שאלות תשובות עם ג'יימס רודה

riktal

New member
שאלות תשובות עם ג'יימס רודה

פורסם ביום 4/3/10 James Roday stars as 'Fin' in the Off-Broadway production ofExtinction at Cherry Lane Theatre. Place of birth? San Antonio, TX. You now live in? NYC. Did you go to training school, if so which one? NYU - TSOA (Experimental Theater Wing). As an actor, do you have a preference for stage, tv or film? My preference is for good material, regardless of medium. That being said, there is no real equivalent to doing good theater. Your first stage performance? I was five or six and it was a church play and I think I was a paige or a serf or something. Career highlight to date? Psych -- it opened doors and it's a truly special group. What roles would you most like to play? I like being challenged. I'm happy to go down swinging and/or fail magnificently. What’s the best advice you have ever received? Check your ego and your baggage at the door. What has been your most embarrassing moment on stage? It wasn't a moment, it was an entire production. The first time I tried Chekhov in college. Talk about going down swinging... What is the most annoying part about your job? Nobody wants to hear actors bitch about how tough it is to be actors. It's not. We're blessed, lucky and incredibly fortunate. Period. Briefly tell us how you become involved with Extinction? I'm part of a theater company in Los Angeles and we produced it there first. I went to school with Gabe McKinley, the playwright, and we had been looking for an opportunity to collaborate for some time. It all came together and I am very glad it did. Briefly tell us about the character you play in Extinction? I play a guy who's trying to evolve and leave his past behind. As we know, the road to hell is paved with good intentions. As men, we often find ourselves wanting to be absolved of all our youthful transgressions because we hit some mythical age and it's "time to grow up." The truth is you can't forget and, more often than not, you can't outrun who you are -- no matter how much stretching you do. If you had not become a performer, what might you have done instead? I'd be a Veterinarian. I could spend all day everyday surrounded by animals. Who are your favorite actors? I grew up idolizing Val Kilmer and if I ever meet him I will thank him for inspiring me. Today I have an enormous respect for Sam Rockwell -- his choices, his talent, the way he handles himself. Not surprisingly, he's terrific in A Behanding in Spokane, by the way. Stephen Dillane can do anything and that Meryl Streep -- yeah she's pretty good. I'd love to see her live on stage. If you could meet anyone in the world dead or alive who would it be and what would you say to them? I'd love to go to dinner with Shakespeare and order whatever he orders. What was the last film you saw, and name some of your favorite movies? The last film I saw was The Prophet. My favorite film is probably A Clockwork Orange. But I could also watch Real Genius anytime anywhere. Do you have any hobbies? Fantasy sports. I make no apologies. It brings me peace. What are your future plans? I'd love to stay employed -- become a better actor, writer and director and do work that resonates and serves a purpose of some sort. I'm also looking forward to seeing my gal and our dogs soon.

riktal

New member
תרגום - לא מילולי!

איפה נולדת? סן אנטוניו - טקסס איפה אתה גר עכשיו? בעיר ניו-יורק. איפה למדת משחק? באוניברסיטת ניו-יורק. כשחקן - מה אתה מעדיף - הופעה על במה, טלויזיה או קולנוע? אני מעדיף חומר טוב, בלי קשר למדיה, אבל למרות זאת אין שווה לעשיית תיאטרון טוב. מה היתה ההופעה הראשונה שלך על הבמה? הייתי בן שש או שבע וזה היה מחזה של הכנסייה ואני חושב שהייתי עוזר או עבד או משהו כזה. שיא הקריירה שלך עד היום? PSYCH (בניחוש חוקר
) - זה פותח דלתות בשבילי וזאת באמת חבורה מיוחדת של אנשים. איזה תפקיד הכי היית רוצה לשחק? אני אוהב להיות מאותגר. אני אשמח ליפול ו/או להיכשל כל עוד זה יעשה בצורה נפלאה. מהי העצה הכי טובה שאי פעם קיבלת? להשאיר את האגו ואת המטען שלך בדלת. מה היה הרגע הכי מביך שלך על הבמה? זה לא היה רגע, זה היה הפקה שלמה. זה היה בפעם הראשונה שניסיתי את צ'כוב בקולג'. אם כבר מדברים על להיכשל... מה הקטע הכי מעצבן בקשר לעבודה שלך? אף אחד לא רוצה לשמוע שחקנים מתלוננים על כמה קשה להיות שחקן. זה לא. אנחנו מבורכים, מאושרים ועשירים - נקודה. בקיצור תסביר לנו איך הפכת למעורב ב-"השמדה" (ההצגה שהוא כיכב בה)? אני חלק מחברת תיאטרון בלוס אנג'לס (RED DOG SQUADRON) והפקנו את זה שם (הכוונה בלוס אנג'לס). הייתי בקולג' ביחד עם גייב מקינלי, המחזאי, וכבר הרבה זמן שאנחנו מחפשים הזדמנות לשתף פעולה. הכל הסתדר טוב ואני מאוד שמח שזה נעשה. בקצרה תספר לנו על הדמות שלך בהצגה "השמדה"? אני משחק בחור שמנסה להתפתח ולהשאיר את העבר שלו מאחור. כפי שכולנו יודעים, הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות. כגברים לעיתים קרובות אנחנו מוצאים את עצמנו רוצים להיות משוחררים מכל עבירות הנעורים שלנו כי אנחנו מגיעים לגיל האגדי וזה "הזמן להתבגר". האמת היא שאתה לא יכול לשכוח ולעיתים קרובות אתה גם לא יכול להתחמק ממי שאתה - לא משנה כמה אתה מנסה למתוח את זה. אם לא היית הופך לשחקן - מה היית עושה במקום? הייתי הופך לוטרינר. אני יכול לבלות כל היום מוקף בחיות.
מי השחקנים הכי אהובים עליך? גדלתי כמעריץ של ואל קילמר ואם אי פעם אפגוש אותו אני אודה לו על ההשראה שהוא נתן לי. היום יש לי הערכה עצומה לסאם רוקוול - הבחירות שלו, הכישרון שלו, הצורה שהוא מציג את עצמו. שלא במפתיע, הוא היה נפלא ב- A Behanding in Spokane- דרך אגב. סטפן דילן יכול לעשות כל דבר ומריל סטריפ - היא דיי טובה. הייתי שמח לראות אותה על במה. אם היית יכול לפגוש כל אחד בעולם - חי או מת - מי זה היה ומה היית אומר לו? הייתי שמח ללכת לארוחת ערב עם שקספיר ולהזמין כל מה שהוא היה מזמין. מה היה הסרט האחרון שראית - ומהם הסרטים הכי אהובים עליך? הסרט האחרון שראיתי היה "הנביא" (זה סרט חדש שעוד לא הגיע אלינו). הסרט הכי אהוב עלי הוא כנראה התפוז המכני (סרט מדהים משנת 1971) אבל אני יכול גם לצפות תמיד ב-גאון אמיתי (סרט משנת 1985 עם ואל קילמר - צר לי אבל אין לי מושג אם ואיך תרגמו את השם לעברית). יש לך תחביבים? ספורט אגדי (זה התרגום הכי מתאים, אבל הוא מתכוון להאבקות, בסגנון RAW שהוא פספס את ההנחיה שלו). אני לא מתנצל על זה. זה מביא לי שלווה. מה התוכניות שלך לעתיד? אני אשמח להישאר מועסק - להפוך לשחקן טוב יותר, תסריטאי ובמאי ולעשות עבודה שמשרתת מטרה בצורה כלשהי. אני גם מחכה לראות את החברה שלי (מגי) ואת הכלבים שלנו בקרוב. נו - מה אתם אומרים? הוא לא מושלם
?

riktal

New member
הוא נולד וגדל בסן אנטוניו שבטקסס.

זה פרט ידוע עליו. אבא שלו היה איש צבא והוא בילה את הילדות בבסיס צבאי (אנחנו חושבים שזאת הסיבה שהוא יצא כל כך צנוע ועם אופי ביישן). בגיל 18 הוא עבר לגור בניו יורק כדי ללמוד באוניברסיטת ניו יורק.

X יו יו S

New member
אני לא מכירה אותו

פשוט בפורום של glee כתבו שמישהו בשם ג'יימס מסן אנטוניו ולא ידעתי על מי הם דיברו ואני אוהדת את קבוצת כדורסל של סן אנטוניו ככה שכל מי שמשם מרגש אותי
וסתם נכנסתי לפורום של בניחוש חוקר רציתי לדעת על הסדרה הבנת?

למעלה