שאלתי בפורום מנהלים לגבי סיומת זיפ

שאלתי בפורום מנהלים לגבי סיומת זיפ

והתשובות שקיבלתי בנתיים הן שאכן לא ניתן להוסיף קבצים בסיומת זאת, וזה כדי להגן על הגולשים מקבצים שיש בהם וירוס , אך לחשו לי שם בשקט= מה שאלישע אמר ממזמן בקול - שאפשר לשנות את סיומת הקובץ, ולהודיע על כך מיד לכשמוסיפים את הקובץ, לאחר שתשמרו אותו במחשב שלכם -תשנו בחזרה לסיומת המתאימה. אם אקבל עוד תגובות אעדכן אתכם, בנתיים אלישע תתחיל לחשוב על פיתרון נוסף. (אני בטוחה שיש לך כבר אחד כזה מוכן בכיס..) אמשיך לעדכן הדס

Elishabb

New member
ההפסד יהייה כלו שלהם....

היי הדס- ראשית רעיון ההחלפה הזמנית של סיומת הקובץ לא היה שלי, אלא של נחמה. אני לא הייתי מעלה בדעתי רעיון כזה. גם נחמה ציינה שרעיון כזה נמצא בגבול ההאבסורד וחבל בכלל לעלות אותו- הוא לא ישים לשיגרת העבודה עם הפוורום. לעצם העניין - עינין הוירוסים הוא רק תרוץ!!! קובצי זיפ עצמם אינם נדבקים בוירוסים. לגבי וירוסים בתוך הזיפ - לאחרונה שמעתי שאפילו קבצי swf - קבצי פלאש- יכולים להכיל וירוסים, שלא לדבר על וירוסי מקרו בקבצי וורד או הפניות אוטומטיות לאתרים זדוניים בקבצי html וכו. שלא יקשקשו בזנב - אם הבעייה שלהם היא נפח אכסון - שיאמרו את זה במפורש !!!. אם זאת תהייה התמונה הסופית - נמצא לזה פתרון כרגיל, אבל ההפסד יהייה כולו שלהם. הערה חשוב - הפתרון האמיתי לחשש מפני בעיית הוירוסים הוא לרכוש ולהתקין תוכנת אנטי וירוס טובה במחשב שלך ולדאוג לעדכן אותה בתדירות גבוהה מהאינטרנט. אלישע

למעלה