שבוע חדש, הוקרות חדשות

שבוע חדש, הוקרות חדשות

אני מוקיר את עצמי על סוף השבוע הרגוע שהעברתי, על שהלכתי לישון אתמול בשעה מוקדמת יחסית, על שקמתי היום בבוקר בזמן, על שהתקלחתי. על שתכננתי את השבוע, על שפתחתי את השרשור הנוסף. שבוע נפלא לכולם מיקי

הוקרות

מהסוג הזה יש לי הרבהההה מספיק שאני אספור את מכונות הכביסה שהפעלתי בסוף שבוע זה חחחחח אבל אני מחכה להוקרה הוקרה
יש עוד כמה ימים ...לא?

זו אחת הטעויות הנפוצות

אנשים מחכים להוקרה הוקרה, ואת כל השאר לוקחים כמובן מאליו. אותו כנ"ל לגבי הצלחות. אנשים לא סופרים את ההצלחות הקטנות שלהם, רק את ההצלחות הגדולות.. אבל אז הם מפספסים בגדול.. מיקי

אתה צודק 100%

אבל לא אני
שום דבר לא מובן מאליו תאמין לי עם כל מכונה הוקרתי את עצמי
יחד עם זאת ישנם חוליות חלשות שם, אני רוצה להוקיר את עצמי כדי לבוא לספר

החוליות החלשות

נו... כעס,כאב,אכזבה........ רוצה כל פעם במידה אחת פחות להרגיש אותם דרך חיבוק והבנה ולא דרך דחיקה וכפיה ושזה מצליח לי WOW אני מוקירה מאוד
רוקדת ומשתוללת

האם באמת אפשר להרגיש אותם פחות?

האם זה לא חלק מהמהות שלנו בתור בני אנוש, להרגיש את הרגשות הללו, ובכלל להרגיש את כל מכלול הרגשות??? בהחלט יש מקום ללמוד כיצד להתמודד עם רגשות אלו בצורה יותר אפקטיבית. כי מה לעשות, בד"כ אנו פועלים באופן אוטומטי לחלוטין כאשר אנו כועסים, כואבים או מתאכזבים... ויש את הדרך למצוא כיצד אני יכול לפעול במקום הזה בצורה שונה, אחרת, חדשה, אפקטיבית יותר, מעצימה יותר.. האם לא לזה התכוונת? מיקי

כן

התכוונתי בדיוק לזה "למצוא כיצד אני יכול לפעול במקום הזה בצורה שונה, אחרת, חדשה, אפקטיבית יותר, מעצימה יותר" והשיחות כאן נועדו בדיוק לזה
תודה

אהההה! אבל פה נכנסת בדיוק

הבעיה הכי גדולה!! רוב האנשים יודעים מה ואיך צריך לעשות. רק שרוב האנשים לא באמת עושים. כי מה, יש הרגלים, וכדי ללמוד הרגלים חדשים צריך להתאמן, לשנות, לצאת מתוך אזור הנוחות, להעז, לנסות, ללכת על זה... אך רוב האנשים... לצערי הרב. בינוניים בגישתם, לא באמת רוצים - או שלא מספיק כואב להם! כי כשבאמת כואב, רק אז הם זזים.. או כשהם מתעוררים!!! אפשר להשתמש בדוגמה מתוך הפורום??? מיקי

בהחלט ../images/Emo13.gif

הליכה דרך הוקרות זו בעצם הכניסה בדלת האחורית לערנות על ההצלחות שלנו. גם הקטנות!!!
ד"א גם להיות מסוגל להוקיר את עצמי על דברים קטנים, זו הצלחה! תראי כמה קשה כאן לאנשים להוקיר את עצמם! שימי לב כמה סיבובים מסביב, כמה פיטפוטי ביצים (התרגום הישן ל Bullshit) (-; זו דוגמה ביקום הפיזי, עד כמה קשה זה להוקיר את עצמנו ולהודות בהצלחות הקטנות של החיים... יום נפלא מיקי

יעל :-)

New member
סליחה

היתה לי טעות בהבנת הנקרא
הראש היה מקובע למשהו, וכמובן שאחרי ששאלתי, האסימון החליט ליפול. אנחנו לא מייחסים כל כך הרבה חשיבות לדברים היום-יומיים, וקל לנו יותר להוקיר את עצמנו על משהו שאנחנו יודעים שהיה לנו קשה איתו, ופתאום הצלחנו להתמודד מולו. אתה יודע, יש גם דברים קטנים שאני יכולה להוקיר את עצמי עליהם, אבל במידה מסויימת זה מרגיש לי קצת מוזר לכתוב את חלקם פה. הדברים הם אינדיבידואלים לכל אחד. ההצלחות שלי יכולות להיות דבר יום-יומי אצל מישהו אחר. ולכן תוהה מה זה יתן (עצם הכתיבה והשיתוף מול/עם אחרים)? ועם זאת, אני אגיד שרעיון השרשור הוא נחמד, ועצם חיפוש ההוקרות יכול לגרום למשהו חיובי. אני אהבתי :)
חג שמח!

את לא חייבת לכתוב אותם פה

את יכולה א. לשלוח אלי במסר ב. לכתוב אותם במחברת. החשוב הוא לכתוב אותם באופן יומי. זה מה שמכוון ומאמן את האוטומט המחשבתי לאיפה להיות מכוונן במהלך כל היום
מיקי

למעלה