שאלת סקר קטנה...

m G m

New member
שלילי חזק../images/Emo70.gif ../images/Emo31.gif ../images/Emo26.gif

אבל אם לא אני אז חברות שלי.....
אני מהצופים- לא מהמשתתפים

Craz¥ L

New member
../images/Emo11.gifחחחחחחחח

חחח אם אני אגיע לאודישנים היורה יגיע מאוד מהר ויתחיל לרדת גשם חחחח
עוד לפני סוכות

«AdiDuShA»

New member
../images/Emo179.gifהייתי הולכת

אבל אני זייפנית בטירוף
וזה ממש חבל שקיבלתי קול כזה
כי אני כל כךךךך אוהבת לשיררררררר

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifעד תעזוב של ריטה-ממש לא מומלץ

ראיתם את הביצוע המזעזע שעשו לו בלא נפסיק לשיר... יש שירים שמתאימים רק לאמן המקורי שמבצע אותם... וריקי גל גדולה " יש לי חולשה לרקדנים " - שיר מצויין...
בהצלחה...

LoLo16

New member
|מאוהב../images/Emo45.gif!|../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

אני ממש רוצה ללכת להיבחן, אבל אני חוששת שסיכויי אינם גדולים...
בנוסף- אני מחפשת כבר חודש שירים שלא שרו בכ"נ, אבל זה וואחאד אתגר
...

aYaLoLy

New member
המלצה לשירים../images/Emo140.gif../images/Emo95.gif../images/Emo15.gif

אבל זה תלוי אם יש לך קול לשירים שקטים או קצביים... אני אישית הייתי הולכת על שקטים - רואים יותר את היכולות הווקאליות שלך! 1. רב חובל! מילים - תרגום: נעמי שמר ביצוע: מיכל טרבלסקי הו רב חובל מילים: וולט ויטמן תרגום ולחן: נעמי שמר ביצוע: מיטל טרבלסי הו רב - חובל, קברניט שלי, סופה כבר שככה אל הנמל שבעת - קרבות חותרת ספינתך זרי - פרחים, פעמונים, המון אדם צוהל כאשר ספינת הקרב שלך קרבה אל הנמל אבוי ליבי ליבי ליבי הו כתם דם שותת באשר רב - החובל שלי צונח קר ומת ליבי ליבי ליבי הו כתם דם שותת הו רב-חובל, קברניט שלי, הקשב לקול פעמון לך כל הדגלים כולם, לך תרועות המון רק לכבודך ביום חגך ינוע הקהל ובקולם תקוות - עולם לנס המיוחל אבוי ליבי ליבי ליבי הו כתם דם שותת באשר רב - החובל שלי צונח קר ומת ליבי ליבי ליבי הו כתם דם שותת הו רב - חובל, אבי שלי, זרועי תתמוך ראשך סיוט הוא לראותך פתאום נופל על סיפונך רב - החובל אינו עונה, שפתיו חוורו אילמות הוא לא יחוש מגע - ידי הוא לא ייתן לי אות אבוי ליבי ליבי ליבי הו כתם - דם שותת באשר רב - החובל שלי צונח קר ומת ליבי ליבי ליבי הו כתם - דם שותת עוגנת הספינה לבטח, המסע הושלם נוצחו כל סכנות הדרך, כל אימי - הים כשבנמל קהל יצהל אני אצעד אבל על הסיפון עליו נפל אבי, רב – החובל אבוי ליבי ליבי ליבי הו כתם-דם שותת באשר רב-החובל שלי צונח קר ומת ליבי ליבי ליבי הו כתם - דם שותת לדעתי זה שיר מדהים, מרגש, שמראה יכולות מדהימות! לא בת 16 - ריטה.. אני חיה לי מיום ליום מפזרת את ימיי לרוח אנשים מתחתנים סביבי גם אני רוצה קצת לנוח אומרים שהאדמה שלנו מסתובבת סביב צירה איפה הציר שלי להסתובב זה דבר נורא פזמון: לא כל כך יפה ולא בת 16 אבל יודעת משהו על העולם הזה ואם הוא רציני ואם הוא רק רוצה תמורת מילה אחת אתן כל כך הרבה... פה ושם מופיע גבר כמו בתחנת רכבת מידחק מי שרצה בי בערב חזר בו עם עלות השחר אומרים שהשמש שלנו בוערת כבר מיליון שנה תגיד לי, כמה יכול לברוע אדם ובסך הכל בשביל מה פזמון: לא כל כך יפה ולא בת 16 אבל יודעת משהו על העולם הזה ואם הוא רציני ואם הוא רק רוצה תמורת מילה אחת אתן כל כך הרבה... שיר יפה.. אני ממליצה לאורך הים - עפרה חזה תגיד לי איך לעצור את הדמעות תגיד לי איפה יש עולם אחר לחיות תגיד לי למה אין אמת רק הזיות אז למה לנסות ולהמשיך עכשיו לבכות לאורך הים אין גלים יש עולם שנשבר לרסיסים על המזח תגיד לי איך לעצור את הדמעות תגיד לי איפה יש עולם אחר לחיות כשאנשים רצים אל תופת כמו אל ים אני ארוץ אל תוך האש אם יחזרו משם תגיד לי איך עם המוות אתה חי מסתיר הדמעות בכל לילה תגיד לי עד מתי האש שקוראת לי לא נמצאת שם באמת וזה שנעלם, האם יחזור או כבר מת?!. תגיד לי איך לעצור את הדמעות תגיד לי איך... וללא מילים נוספות וכעת השיר האהוב עלי לא קל - היהודים (כמובן שכל השירים של היהודים מתאימים לאודישנים - אבל זה שיר מהמם) את כל הזמן בוכה שאין לך ילד והפרחים אצלך בגן הם רק נובלים והזמן שלך הוא רץ ממש כמו ילד ויש לו כוח הוא מושך אבל בגילך זה לא קל מישהו קם וחותך הוא הולך לא קל, תודי את פוחדת כמה רצית להמשיך ואמרת חבל זה לא קל את פותחת את הראש עם איזה ספר ומחברת את המילים לדמיונות הפסיכולוג שלך אומר שאין לך בעיות עם קשר, אבל גם ככה הוא הולך זה לא בשבילך יש משהו באוויר ואת משערת שזהו חלק מהיופי של הסוף והחלום שלך לקראת אמצע הדרך אז את יוצאת להפסקה ואת מחכה זה לא קל מישהו קם וחותך הוא הולך לא קל, תודי את פוחדת כמה רצית להמשיך ואמרת חבל זה לא קל זה לא קל מישהו קם וחותך הוא הולך לא קל, תודי את פוחדת כמה רצית להפיל ואמרת חבל זה לא קל חייבת עוד שיר של היהודים.... הזמן שלך איך תאמרי לו ילדה אמרת אין לאן ללכת הוא לא ידע ואת כמו הרוח שותקת והזמן שלך אם רק תתני לו הוא יברח והזמן שלך אם רק תגעי ישאר איתך אם זה הזמן שלך המעגל אליו נקשרת לקראתך מונח אם זה הזמן שלך אז כשתלכי הדלת תיפתח ולא הוא לא ישכח תבטיח בו ילדה ונשארת בגפו נתמכת הוא בשלך ואת באותו הקצב והזמן שלך אם רק תתני לו הוא יברח והזמן שלך אם רק תגעי ישאר איתך

aYaLoLy

New member
-המשך - ../images/Emo95.gif../images/Emo15.gif

ג'קי - היהודים ג'קי מצאה לה איזה כלב זרוק לו ברחוב אז לקחה אותו הביתה שיהיה לה משהו לעשות, ואולי תפסיק לחשוב על מה שלא היה לה אולי עכשיו כשהיא איתו, והם ישארו לנצח אבל היא יודעת ש הוא לא יחכה לה, הוא יעזוב מחר תמיד אותו הדבר ככה זה מה שיש לה תמיד אותו הדבר ככה זה מה שיש בה ג'קי כמעט שלא נרדמת היא אומרת "הסמים הם לקחו לי את הכוח" ובגיל שלה, בגיל 20 היא מלאה קמטים, ונדפק לה כבר המוח אבל זה עושה לה טוב קצת מנה וקצת לברוח אולי גם תרביץ לו, כמו שעשו לה כדי שילמד מתי לשתוק ומתי לצרוח ככה זה מה שיש לה תמיד אותו הדבר ככה זה מה שיש בה בתוך הקירות הלבנים, בחדר הזה היא חולמת על שמיים אולי היום הדם יפסיק לזרום והיא תעוף מכאן לאן שרק תרצה... טוב.. רק אורית ותום יודעים לבצע את השירים בצורה מדהימה אבל אתם מוזמנים לנסות (רק לא להרוס את השירים) עוד מעט אני אשים עוד שירים קצביים

aYaLoLy

New member
אין בעד מה ../images/Emo13.gif../images/Emo95.gif../images/Emo15.gif

*מחפשת שירים קצביים יותר*

אני וחברה שלי תיכננו להתחפש../images/Emo42.gif

לבנות 16-17..חחחח..
מה לעשות שאנחנו בנות 13 וחצי..
אם נלך בטוח יראו את זה בטלווזיה..חחחח..

למעלה