שאלת בריאות לילדה

anatush18

New member
שאלת בריאות לילדה

גלי בוקר טוב לך, ברצוני לשאול שאלה ברשותך. הבת שלי בת 14 וחצי נולדה פגית עם בעיות של אסטמה שאובחנו אצלה מגיל חצי שנה. עד היום היא סובלת מזה מאוד. לפני חודשיים לקחתי אותה לרופאה במטרה לרפא לה את האסטמה. החליפו לה את המזון והיא שינתה אורח חיים ועדין אין שיפור משמעותי כמו כן יש לה גם פצעים על הפנים וכו'. שאלתי האם את רואה אותה יוצאת מהמחלה הזו תוך כדי הטיפול. הבת שלי הינה ילדה מדהימה וחכמה עם פנים יפיפיות אבל היא סובלת. אודה לך על עזרתך אדר תאריך לידה 17.2.1995 תודה על עזרתך גלי את מדהימה אותי כל פעם מחדש. ענת

הבנות על אסטמה ../images/Emo132.gif../images/Emo41.gif

שלום לך ענת היקרה. תודה על הברכות לגבי הבת שלך: רצוי להבין שאסטמה= אשמה. יש הרבה פגיעות נפשית שהתחילה אצלה מגיל קטן והפגיעות הזו, ישנה תחושת נטישה מצידה ממשהו קרוב שפגע ...יש להבין, להגיע לתובנות והשתכלל ולהגיע לרוגע בחיים עצמם. בכל מיני נושאים בחיים. כבעלת נסיון- אני עצמי הייתי נערה ספורטאית/ כדורסלנית בקבוצה ..עד שהורי התגרשו , הייתי בת 12, עולמי חרב כי האב החליט לנטוש ולא רצה קשר לעולם. וכך עד היום. קבלתי מיד אסטמה בדרגות שונות,, אסטמה שהצלחתי להיפטר ממנה רק עם גרושי לפני שנה וחצי.תבני סבלתי ממנה 23 שנה!! (מדהים שבגיל 23 התוודעתי לחוצנים לראשונה בחיי). חוצנים בחרו לא לעזור לי - כי זה היה הליך שאני הייתי חייבת לפתור בכוחות עצמי (כל הזמן אמרו לי ) כי האסטמה היתה סימן ואור אדום עבורי לאותת לי ,"את נימצאת במקום שלא טוב לך..לכי הלאה". היום אני נמצאת במקום לאסטמה והאשמה אין מקום - והאסטמה חלפה שלא היתה. נכון שהפרדה מהאב ביגרה אותי והכניסה לי לחיים תובנות רבות והמון המון בגרות נפשית. עצמאות וחוזק נפשי- האמת לא הייתי משנה דבר- חבל שלא היתה לי אז את החוכמה והראיה של היום...לא נורא.. לכן פתרון הינו : צורת חשיבה ועשיה חדשים ..תובנות חדשות. במצבים מסויימים ניתן לשלב חוצנים. לגבי פצעים על הפנים: זה יעבורלה עד גיל 18 יום טוב גלי. מדיום

anatush18

New member
גלי המון תודות לך את אשה מדהימה ורוצה להבין

היי גלי היקרה, את אישה מדהימה ביכולות שלך בראיה שלך ובכלל! התרגשתי מאוד מהתשובה שלך אבל אני שואלת למה התקיעות שלי בחיים משפיעה על הבת שלי? והיא לוקחת את האשמה-אסטמה עליה כבר מגיל 6 חודשים? האם את חושבת שלבת שלי יש יכולות גבוהים? יש לה אינטואיציות מאוד גבוהות והיא קולעת בול. אשמח לדעת אדר 17.2.1995. הרבה תודה לך גלי אני מחבקת אותך. אור ואהבה ענת

אכן יש לה

אכן יש לה יכולות, למה לא להגביר את היכולות הללו- להתגמל ולא להמעיט ולומר שזה שטויות...בורכתם

anatush18

New member
תודה גלי איך את מייעצת להגביר את היכולות הללו

גלי תודה לך יקרה על כל תשובותייך איך אפשר להגביר את היכולות הללו של אדר? אשמח לתגובתך יום טוב ענת.

תשובה 2

לצייר , לכתוב לספר את מה שהיא רואה . תוכלו לפתוח תקיה במחשב ושם לאגור את כל הסיפורים. לשאול אותה שאלות ענייניות - מה את רואה, שומעת? מה את מרגישה? למד אותה לפתוח בקלפי טארוט מסוג אושו , גם את תלמדי- זו חוויה בהצלחה איזה כיף: עידן חדש של ילדים הגיעו - קבלו אותם...ילדי האידיגו והקריסטל (קשב וריכוז) הם לא צריכים תרופות, הם נורמליים, האוכלוסיה אינה נורמלית הם רק צריכים אהבה והבנה

anatush18

New member
הבת שלי ילדת קריסטל?

גלי תודה לך מתוקה על התשובות שלך ריגשת אותי.. האם את רואה את הבת שלי כילדת קריסטל או אינדיגו אשמח אם תפרטי אדר 17.2.1995. מחבקת אותך באהבה ענתי

הנה

היא ילדת קריסטל= תכלס הם ילדי השינוי. באו לשנות את מערכת החינוך /הגיחוך כפי שאני מכנה אותם ובאו לרפא אנשים. בהצלחה גלי. מדיום

למעלה