שבוע טוב לכולם

שבוע טוב לציפוריםםםםםםםםםםםםםםם

השופט לתובעת של המשטרה: "אני רואה שאת מוצאת ז' מהר"

שופט בית המשפט לתעבורה שלמה אטינגר נחשון: "האות ז' זה לגיטימי, כמו 'כלי זין', ונמאס לי כשאנשים לא אומרים את המילה 'גומרים'" ■ התובעת פרצה בבכי ועזבה את האולם

שבוע טוב לכולם

הרגע סיימתי לצפות בסרט של טרנטינו 'דז'אנגו' רווי קילוחי דם והלמות תופים והראש שלי פשוט מפוצץ

אבל אני פשוט חולה על הסרטים של טרנטינו והמוזיקה שם פשוט יותר מנהדרת! מוזיקת מערבונים משובחת ביותר! דלישס

http://www.youtube.com/watch?v=dK35oeJzK7I

שבוע נפלא לכולם

Doctor Goblin

New member
לדעתי זה לא נדיר

סתם, מהמדגם הלא מייצג של השכבה שלי בתיכון, אני רואה שהיפות ביותר עדין נותרו פנויות ואילו הפחות בולטות כבר עם 3.6 ילדים וכלב בפרברים.

היה טוב מאוד מאוד מאוד

והקטע הכי מצחיק הוא שהילדים שלי כל הזמן אומרים לי: זה סרט מצויין אבל יש בו הרבה דם, אז לא בטוח שתאהבי

וכמה שאני מסבירה להם, הם לא מבינים, שקילוחי הדם של טרנטינו הם מה שעושים את הסרטים שלו לכאלה גאוניים בשילוב הצילומים המיוחדים, הדיאלוגים השנונים, המוזיקה הנהדרת (גם ב'קיל ביל' המוזיקה היתה מדהימה) ובקיצור, כל החבילה

הייי רון

קראתי את הכתבה מספר פעמים ועדיין לא החלטתי אם לצחוק או לבכות

באמת אני לא יודעת מה להגיד

אני בעקרון גם חושבת כמוך

אבל באמת היום הזמנים כל כך השתנו והנורמות השתנו, כולל נורמות הדיבור הנאות, שאני כבר לא יודעת מה להגיד מבלי להישמע צדקנית

Doctor Goblin

New member
גם היום זה לא מקובל

יש פה מקרה של היתממות קיצונית. כאילו הוא היה אומר לה את אותו משפט אם זו היתה כל אות אחרת...

למעלה