שאלת סקר!!

שאלת סקר!!

א. מהו טווח הגילאים שלכם? ב. באיזה גיל התגרשתם? ג. עם ילדים או בלי? וכמה? ד. באיזה גיל התחתנתם, וכמה זמן הייתם נשואים? אגב...... זה סתם סקרנות. לא בשביל משהו מיוחד. (לראות שאני לא יחידה.)

../images/Emo13.gifגנבת לי את הסקר של מחר ../images/Emo6.gif

אז אני...
25.5
התגרשתי לפני 3 חודשים
בלי ילדים
התחתנתי חודש וחצי לפני גיל 23, היינו נשואים שנתיים ו-4 כשעזבתי את הבית, ושנתיים ו-9 כשהתגרשנו
אחלה סקר

אני למשל...

נישאתי בגיל 16 וחצי. (כן, אני יודעת שאני דפוקה.) עכשיו בגיל 22 וחצי עם שני ילדים, אני סוגרת 6 שנות נישואין....

limiaw

New member
עונה ../images/Emo11.gif

מהו טווח הגילאים שלכם? 30-31
באיזה גיל התגרשתם? 30
עם ילדים או בלי? וכמה? ילדה 1
באיזה גיל התחתנתם, וכמה זמן הייתם נשואים? 24 ו 6 שנים יחד יש עוד ..

תות28

New member
מנסה גם../images/Emo9.gif

טווח גילאים - 32
באיזה גיל התגרשתם? אמ...28
עם ילדים או בלי- בלי
באיזה גיל התחתנתם וכמה זמן הייתם נשואים - גיל 27. נשואה שנה וחודש
וחדשה פה. בהצלחה

עונה לסקר

טווח הגילאים - 32-33 מתגרשת בת 33 (קצת פחות) יש לי 2 ילדים התחתנתי בגיל 26 הייתי נשואה 6.5 שנים

רבקהבן

New member
עונה גם אני!

טווח גילאים: הוא 36 אני 31 נמצאת כעת בהליכי גירושין אחרי 10 שנות נישואין ו חמישה ילדים

mr_lonely

New member
Y...Y...Y....את מקלקל לכם את הממוצעים../images/Emo3.gif

א. מהו טווח הגילאים שלכם? 49 ב. באיזה גיל התגרשתם? 47 ג. עם ילדים או בלי? וכמה? 3 ילדים ( 20 / 17 / 12 ) ד. באיזה גיל התחתנתם, 27 וכמה זמן הייתם נשואים? 22

free28

New member
שלי../images/Emo70.gif

טווח גילאים 28-29 התחתנתי בגיל 26 ילדה מקסימה,אצל אמא שלה.. התחתנתי בגיל 24 משך חיי הנישואים- שנתיים

mr_lonely

New member
כביכול

לא עשית אותי צעיר או מבוגר זה עניין כרונולוגי טכני.

Something New

New member
עונה על ראשון ראשון ואחרון אחרון

א. 3 שנים (31-34) ב. סוף ממש סוף 30 ג.עם ד.20.5(אהבת נעורים מגיל 15 אני איתו) היינו נשואים 10 קיבלתי את הגט 10 ימים אחרי יום הנישואים ה10 .

tunalover

New member
בת 34 גרושה כשנה.

היינו ביחד כמעט 10 שנים. יצא לנו ילד מדהים. מחפשת מישהו צפוני 1.80 + ומקסים (רצוי גרוש עם ילדים) מכירים?

למעלה