שבוע חדש נפלא

Balancedflow

New member
שבוע חדש נפלא ../images/Emo140.gif

ואת השבוע אני רוצה לפתוח בשאלה אליכם... איך הגעתם לתורתו של ד"ר באך? מה גרם לכם להתחיל להשתמש בתמציות או ללמוד את שיטת הטיפול בעזרת התמציות?

aviavid

New member
לטל מטלי

היי אני טופלתי בפרחי באך ולאחר שלמדתי כמה מקצועות ברפואה המשלימה החלטתי שזה כלי מצויין לעבודה בשילוב עם דברים אחרים האמת........... לא טעיתי כלל וכלל התוצאות מענינות ומפתיעות כל פעם מחדש

shanyka10

New member
אז ככה...

הי, החל מגיל 8 סבלתי רבות מהתקפי מיגרנה קשים. ניסיתי טיפולים רבים כגון:רפלקסולוגיה, נטורופתיה,הומאופטיה,דיקור, שיאצו ועוד... כשהגעתי לפרחי באך כבר הייתי סקפטית למדי... אבל משהתחלתי את הטיפול לאחר כתקופה של חודש (שלמען האמת בהחלט הייתה תקופה לא קלה עם המון ראקציות..) תדירות ההתקפים החלה לרדת ותוך חצי שנה כבר הייתה הקלה משמעותית. הרגשתי שאני חייבת ללמוד את השיטה הגאונית הזאת - ונרשמתי לרידמן, מה גם שזה מתחבר לתחום הפסיכולוגיה שאתו למדתי במקביל. המשך ערב נעים, שני

Balancedflow

New member
../images/Emo2.gif

אני לא רגילה שאתה מתמצת תשובות למילה אחת... פרט הסבר ונמק, אם תואיל...

התשובה הקצת יותר ארוכה:

תקשוב להבדיל מתקשור... כשמקשבים ליקום מקבלים מידע. כשעושים דברים עם המידע, בודקים ומתנסים הופכים את המידע לידע... קונים ערכה של פרחי באך וכמה שנים אחרי זה מתחילים לקרוא את מה שדר' באך כתב. מספיק ארוך? אם יש לך שאלות ממוקדות אשמח לענות.

למעלה