שאלות...

m m8

New member
שאלות...

אני מתכננת לטוס לעבוד בעגלות בסינגפור בעוד כחודש ויש לי מספר שאלות חשובות: 1. אם החברה מבטיחה לי אישור עבודה זמני, והוצאת אישור עבודה קבוע כשאני מגיעה לשם איך אני יכולה להבטיח שזה באמת יקרה/ שהאישור תקף? 2. אם בתכנון להמשיך לטייל אח"כ בתאילנד או אפילו הודו- האם הטיסה מסינגפור אמורה להיות זולה יותר? כי כשבדקתי באתרי כרטיסים זה לא היה נראה ככה... 3. לגבי זריקות- נאמר לי שלא צריך לעשות זריקות כשטסים לסינגפור אבל אם בתיכנון לסיים בבנקוק לשבועיים שלושה האם צריך זריקות? והאם חייבים לעשות אותם בארץ או שיש דרך בסיגנפור לעשות אותם? במידה ולא נסיים בתאילנד אני לא רוצה סתם לעשות זריקות וזה כמובן משהו שנחליט רק שם... תודה

EmGee

New member
אני אנסה לעזור לך

1. נשמע הגיוני, אבל זה נשמע מסוכן. אם לחברה יש סניף בארץ תדרשי הבטחה בכתב, כך שתוכלי לתבוע אותם בארץ במידה והם לא יסדרו לך אישורים. תבקשי לקבל את כל המידע על הויזות, ואתנסי למצוא כמה שיותר מידע משגרירות סינגפור לגבי החברה והאשרות שהם מספקים. 2. לא בדקתי מחירים, אבל בגדול טיסה מסינגפור לתאילנד מן הסתם תהיה יותר זולה. אני אמליץ לך לקנות כרטיס דו כיווני שהנחיתה תהיה בסינגפור והעזיבה תהיה מתאילנד\הודו מה שמתחשק לך, ותקני בצורה עצמאית כרטיס מסינגפור לאיפה שתצטרכי. ברוב המקרים כרטיס בכיוון אחד וכרטיס דו כיווני הם כמעט אותו מחיר. 3. לתאילנד צריך זריקות. תקפצי לקופת חולים שאת חברה בה, צריכה להיות בה מפה של כל העולם עם פירוט ספציפי על החיסונים שצריך לקחת בכל מדינה.

m m8

New member
תודה

צריך זריקות גם אם נוסעים לחודשיים? וזריקות להודו וזריקות לתאילנד הן שונות. אני עוד לא החלטתי בדיוק מה התוכניות אז השאלה היא אם אפשר לבצע את שארית הזריקות (במידה והודו..) בסינגפור... איך יוצרים קשר עם השגרירות?

EmGee

New member
חודשיים זה בהחלט זמן מספק להדבק במחלות

מספיק שאת נמצאת דקה אחת מחוץ לנמל תעופה כדי שיהיה לך סיכון להדבק. באופן כללי, עדיף לבצע את הזריקות בארץ, איפה שיש רופאים עם דיווח מדויק לגבי מצבך הבריאותי, וטיפול מסובסד ויותר מותאם מבחינה בריאותית לישראלים. בסינגפור אני מאמין שאפשר לעשות כל חיסון בתנאי שיהיה לך כסף, השאלה היא כמה הוא יהיה אפקטיבי, וכמה זה יעלה. בסך הכל רופא שיודע שלא יתבעו אותו אם הוא יפשל, יתן לך שירות קצת פחות טוב. יוצרים קשר עם השגרירות או דרך דפי זהב או דרך החברה שמעסיקה אותך, אם הם סידרו לך אישור עבודה אז בטח המספר של השגרירות רשום אצלם.

למעלה