שאלת השאלות רבותיי וגבירותיי!

Mor L

New member
שאלת השאלות רבותיי וגבירותיי!

מהי הדמות הכי אהובה עליכם בסדרת סרטי הנוקמים?

זה יכול להיות כל אבל כל דמות שהופיעה בכל פריים הכי קטן בסרטים!

אבל להסביר מדוע!

Mor L

New member
אצלי התשובה שקופה אבל אני אסביר בכל זאת

ציטוט שלי מיוטיוב על הסרטון הראשון של טום הידלסטון שראיתי

OMG!! I didn't have that kind of a crash for years!!
How can it be that in the second I fell in love with Loki - the rest of the world fell too?!
What is it about his character? Evil? Charming? Dark hair? Pure narcicism and the ability to achieve world control?
How come everyone fell in love specisly on the same guy? The bad guy?! Who can explain his charm and magical, enchantment character?
The only 2 cases I've seen like this are Severus Snape, and The Phantom performed by Gerard Butler :)

Ayelet 363

New member
כל הראשיים

בעיקר איירון מן- בדרך כלל אני מאוד לא אוהבת דמויות כמוהו, כי אני חושבת שהוא דיי שחצן ויהיר, ואני בדרך כלל אוהבת דמויות טובות שהן יותר "קלאסיות", כמו קפטן אמריקה למשל, אבל אותו אני מאוד אוהבת. קשה לי להסביר למה.
גם את קולסון אני מאוד אוהבת. כי הוא חמוד וכי יש לו אומץ למרות שהוא בן אדם רגיל.

כנראה אין....

למה כנראה? כי לא חשבתי על זה ככה. יש דברים שאני אוהב אותם כשלמים, אני לא יכול לפרק אותם לגורמים ולחפש משהו אהוב יותר מהאחר. אני אוהב את כולם. אולי לא באותה המידה אבל ההבדלים כל כך פצפונים שאין טעם לעשות רשימה...

Lion_Heart

Well-known member
אז ככה

טוני סטארק- פשוט דמות נהדרת (שאני לא סובל בקומיקס) אבל ב movieverse אני ממש מעריץ, שחצן ויהיר אבל עדיין מנסה לעשות את הדבר הנכון ומקריב את עצמו שצריך
קולסון...חמוד,מתוק מצד אחד וכל כך קר וקטלני מצד שני...אני סקרן לדעת מה קורה איתו בסדרה
סטיב רוג'רס-אהבתי בסרט שלו , שהראו אותו לפני השינוי,חלש פיזית אבל לא מוותר לחזקים ממנו...לדעתי זה מה שעושה אותו ל סופר גיבור ,והוא המנהיג הנכון ל avengers
ואת הבחור ש שיחק galaga
http://en.wikipedia.org/wiki/Galaga

nick at noon

New member
דארסי לואיס

העוזרת של ג'יין פוסטר, שהייתי שמח לגלות שתופיע גם בסרט ת'ור 2.
סרטים כאלו זקוקים לדמות קומית לדעתי.
היא ירתה עם טייזר על ת'ור ואז קראה למיולנר, הפטיש שלו, מיה-מיה.

אני יכול לדמיין אותה משתלבת בתפקיד משני בנוקמים 2.

Acoustic 3

New member
קפטן אמריקה ות'ור.

אז ככה.. הסיפור שלי עם קפטן אמריקה היה אחר. הסיבה שרק שבוע שעבר ציפיתי לראשונה בכל הסדרה היא כי לא רציתי לראות את קפטן אמריקה.
לא הכרתי את הדמות לפני הסרט ולא רציתי להכיר.
פתאום נתגלתה לעיני דמות מוסרית, פטריוטית, לוחמנית ואנושית באותה מידה. הוא מלא אמביציה ורצון לסייע למדינה שלו.
היה בו משהו קסום. הוא אנושי לגמרי.
ת'ור, לא אנושי כלל, הוא אל שחצן ורברבן, מחרחר מלחמה ועיוור מוחלט לתושייתו הרבה של אביו. ואז, כשהוא "בגלות", הוא מבין מנהיגות מהי, וכיצד אפשר להשתמש בכוחך לעשות טוב.
יש פה משהו מקסים בעיני.

הענק הירוק לא עניין אותי כלל. הדמות שלו היתה צווחנית ומעצבנת.
איירון מן... חכם בצורה בלתי רגילה, אז באמת, מישהו צריך לסתום לו את הפה. נחמד שפפר עושה את זה מידי פעם..

למעלה