שבוע טוב לכולם

שבוע טוב לכולם../images/Emo140.gif

זו הפעם הראשונה שלי כאן ועושה רושם שנחמד כאן מאוד.. אני בת 29 וגרושה מזה שנה וחצי אחרי נישואים של שנה. שנה קשה שהקצינה את ההתנהגות שלו למימדים שכבר לא יכולתי לסבול. כשחברים ובני משפחה התחילו להרגיש שמשהו לא תקין והעירו לי החלטתי לעשות מעשה ,האולטימטום ללכת ליועץ נישואין או שמתגרשים היה שלי,הוא הרים את הכפפה והריץ את עניין הגירושים כאילו אין מחר,אני חשדתי בחיפזון ולאט ובזהירות גיליתי מסכת שקרים גדולה וקשר שניהל מאחורי גבי מזה שלושה חודשים,היתה לו מישהי.הגירושים היו קשים,יצאתי כשידי על העליונה אבל רק לכאורה. בשנה שאחרי הגירושים פרחתי ולמדתי להכיר את עצמי באמת,זה היה הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרות לי,עזבתי את העיר שבה חייתי איתו לפני חודשיים ומאז אני חיה במתכונת של "להתחיל מחדש",התחלתי עבודה חדשה,דירה חדשה,הכל למעשה אמור להיות חיובי רק שאני מרגישה תקועה אי שם במקום של כאב על הבגידה,רדופת תחושת השפלה,מוצאת עצמי מבזבזת אנרגיות לשווא במחשבות עליו ומנסה לא לשקוע למקום של רחמים עצמיים,ללא הצלחה יתרה.הזכרונות שהיו פעם הדבר הכי יקר לי הפכו אותי למרירה וסקפטית,למרות שאני מאמינה באהבה אני כבר לא יודעת אם האהבה מאמינה בי. אמרו לי כבר שרק אהבה חדשה תשכיח את הישנה,אבל מאז הגירושים לא הייתה לי שום מערכת יחסים,אני מאוד רוצה אבל מקפידה לבחור נכון הפעם. הרגשתי חזקה בכל תהליך הגירושים ואחריו, פשוט כי לא היה לי זמן להשבר וכעת כשאני רחוקה ממנו ומהזכרונות איתו אני חשה כי איני יכולה להתמודד עם העבר ועוד יותר עם ההוה... לא חשבתי שאהיה גרושה בגיל 29 וההבנה הזו עם כל מה שנלווה לה קשה לי. מניחה שאתם מבינים על מה אני מדברת...

לא קל../images/Emo201.gif

יש לי הרגשה, אבל אני לא אשת מקצוע, שעד שלא תסגרי את הדלת לקשר הישן, לא תוכלי לפתוח דלת חדשה. האם את נעזרת באיש מקצוע? שווה לשקול. אני קוראת מהדברים שלך שאת עושה את כל הצעדים הנכונים כדי להתקדם. תני לעצמך להתאבל. תני לעצמך לכעוס. מותר לך. אף אחד מאיתנו לא ראה או רצה גירושין בעתיד שלו. אבל זו המציאות ומכאן אפשר רק לצמוח!

אני באמת רוצה להמשיך הלאה

אבל הכעס ותחושת הפגיעה לא מניחים לי,הלוואי ולא היתי מרגישה ככה,הלוואי והיתי במקום של לאחל לו כל טוב אבל אני לא ואני מרגישה שזה מה שגורם לי להרגיש תקועה,לא מצליחה להפטר מזה...

את יודעת, על לאהוב מישהו

או לשנוא מישהו מבזבזים את אותה כמות אנרגיה. את לא צריכה לאחל לו טוב. את לא צריכה לאחל לו רע. מלאכתם של צדיקים תמיד נעשית בידי אחרים...

וואו, נשמע קשה מאוד../images/Emo24.gif

עשית צעדים מאוד טובים וחיוביים, קודם כל- כל הכבוד שקמת ועזבת אדם שעשה לך רע, עוד יותר טוב בעקבות הדברים שגילית. אני יכולה לספר לך על עצמי שלולא הטיפול שעברתי כנראה הייתי נשארת מרירה וכועסת וכואבת על הזמן, האמון והאהבה שאבדה. אני מאוד מבינה על מה את מדברת, הקושי הזה וההבנה של המצב החדש- אבל הביטי על הצדדים החיוביים- יש לך את כל החיים לפנייך, את צעירה, חזקה, את יודעת מה את רוצה, את לא תפלי שוב, ואם כן- את יודעת שאת יכולה לסמוך על עצמך ולהאמין בעצמך- את רק צומחת מכאן! אני לא יודעת אם עברת איזשהו טיפול אבל אני ממליצה בכ"ז בחום להיכנס לאחד כזה, גם בשביל לרוקן כעסים ולא לסחוב אותם על גבך ובנפשך וגם בשביל לסלול לעצמך דרך חדשה לעתיד טוב יותר. צריך הרבה חוזק וחוסן נפשי בשביל להגיע למקום בו את אומרת- "די, עד כאן"
ואם כבר הגעת למקום הזה וצלחת אותו- את על הדרך הנכונה, רק עוד פוש קטן לנפש ואת יכולה להיות במקום הכי טוב שאפשר.

../images/Emo13.gifפוש קטן לנפש נשמע טוב

אני באמת אשקול את זה..בתקופות שפל קשות אני נעזרת במורה הרוחני שלי שאיתו עשיתי כברת דרך ארוכה מאוד מבחינה רוחנית מאז גיל 22 אבל אני בעיקר נשענת על עצמי ועצמי לא יכולה להיות חזקה תמיד..זה מה שאני מנסה להסביר לכולם סביבי שאומרים לי שאני גיבורה שקמתי והלכתי,שאני בעצם לא תמיד כזאת חזקה ולחזור לבית ריק יכול להיות לפעמים מאוד קשה...

אז זהו, שאת לא חייבת להישען רק על עצמך.

אני חושבת שלהישען רק על עצמינו זו מלכודת. וכן, את גיבורה, אבל גם גיבורים עשויים בשר ודם, גם גיבורים צריכים לנוח ובעיקר- גיבורים מרגישים חשים ולפעמים, מה לעשות, גם נשברים מדי פעם. הכל לגיטימי
את רק צריכה למצוא את האיזון בין ה"להיות גיבורה" לבין ה"לחזור הביתה לבד" ולהישבר.

מבינה את כאבך..

אך ...חשוב להבין שאת מדברת על "בעל" שלא ממש היה שווה להמשיך את הקשר איתו...תחשבי תמיד על הדברים הרעים והשליליים שלו...האנרגיה שלך אמורה לנתב אותך למקום אחר..הרבה יותר טוב.. טוב שעשית שהתחלת כבר בדרך חדשה..אז אולי המפנה צריך להיות במקום של לצאת ולהכיר חברים חדשים ...כמובן גברים אחרים..ואז באמת לא תשאבי את האנרגיות שלך למקומות אפלולים...שיהיה רק טוב אני גם בת 31 בלי ילדים ורק בתהליך הגירושין...עוד לא התחלתי לגמרי את הדרך החדשה..מקווה שבקרוב אראה אותה הבדידות והמחשבות על הבן זוג דווקא מורגשת בסופי שבוע...כשאין לי חברות בגילי רווקות..אז יש בי עצבות...אבל כשאתחיל להכיר גברים אני יודעת שאני לא אחשוב עליו...זה מיותר..היתה תקופה וזהו ..היא חולפת מפה צועדים וממשיכים רק קדימה..ורק טוב.

מסכימה ../images/Emo24.gif

מחזקת את ידייך ומאחלת לך תקווה,שמחה וכמובן אהבה חדשה....שתצלח לך הדרך...

למעלה