שבוע טוב לכולם

../images/Emo24.gifשבוע נפלא לך בעלה של אנגל

יום נעים וחיים נפלאים נשיקות וחיבוקים לאשה

האמת.....

להתכונן לחתונה זה כמו להיות נשוי אז...... התשובה היא עדיין...... .....לא החתונה בדצמבר

דלית0408

New member
שלום לך

מה נשמע? מתרגשים? אני בטוחה ויודעת שכן.. אז רציתי לשאול אותך מספר דברים: איך הגבת בתוכך כששמתה שלאנגל התסמונת? האם יש דברים שאתה חושב שעדיין לא ברורים לך והיית רוצה לשאול אותה או אותנו. מה אתה חושב על בנים שלא מקבלים את התסמונת ונפרדים מהחברות שלהם בגלל זה זהו לביינתים דלית :)

תשובה לי אלייך!!!

מתרגשים מאוד, אז לעניינו נתחיל בזה שבנים לא מקבלים את העובדה שלחברה שלהם יש את התסמונת אז אלה גברים שלא יודעים להתמודד עם דברים שמעל ליכולת להבנתם וכשאנגל סיפרה לי על התסמונת קיבלתי אותה בכל המובנים ושאני מוכן להיות איתה בכל מצב שהיא נמצאת ואני עוד חושב שיש דברים שכל אחד מאיתנו יכול ומוכן ורוצה להתמודד ולגבי דברים שלא ברורים אני עוד אשאל אם זה בפורום ו/או את אנגל.

../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifאין עליך בעלה של אנגל

אנגל לא יכלה לזכות בבעל יותר מקסיים ממך אתה אחד ויחיד עבורה ישר כח שתהיו מאושרים כל חייכם שולחת את אהבתי הגדולה אליכם נשיקות וחיבוקים

דלית0408

New member
היי בעלה של אנגל

אני חושבת בדיוק כמוך... גברים שעוזבים את החברות שלהם פוחדים מלהתאמת ולהתמודד עם דברים ... משתתפת לדבריה של ריקי שאנגל לא יכלה לזכות בגבר יותר טוב ממך... אני מאחלת לכם אושר ורק שתזכ למצואו כל יום מחדש אחד את השני ותאהבו אחד את השני עוד שנים ארוכות ותהיו שמחים ותקימו בית לתפארת מדינת ישראל

1שרהפ

New member
אנגלה אני רואה שעדין לא איחלתי לך../images/Emo49.gif

ברכותי שהיה לכם הרבה אושר וגם הרבה ילדים
ובקלות . שתמשיכו להיות כזה זוג מקסים עד מאה כעשרים שוב מזל טוב שרה

barbushi

New member
היי למי שנקרא לו מעכשיו הבעל של אנגל!

איזה כיף שכתבת. אני מאחלת לכולן תמיכה כזאת ובגלל שאני יודעת שאתה בן אדם נהדר עם לב נפלא, אין פלא. שאוהבים אפר אחרת תגידו? אתם יכולים לתאר מצב שמישהו אוהב אבל יחליט שהוא לא רוצה את הקשר בגלל בעיית הפוריות? יכול לקרות..אבל זה יהיה תגובת פניקה לגמרי. לגבי השאלה שאם לספר ואיך אני חושבת שברגע שמדובר על בן זוג אין שאלה של האם לספר, בתקווה שזה יבוא בצורה הכי טבעית, שהוא חלק מהבן אדם שאתה אוהב. בהצלחה לכם. אוהבת,

yaelluu

New member
ואני שוב אאחל מזל טוב ובהצלחה

אנג'ל נשמע שנמצאת בחור על הכיפאק באמת מאחלת שיהיה לכם רק טוב ואת כל האושר שרק אפשר לבקש :)

היי barbushi

מה המצב? תודה על המחמאה, אני חושב שצריך לספר את זה די בהתחלה במידה ונראה שזה הולך להיות קשר רציני ואם אותו בן זוג אינו מקבל את העובדה הקיימת הוא קם והולך כמו שאמרת תגובת פניקה (לא שאפשר להאשים פה מישהו) אבל כל מקרה הוא לגופו והכל מסתכם בסופו של דבר בבני הזוג איך מקבלים אחד את השני.

למעלה