שבוע טוב גלי

עדי 1984

New member
שבוע טוב גלי

מישום מה דילגת עלי.. שאלתי לגבי הבן זוג שלי, האם הוא הזיווג שלי. אמרת שעלי להסתפק בהווה, אך שאלתי היא האם הוא הבן אדם שאיתו אתחתן ואהיה מאושרת? האם הוא הזיווג שלי ? עדי 25.12.84 רונן 10.07.80 תודה רבה, והמשך יום נעים

תשובה

ראשית כל מה קשור הטקס ה"חשוב" של החתונה לאושר בדיוק? חתונה אינה - מיצוי האושר הנכסף.. חשבת פעם להיות מאושרת בזכות עצמך. לגרום לעדי להיות מאושרת האושר הינו שלך פרטי ואינו קשור לאף גורם אחר ....נסי לעקל את זה ברונן יש הרבה דברים טובים, הוא מבין, מקשיע, נחמד, אדם שאוהב לחשוב לעומק. טוב לו טיולים הזוגיות הזו הינה טובה . חמודה עלזוגיות עובדים כדי שהיא תהיה טובה זכרי חוק יקומי: על מנת שיהיה לך טוב= גרמי לאחרים טוב. גם לרונן. בהצלחה גלי. מדיום

עדי 1984

New member
תודה

תודה גלי, לגבי רונן זה נכון מאוד - הוא אכן אדם כזה. רציתי לבדוק איתך משהו נוסף, כמובן אם יש לך אפשרות לענות. יש לו קצת לבטים לגבי העבודה שלו. הוא עובד בחברה להשכרת רכבים הוא נציג שרות שלהם, הוא לא מרוצה מהמשכורת כי כבר 4 שנים הוא לא קיבל העלאה - והוא חייב להישאר במקום הזה היות והוא סטודנט. הציעו לו מחברת 012 לעבור לתפקיד דומה, או בחברה שלו לקבל קידום אך התחייבות ל-3 שנים, זה דורש לעבור קוס מטעם החברת השכרת רכבים של 10 חודשים- אך המשכורת לא לשביעות רצונו ביחס למה שהתפקיד דורש. אשמח באם תוכלי לכוון אותו, המשך יום נפלא, עדי

חני 61

New member
לעדי האושר הוא מצב הכרה והחלטה

אינך זקוקה לדבר כדי להיות מאושרת אושר הוא מצב הכרה והחלטה

הכוונה

לגבי רונן לא ב012 ולא מחב' השכרת הרכב- תבוא הישועה...שיתחיל לחפש עב' אחרת. מעבר יהיה עוד 4 חודשים בערך. כי הוא ראש גדול. ויכול להרוויח בצורה תואמת להשקעתו. בהצלחה

למעלה