שאלת ווצאפ

anatdav

Well-known member
כשאני מעבירה מס' טלפון של איש קשר, לאדם אחר, הקישור עובר עם כל התכתובות שלי, איך מסדרים את זה?

איך משנים תמונות פרופיל בקבוצה?

האם אפשר לנעוץ מס' קבוצות בווצאפ, כדי שיופיעו לי בהתחלה?

תודה ענת

shoosh2607

Member
מנהל
1. איך את מעבירה? מה שצריך לעשות זה להיכנס למי שאת רוצה להעביר אליו, ללחוץ למטה על הוספת קובץ (האטב) - איש קשר - לבחור את האיש הרצוי ולשלוח.
2. לוחצת למעלה על שם הקבוצה - לוחצת על התמונה ואז על העיפרון למעלה
3. לחיצה ארוכה על הקבוצה (מהדף הראשי) ואז ללחוץ למעלה על הנעץ

anatdav

Well-known member
תודה רבה

לגבי העברת איש קשר, זה בדיוק מה שאני עושה, אבל משום מה איש הקשר שלי עובר ביחד עם כל התכתובת שלי איתו, ואני מעונינית להעביר רק את מס' הטלפון שלו.

T o m c o

Member
מנהל
כשאני מעבירה מס' טלפון של איש קשר, לאדם אחר, הקישור עובר עם כל התכתובות שלי, איך מסדרים את זה?
הוא לא. כשאת שולחת איש קשר את שלוחת קישור למספר שלו, זה יראה אצלך כאילו את שולחת שיחה כי המנגנון של וואצאפ מתרגם את הקישור ל:
שלח הודעה -> שפותח את השיחה של המשתמש שרואה את הקישור עם המשתמש שבכרטיס הביקור.
הוסף לאנשי קשר / הוסף לקבוצה (בנייד יהיה לאנשי קשר, במחשב יהיה לקבוצה) -> להוסיף את המשתמש שבכרטיס הביקור לאנשי הקשר במכשיר או לצרפו לקבוצה קיימת בניהולך בוואצאפ במחשב.

"שלח הודעה" תמיד יפתח את השיחה של המשתמש הפעיל באותו המכשיר עם המשתמש שבכרטיס,מה שאומר שבכל מכשיר זה יהיה שונה, כשאת שולחת לאדם שלישי את הכרטיס אצלו יופיע הלחצן "שלח הודעה" אך ההודעות שיראה הן ההודעות שלו עם המשתמש בכרטיס אם יש כאלה.

מבחינת ההגדרה של וואצאפ, המידע שנשלח הוא הפרטים שנבחרו בהעברה בלבד, כישות איש קשר במכשיר, לא נכלל כל מידע על תוכן ההודעות שלך איתו.

למעלה