שאלת תם

א רויטל

New member
שאלת תם

אין לי מושג באי ביי (גם לא יודעת מה משמעותם של הסימנים שרשומים בדף האינטרנט) יש לי אוסף שאני מעוניינת למכור ולקבל עבורו תמורה כספית והבנתי שיש לו שוק טוב מעבר לים. 1. מה קורה קודם מקבלים את הכסף או שולחים את המוצר? 2. האם אפשרי שמשהו שיש לו ידע/ חנות באיביי יעשה עבורי את הצגת המוצר (אני אשלח לו תמונות רלוונטיות) ואת כל הקטע באיביי ואני אשלח למי שיקנה ואקבל את הכסף? יש מצבים כאלו?

Platform

New member
תשובות

1. מכירה ב אייביי זה אומנות בפני עצמה, זה לא אתר יד שתיים שמעלים מכירה רושמים מחיר וכו' התהליך דורש רישום לאתר, הכנסת פרטי חשבון בנק, רישום לאתר קבלת כספים כגון פייפאל, העלאת מכירה, דמי עמלה מודעה, דמי מכירה, דמי משיכת כסף בקיצור זה פלטפורמה שמקבילה לניהול עסק לא רוצה להפחיד אותך זה לא כזה מסובך כמו שזה נשמע, אבל בשביל מכירה חד פעמית, אלא עם כן מדובר במאות דולרים, לא בטוח ששווה את המאמץ גם צריך לדעת למכור ולרכוש ב אייבי על אחת כמה וכמה באם מדובר באוסף או משהו שווה ערך 2. יש מצב שמישהו יעשה עבורך את השירות תמורה לאחוזים מהמכירה יש עלויות להכנסת מודעה וגם למכירה ואי מכירה אמליץ לך לתת יותר פרטים אולי תקבלי הצעה מהגולשים פה

למעלה