שאלות

titi2008

New member
שאלות../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה הקטע שדיימון וסטפן לא יכולים להיכנס לבית של אלנה בלי הזמנה? וגם מה הקטע עם העורב? לא מצאתי שירשור שאלות אז כתבתי כאן

morani871

New member
עונה למה שאני יודעת

בקטע שהם לא יכולים להיכנס לביתשל אלנה זה קטע של ערפדים, כל הערפדים לא יכולים להיכנס לבית ללא אישור של בעלת הבית. ועל העורב אין לי מושג.. לפי דעתי הוא סתם מיותר וכנראה רצו שיהיה אוירה מפחידה אז הוסיפו את העורב.

אז ככה... (מתפרצת לפורום ../images/Emo13.gif)

לערפדים יש איזה שהוא "שדה אנרגיה" או מעין מחסום שקוף שמונע מהם להיכנס פנימה, ולכן רק הזמנה מפורשת מאפשרת להם לעבור את סף הדלת... לגבי העורב- זה מוסבר בספרים שעליהם מבוססת (חלקית בלבד) הסדרה. בספרים, לדיימון וסטפן יש כוחות ושניהם יכולים ללבוש צורה של חיה. דיימון, לצורך העניין, יכול ללבוש צורה של עורב שחור וכך להסוות את עצמו ולעקוב אחרי אנשים. בסדרה לא כ"כ מסבירים את זה, אולי יסבירו את זה בעונה השניה (ראיתי את כל הפרקים של הראשונה, ואין שום הסבר הגיוני...)

חחח אפשר להגיד. ../images/Emo13.gif

אני חובבת סדרות וספרי ערפדים (יש לי די הרבה ספרים בנושא) ומכורה ל"יומני ערפדים" ו"דם אמיתי". חבל קצת שהוט הביאו את הסדרה כ"כ באיחור, כי הפרק הראשון בהוט התחיל הרבה אחרי סיימתי לראות את כל העונה... מעניין אם חנויות הספרים יבינו שיש כאן פוטנציאל רווחי ואולי יחליטו בכל זאת להוציא מחדש את התרגום העברי, לטובת שאר מעריצי הסדרה.

Ayelet 363

New member
חח... את מזכירה לי את אבא שלי

הוא רואה "דם אמיתי", וכשראה אותי צופה ב"יומני הערפד" היו לו כל מיני הערות על ערפדים. ממש מומחה...
.

shaharEB

New member
נראה לי שאחרי שאלנה הזמינה

אותם להיכנס לבית שלה פעם אחת..הם יכולים להיכנס תמיד =]

למעלה