שאלות

שאלות

א. האם אפשר לאחסן קריסטלים שאינם בשימוש יומי, בארון סגור? קראתי באיזה מקום שקריסטלים צריכים להיות תמיד באוויר הפתוח, ורצוי שיהיו חשופים לאור יום ושמש. הבעיה היא שלאחסן אותם על אדם החלון בביתי, איני יכול, כי: כל מיני ידיים נוגעות בהם, ואני צריך לענות מידי פעם על השאלה המעצבנת, מה זה????? האם האחסון בארון, יכול לפגוע בהם? ב. מהו גודל האבן המומלץ לטיפול בצ'אקרות, גדול גביש רגיל מספיק? או שצריך כמה.. ג. כמה אמור לדעתכם לעלות גנרטור קוורץ בגודל בינוני-גדול? תודה מראש לעונים.

אגמון12

New member
תשובות

א. אין בעיה בארון. הרי בטבע האבנים נמצאות מתחת לאדמה וגם שם אין אור ואויר צח. ב. מהו הגודל של "גביש רגיל"? יש גנרטור קוורץ באורך חצי ס"מ ויש חצי מטר... אבנים בצבע שחור/חום/אדום אישית הייתי מעדיפה בגודל לא יותר מ-3X3 ס"מ כי זה עשוי ליצור עודף בצ'קרה. גם כאן הגודל לא תמיד קובע כי שתי אבנים מאותו סוג בגודל זהה עשויות ליצור תדר בעוצמה מאד שונה זו מזו. ג. שוב, מה זה "בינוני-גדול"? המחיר משתנה בהתאם לאיכות הגביש, יש שקופים כמו זכוכית ויש עכורים, בד"כ השקופים יותר יקרים בגלל היופי, יש אומרים שבד"כ לעכורים תדר יותר חזק. 50-70 ש"ח לגנרטור באורך 7 ס"מ נראה לי סביר. תלוי גם באיזו חנות אתה קונה, אפשר לקנות באחת החנויות הגדולות שם המחירים סבירים.

תודה על התשובות

גדול רגיל, הכוונה לחלוקים הרגילים בגדלים סטנדרטים. משהו כמו 2-3 ס"מ. הענין הוא, שאני לא מרגיש השפעות חזקות על הצ'אקרות בגדלים כאלו. רק כשניסתי עם המטייט ענקית לדוגמא, חשתי היטיב את ההשפעה המבורכת. אני מחפש כמה גנרטורים, כדי להפעיל מערך קריסטלים מסויים ע"פ שיטתה של ליאורה גיל. מהם החנויות הגדולות, והיכן הם נמצאות? תודה שוב.

אגמון12

New member
היי חותם זהב

לא לגמרי ברור לי ממה שכתבת אם אנחנו משתמשים באותם שמות/מושגים: "חלוק" זה כל סוג של אבן ו/או קריסטל שעברו החלקה. "גנרטור" מתיחס רק ל"אצבע" של קריסטל קוורץ שקוף או סמוקי. מסכימה שהגודל שהזכרת, 2-3 ס"מ, סטנדרטי ומתאים להנחה על צ'קרה. לא הייתי שמה אבן ענקית, במיוחד לא במערך. לא כולם חווים מייד זרמים ו"בומים", יש אנשים שחשים ויש שלא, או חשים מאד חלש, לפעמים לוקח לגוף זמן להסתגל לחישה, או לאדם זמן לזהות חישה שמשתנה מאחד לשני. להלן רשימת החנויות, כוונתי לשלושת הראשונות ברשימה: סטונאייג', אירית ו-מורנו. רשימת חנויות חג שמח והצלחה גליה

אה. סליחה

התכוונתי לגדלים הרגילים של הקריסטלים שנמכרים בדרך כלל. אני יודע מהו גנרטור, ומשתמש באחד כזה. רק שמכיון שהוא יחסית קטן לא כ"כ מרגישים אותו. תודה שוב

aquamarine1202

New member
כמובן שאפשר לאכן את הקירסטלים בארון ../images/Emo13.gif

לגבי גודל גבישים זה מאוד משתנה בין אדם לאדם ובין מטרה למטרה. אני מכירה אנשים שישר נמשכים לקריסטלים הגדולים , ואחרים שאוהבים את הקריסטלים הקטנים והמוחלקים. בדכ לעבודה על הגוף , לא צריך קריסטל ענק , כי גם קריסטל קטן עושה אתה העבודה עם ההילה שלנו. יחד עם זאת אני זוכרת תקופה שהיתה שרק כלצית ענקית עזרה לי כך שזה משתנה..... לגבי עלויות - כאן זה תחום קצת טריקי , משום שלא רק הגודל קובע. אלה האיכות של הקריסטל , המשקל שלו וכו'... אם את מחפשת גנרטור שיהיה אישי, כלומר שתוכלי לעשות איתו עבודה - הוא צריך להיות כזה שהיה לך נוח לאחוז אותו - כלומר לא קטנצ'יק אך גם לא ענק. בהצלחה ותתחדשי על הקירסטלים

ראשית

אני גבר. תודה על התשובות. אני מחפש לקנות מספר גנרטורים לצורך מערך קריסטלים מסויים. ואני נמשך בעיקר לאבנים גדולות. כי משום מה יש לי תחושה שהם אוגרים בתוכם אנרגיות רבות יותר. וסתם הם נראות לי יותר עוצמתיות.

liat sa

New member
הי חותם זהב

זה נכון וגם לא נכון למשל בגביש מולדובייט (שאני מתה עליהן), בגודל אפונה יש אנרגיה עוצמתית אך שונה מאשר אנרגיה של גנרטור קוורץ בגודל 15 ס"מ. יש לי קריסטל למוריאני באורך של 15 ס"מ, שהאנרגיה שלו מפילה, בעוד שיש לי גנרטור רגיל באורך של כ 30 ס"מ שיש לו אנרגיה אבל אי אפשר להשוות. בדרך כלל במערכים אני מקפידה שכל הגנרטורים שלי יהיו שווים באורכם ובצורתם ורק המרכזי יהיה שומה מעט. ליאת ספארק מרכז בנתיב הרוח

הי ליאת

תודה על תגובתך. היכן אפשר להשיג קריסטל למורני? עד כמה שזכור לי, אין אותם בחנויות קריסטלים רגילות. ואם כבר נגענו בקריסטלים חזקים, האם יש דרך כלשהיא להעצים את יכולתו והאנרגיה של הקריסטל, כך שיהפך לחזק יותר?

liat sa

New member
היכן להשיג קריסטל למוריאני?

קןדם כל מה זה קריסטל למוריאני? רצ"ב לינק לאתר של מיכל בו היא כותבת מהו קריסטל למוריאני. היכן ניתן להשיג ? בעיקרון בעיקר בברזיל יש מכרות של קריסטלים שנחשבים ללמוריאנים ואפשר למצוא בקלות בחיפוש באינטרנט, אבל כמובן שזה לא יעיל עבורנו אלא אם כן אנחנו בברזיל, כמובן שכולם מאפשרים לעשות משלוחים לארץ. באייביי אם תחפש קריסטל למוריאני אז תמצא למכירה. אבל אבל אבל הכי הכי טוב זה לקרוא טוב טוב איך מזהים צהו קריסטל למוריאני, באתר של מיכל וכן יש תאור בספר סוד הקריסטלים של שני תודר שם הקריסטל נקרא "אוצר ידע", בספר של קוני איסלין הוא נקרא "גביש קוורץ חרוט" המשותף לכל התיאורים הוא כי מדובר בגנרטור לרוב קוורץ שקוף (למרות ששמעתי גם על ורודים וגם על סמוקי) אשר על אחד או יותר מצדדיו חרוטים פסים כמו כתב מיקרופיל או כמו ברקוד, ברוב המיקרים יש בן גם חלון או שניים בצורת משולש במקום חיבור הפאות. לעיתים על אחת הצלעות יש גם כמו גלים טבעיים בקריסטל. את הקוורץ הלמוריאני שלי חברה קיבלה מחברה שךלה מברזיל והיא החליטה שהוא לא מתאים לה ומכרה לי אותו. מאז מצאתי עוד כ 7 קוורצים למוריאנים בחנות סטונאייג' בערמות הגנרטורים - צריך לדעת מה לחפש. מקווה שעזרתי יומלאור ליאת ספארק סמלסון מרכז בנתיב הרוח

aquamarine1202

New member
sorry ../images/Emo163.gif

מקווה לזכור לפעם הבאה

למעלה