שבוע טוב לכולם מבקשת להתיעץ

שבוע טוב לכולם מבקשת להתיעץ

אני מנהלת פורום יהדות כורדיסטאן אנא כורדי זה נחמד להיות מנהלת פורום אבל מצד שני זאת מאוד אחריות גדולה,אני משתדלת לעשות אותה בהנאה מרובה אני אוהבת ומאמינה במה שאני עושה אז כך לפני נהלתי קומונה כורדיבסטאן הקטנה שלי למעלה משנתיים - הקומונה מאוד הצליחה ותמורת זאת אושרנו להיות פורום מאז התגבשנו כול החברים בקומנה ונהפכנו למשפחה אחת גדולה ואתם יודעים טוב שלא תמיד הכול מלקק דבש במשפחות, הבעיה היא כזאת אני מעבירה לפורום כול הזמן בצורה מלטפת חוקים לפורום,ולא תמיד נראה לי שלא תמיד נענים לבקשה וגם שאני פונה בהודעות אישיות נעשה רושם שנעלבים ממני מראש בקשתי על עבודה משותפת בגובה העניים, עוד לפני שהפורום עלה לאוו דבר שלא לרוחי - לפעמים מעלים סתם הצפות שנראות לי כמו בגן - אין סדר ואין שום משמעות לאותו נושא סתם מטקטקים אייקונים ובעיניי זה נראה הצפה העלתי היום הודעה לפורום שהפורום השבוע יתעסק בנושא אופנה בגדים כורדים מסורתיים ומה שחשוב בנוש הזה לא רק להעלות תמונות - שהפורום מתבקש להרחיב בנושא נעשתה הסגה והעלו את נושא האופנה,רק שהנושא נעשה לדעתי בזלזול וללא משמעות נ.ב עוד לפני שבוע העלתי את הנושא שהנושאים מחייבים להיות יותר עיניניים ומפותחים מה עלי לעשות - אני כן רוצה להצליח בפורום שיהיה מעניין והחשוב ביותר לשמור על סדר - חשוב חשוב מאוד !!!!! אני מעלה לכאן קישור להודעה שקשורה לנושא ההודעה שלי תודה בברכת שבוע טוב ומבורך עמנואלה

את פשוט צריכה להיות תקיפה.

אין מה לעשות, לא כולם יחבבו אותך ולא כולם ישמחו מההערות שלך אבל אני ממליצה לך לכתוב תקנון לפורום ולהכניס אותו כל הזמן לתודעה [אצלי זה עובד לא רע] אני הייתי כותבת הודעה אישית שבה הייתי מסבירה את הבעיותיות שבתפקיד ומה הציפיות שלך ומה היית רוצה להשיג. כמו כן צריך להעיר גם על גבי הפורום וגיליתי שזה יותר אפקיטיבי מאשר לשלוח מסרים כי ממסרים ניתן להתעלם ובשנייה שכל הפורום רואה את הודעת הנזיפה זה בהחלט עושה משהו. כמובן שצריך לשמור על כבוד לגולש ולשמור על שפה הולמת ולא מתלהמת! המון בהצלחה!

למעלה