שבוע טוב לכולם :)...

snir 932

New member
שבוע טוב לכולם :)...

ה"ילד" של הפורם חזר. מה המצב בנות ובנים? לא הייתי פה חודשים אולי שנים.

ע ו פ ר ה

New member
כתבתי קודם ואכתוב שוב

טוב לראות אותך פה. האם כבר השתחררת מהצבא? בכל מקרה אני קולטת איזו שהיא שביעות רצון וכיף לראותך. פעם בהרבה זמן אני נכנסת לראות מה קורה בפורום הזה. אני מנהלת את פורום הסוד ואתה מוזמן לבקר שם. בעצם כולם מוזמנים. הוא אופטימי ונותן רעיונות חדשים. http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=1804 באהבה עופרה

snir 932

New member
לעפרה וכמו שבאתי...

סיימתי את הצבא בשעה טובה ליפני כחצי שנה, הספקתי ללמוד מתמטיקה ולשפר את הבגרות ואני כרגע מתחיל פסיכומטרי כמו כן הספקתי גם לעבוד בעבודה ולהתפטר ממנה ולהתחיל שניה ולהישאר בה למרות שהעבודה חרא(כסף טוב). היו לי במשך התקופה שלא הייתי פה 3 חברות וכרגע אני לבד והאמת טוב שככה, מה עוד יש לי לספר... אמממ... אני עוד חצי שנה טס כנראה לאוסטרליה לטיול קצר או ארוך תלוי עד כמה טוב יהיה לי שם. וזהו אני חושב אין עוד הרבה דברים לספר זה בגדול מאד מה שעבר במשך כל התקופה שלא הייתי כאן. מה ככה מה איתכן ספרו קצת על מה שעבר עליכן :)

ע ו פ ר ה

New member
אני בחצי השנה האחרונה

נכנסתי למעגל עסקים במודיעין וכרגע אני יו"ר לחצי שנה. זה מחזיר אותי לתקופת הנערות שלי כשהייתי מדריכה בתנועה. הראש כל הזמן עובד. התחלתי לעבוד באיכילוב עם חולי סרטן פעם בשבוע. ואני בעיקר עסוקה בקידום העסק שלי . כמו שאומרים: אני חיה לי מיום ליום ומאוד נהנית. באהבה עופרה

למעלה