור. פשוט קונים כמות שמספיקה לכמה שבועות. מה שהרבה יותר קריטי הוא שהטחינה תהיה בסמוך לחליטה, ובמכונות אוטומטיות זה המצב (בניגוד לקפסולות, שבהן הקפה נטחן חודשים רבים לפני כן).
&nbsp
הקצפה אוטומטית (קפוצ'ינטור) קיימת בחלק מהמכונות, אבל איכות הקצף רחוקה ממה שאתה רגיל לקבל בבתי קפה. כנ"ל עם מוט הקצפה או פתרונות מכאניים אחרים. עדיף לרכוש מכונה עם צינורית הקצפה וללמוד להשתמש בה. אחרי שלב לא ארוך של תרגול אפשר לקבל תוצאות מצויינות בקלות.

paris2

New member
מצטרפת לשרשור

אחרי שחטפתי עצבים על הקפסולות, נספרסו ומה שבינהם...
על איזו מכונה טובה ולא יקרה שטוחנת קפה אתם ממליצים?

dudi4321

Member
יש קפה בטעם מנטה

סתאם. אני צוחק.
מעניין. למה נמאס לך מהקפסולות? או מהמכונה?
אצלינו כמה חבר'ה משתמשים במכונת קפסולות בעבודה והם מרוצים. כשמזמינים אותי לטעום אני תמיד מסרב.

Yehuda Badihi

New member

למעלה