שאלת הכוונה קטנה

מצב
הנושא נעול.

alondr

New member
שאלת הכוונה קטנה

שאלת הכוונה קטנה
איך מגיעים למלון דניאל(הרצליה פיתוח) מתחנת הרכבת בהרצליה או דרך אחרת המהירה ביותר... תודה

Image of me

New member
מתחנת הרכבת - קו 029

שאלת הכוונה קטנה
איך מגיעים למלון דניאל(הרצליה פיתוח) מתחנת הרכבת בהרצליה או דרך אחרת המהירה ביותר... תודה
מתחנת הרכבת - קו 029
דרך אחרת מהירה ביותר - לא אמרת מאיפה אתה מגיע!

alondr

New member
חן חן ../images/Emo51.gif../images/Emo39.gif

אז לדעתי זאת אכן הדרך הכי טובה.
חן חן

vitamin P

New member
תמונה מהיום....

שאלת הכוונה קטנה
תמונה מהיום....
היה לנו היום סיור... הנה האוטובוס אני מת מעייפות קמתי קצת מוקדם אז זאת הקטנה לא ידידותית לתמונה- המקור יותר יפה חד ורזולוציה הרבה יותר גבוהה

צביקוש23

New member
גרוטאה אמיתית...

תמונה מהיום....
היה לנו היום סיור... הנה האוטובוס אני מת מעייפות קמתי קצת מוקדם אז זאת הקטנה לא ידידותית לתמונה- המקור יותר יפה חד ורזולוציה הרבה יותר גבוהה
גרוטאה אמיתית...
גרוטאה ישנה ולא נעימה של חברת טיולי אתרים מפתח תקוה. לפי מעקב שאני עושה על האוטובוסים של החברה הזאת.. לא תראה אותה נוסעת (לפחות לא בחברה הזאת) עוד כמה חודשים. היא תמכר לפירוק או לחברה אחרת.

vitamin P

New member
כמו משאית בקר הדבר הזה

גרוטאה אמיתית...
גרוטאה ישנה ולא נעימה של חברת טיולי אתרים מפתח תקוה. לפי מעקב שאני עושה על האוטובוסים של החברה הזאת.. לא תראה אותה נוסעת (לפחות לא בחברה הזאת) עוד כמה חודשים. היא תמכר לפירוק או לחברה אחרת.
כמו משאית בקר הדבר הזה
צפוףףףףףףף אין מקום לרגליים והמשענת מוזרה ונשבר הגב בדרך חזרה כבר שכבתי על 2 כסאות

Volvo B10M או B10B

כמו משאית בקר הדבר הזה
צפוףףףףףףף אין מקום לרגליים והמשענת מוזרה ונשבר הגב בדרך חזרה כבר שכבתי על 2 כסאות
Volvo B10M או B10B
תחת מרכב ישן של Jonckheere. חרא של אוטו, לא סוחב בגרוש ועם הרכבה שהייתה נחשבת לעלובה אפילו ליד טלטולית...

vitamin P

New member
דווקא הנסיעה בו הייתה לא רעה

Volvo B10M או B10B
תחת מרכב ישן של Jonckheere. חרא של אוטו, לא סוחב בגרוש ועם הרכבה שהייתה נחשבת לעלובה אפילו ליד טלטולית...
דווקא הנסיעה בו הייתה לא רעה
לא מרגישים תזוזות מיותרות אבל נראה לי מישהו החליט להוסיף מקומות ישיבה ולהוסיף כסאות גם צפוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף וגם שמתי לב שכל 3 ספסלים מתחלקים ב 2 "פאנלים" של מזגן תאורה ולחצנים

צחקן

New member
../images/Emo45.gif ועדיין מסתובבות כאלה...

Volvo B10M או B10B
ועדיין מסתובבות כאלה...
ב"ה ברחבי פ"ת ויש כאלה דוציפם של מרכבים והארגז. ואיזו חברה זו Jonckheere ? האם יש לה אתר? .

צחקן

New member
דוציפים = דומים. סליחה..

ועדיין מסתובבות כאלה...
ב"ה ברחבי פ"ת ויש כאלה דוציפם של מרכבים והארגז. ואיזו חברה זו Jonckheere ? האם יש לה אתר? .
דוציפים = דומים. סליחה..
ב"ה היום אחרתי לביה"ס וגם אני בכלל לא משהוא מיוחד/בולט אז סליחה ממש.

יונקיר - חברה בלגית וותיקה מאוד

ועדיין מסתובבות כאלה...
לאגד תיור ונופש היו בדיוק כאלה אוטובוסים בתחילת שנות התשעים. אין אוטובוסים דומים להם שמיוצרים בארץ...

צחקן

New member
יש, העממי.

לאגד תיור ונופש היו בדיוק כאלה אוטובוסים בתחילת שנות התשעים. אין אוטובוסים דומים להם שמיוצרים בארץ...
יש, העממי.
ב"ה והתכוונתי לזווית הצילום שלו. וכן, הם אוטובוסים גרועים, שמסתובבים פה ומה קרה ליונקר? נעלמה כלא היתה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה