שאלת המיליון דולר

נורטו

New member
שאלת המיליון דולר

בנות יקרות אני הולכת להתייעץ אתכן ולשאולכן את שאלת המיליון דולר שמי כמוכן יודעת לענות עליה מתי בממוצע חוזרים לטיפולים לילד שני? מתי כדאי? המלאך שלי בן 11 חודשים כמעט ולמלאך הגדול שלי בא עוד אחד לכן הוחלט להתייעץ עמכן אשמח לתובנותיכן

מאיו

New member
אין תשובה חד משמעית

אני חזרתי לטיפולים כשהגדול היה בן שלוש. נוח לי לגדל תינוק כשאחיו כבר עצמאי קמעה ולא תינוק בעצמו. העיתוי הכי נכון הוא כשאת מרגישה שבוער לך בשחלות

נועם@בת

New member
ולך בא עכשיו עוד אחד?

בא לך הריון? בא לך תינוק בוכה בלילה? אם כן אז קדימה. אם לא כל כך אז תתחילי לברר. ואם ממש לא, אז חכי. בהנחה שהגיל שרשום בכרטיס שלך הוא הגיל שלך, הרי יש לך פרביליגיה להנות עוד קצת מתינוק שהוא בן יחיד. למטופלות פוריות נדמה לפעמים שהן חייבות למהר, אבל גם להן יש זמן לחיות
. בהצלחה בתיה

annabe

New member
כשמרגישים שרוצים. מייד, מאוחר יותר, אף פעם

הידיעה שזה כרוך בטיפולים יכולה להרתיע או לזרז (אם חוששים שלא יצליח או יקח זמן), אבל בכל מקרה זו ההרגשה שלך

טחיא

New member
לדעתי אין תשובה חד משמעית

גל רק בן שבועיים וכבר בא לי עוד אחד בידיעה שרוב הסיכויים (לדברי הרופאים זה הסיכוי היחידי) שצריך שוה טיפול אז כמובן שלא נתחיל עכשיו או מיד אחרי המשכב לידה (עוד לא סיימתי להתמודד עם התפרים ) אבל הכוונה שלנו בסביבות גיל חצי שנה אני כבר יעבור את ה36 ןאף אחד לא מבטיח שבפעם הבאה יצליח בטיפול הראשון

כמו שקודמותיי ענו... ויותר מכך... ../images/Emo9.gif

אין תשובה חד משמעית... הרבה גורמים תלויים כמו גיל, בעיית הפוריות, ועוד... יכולה לענות לך על עצמי: אני מטופלת פוריות בגלל בעיית זרע קשה. כשהתחתנו, בעלי ואני חשבנו להביא לעולם 2 ילדים. ידעתי שההפרש בין הילד הראשון לשני יהיה בסביבות ה-3 שנים או קצת יותר. עברנו טיפולים לא קלים והתברכנו בשתי בנות מדהימות. רעותי כיום בת 10 וחצי ורביד בת 6 וחצי
את שתיהן ילדתי בניתוח קיסרי, והיה לי ולבעלי ברור שאין מצב לעוד ילד, לפחות בגלל שאאלץ לעבור עוד ניתוח... ו... לפני כשנה הרגשתי שמשהו חסר לי... שאני לא שלמה עם עצמי, עם הנפש שלי... הרגשתי שהרחם שלי קוראת לי, מבקשת... שוב להתמלא... התחלנו לדבר על זה, בעלי ואני.... באוגוסט האחרון חזרנו לטיפולים. סבב אחד עבר ללא הצלחה... אבל הסבב השני הצליח, ואני מתחילה שבוע 26
מאלחת לך את כל הטוב שבעולם.

MAMALY

New member
אמאשל רעותי ורבד!!!!

איזה בשורות אני שומעת פה... ברכות!!! וואלה התגעגעתי אלייך המון וחשבתי עלייך לאחרונה ותפאום עולה הניק שלך שוב חיבוקים ובהצלחה.

chompi1

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

איזה כיף לשמוע בשורות כאלה... שימשיך קל ועגול

צ'ומפית, המון תודה לך !!!

אני ממש נרגשת מהתגובות כאן. מה שלום הצ'ומפים הקטנים? בני כמה הם?? את יודעת, ביום ההולדת שלי אני תמיד נזכרת בבן שלך הגדול (ותסלחי לי שאיני זוכרת את שמו, ממש מתנצלת...), כי יש לנו יום הולדת באותו תאריך, 15 באוקטובר !!!!!

chompi1

New member
כל הכבוד על הזכרון ../images/Emo12.gif../images/Emo45.gif

אכן, ירדן, הגדול שלי, נולד ב- 15 לאוקטובר, 2004. הוא היום בן 5.5. שירה בת כמעט 4.5 ואלון בן שנתיים וחודשיים. יש לי כל כך הרבה מה לכתוב וכל כך מעט זמן או כוח, בגלל זה אני בנוכחות דלה מאד כאן. אבל מדי פעם מציצה, כי זה הבית... והכי אני שמחה לגלות אנשים יקרים לי מרחיבים את המשפחה. אז, שוב מזל טוב. ילידי ה- 15/10 הם אנשים מיוחדים במינם
.

למעלה