שבוע חדש, הוקרות חדשות

שבוע חדש, הוקרות חדשות

הנה הגיע עוד שבוע ועוד הזדמנות נפלאה ליצירת הוקרות עצמיות חדשות.. ועם השבוע החדש שהגיע, חלף שבוע ישן אחד, ולקח עימו הזדמנות יקרה מפז להוקיר את עצמנו על דברים קטנים... לפעמים, דווקה בדברים הקטנים אפשר ליצור את פריצת הדרך שלנו. לפעמים, דווקה כשאנחנו לא יודעים למה זה טוב לעשות דבר כזה או אחר - רק אז אם נעשה, נזכה באיזו הארה קטנה. לפעמים, לא תמיד צריך להבין כל דבר... לפעמים, זה מספיק רק לעשות, לחשוב, לכתוב, לחייך, לקרוא, להפנים אבל הכי פשוט להוקיר. אז אני מוקיר את עצמי, על יום א' ארוך מלא בלמידות חדשות, צמיחה מטעויות שעשיתי בבוקר מוקיר על שהספקתי לסגור כמה נושאים ולפתוח כמה חדשים ועל שפתחתי את השרשור הזה השבוע שיהיה לכולם שבוע נפלא מיקי

seaגל

New member
מוקירה

את עצמי על כך שפתחתי את הלב לסוף שבוע מדהים....

יעל :-)

New member
שבוע חדש

אבל לפני שאתייחס אליו, רציתי לציין 2 פעילויות מהשבוע שעבר שבהן אפשרתי לעצמי להשתחרר יותר מהרגיל, ועל כך אני מוקירה את עצמי מאוד. והיום, מוקירה את עצמי.. על שלא וויתרתי, והצלחתי להפעיל משהו שיעזור לי בעתיד. על שפינקתי את עצמי בכמה מתנות היום :) על חיבוק שנתתי ומיקי.. תודה על הדברים שכתבת. 2 משפטים שם התחברו לי למשהו שאני תוהה לגביו. זה גרם לי לחשוב טיפה יותר לכיוון חיובי לגבי העשייה שלו. לא ממש שלמה עם זה ולא יודעת מה זה יכול לתת לי, אבל מוקירה את עצמי על מחשבה יותר חיובית שיכולה לאפשר עשייה והתמודדות, ולא ביטול מידי. שבוע נפלא

כל הכבוד

well done
אני תמיד אומר "מקסימום זה יצליח, כי את הלא כבר יש לנו!" מיקי

יעל :-)

New member
תודה

אהבתי את ה"מקסימום זה יצליח, כי את הלא כבר יש לנו!". את האמת, זה הזכיר לי סדנת ג'ודו שהעזתי להשתתף בה לא מזמן. בחלק האחרון של הסדנה בחרנו פרטנרים וביצענו מעין "קרב" בשביל לתרגל את הטכניקות שנלמדו. העדפתי שלא להתאמן עם הבנים שהיו שם, אז המורה קרא לי להתאמן איתו ואמר: "מקסימום תנצחי"
העשייה שדיברתי עליה היא בפרוש עשייה שמשפיעה על אדם אחר, ולכן חששתי לקחת על עצמי אחריות שכזו. ידעתי שאם לא אתפקד בצורה טובה, אני עלולה להרוס לבן אחר חוויה מסויימת. ואכן לדעתי בהתחלה לא ממש תפקדתי טוב. (וזה מפריע לי) בהמשך כבר לא עשיתי הרבה, אבל אני קיבלתי המון.

השבוע

שהיה שבוע קשה. הקשבתי שתפתי נלחמתי שתקתי שרדתי..... שבוע חדש אנרגיה חיובית

אני מוקירה את עצמי

על התמרון והגמישות. השתמשתי בכל הכלים כדי שיהיה קל יותר. השבוע שבוע טוב

ש איילת

New member
הוקרה

אני מוקירה את עצמי על שהצלחתי להשפיע על מישהו קרוב ..לטובתו אני מוקירה את עצמי על שנשארתי שעות נוספות .. אני מוקירה את עצמי שבאיזה יום עשיתי בישול וסלט וזה היה אחלה וגם אנשים אחרים נהנו מזה אני מוקירה את עצמי שהתחלתי ב"מנהג חדש" ואני מקווה שאתמיד בו יום יום.. שיהיה לכם יום נחמד ותודה על השרשור מיקי

ש איילת

New member
תודה רבה...

אני מוקירה את עצמי על שרחצתי לבד את הרועה שלנו...(הכלב) ומקווה שאתמיד בזה אחת לחודש :) מיקי, הוקרות בבקשה?

למעלה