שבוע אחרי הבחירות תתגלה מוטציה מפתיעה והסגר יחזור באופן חלקי או מלא.

AVIKO13

Well-known member
הכוונה במוטציה מפתיעה שיש דברים שלא ידועים עכשיו ויתגלו באופן "מפתיע" רק אחרי הבחירות.

המשק נפתח לכבוד הכסא של נתניהו ולא לכבוד אזרחי המדינה .

Harrington

Well-known member
מנהל
הכוונה במוטציה מפתיעה שיש דברים שלא ידועים עכשיו ויתגלו באופן "מפתיע" רק אחרי הבחירות.

המשק נפתח לכבוד הכסא של נתניהו ולא לכבוד אזרחי המדינה .
המשק נפתח בהתאם למועד בו תוכנן מראש שייפתח. אגב אין מועד כלשהו בעתיד הנראה לעין שלגביו אותה טענה לא הייתה מועלית על-ידי מחנה הרל"ב.

AVIKO13

Well-known member
המשק נפתח בהתאם למועד בו תוכנן מראש שייפתח. אגב אין מועד כלשהו בעתיד הנראה לעין שלגביו אותה טענה לא הייתה מועלית על-ידי מחנה הרל"ב.
לא מדוייק.

חודשיים אחרי הבחירות היה נראה טבעי לחלוטין.
שבוע אחרי הבחירות ייראה מלאכותי .
חודש אחרי הבחירות ייראה גבולי.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא מדוייק.
מדויק למהדרין. אם תעיין בלו"ז שתוכנן מראש אתה תראה שזה בדיוק המועד שנקבע מראש. אין לזה קשר מיוחד לבחירות דווקא. אגב יש קשר מסוים לבחירות, לגבי נתב"ג למשל. אבל זה לא קשר פוליטי.
חודשיים אחרי הבחירות היה נראה טבעי לחלוטין.
שבוע אחרי הבחירות ייראה מלאכותי .
חודש אחרי הבחירות ייראה גבולי.
אם ההצעה היא להשאיר את המשק סגור במשך שבועות ארוכים רק כדי שזה ייראה טוב יותר בעיני הרל"ב, אני מתנגד. אמנם אני לא מהמתלהבים הגדולים מהפתיחה הנוכחית, אבל ברור לכו"ע שאם הוא אפשרי מבחינת הנתונים, הוא צריך לקרות ברגע המוקדם ביותר בו הוא אפשרי. אנשים סבלו מספיק.

AVIKO13

Well-known member
מדויק למהדרין. אם תעיין בלו"ז שתוכנן מראש אתה תראה שזה בדיוק המועד שנקבע מראש. אין לזה קשר מיוחד לבחירות דווקא. אגב יש קשר מסוים לבחירות, לגבי נתב"ג למשל. אבל זה לא קשר פוליטי.

אם ההצעה היא להשאיר את המשק סגור במשך שבועות ארוכים רק כדי שזה ייראה טוב יותר בעיני הרל"ב, אני מתנגד. אמנם אני לא מהמתלהבים הגדולים מהפתיחה הנוכחית, אבל ברור לכו"ע שאם הוא אפשרי מבחינת הנתונים, הוא צריך לקרות ברגע המוקדם ביותר בו הוא אפשרי. אנשים סבלו מספיק.
אם רוב המתים באים מהלא מתחסנים
מה הבעייה בעיניך בלפתוח הכל .
אומר בבוטות
מי שלא התחסן למרות שיכול היה וימות - לא מעניין אותי .

Harrington

Well-known member
מנהל
אם רוב המתים באים מהלא מתחסנים
מה הבעייה בעיניך בלפתוח הכל .
אני סבור שהיה יותר נכון לעשות זאת הדרגתית. אבל דעתי זו מגיעה בין השאר ממקום של מישהו שלא נפגע מההגבלות. יתכן בהחלט שאם הייתי הורה לילדים בגיל מסוים או בעל מסעדה, שהייתי רואה את הדברים אחרת. בדיוק לשם כך יש ממשלה שנחשפת למלוא המידע והצרכים.
אומר בבוטות
מי שלא התחסן למרות שיכול היה וימות - לא מעניין אותי .
אותי כל יהודי מעניין. זה שאדם מתנהג בטיפשות לא מאפשר לי, כממשלה, לוותר עליו.

AVIKO13

Well-known member
אני סבור שהיה יותר נכון לעשות זאת הדרגתית. אבל דעתי זו מגיעה בין השאר ממקום של מישהו שלא נפגע מההגבלות. יתכן בהחלט שאם הייתי הורה לילדים בגיל מסוים או בעל מסעדה, שהייתי רואה את הדברים אחרת. בדיוק לשם כך יש ממשלה שנחשפת למלוא המידע והצרכים.

אותי כל יהודי מעניין. זה שאדם מתנהג בטיפשות לא מאפשר לי, כממשלה, לוותר עליו.
ריבונו של עולם
אתה, שבא מתוך הקפיטאליזם החזירי שמטיל על אדם אחריות למצבו
פתאום כל יהודי מעניין אותך ?
תעשה לי טובה .
ואם באמת היהודי הזה שמעניין אותך טיפש עד כדי כך שאינו מסוגל להתנהג כנדרש
מה יהיה הגבול
נחכה עד שיחכים עם משק סגור ? - אי אפשר
נכפה עליו להתחסן ( כמו טיפול רפואי בכפייה למאותגרים נפשית ושכלית לפי צו ממשלתי )? - אי אפשר .

בדבר אחד אתה צודק
קשה לוותר על 3 מיליון גם אם הם מטומטמים .
כנראה שכמות המטומטמים גבוהה מדיי וחוששני שרובם נמצאים במחוזות הימין
לפחות תודה בזה, אם הקיבוצים לא היו מתחסנים, היה איכפת לך הרבה פחות.

אז בוא נהרוס את המשק והכלכלה כדי להגן על כלי הקודש מבני ברק - אולי זה בעצם מה שאתה רוצה?

Harrington

Well-known member
מנהל
ריבונו של עולם
אתה, שבא מתוך הקפיטאליזם החזירי שמטיל על אדם אחריות למצבו
פתאום כל יהודי מעניין אותך ?
אין לי מושג מאיפה אתה חושב שבאתי או לאן אתה חושב שאני הולך, אבל אין שום פתאומיות באכפתיות הזאת.
תעשה לי טובה .
תמורת סכום סמלי אהיה מוכן לשקול זאת בחיוב. מה אתה צריך?
ואם באמת היהודי הזה שמעניין אותך טיפש עד כדי כך שאינו מסוגל להתנהג כנדרש
מה יהיה הגבול
נחכה עד שיחכים עם משק סגור ? - אי אפשר
נכפה עליו להתחסן ( כמו טיפול רפואי בכפייה למאותגרים נפשית ושכלית לפי צו ממשלתי )? - אי אפשר .
לא, אין לי שום כוונה לכפות על מישהו להתחסן. כל שנוכל לעשות בעניין הזה הוא לנסות לשכנע וכמובן, למנוע הקלות (בעניין הזה אני חושב שהממשלה שוגה כאשר היא מאפשרת הקלות על סמך בדיקות בלבד גם ללא-מתחסנים).
בדבר אחד אתה צודק
פיו, איזה מזל. כבר חשבתי שאצא שוגה בהכל.
כנראה שכמות המטומטמים גבוהה מדיי וחוששני שרובם נמצאים במחוזות הימין
לפחות תודה בזה, אם הקיבוצים לא היו מתחסנים, היה איכפת לך הרבה פחות.
מצטער, לא אוכל להודות בכך. אין לי שמץ של מושג מהיכן מגיעים אלו שאינם מתחסנים ובניגוד למה שהחלטת שאתה יודע עלי, זה גם ממש לא מעניין אותי ולא משפיע בשום דרך על דעתי בעניין.
אז בוא נהרוס את המשק והכלכלה כדי להגן על כלי הקודש מבני ברק - אולי זה בעצם מה שאתה רוצה?
אם אתה הבנת את המשפט הזה, אשריך. אבל לא הבנתי את סימן השאלה בסוף. לאורך כל תגובתך אתה מקבל החלטות מה אני חושב, מה אני רוצה, מהיכן אני בא, ממה נובעות עמדותי, ועוד שלל החלטות שאתה מרשה לעצמך לקחת עבורי (על אף שכולן מנותקות מן האמת והמציאות). אז פתאום החלטת לשאול לדעתי? תחליט אותה לבד כפי שעשית עד כה ובא לציון גואל.

1ספי11

Well-known member
כל מדיניות הטיפול בקורונה מתוכננת לפי הלו"ז של המשפט והבחירות.

Katomishh

Well-known member
זה קשקוש, אחרי הבחירות יגלו בכלל שאין קורונה, והכל היה טריק של נתניהו.

AVIKO13

Well-known member
זה קשקוש, אחרי הבחירות יגלו בכלל שאין קורונה, והכל היה טריק של נתניהו.
אתה עונה בטכניקת תשובה ידועה וקלה לאבחון
הבאת הנאמר לך לידי הגזמה אבסורדית של הנאמר
כדי לרוקן את הנאמר מתוכנו.

דעת הקורא מופנית לתשובה המוגזמת שלך
בתקווה שהאמירה המקורית תישכח.

Katomishh

Well-known member
אתה עונה בטכניקת תשובה ידועה וקלה לאבחון
הבאת הנאמר לך לידי הגזמה אבסורדית של הנאמר
כדי לרוקן את הנאמר מתוכנו.

דעת הקורא מופנית לתשובה המוגזמת שלך
בתקווה שהאמירה המקורית תישכח.
אתה טועה באבחנה דוקטור.
במערכת הבחירות לפני שנה, היו דוקטורים אחרים שאמרו את הדברים שרשמתי.
אז אמרו. למציאות תוכניות משלה.
האמירה שלי באה להראות שכשיש רצון להתבטא נגד אדם מסויים, גם דוקטורים הופכים לנביאים שוטים.
גם אתה דוקטור חוטא בשטיון של זכרון לטווח קצר ומחשבה שמשרתת את האינטרס, שנובעת מאובססיה.
מה יהיה? אף אחד לא יודע, לך תדע אולי הקורונה באמת תעלם אחרי הבחירות.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה יודע. הדבר היחיד שמנחם אותי חלקית, כיום, הוא שבסופו של דבר אנחנו והביביסטים משיטים אותה סירה
אם הם יחליטו לחורר את הסירה, הם ייטבעו בדיוק כמוני.
תבדוק למי יש אזרחות זרה או מקום להתרסק בחול.

למעלה